WordPressi abil veebisaidi loomise tegelikud kulud

Tänane postitus heidab valgust ühele kõige tavalisemale WordPressi küsimusele, mida noobs ja plussid kogu aeg esitavad. Milline on WordPressi saidi ehitamise tegelik hind? Noh, selle mõistuse lahendamiseks alustan lühikese jutuga, sest lood on… noh… toredad. Kas olete valmis? Hea küll.


Kui aitate mind, lugege palun järgmist lõiku sellest briti aktsendist, mida me kõik armastame.

Sellel korral lõin ka ise värava Suurbritannia Middlesbrough’is asuva populaarse hostiga edasimüüjakonto. Pärast paar päeva oma aju rappimist otsustasin asuda tegelema äritegevusega, mis pakub odavat WordPressi hostimist. Ma mõtlen, mida veel saaksite teha tasuta edasimüüja hostimiskontoga?

WordPress on tasuta

WordPress.org, ise hostitud WordPress

Panin kokku WordPressi saidi ja algatasin turunduse. Lühidalt öeldes nägid asjad paljude standardite järgi head välja, sest juba esimesel päeval sain metsa kaelast kuus väljavaadet. See on omamoodi suur asi, arvestades, et jagasin oma Facebooki profiilil linki ainult üks kord.

Ainus probleem? Nad olid ettevaatlikud pühenduma, kuna nende mõistes peaksid WordPress kõik kuus – ja kõik sellega kaasnev – olema tasuta! Üks proua, daam, oli nii vaeva näinud, et ta tähistas teie jaoks tõeliselt petja WordPressi aastatasu võtmine. See on õige, ta unustas hostimise osa täielikult.

Ta näitas mind WordPress.com-i poole, kuid enne, kui sain selgitada, ei tasunud ma WordPressi eest, vaid võõrustasin, oli ta kadunud. Poiss! Kadus niisama õhu kätte.

“Lõpetage meie, kutid, kirjutamine, WordPress on tasuta!” Ükskõik, kus te ka poleks õiglane daam, ei tahtnud ma mitte kedagi vaevata ja tegin seda soologa. Teisi poisse polnud kaasatud. Õppisin oma õppetunni kinni, panin kogu asja kinni ja müüsin rendiraha eest edasimüüja konto. Mida? Elu lihtsalt on.

Veebisaitide loomine WordPressi abil maksab raha

WordPressi arendaja konsultatsioon

Professionaalse ise hostitud saidi ehitamine WordPressi abil maksab teile raha. Enne kui alustate oma WordPressi seiklust, peate arvestama selliste kuludega nagu domeeninimi, hostimine, kujundus ja nii edasi. Kahtlemata võite oma blogimisreisi alustada WordPress.com-ist, kuid seal pakutavate WordPressi maitse on funktsionaalsuse ja stiili tõttu väga piiratud.

Peate ka sundreklaamide ja alamdomeeni (s.o yoursitename.wordpress.com) vastu panema, kuni uuendate mõnda nende lisatasu paketist ja, poiss, oh poiss, kas need on naeruväärselt kallid või mis !? Kui soovite kõiki hostitud veebisaitide paindlikkust ja valikuid, peate saama VIP-paketi – räägime umbes 5000 dollarist kuus kuus (kui mitte arvestada kopsakat seadistustasu alglaadimiseks)!

Alustage plaanist

Mis on täieõigusliku WordPressi saidi ehitamise tegelikud kulud? Noh, see kõik peitub sinust ja vajalikest funktsioonidest. Pidage meeles, et peate alustama plaanist, mis vastab mõnele põhiküsimusele, näiteks:

 • Mis on teie veebisaidi eesmärk või eesmärk??
 • Kes on teie sihtrühm?
 • Kes on teie kõige ideaalsem klient (tuntud ka kui persona)?

Teie plaan teavitab kõiki teie WordPressi saidi toiminguid, sealhulgas arendamist, sisestrateegiat, turundust ja nii edasi. Kuid päeva lõpuks ja nii kaua, kui me räägime kuludest, eraldate te endale aega, et teha kõik ise või kulutada raha palgatud kätele. Valik on sinu.

Kokkuvõttes on siin esitatud jaotus kõige tavalisematest WordPressi saidi loomisega seotud kuludest:

 • Alustuseks vajate domeeninime, näiteks wpexplorer.com
 • Veebimajutuskonto, kus teie veebisait elab
 • WordPressi lisatasu teemade ja pistikprogrammide arendaja tasud või eelarve
 • Sisu genereerimine
 • Ilmselt turunduskulutused
 • Mõned koolitused WordPressi kohta
 • Hooldusteenused nagu varundamine ja turvalisus
 • Isiklik aeg, mis kaasneb alternatiivkuluga

Selle kokkuvõttega, mis paneb teie söögiisu järele vaatama, vaatame sisse ja vaatame välja täpsemad üksikasjad.

WordPressi veebisaidi kulude ülevaade

Nagu varem öeldud, võib WordPress olla tasuta, kuid teie veebisait ise seda pole. Siin on toodud kulude ümardatud suurus.

Domeeninimi: 15 dollarit
SSL ja domeeni privaatsus: 8 dollarit+

Teie domeeninimi on see, kuidas potentsiaalsed kliendid teid veebis leiavad. Mõelge sellele kui oma digitaalse poe, portfelli, esinduse, poe jne aadressile. Nüüd võib teie domeeninimi olla ükskõik, mis teile meeldib, lihtsalt veenduge, et see sobib teie klientidele, meeldejäävaks ja meeldejäävaks. Teate, millest saab ilmselt sildi välja teha. Hoidke seda maksimaalselt kolme sõnaga.

Tüüpiline .com-domeen maksab umbes 10–15 dollarit aastas (sõltuvalt teie kasutatavast registripidajast), mis asub odavamal saidil. Võite hankida ka .neti, .org, .biz, .guru või midagi muud meelepärast, pidage meeles, et hinnad erinevad. Mõned veebimajutajad ühendavad teid isegi terve aasta jooksul tasuta domeeniga, kuna hakatakse rokkima, kuid hilisemad pikendamiskulud lähevad teie taskust välja.

Siis on meil täiendavaid lisaseadmeid, näiteks WhoisGuard (privaatsus) ja HTTPS, kuna te ei saa anonüümsusele ja turvalisusele hinda panna. HTTPS on tegelikult kohustuslik, kui kogute oma veebisaidil tundlikke andmeid. Muide, see on ka a Google SEO paremusjärjestus tänapäeval jah, turvake oma saidid. HTTPS võib maksta kõikjal alates 0 dollarist (koos Let’s Encryptiga) kuni 960 dollarini aastas domeeni kohta ja lisaks sellele lisatud domeeni privaatsus või WhoisGuard maksab umbes 8 dollarit dollarit aastas domeeni kohta.

Märge: Mõned veebimajutuspaketid, näiteks jagatud hostimine, ei toeta HTTPS-i, nii et pettumuse vältimiseks pöörduge kõigepealt oma hostiettevõtte poole.

On domeeninimesid ja laiendusi, mis maksavad varanduse, kuid teil on hea pidu peksta tavalise taskukohase nimeparandusega. Lõppude lõpuks on öeldud ja tehtud, isegi kui domeen maksab vahemikus 15–100 dollarit aastas, kontrollige nii algset registreerimiskulu kui ka iga-aastast uuendamist, et te ei jääks kalli valiku juurde.

Paljud inimesed kasutavad suuri registripidajaid nagu GoDaddy ja NameCheap. Võtke aega oma domeeni targaks valimiseks, kuna see esindab teid ja teie kaubamärki nüüd ja tulevikus.

GoDaddy 0,99 dollarit .COM domeenid

Klõpsake siin, et saada oma .COM-domeen GoDaddylt esimesel aastal kõigest 0,99 dollari eest. Domeenide hind on tavaliselt 14,99 dollarit, seega säästate esimesel registreerimisel 14 dollarit.

Hankige oma domeeninimi 99 sendi eest

Veebimajutus: jagamine, haldamine ja muud

Varem vaatasime, kuidas valida parimat WordPressi hostimist. Lisaks oleme seda teemat mitu korda käsitlenud, mis tähendab, et peaksite selles valdkonnas hästi olema. Just sel põhjusel jätan selle jaotise lühikeseks, aga kui te pole meie eelnevaid postitusi lugenud, siis siin on mahl:

 • Mida peate teadma hallatava WordPressi hostimise kohta?
 • Kuidas valida õige WordPressi hostimine
 • Soovitatav WordPress-hostimine

WordPressi saidi jaoks täiusliku hostingu valimine sõltub jällegi teist ja vajalikest funktsioonidest või jõudluse tasemest. Väike isiklik ajaveeb nõuab vähem serveriressursse, võrreldes mitme autoriga ajaveebiga, mis teenib päevas miljoneid lehevaatamisi.

Samas valguses on WordPressi erinevatel hostimispakettidel erinev funktsioon ja erinevad hinnad. Alustame kõige odavama ja levinuma veebitüübiga.

Virtuaalserver: 2,95 dollarit + kuus

Kui alustate isikliku ajaveebiga ja tahaksite veekogusid proovile panna, on teie jaoks ideaalne lahendus jagatud hostimine, mis maksab umbes 5 dollarit kuus. Funktsioonid on piiratud, saate vähem energiat ja olete suurema turvalisuse ohu suhtes, kuna jagate serverit miljoni ja ühe teise saidiga.

Kuid see võimalus on piisav väikese liiklusega madalsaitide jaoks. Sel areenil hammaste ja küünte vastu võitlevate ettevõtete hulka kuuluvad Siteground ja Bluehost.

Bluehost 2,95 dollarit virtuaalserver

Meie eksklusiivse lingi abil, mis on mõeldud ainult WPExploreri lugejatele, saate Bluehostilt jagatud hostikava esimesel aastal kõigest 2,95 dollarit kuus (ja pärast seda uueneb vaid 7,99 dollarit kuus). See sisaldab TASUTA domeeninime, ühe klõpsuga WordPressi installimist ja suurepärast ööpäevaringset tuge. Lisaks on neil 30-päevane raha tagasi garantii, nii et teil pole midagi kaotada!

Hankige 2,95 dollarit virtuaalserverit

Haldaja WordPress Hosting: 20 dollarit + kuus

Seda tüüpi teenus on spetsialiseerunud WordPressi saitidele ja on optimeeritud tohutu liikluse jaoks, muutes selle ideaalseks väikeste ja keskmise suurusega veebisaitide jaoks. Need poisid keskenduvad täielikult WordPressile, mis tähendab, et saate muu hulgas kõrgetasemelist turvalisust, rohkem jõudu ja erakordset tuge.

Hallatud hostingu hinnad ja iga paketi funktsioonid erinevad hostide kaupa. Leiate hallatava WordPressi hostimise alates 15 dollarist (või mõnel juhul soodusperioodidel vähem), kuid tavaliselt jäävad pakid vahemikku 20–30 dollarit. Me hostime oma veebisaite WPEngine’iga ja meil pole kunagi probleeme olnud.

WP Mootor 20% soodsam, pluss 2 kuud tasuta majutust

Meie eksklusiivse lingi abil säästate 20% oma esimese makse eest WP Engine’i hallatava WordPressi majutamisplaani eest ning lisaks saate aastaplaani valimisel veel 2 kuud TASUTA hostimist!

Säästke 20% ja saate 2 kuud tasuta WP Engine’is

Media Temple 2-kuuline tasuta hostimine

Kasutage meie linki, et saada 2 kuud tasuta, kui valite Media Temple’is isikliku hallatava WordPressi hostimiskava. Isiklikud plaanid on 20 dollarit kuus, nii et saate oma esimesel aastal kokku hoida 40 dollarit.

Saate Media Temple’is 2 kuud tasuta

Muidugi on palju muid hostimisvõimalusi. Muud kõrge hinnaga ja võimsad hostimisvõimalused hõlmavad järgmist:

 • Virtuaalsed privaatserverid – virtuaalsed masinad, mis pakuvad teile veebiserveri üle superkasutajate kontrolli. Need on äärmiselt võimsad, kuid nende hind on suurem. Keskmine hind on umbes 75 dollarit dollarit kuus. Te ei jaga serveriressursse kellegagi, kuid jagate füüsilist riistvara teistega.
 • Pühendatud serverid – Siin rendite ise veebiserveri. Te ei jaga kellelegi teisele ressursse, sealhulgas füüsilist infrastruktuuri. Olete boss ja mängite suurtes liigades, kuna küsitav hind on umbes 150 dollarit dollarit kuus.

Võite oodata, et jagatud hostimiskonto eest maksate umbes 90–150 dollarit aastas. Kui kasutate hallatud WordPressi hostimist, tõuseb see summa umbes 360–1200 dollarini aastas. Ja arvestades kõiki turul pakutavaid hostimisvõimalusi, saate aastas maksta sõltuvalt teie vajadustest vahemikus 90–10 000 dollarit + (jah, lugesite seda õigust). Tasuta hostimine on kindel ei-ei.

Kujundus ja funktsionaalsus

WordPressi veebikujundus

Kindlasti soovite, et teie WordPressi veebisait paistaks silma, kui peaksite võistluse oma kohale asetama ja raha teenima. Siin on kaks võimalust. Sa saad:

 • Rullige oma varrukad kokku (või palkage arendaja) ja ehitage oma sait täiesti nullist sisseehitatud funktsioonidega, mis vähendab teie sõltuvust pistikprogrammidest, või
 • Ostke premium WordPressi teemasid ja pistikprogramme ning tehke muudatusi

Mõlemal juhul kulutate aega või raha.

Kohandatud veebikujundus: 3000 dollarit+

Kahe valiku hinnal – kohandatud WordPress-saidi ehitamine – on omad plussid ja miinused. Plusside loendis on esikohal see, et saate spetsiaalselt teie kaubamärgi jaoks eritellimusel valmistatud disaini – värvid, isiklikud maitsed, stiil jne. Selle plaani abil, millest me rääkisime, saate oma kujunduse viimistleda täpselt nii, nagu seda oma mõistusega näete. silm.

Teiseks ja mis veelgi olulisem – saate kiirema laadimiskiiruse, kui teie või arendaja tunnete tema asju ega lõika oma sisseehitatud funktsionaalsusega nurki. Suurepärane kodeerimine võidab kogu aeg.

Peamine probleem on muidugi hind ja ajategur. Kohandatud WordPressi teemad ja saidid ei ole odavad. Ka nende ehitamine võtab kaua aega. Nathan B. Welleri sõnul, kes avaldas tõeliselt toreda hinnakujundusjuhend WordPressile elegantsetes teemades, võite oodata köhimist järgmiste vahel:

 • Kohandatud WordPress-teema jaoks 3000 ja 6000 dollarit
 • Sisseehitatud pistikprogrammide funktsionaalsusega kohandatud WordPressi veebisaidi jaoks 6000 ja 15 000 dollarit
 • Kohandatud WordPressi e-kaubanduse saidi jaoks 6000 ja 20 000 dollarit
 • 12 000 ja 60 000 dollarit + kohandatud WordPressi rakenduse jaoks

Hinnaga seotud küsimustes lisab ta veel:

See lähenemisviis toimib kõige paremini ekspertiisi, visiooni ja eelarve kõik rivistama. Kliendid, enne sellise raha väljalangemist peate veenduma, et see on tegelikult vajalik lahendus – ja kontrollima viiteid!

Lühidalt öeldes on ilmne, et spetsiaalne WordPressi sait jääb paljude pisikeste eelarvetega algajate palliplatsist välja. See on suurepärane lahendus, jah, kui teil on taigen, kuid kui vajate odavamat ja suhteliselt kiiremat lahendust, siis on meil hea meel teile näidata WordPressi esmaklassilisi teemasid ja pistikprogramme.

Premium WordPressi kujundused: 2 dollarit+

Alates WordPressi loomisest umbes kümme aastat tagasi oleme näinud WordPressi teemat ja pistikprogrammide turge tohutul viisil kasvamas. Oleme kogenud igasuguste, kuju ja suurusega teemade ja pistikprogrammide sündi.

Meil on ühelehelisi imesid, mis on sellest maailmast täielikult väljas, tohutud teemad, mis on nagu kahe teraga mõõgad, sest need lähevad siit üles puhkemisega Timbuktu, ja teravad elegantsed WordPressi teemad, millega on graatsiliselt koos töötada. Ma räägin sellistest armulistest teemadest nagu:

 • Parimad sihtlehe WordPress teemad
 • Hariduse, õppe ja kursuste juhtimise WordPressi teemad
 • 30+ parimat aia- ja haljastusteemalist WordPressi teemat 2016. aastal
 • Soovitatavad WordPressi teemad

Üldiselt algavad premium-teemad loometurul 2 dollarist või Themeforestis 13 dollarist, samas kui selliste veebisaitide nagu Elegant Themes ja Themify teemakuulutused algavad umbes 70 dollarist. Võite isegi alla 60 dollari eest saada muljetavaldavaid WordPressi teemasid, näiteks Kokku. Vaadake ka meie WordPressi kupongide lehte – meil on eksklusiivseid pakkumisi paljudele populaarsetele WordPressi teemapoodidele, nii et võite klõpsata ka lingil ja säästa endale natuke raha.

Pole tähtis, milline teema valite, võtke aega oma võimaluste uurimiseks. Ärge ostke ainult teemat, kuna see on ilus (kuigi see peaks olema) – enne ostu sooritamist uurige kindlasti teema funktsioone, pistikprogrammi ühilduvust ja autori toe kvaliteeti..

Premium WordPressi pistikprogrammid: 5 dollarit+

Siis on meil premium WordPressi pluginad, mis võimaldavad teil oma veebisaidile funktsioone lisada vallaline paar klõpsu. Kõik alates SEO-st kuni ühiskondliku jagamiseni e-kaubanduse ja administreerimiseni. Oleme seda valdkonda põhjalikult käsitlenud selliste vingete postitustega nagu:

 • 20 parimat pukseerimislehe koostaja WordPressi pistikprogrammi
 • 30+ parimat WordPressi vidina pistikprogrammi (peaaegu) kõige jaoks
 • 10 parimat WordPressi mitme autoriga halduse pistikprogrammi
 • Soovitatavad WordPressi pluginad

Premium WordPressi pistikprogrammid on suhteliselt taskukohased (Codecanyonis alustades kõigest 5 dollarist) ja neid on lihtne konfigureerida. Muidugi, mida keerulisem pistikprogramm, seda kõrgem on hind, nii et valmistuge e-kaubanduse pistikprogrammide ja laienduste jaoks, mis on sageli üle 100 dollari, mõne kleebise šoki jaoks ette valmistama.

Märge: Kui teil on väike eelarve või kõlab suurepäraselt alglaadimine, saate veebisaidilt hankida tasuta WordPressi teemasid ja pistikprogramme Teema WordPress.org ja pluginate hoidla vastavalt. Teil on tasuta funktsioonidega piiratud funktsionaalsus, eks, aga võite seal siiski haarata mõned vahvad pistikprogrammid ja teemad. Peate lihtsalt natuke sügavamale kaevama.

Saidi hooldusteenused: 5 dollarit+

WordPressi saidi ehitamine on suurepärane, kuid see on alles algus. Pärast käivitamist peate hooldama oma WordPressi saiti, mis on tasuline. Näiteks vajate paikade korral streigi korral turva- ja varulahendusi. Muud hooldusülesanded, mida tuleks kaaluda, hõlmavad muu hulgas värskendusi, täiendusi, rämpsposti, häälestusi ja katkenud linke.

Võite oma WordPressi saidi ise heas vormis hoida, mis võtab palju aega, või saate tellida allhankeid.

Sest WordPressi varukoopiad, saate kasutada kolmanda osapoole teenuseid, näiteks:

 • VaultPress, mis tegeleb varunduste ja turvalisusega nii vähe kui 99 dollarit aastas
 • Backup Buddy, praegu on ühe saidi litsentsi hind 80 dollarit
 • BlogVault, mis algab väikeettevõtete ja ajaveebide pidajate jaoks alates 89 dollarist aastas
 • Või mõni muu teenus ja pistikprogramm, mida meie parim varundusteenuste juhend kirjeldab

Ülaosa WordPressi turvalisus teenuste hulka kuuluvad:

 • Akismet, mis algab 5 dollarit kuus (kuid sisaldub ka 99 dollarises VaultPressi liikmesuses)
 • Sucuri, mis pakub auhinnatud turvalisust alates 199,99 dollarist aastas
 • iThemes Security (tasuta, kuid profiversioon algab 80 dollarist aastas, registreerumisel 25% allahindlust
 • WP turvasukk (algab 147 dollarist kuus)

Ja kui te ei soovi oma igapäevast haldamist WordPressi hooldus (WordPressi värskendused, teemad, pistikprogrammid jne) võite palgata ettevõtte, kes teeks seda ka teie jaoks. Vaadake lisateabe saamiseks meie artiklit WordPressi parimate hooldusteenuste kohta.

Turundus ja reklaam

Turundus, reklaam, SEO ja sisu loomine

Kui avaldamisnuppu esimest korda lööte, tekitab see teie selgroo põnevust, kuid see hajub kiiresti, kui keegi ei tule teie sisu lugema. Oma sisu, seega ka teie pakkumise, märkamiseks peate turundusse investeerima aega ja raha.

Sõna leidmiseks vajate muu hulgas SEO, suurepärast sisu ja infolehti. Ehkki saate turustada odavalt või tasuta, võtab tulemuste saamine palju aega.

Otsingumootori optimeerimine: 69 dollarit+

Peate otsimootoritele oma postituse häälestama, mis õigesti tehes toob teile palju sihitud liiklust. Võite kasutada lisatasu pluginate teenuseid või tasuta valikuid, isegi kui viimased võtavad rohkem aega. SEO pistikprogrammid ja näpunäited, mida tuleks kaaluda, hõlmavad järgmist:

 • Moz pakub palju suurepärast tasuta SEO tööriistad, kuid nende Pro-teenus (alates 99 dollarist kuus) pakub tonni rohkem (kui soovite seda proovida, on olemas 30-päevane prooviversioon)
 • Pärmi SEO, mis on tasuta, kuid lisatasuversioon lubab teil sõltuvalt saitide arvust aastas tagasi vahemikus 69–1499 dollarit
 • Näpunäiteid SEO haldamise ja täiustamise kohta saate ise vaadata:
  • WordPressi SEO parimad tavad 2015. aastaks ja pärast seda
  • Yoast 10 WordPress SEO 10 kõige olulisemat funktsiooni
  • WordPress SEO algajate juhend (postiseeria)
  • WordPress SEO: paremusjärjestus otsingumootorites
  • Paljude teiste WordPressi SEO artiklite hulgas

Sisu genereerimine: 50 dollarit + artikli kohta

Ma ei valeta teile, tüürimees, regulaarselt tõhusa veebisisu loomine pole lihtne ülesanne. Küsige, ma teen seda elatiseks, aga ma ei saa kurta, sest – arved. See ja ma saan kirjutamisest palju rõõmu. Kas me saame teie kohta öelda sama? Kuid Google’i peibutamiseks ja toodete / teenuste müümiseks vajate värsket sisu.

Kui teil on aega või te ei saa kirjutada ühte lõiku ilma, et kassipoeg sureks, peate investeerima veebisaidile ja palkama vabakutselise kirjaniku. Maksate korrektse summa sõltuvalt teie teema keerukusest ja palgatud kirjanikust, kuid ärge nutage viga; see kõik on seda väärt. Mitme autoriga ajaveebid toimivad palju paremini kui soolomissioonid, kuna te:

 • Hankige artikleid ekspertidelt
 • Uuendage regulaarselt oma ajaveebi ja
 • Säästke aega muudeks ülesanneteks

Head postitused algavad vahemikus 50–80 dollarit, kuid väljakujunenud kirjutajad (sageli suuremate sotsiaalsete jälgimistega ja palju vingeid blogisid koputades nende uksele) maksavad 150 dollarit + tükk. Saate oma kirjanikuga igakuise lepingu struktureerida, et oma kullast võimalikult palju kasu saada. Teise võimalusena võite tööle minna ja oma sisu kirjutada. Nii nagu tantsimine, on kirjutamine lihtne ka siis, kui olete oma soone sisse saanud.

Vormid + infolehed: 39 dollarit+

Teie lugejate teabe kogumiseks vajate vorme. Mõelge oma palgavormile, oma kontaktlehele, uuringutele ja uudiskirja registreerumisele ning sellele, mida kaks viimast saavad teie e-posti turunduskampaaniate jaoks teha. Siin on paar võimalust, näiteks:

  • Gravity Forms, mis integreerub peamiste e-posti turundusteenustega
  • WP-vormid millel on ülilihtne pukseerimisvormi koostaja liides

Need tööriistad koos e-posti teenusega, näiteks MailChimp, Aweber või Hull Mimi aitab teil luua kasulikku abonentide loendit. Ja kuna me räägime turundusest, on siin rohkem postitusi teie rõõmuks:

 • WordPressi turundustrendid: keskendumine kõrgema puudutusega müügiprotsessile
 • Facebooki näpunäited ja võimed teie WordPressi saidi võlu saavutamiseks
 • Kuidas suunata oma WordPressi saidile rohkem liiklust

WordPressi haridus: 0 dollarit+

Enne kui saate WordPressi veebisaidi loomiseks ja käitamiseks kasutada, peate köied õppima. Siin veedetav rahasumma ja aeg sõltub asjadest, mida soovite õppida. Ja ulatus on lai teemadega, näiteks WordPressi ajaveebide loomine ja arendustegevus. Meil on siin WPExploreris tasuta WordPressi õpetuste ja ressursside kollektsioon, kuid võimalusi on palju, näiteks WP101, Lynda, Treehouse ja teised, kui otsite juhendatud videokursuseid, millest õppida.

Teie aja maksumus

Ükskõik, kas palkate töövõtjaid või teete seda ise, võtab WordPressi veebisaidi ehitamine ja käitamine teie aja tohutu osa. See kehtib eriti siis, kui teete seda täistööajaga.

WordPressiga ja WordPressis töötamine on lihtne, kuid nagu iga teinegi pühendumus elus, võtab see ka teie aega. Kui teete praegu 20 dollarit tund, kuid vajate WordPressi saidil töötamiseks iga päev 2 tundi, maksab see teile 40 dollarit päevas.

Isegi kui te ei teeni sentigi ja tahate WordPressi saidiga tabeleid pöörata, on mõtlemise võimalus alternatiivkulu. Ühel või teisel viisil kulutate oma WordPressi saidil aega ja / või raha. Kui palju täpselt? See sõltub täielikult teist ja sellest, mida soovite oma saidiga saavutada.

Finaalvõistlus

Jooksva WordPressi veebisaidi maksumus

Kui valite hallatava WordPressi hostimise, mõistliku hinnaga tasuta teema ja mõned peamised pistikprogrammid, mida vaatate oma veebisaidi käitamiseks esimesel aastal veidi üle 1200 dollari, saate kokku. See ei võta arvesse sisu loomist (mis tellib sisseostmise korral kuskil kuus kuni paar tuhat üle tuhande), turunduskulusid (mis erinevad sõltuvalt sellest, kus reklaamite, milliseid võtmesõnu sihite jne). ) või täiendavaid pistikprogramme e-kaubanduse jaoks.

Nii et umbes 100 dollari eest kuus (pluss teie aeg) võib teil olla oma väga vinge WordPressi toega veebisait kõigi kellukeste ja viledega. Pole liiga halb, eks ole?

Lõppsõnad

WordPressi platvorm on 100% tasuta. See on avatud lähtekoodiga projekt, mille on võimaldanud arendajate, blogijate, tõlkijate, disainerite ja muu kogukond.

Professionaalse WordPress-saidi loomine ja haldamine on seevastu oma kuludega. WordPressi abil eduka veebisaidi loomiseks kulutate tunde ja kulutate raha. Ärge siiski vihalege, see on kõik seda väärt ja kokkuvõttes ei maksa see tegelikult nii palju. See on suurepärane seiklus ja üks parimaid elamusi, mis teil kunagi varem on.

Kas see postitus vastas kõigile teie küsimustele? Kas teil on ettepanek või soovitus, mida soovite teha? Meil oleks hea meel kuulda teid kui WPExploreri kogukonna lugupeetud liiget. Ärge kõhelge jagamist allpool olevas kommentaaride jaotises. Ette tänades!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map