WordPress vs Weebly – funktsioonide võrdlus

WordPress vs Weebly - mida valida?

Veebisaidi loomisel õige platvormi valimine võib olla keeruline otsus. Seetõttu lõime selle WordPress vs Weebly juhendi, mis aitab teil mõista iga lahenduse plusse ja miinuseid. Meie WordPress vs Weebly võrdlused hõlmavad järgmist:


 • Hind
 • Hosting
 • Kasutuslihtsus
 • Teemad
 • Omadused ja funktsioonid
 • SEO
 • Klienditugi

Lugemise lõpuks peaks teil olema selge arusaam, kas WordPress või Weebly sobivad teie uue veebisaidi jaoks kõige paremini.

WordPressi ülevaade

WordPress.org

Praegu üle 27,5% kõigist veebisaitidest üle maailma kasutab WordPressi (mis hõlmab muidugi ka WPExplorerit). Nagu näete, on see üsna populaarne platvorm. Ja mõjuval põhjusel. “.

WordPress on avatud lähtekoodiga tarkvara, mis tähendab, et seda saab tasuta installida ja kasutada. See on täielikult kohandatav, võimaldades teil kujundada igat tüüpi ja vajaliku veebisaidi kujunduse. Arendajad on loonud ka tuhandeid teemasid ja pistikprogramme, nii et saate oma saidile lisada täiendavaid funktsioone, ilma et peaksite koodirida puudutama.

WordPressi pakutavad veebisaitide loomise kogemused erinevad Weeblyst suuresti. WordPressi veebisaidi seadistamine võtab palju kauem aega ja võib-olla piiratud veebidisaini kogemusega inimeste jaoks võib see eeldada mõnda eelnevat lugemist. WordPressi kaudu saadaolevad valikud ületavad siiski palju Weebly võimalusi, WordPress annab teile täieliku kontrolli saidi kõigi aspektide üle..

WordPress võimaldab teil kujundada mis tahes tüüpi veebisaite ja lisada oma saidile mis tahes täiendavaid WordPressi või muude tootjate tööriistu. Ja seda kõike sama palju või nii vähese raha eest, mida soovite kulutada. Samuti on lugematu arv WordPressi arendajaid ja disainereid, kes saavad teie veebisaidi jaoks kohandatud elemente kujundada, aidates anda teie ettevõttele konkurentsieelise. Seega, kui soovite luua tõsist, professionaalset ja ainulaadset veebisaiti, on WordPress teile platvorm.

Weebly ülevaade

Weebly

Weebly on veebisaitide lohistamise teenus. See võimaldab teil veebisaite kiiresti ja hõlpsalt kujundada ilma koodita. Weebly on ka täielikult hostitud teenus. See tähendab, et teie veebisaiti majutatakse Weebly serverites.

Weebly kasutamiseks ei vaja te eelnevat veebidisaini ega tehnilist kogemust. Weebly liides on äärmiselt intuitiivne ja tarkvara kasutamise kohta pakutakse pidevalt samm-sammult juhiseid. Seega, kui soovite mõne minutiga saidi luua ja käivitada, saate seda teha, ning seejärel värskendage seda hõlpsalt igal ajal.

Weebly sisaldab reageerivaid teemasid, eelnevalt kujundatud paigutusvalikuid, integreeritud e-poe platvormi ja pukseerimisredaktorit. Need funktsioonid aitavad teil luua professionaalse ja stiilse veebisaidi. Nii et olenemata sellest, kas soovite asutada ajaveebi, nišisaidi veebisaiti või e-poe kauplust, võib Weebly aidata teil oma eesmärke saavutada.

Weebly pakub ka laia valikut e-kaubanduse ja turunduse tööriistu. Need aitavad teil sujuvat ja edukat veebipoodi hallata, suunata liiklust oma saidile, aitavad teil oma ajaveebi jälgimist laiendada ja palju muud. Weebly mobiilirakendused tagavad ka juurdepääsu oma saidile mis tahes seadmest. See võimaldab teil suhelda oma saidi külastajatega, jälgida saidi toimivust ja hallata kaupluste tellimusi mujalt maailmast.

Hinnakujundus

Hinnakujundus on oluline ja sageli on see paljude jaoks otsustavaks teguriks, millist platvormi (WordPress vs Weebly) nad oma veebisaidi loomisel kasutavad. Nii Weebly kui ka WordPress on algselt tasuta kasutamiseks. Kui aga soovite tõsiseltvõetava ja eduka veebisaidi loomist, maksavad mõlemad platvormid teile pikas perspektiivis.

WordPressi kulud

WordPress.org tarkvara on alati olnud ja jääb alati tasuta. Seetõttu ei maksa tarkvara installimine ja WordPressis veebisaidi loomine teile midagi.

Peate siiski ostma oma saidi domeeninime ja hostimisteenuse. Domeeninimed on üldiselt odavad (selle GoDaddy Domeenitehingu abil saate ühe alla 1 dollari eest hankida) ja selle eest saab maksta igal aastal. Majutusteenuse pakkujad erinevad suuresti, kuid jällegi ei häiri pank ja neile saab maksta igakuiselt.

Muud WordPressi veebisaidi ehitamise kulud hõlmavad lisatasu lisandmoodulite, näiteks hooldusteenuse, premium-teema või mõnede WordPressi lisatasu tööriistade, sealhulgas leheehitajate, ja plii genereerimise lahenduste ostmist.

Weebly hinnakujundus

Hinnakujundus

Weebly on tasuta kasutamiseks, kuid see tehing kaasneb saagiga. Esiteks peate oma domeeninime loomiseks või domeeni teiselt platvormilt ülekandmiseks minema üle Weebly premium-kavale „Ühenda“. Kui soovite Weeblyt tasuta kasutada, saate luua oma alamdomeeni, mille tulemuseks on teie saidi URL lõppeda saidiga sitename.weebly.com. See sobib isikliku veebisaidi jaoks, kuid kui soovite kujutada tõsist ja professionaalset ettevõtet, siis ei kavatse Weebly alamdomeeni kasutades seda lihtsalt lõigata..

Teiseks, kui ehitate veebisaidi tasuta Weebly plaani kasutades, leiate oma veebisaidil Weebly reklaame. Jällegi mitte lugupeetud ettevõtte ilme. Tasuta veebisaitidel on ka ainult piiratud koguses salvestusruumi ja nad ei saa kasutada paljusid Weebly täiustatud funktsioone, sealhulgas analüütikat, täiendavaid turvameetmeid ja palju muud.

Plussküljel on aga see, et kui maksate teenuse eest hea meelega, pakub Weebly rea plaane erinevate veebisaidi vajaduste rahuldamiseks. Nende hulka kuuluvad Starter-, Pro- ja Äriplaanid, mis on suurendanud salvestusruumi, reklaame pole, HD-video- ja heliintegratsiooni ning e-kaubanduse tuge, et nimetada mõnda esmaklassilist funktsiooni. Nende plaanide eest võetakse tasu kuus või aastas ja nende eest tuleb maksta nii kaua, kui veebisait töötab ja töötab.

Hinnakujundus võrreldes

WordPress on tasuta kasutamiseks, kuid domeen ja hostimisteenused tähendavad, et teie saidi veebis hoidmiseks on teil igakuised väikesed väljaminekud. Kõik WordPressi ümbruses olevad lisatasu tööriistad ja teenused on valikulised, nii et saate valida, mida kulutate.

Weebly võimaldab teil luua täiesti tasuta veebisaidi. Kui soovite aga luua olulise veebisaidi, olge valmis määramata igakuiste maksetega sisse logima.

Hosting

Hosting on paljude veebisaitide omanike jaoks suur probleem. Ja mõjuval põhjusel. Põhimõte on see, et kui te ise oma veebisaiti ei hostita, siis ei kuulu see teile tegelikult. Ja see võib põhjustada palju stressi, kui soovite kunagi platvorme vahetada või kui te ei järgi teenusetingimusi.

WordPress – ise hostitud

Hosting

Kõik WordPress.org saidid peavad olema ise hostitud. Neile, kes pole kunagi varem veebisaiti loonud, võib see tunduda pisut hirmutav, kuna peate minema välja ja uurima majutusteenuse pakkujaid, et näha, milline teenus teie saidi vajadustele kõige paremini sobib. Oleme palju kirjutanud, kuidas valida hostiteenuse pakkujat, nii et kui te pole milleski kindel, vaadake meie soovitatud WordPress-hostimist.

WordPress.org-i hostimise suurepärane asi on see, et valikuvõimalusi on nii palju. Ükskõik, kas alustate alles tegevust või teil on suur rahvusvaheline korporatsioon, saate hõlpsalt oma veebisaidi hostimisteenuse leida. Ja kui te pole mingil põhjusel saadud hostimistehinguga rahul, saate oma saidi kiiresti uue pakkuja juurde viia.

Weebly – hostitud teenus

Weebly majutab kõiki veebisaite oma serverites, mis paneb inimesed selle platvormi kasutamise kohe ära. Siiski on teie saidi majutamisel mõned plussid.

Weebly võtab majutusteenuse valimisel vaeva ja hoolitseb kõigi veebisaidi haldamise tehniliste aspektide eest. See hõlmab teie veebisaidi turvalisust ning selle tagamist, et teie sait näeb alati hea välja, töötab kiiresti ja püsib võrgus. Weebly pakub teie e-poe poodile ka SSL-sertifikaati, mis võimaldab teie klientidel teie saidil turvaliselt makseid teha.

Võrreldes hostimisega

WordPress.org on ise hostitud, seega peate vastutama hostiteenuse pakkuja leidmise ning teie saidi ohutuse, turvalisuse ja tõrgeteta toimimise eest. Sellegipoolest on peamine eelis see, et teile kuulub teie sait ja säilitate selle üle täieliku kontrolli.

Weebly hoolitseb kõigi teie hostimisvajaduste, samuti teie saidi turvalisuse ja tehnilise jõudluse eest. Kuna Weebly on hostitud platvorm, on suur küsimus, kes teie veebisaiti tegelikult omab. See on hea, kui haldate kolmeleheküljelist veebisaiti. Kuid kui olete aastaid sisu ülesehitanud ja tuginete oma saidile igakuise sissetuleku saamiseks, muutub omamine ühtäkki veelgi olulisemaks.

Kasutuslihtsus

Nii Weebly kui ka WordPress on hõlpsasti kasutatavad ning mõlemad on suurepärased platvormid, mis võimaldavad teil luua kauneid ja edukaid veebisaite. Kui teil pole aga mingit veebikogemust, pole kahtlust, et Weebly on teie jaoks parem valik. Samuti, kui otsite suure saidi ehitamiseks, mis koosneb paljudest funktsioonidest ja funktsioonidest, sobib WordPress paremini.

WordPress

WordPress pakub väga erinevat kujunduskogemust, kuid siiski võimaldab see teil hõlpsalt kauneid veebisaite kujundada. Võrreldes Weeblyga on WordPressil kindlasti järsem õppimiskõver. Ja kui teil pole veebidisaini või WordPressi kasutamise kogemust, peate alustamiseks tegema mõned juhised. Õitseva WordPressi kogukonnaga on aga kogu veebis saadaval laialdane teave WordPressi kasutamise kohta.

Teie WordPressi kujundamise kogemus erineb sõltuvalt teemast ja tööriistadest, mida otsustate kasutada. Paljud WordPressi arendajad koodivad oma WordPressi saidid vajalike muudatuste rakendamiseks. WordPressi ilu on aga see, et see pakub kõigile midagi, nii et kui te ei soovi koodirida puudutada, ei pea te seda tegema. Enamik WordPressi teemasid võimaldab teil kohandada oma saiti teemavalikute paneeli kaudu, saidi reaalajas asuva kohandaja abil või lehekomplekti abil.

Weebly

Kasutuslihtsus

Weebly on veebisaitide lohistaja, seega kõik põhisaidi loomiseks vajalik on kohe saadaval. Kui olete Weeblyga sisse loginud, saate valida arvukate Weebly teemade hulgast. Seejärel avaneb teie valitud mall Weebly redigeerijas, kus saate saidi kohandamiseks lohistada kujunduselemente lehele. Sisu elementide hulka kuuluvad tekst, fotod, kaardid ja video. Saate hõlpsalt lisada ka lehti, muuta stiilielemente, lisada SEO andmeid ja palju muud.

Weebly liides on väga sirgjooneline, mis aitab disainiprotsessi sujuvamaks muuta ja muudab teie saidi kujundamise kiireks ja lõbusaks. Samuti kuvatakse selged juhised pukseerimisredaktori kasutamiseks, muutes erinevad funktsioonid vaevata juurdepääsetavaks. Ja kõik funktsioonid ja tööriistad on olemas, nii et midagi pole vaja igal ajal installida ega uuendada.

Kasutuslihtsus võrreldes

Weeblyl on kindlasti hõlbus käsitsemine ja see sobib suurepäraselt nii algajatele kui ka neile, kellel on piiratud aeg. Tasub aga ära see, et Weebly kasutamisel puuduvad teil valikud, funktsioonid ja lõppkokkuvõttes kontroll oma saidi ja selle kujunduse üle.

WordPressil on järsem õppimiskõver ja teie saidi seadistamine sellel platvormil võtab kauem aega. Kuid nüüd saadaval olevad arvukad WordPressi tööriistad tähendavad, et teie saidi kujundus võib olla sujuv ja uuenduslik kogemus. Ja mis kõige tähtsam, WordPress suudab pakkuda kõiki funktsioone ja funktsioone, mida teie kasvav veebisait võib vajada.

Teemad

Nii WordPress kui ka Weebly pakuvad teemasid, millest saate oma veebisaidi luua. Ükskõik, kas loote e-poe poodi, ajaveebi või portfellisaiti, on mõlemal platvormil mitmesuguseid teemasid eri tüüpi saitide toitmiseks.

WordPress

Teemad

Kui loote oma veebisaidi WordPressi abil, on teil käeulatuses tuhandeid teemasid. Tasuta WordPressi teemasid leiate arendajate parimatest ajaveebidest (nt WPExplorer) ja otse oma WordPressi juhtpaneelilt WordPressi hoidla. Ükskõik, mis on teie nišš, leiate oma projekti jaoks sobiva teema.

Kvaliteetseid teemasid saab osta mitmelt teematurult ja teema arendajatelt. Kvaliteetse WordPressi teema valimisel veenduge alati, et ostate usaldusväärsetest allikatest, näiteks ThemeForest. Lihtsalt tehke natuke uurimistööd, et olla kindel, et tegemist on legitiimse turuga või kindla kogemusega eraisikuga.

Premium WordPressi teemad on varustatud täiustatud funktsioonidega ja pakuvad tavaliselt paremaid valikuid kui tasuta teemad. Need sisaldavad sageli ka integreeritud lisatasu pluginaid, et lisada teie teema niši jaoks olulisi funktsioone.

Weebly

Weebly teemad on kõik eelnevalt ehitatud, kohandatavad ja sisaldavad hulgaliselt uuenduslikke funktsioone, sealhulgas parallaksiafekte, video taustavalikuid, kohandatud fonte ja palju muud. Teemasid saab ühe nupuvajutusega laadida lohistamisredaktorisse ning installida koos piltide ja kõigi muudega. Kõik teemad on tasuta, reageerivad ja pakuvad nüüdisaegseid ja värskendavaid paigutusi ja visuaale.

Negatiivne külg on see, et Weebly pakutavate teemade arv on piiratud. Ja kui otsustate oma veebisaidi veebisaidil Weebly üles ehitada, saate kasutada ainult pakutavaid Weebly teemasid.

Teemad võrreldud

WordPress vs Weebly teemade osas pole tegelikult mingit võrdlust. Ehkki Weebly pakub palju kvaliteetseid teemasid, ei saa seda võrrelda saadaolevate WordPressi teemade hulga ja mitmekesisusega.

Omadused ja funktsioonid

WordPress vs Weebly funktsioonid ja funktsioonid on üsna muljetavaldav võrdlus. Mõlemad pakuvad palju funktsioone, mida kasutajad armastavad. Need aitavad teil mitte ainult uimastatavat veebisaiti kujundada, vaid aitavad teie saidil ka oma eesmärke saavutada.

WordPressi funktsioonid ja funktsioonid

Traditsiooniliselt lisati WordPressi funktsionaalsus pistikprogrammide kaudu. Tänapäeval pole aga ebatavaline leida laia valikut sisseehitatud funktsioone ja funktsioone, mis on integreeritud otse WordPressi teemadesse. Teemasid uurides uurige hoolikalt, milliseid funktsioone need edastavad. Kui soovitud spetsiifilisi funktsioone pole loendis, peate need installima WordPressi pistikprogrammide abil.

WordPressi pistikprogrammid

Funktsioonide installimise pistikprogrammide tagumine külg on WordPressi pistikprogrammide pakutavad piiramatud võimalused. Olenemata teie saidi vajadustest, leiate nende hooldamiseks õiged WordPressi pluginad.

Tasuta pistikprogrammid leiate saidist WordPressi hoidla, ja tavaliselt saab teie saidil mõne minuti jooksul installida ja käivitada. Kvaliteetseid pistikprogramme saab osta ka veebiturgudelt, nagu CodeCanyon, samuti arvukatelt WordPressi teema- ja pistikprogrammide arendajatelt.

Weebly sisseehitatud funktsioonid

Weebly on varustatud paljude tõhusate sisseehitatud funktsioonide ja funktsioonidega. Kuna need on integreeritud tööriistad, on need kohe olemas, kui ja millal te neid vajate. Siin on mõned lisafunktsioonid, millele Weebly platvorm annab teile juurdepääsu …

 • Online slaidiseansi tegija ja galerii – saate hõlpsalt luua oma kauneid fotogaleriid ja slaidiseansse, kasutada Weebly fototeekit, redigeerida pilte, lisada pealdisi ja palju muud.
 • Sotsiaalne jagamine – ajakohastage ajaveebi postitused Facebookis ja Twitteris avaldamiseks, et teie sisu jõuaks laiema publikuni.
 • Manustage või hostige videoid otse oma saidile – manustada YouTube’is või üles laadida videofaile Weeblysse.
 • Kohandatud vormid – looge kohandatud vorme ja hallake edastusi, hoides teid oma saidi külastajatega kursis.

Weebly pakub ka valikut SEO, e-kaubanduse, analüütika ja e-posti turundustööriistu.

Weebly rakendused

Omadused ja funktsionaalsus

Weebly App Center pakub suurt hulka tasuta ja premium-rakendusi. Kategooriad hõlmavad …

 • e-kaubandus
 • Suhtlus
 • Turundus
 • Sotsiaalne
 • Saidi tööriistad ja funktsioonid

Kokku pakub Weebly üle 300 rakenduse. Nagu teemade puhul, saate siiski kasutada ainult pakutavaid Weebly rakendusi, muude tootjate rakendused ja pistikprogrammid pole lubatud.

Omadused ja funktsioonid võrreldes

WordPress vs Weebly pakutavatel erinevatel funktsioonidel ja funktsioonidel on plusse ja miinuseid. WordPressi teemadel on sageli mitmesuguseid funktsioone ja funktsioone. Ja kõike, mida vajate, kuid mis pole teie teemaga kaasas, saate installida WordPressi pistikprogrammide abil. Teie projekti jaoks sobivate pistikprogrammide leidmine võib esialgu nõuda uurimist. Piiramatu arv saadaval olevaid pistikprogramme tagab siiski, et saate kiiresti luua kohandatud veebisaidi vastavalt teie ettevõtte vajadustele.

Kõik Weebly funktsioonid on sisseehitatud ning on kohe valmis ja hõlpsasti kasutatavad. Kuid pakutavate pakkumiste osas piirdute ja kuigi teil on valida Weebly rakenduste vahel, ei saa te kolmanda osapoole pluginaid installida. Nii et kui Weeblyl pole seda, mida soovite, või kui teil pole valikuga muljet, siis ei saa te midagi teha.

SEO

SEO peaks olema kõigi veebisaitide omanike jaoks prioriteet. SEO ennetav olemine aitab teie saiti otsingumootorites hästi järjestada ja suurendab teie saidile saabuva liikluse hulka.

WordPress

Pärmi SEO

Enamik tänapäevaseid teemasid on otsingumootoritele täielikult reageerivad ja optimeeritud. Siiski on ka mitmeid WordPressi pistikprogramme, mis aitavad teie sisu hästi järjestada.

Pärmi SEO on kõige populaarsem ja allalaaditud pistikprogramm ning seda mõjuval põhjusel. Yoast SEO pakub täiustatud XML-saidiplaani funktsioone, annab teile täieliku kontrolli saidi riivsaiade üle ning võimaldab hõlpsalt lisada pealkirju ja metaandmete kirjeldusi lehtedele ja postitustele. Selle pistikprogrammi installimine ja kasutamine on tasuta ning see on kohustuslik kõigi WordPressi veebisaitide jaoks.

Weebly

Kui kasutate oma saidi loomiseks Weeblyt, on suur osa teie SEO-st sisseehitatud. Kõigil Weebly saitidel on metakirjeldused, saidikaart, SEO-sõbralik HTML-i vorming ja reageerivad kujundused. Saadaval on ka täiendavad SEO valikud, sealhulgas lehepõhised kirjeldused, piltide alt-sildid ja palju muud. Ettevaatuseks on see, et iga kord, kui SEO on sisseehitatud, muutub teisele veebisaidiplatvormile üleminek keerukamaks.

Weebly pakub hõlpsalt ka juhiseid oma saidi SEO-andmete parendamiseks. See on suurepärane neile, kes alles õpivad oma saidi otsimootoritele optimeerimist..

SEO võrdlus

Vaadates WordPress vs Weebly, on neil mõlemal SEO-d üsna hästi kaetud. Weebly SEO on kõik sisseehitatud ja sisaldab selgeid juhiseid oma saidi optimeerimiseks. WordPressi abil peate valima ja installima SEO pistikprogrammi. Kui aga jääte Yoast’i külge, võite olla kindel, et teie SEO vajaduste eest hoolitsetakse.

Klienditugi

Kvaliteetne klienditugi võib olla võtmeteguriks täielikult toimiva veebisaidi loomisel. Ja see võib ka kaugele jõuda, et hoida teid mõistlikuna läbi disainiprotsessi.

WordPress

WordPressi kogukond hõlmab kogu maailma ja Internet on täis WordPressi ajaveebide, abisaitide ja foorumid. Kuid e-posti või telefoni teel pakutavat keskset tugiteenust pole olemas, välja arvatud juhul, kui ostate lisateenuse või teema.

Kui tunnete, et vajate üks-ühele tuge, siis tasub kindlasti osta lisatasu teema, kuna paljudel neist on põhjalik dokumentatsioon, videoõpetused ja kõik olulised otsevestlused või otsene telefoniliin.

Weebly

wordpress.org vs weebly

Weeblyl on muljetavaldav tugisüsteem, muutes veebidisaini oma platvormil äärmiselt positiivseks kogemuseks. Lisaks pukseerimisredaktori juhistele saate juurdepääsu ka kogukonna foorumile ning vestluste ja e-posti tugi. Neile, kes valivad esmaklassilise Weebly Pro ja äriplaanid, saate vajadusel ka telefonitoetust.

Klienditugi võrreldes

Nii Weebly kui ka WordPress pakuvad kõrgetasemelist tuge. WordPress on sellest palju rohkem kirjutanud kui Weebly. Teie projekti jaoks sobivate tugijuhendite või foorumite leidmiseks võib Internetist otsimine siiski aega võtta. Seevastu Weeblyl on olemas kogu dokumentatsioon kohapeal, muutes selle hõlpsa juurdepääsu. Ja mõlemal on üks-ühele tugiteenused, kuid see maksab teile lisatasu.

WordPress vs Weebly – milline platvorm sobib teile?

Nagu näete, pakuvad WordPress vs Weebly erinevaid plusse ja miinuseid. Teie valitud platvorm sõltub väga palju teie ja teie projekti vajadustest (ehkki me valiksime alati WordPressi). Weebly sobib suurepäraselt nii algajatele kui ka neile, kel on vähe aega või kes ei taha, et peaksite õppima WordPressi kasutamist. Kui soovite aga oma saidi kasvatada edukaks ja kasumlikuks ettevõtteks, on WordPress parem variant. Selle üllatamine on üllatavalt kiire ja lihtne, teie saidi stiilimiseks on tuhandeid teemasid ja pistikprogramme ning kogukond (miljonites) on inimesi, kes armastavad üksteist aidata.

Milline veebisaidi ehitaja teie poole pöördub? Palun jagage oma mõtteid WordPress vs Weebly kohta järgmistes mõtetes …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map