WordPress vs ruut: erinevused ja funktsioonid

WordPress vs ruut: erinevused ja funktsioonid

Kas otsite uue veebisaidi kujundamist, kuid pole kindel, millist platvormi kasutada? Siis olete jõudnud õigesse kohta. Selles WordPress vs Squarespace juhendis võrdleme neid kahte lahendust, mis aitab teil teadlikult otsustada, milline neist on teie projekti jaoks parim.


Täna on meie eesmärk tutvustada teile WordPressi ja Squarespace’i – kahte võimsat ja populaarset veebisaidiplatvormi. Vaatame hinnakujundust, nende mõlemat võõrustajat, teemade või mallide valikuid, kohandatavust, lisafunktsioone või integratsioone, turvalisust ja saadaolevat tuge.

Kas olete valmis alustama? Lähme…

Sissejuhatus WordPressi

WordPress vs ruut

WordPress.org on populaarne avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem (CMS), millega on harjunud toetage üle 60 miljoni veebisaidi. Kui arutame selles artiklis WordPressi, peame silmas WordPress.org. Lisateavet WordPress.com ja selle erinevuse kohta WordPress.org kohta leiate meie artiklist WordPress.com vs WordPress.org.

Mõnda suurt nime, näiteks Microsoft, Mercedes Benz, Walt Disney ja TED Blog, kasutavad WordPress.org. WordPressi populaarsusel on palju põhjuseid, kuid selle lahenduse pakutav kontroll ja paindlikkus on suur panus. Siin on mõned selle muud peamised omadused …

 • Tasuta kasutamiseks
 • Tuhanded tasuta ja premium-teemad
 • Tuhanded pluginad lisafunktsioonide lisamiseks
 • Arvukad kohandamisvalikud, sealhulgas lohistamise ehitajad, teemavalikute paneelid ja võimalus kodeerida
 • Õitsev WordPressi kogukond
 • Oma veebisaidi täielik omandiõigus ja kontroll selle üle

WordPressi kogukond on ülemaailmne üksus, mis tegeleb pidevalt WordPressi arendamise ja parendamisega, rääkimata uute tööriistade ja toodete väljatoomisest. See tagab, et mitte ainult WordPress pole alati oma mängu ees, vaid ka teie veebisait.

Sissejuhatus ruutruumi

Ruuturuum

Ruuturuum on kõik-ühes lahendus, mis haldab miljoneid veebisaite sadades tööstusharudes. Selle kaasaegsed, trendikad mallilahendused võimaldavad ettevõtetel luua professionaalseid veebisaite, kauneid portfelle või kasumlikke veebipoode.

Praegu kasutatavad Keanu Reevesi, Sadie Williamsi ja John Malkovichi valitud platvormina on Squarespace ideaalne lahendus kõigile, alates alandlikest blogijatest kuni väljakujunenud kaubamärkideni. See sisaldab arvukalt funktsioone, mis aitavad teil veebisaiti kujundada, sealhulgas…

 • Tasuta piiramatu hostimine
 • Kvaliteetseim infrastruktuur
 • Ilusad mallid
 • Intuitiivne veebisaitide koostaja
 • Tipptasemel turvalisus
 • 24/7 tugi

Kui teie veebisait on loodud, pakub Squarespace ka hulga turundusriistu, mis aitavad teil oma vaatajaskonnaga suhelda, otsingu- ja suhtlusvõrgustikus leitavaks saada ning oma järgnevat laiendada.

WordPressi hinnakujundus

Nagu juba mainitud, on WordPressi tarkvara tasuta kasutamiseks. Ainsad vajalikud jooksvad kulud on hostimise ja domeeni tasud (arutatakse edasi). WordPressi ilu seisneb aga selles, et seda saab vastavalt teie vajadustele üles või alla suurendada ja see kehtib ka rahakulutuste kohta.

WordPress pakub kõike, mida vajate tasuta, alates teemadest ja pistikprogrammidest ning lõpetades genereerimise ja turustamise tööriistadega. Siiski on saadaval ka kõrgtasemel premium-tooteid WordPressi kõigi aspektide jaoks ja neid tasub teie veebisaidi kasvades uuendada.

Ruuturuumi hinnakujundus

Hinnakujundus

Ruuturuum on lisatasu teenus, mis võtab pidevat tasu kuumaks oma platvormi kasutama. Valida on nelja plaani vahel, alustades Isiklik plaan, mis on suunatud neile, kellel on ajaveebid või väikesed veebisaidid, suurendades kuni Täpsemad plaan, mis on loodud professionaalsetele e-poe poodidele.

Kõik plaanid hõlmavad hostimist ja esimeste aastate domeenitasusid, samuti juurdepääsu Squarespace’i mallidele ja lohistamisele, 24/7 tuge ja palju muud. Täpsemad plaanid hõlmavad turunduse ja e-kaubanduse tööriistu, mis võimaldavad teil tulusat äri kasvatada ja ülal pidada.

Squarespace pakub 14-päevast tasuta prooviversiooni, mis võimaldab teil veebisaidi luua ja platvormiga hakkama saada. See on suurepärane viis teada saada, kas see lahendus sobib teile ja soovitaksin Squarespace’i pikaajalise kasutamise korral registreeruda ja ringi mängida..

WordPressi hostimine ja domeeninimed

WordPress vs Squarespace: majutamine

WordPressi tarkvara on tasuta kasutamine ja see saab alati olema. See teeb sellest paljude ettevõtete jaoks atraktiivse valiku, kuna nad saavad luua veebisaidi kindlustundega, et selle saidi hind ei suurene aasta-aastalt.

Kuid WordPress ei ole kõik-ühes lahendus. Nii et WordPressi kasutamisel on teil ainult tarkvara. Domeeninime registreerimiseks ja kasutamiseks ning saidi majutamiseks peate maksma kuu- või aastamaksu.

Domeeninimi – Enamik domeeninimesid maksab paar dollarit aastas ja ei riku panka. Domeeninime saate registreerida mitmete muude pakkujate kaudu (esimesel aastal saate GoDaddy domeeni kõigest 0,99 dollari sendi eest) ja teil on täielik kontroll oma saidi jaoks valitud domeeni üle.

Hosting – Hostimisega saate selle, mille eest maksate. Plaanid algavad paarist dollarist aastas (näiteks Bluehost ainult 2,95 dollarit kuus), kuid suuremate saitide jaoks, millel on suur jälgimisvõimalus, peate valima kallimad plaanid, mis pakuvad tuge suurele liiklusele ja saidi salvestusruumidele.

Spetsiifiline veebimajutus – Parimat WordPressi hostimist hallatakse sageli WordPressi hostimisel. Seda pakuvad mitmed populaarsemad hostimisteenused ja see on hea valik, kuna serverid on optimeeritud eriti WordPressi jaoks. Lisateabe saamiseks oma WordPressi saidi veebi valimise kohta lugege meie artiklit selle kohta, mida WordPressi hostimisest otsida.

Vastuvõtmise eest tasumisel on lai valik teenuseid ja plaane, nii et hoolimata teie eelarvest ja saidi vajadustest leiate midagi, mis sobib.

Ruuturuumi hostimine ja domeeninimed

Kuna ruuturuum on a täielikult juhitud veebiteenuse korral majutatakse kõiki Squarespace’i saite oma pilvemajutuses. Salvestusruumi ega ribalaiuse hostimine pole piiratud ning Squarespace kasutab omaenda ülemaailmset CDN-võrku, et tagada kõigi veebisaidi kasutajate kiire laadimisaeg, olenemata nende asukohast

Domeeninimed registreeritakse ja ostetakse ka ruudu Squarespace kaudu. Teie domeenil on SSL-sertifikaat ja seda saab sama tempoga alati pikendada, säästes teile soovimatuid üllatusi. Saate osta mitu domeeni ja ühendada need oma Squarespace’i kontoga. Ja kui vajate, saate hõlpsalt kolmanda osapoole domeeninime üle ruutu Squarespace üle kanda.

WordPressi teemad

WordPress vs ruut: Teemad

Vaadates WordPress vs Squarespace, on WP-l hulgaliselt teemasid, mis võimaldavad teil luua kauneid ja stiilseid veebisaite. Peaaegu kõik kaasaegsed teemad on reageerivad, kasutajasõbralikud ja sisaldavad mitmesuguseid funktsioone, mis aitavad teie saidi eesmärke saavutada.

Tasuta või esmaklassiline teema?

WordPressi teema valimisel tuleb palju kaaluda. Esiteks peate otsustama, kas soovite kasutada tasuta või premium-teemat. Tasuta WordPressi teemasid leiate arendaja veebisaitidelt kogu veebis. Või võite teemasid installida kaustast WordPressi hoidla oma WordPressi juhtpaneelilt. Need teemad on hästi konstrueeritud, ohutud ja silmaga lihtsad, mis on hea valik ükskõik millise projekti jaoks.

Tippklassi WordPressi teemadel on üldjuhul keerukamad funktsioonid ja need sisaldavad ostutasu osana sageli lisatasu pluginaid. Lisatasu teema ostmisel veenduge, et valite teema alati hea mainega ostja seast. WordPressi arendajad, näiteks StudioPress või Elegant Themes, on heaks võimaluseks. TeemaForest on ka populaarne tematurg, kus müüakse laias valikus teemasid. Siin saate sirvida hinnanguid ja ülevaateid, andes teile enne ostu sooritamist hea ettekujutuse selle teema kasutamiseks.

Lisateabe saamiseks tasuta või premium-teema valimise kohta lugege meie artiklit tasuta või premium-teema kohta?

Loodud või mitmeotstarbeline teema?

Teine oluline tegur, mida WordPressi teema valimisel tuleb arvestada, on see, kas peaksite valima sisseehitatud või mitmeotstarbelise teema.

Sisseehitatud nišš WordPressi teemad teenivad unikaalseid eesmärke ja sisaldavad asjakohaseid ja spetsiifilisi funktsioone. Näiteks sisaldab sisseehitatud toidublogimise teema tõenäoliselt retseptide koostajat, mis võimaldab teil hõlpsalt oma saidil retsepte loetavas vormis kuvada. Sisseehitatud WordPressi teema kasutamine muudab kujundamise ja loomise protsessi kiireks ja väga lihtsaks, kuna kõik vajalikud funktsioonid on kohe käes.

Mitmeotstarbeline teema annab teile tööriistad mis tahes tüüpi veebisaitide loomiseks. Tavaliselt sisaldavad mitmeotstarbelised teemad, mis sisaldavad enamasti edasijõudnutele leheehitajatele mõeldud teemasid, hõlpsalt oma veebisaidi kõiki osi, võimaldades teil kujundada tõeliselt ainulaadse saidi. Suurepärane näide on teema WordPress kokku, mille on nutikate mõtete loodud siin WPExploreris.

Omadused ja funktsioonid

Viimane oluline aspekt, mida WordPressi teema valimisel arvestada, on vajalike funktsioonide ja funktsioonide arvestamine. Mõelge enne projekti ostmist või installimist hoolikalt läbi, mida teie projekt vajab, ja veenduge, et teeksite uuringu, et teada saada, mida teema sisaldab..

Pidage meeles, et lisafunktsioone saab lisada pistikprogrammide kaudu (arutatakse edasi). Kuid lisatasu pluginate eraldi ostmine võib pikas perspektiivis maksta rohkem kui lihtsalt lisatasu teema ostmine tellimuselt.

Vaadake meie artiklit, kus tutvustatakse parimaid WordPressi teemasid, et anda teile ülevaade sellest, mis seal väljas on.

Ruutruumi mallid

WordPress vs ruutruum: mallid

Valik mallid , mida pakub Squarespace, on muljetavaldav (kuigi see pole võrreldav WordPressiga). Kõik ruudupaiga mallid on kaasatud igasse kavasse. Need kõik on auhinnatud Squarespace’i disainimeeskonna poolt ehitatud ja need on loodud kasutamiseks ainult nende platvormil.

Mallid jagunevad paljudesse kategooriatesse, sealhulgas veebipoed, professionaalsed teenused, fotograafia, kogukondlikud ja mittetulunduslikud organisatsioonid ning palju muud. Iga mall on lähtepunkt ja sadade kohandatavate funktsioonidega saate selle stiilida mis tahes viisil.

Ruuturuum muudab õige malli valimise äärmiselt lihtsaks. Klõpsake lihtsalt kategoorias, mis langeb kokku teie veebisaidi nišiga. Seejärel vaadake iga reaalajas demo, tutvuge selle kujunduse, paigutuse, funktsioonide ja kasutajakogemusega. See aitab teil mõista, mida iga mall pakub ja kuidas kasutajad teie saidiga suhtlevad.

Kui olete malliga rahul, valige lihtsalt Alustage sellest kujundusest paremas ülanurgas ja teie uus mall avaneb ruudus Ruumi lohistamise veebisaidi koostajal. Kui meelt muudate, saate malle igal ajal lihtsalt vahetada.

WordPressi kohandamine

Nagu me juba varem sissejuhatuse jaotises mainisime, on WordPressil mitmesuguseid kohandamisvõimalusi. Sõltuvalt valitud teemast saate oma veebisaiti kohandada teemavalikute paneeli või WordPressi kohandaja kaudu, kasutades lohistamislehe ehitajat ja / või koodi lisades ja muutes.

WordPressi mõte on see, et seda saab 100% kohandada kodeerimise või õigete tööriistade installimise ja kasutamise kaudu. Nii et kui soovite oma veebisaidi üle täielikku kontrolli, on WordPress teie jaoks õige valik.

Ruuturuumi kohandamine

Veebisaitide koostaja

Squarespace’is oma malli kohandamiseks kasutage selle sisseehitatud sihtotstarbelist pukseerimisveebisaidi koostajat. Seda on tegelikult väga lihtne kasutada ja see pakub lõbusat disainielamust. Veebisaidi koostaja abil saate oma veebisaidile lisada lehti, lisada kujunduselemente nagu pealkiri ja logo, kirjutada ajaveebi postitusi, kontrollida oma analüütikat, hallata sisseehitatud tööriistu ja palju muud.

Malli visuaalseid elemente saab muuta stiiliredaktori abil. Iga mall erineb stiililahenduste osas, mida saate teha. Üldiselt saate muuta tüpograafiat, värve, taustpilte, päiseid ja külgriba. Samuti on olemas CSS-redaktor, mis võimaldab teil vajadusel lisada oma kohandatud koodi.

Pole kahtlust, et Squarespace’i veebisaidi ehitaja on intuitiivne ja piiratud veebidisaini kogemusega kasutajatele võib see olla hea valik. Kohandamised, mida saate teha, on siiski piiratud ja see võib osutuda pettumuseks, eriti kui teie sait kasvab.

WordPressi pistikprogrammid

WordPressi pistikprogrammidKui arutasime WordPressi teemasid, puudutasime ideed valida sisseehitatud funktsioonidega sisseehitatud teema. Enamikul tänapäevastest teemadest on juba sisse lülitatud arvukalt lahutamatuid funktsioone ja funktsioone. Kuid mõnikord on vaja lisafunktsioone, mida teie teema kaudu ei pakuta. Samamoodi võidakse teie teema kaasata mõni eripära, kuid teie sait vajab täpsemat versiooni.

WordPressi ilu seisneb selles, et mis tahes vajalikku lisafunktsionaalsust saab WordPressi pistikprogrammi abil kiiresti ja hõlpsalt lisada. Pistikprogramme on saadaval tuhandeid ja iga funktsiooni jaoks, mida soovite installida, on alati valida mitmeid kasulikke pistikprogramme, mis saavad selle tööga hästi hakkama. See WordPressi pakutav paindlikkus, mis võimaldab kasutajatel integreerida mis tahes vajalikke täiendavaid tööriistu, on veebisaitide ja ettevõtete laiendamisel hindamatu väärtus.

Veebisaidile sobivate pistikprogrammide valimisel veenduge, et teeksite oma uuringud. Seal on nii lai valik tasuta kui ka lisatasu pluginaid, nii et parim koht otsingu alustamiseks on WordPressi hoidla või CodeCanyon.

Ruuturuumi funktsioonid ja integratsioonid

Kui rääkida WordPress vs Squarespace’ist, on hiljem saadaval arvukalt sisseehitatud funktsioone. Need sisaldavad…

 • Galeriiblokid – kuvage galeriid, ruudustiku paigutused, liugurid ja palju muud.
 • Video taustad – lisage oma valitud video, et luua tähelepanu haarav taust.
 • Helikollektsioonid – oma veebisaidil albumite üleslaadimine ja jagamine.
 • Kuulutusriba (tuntud ka kui Tere riba) – tõstke esile saidid või kuulutage uudiseid oma saidi kodulehel.
 • Vormi plokid – lisage vorm, et oma külastaja andmeid hõivata või võimaldada tal teiega ühendust võtta.

Ruutruumi integreerimine on ka platvormi sisse ehitatud ja seadistatud kasutamiseks valmis. See aitab teil vältida vajalike lisafunktsioonide leidmiseks turuplatsidel navigeerimist ja seejärel pistikprogrammide installimist. Kõik-ühes veebisaidi koostaja jaoks on Squarespace’i pakutavate integratsioonide valik tähelepanuväärne. Siin on vaid valik pakutavat …

 • Disqus – kasutage seda täiustatud kommenteerimissüsteemi, vaikeväljalise ruutude kommenteerimissüsteemi asemel.
 • Stripe, Apple Pay ja Paypal – võtke oma saidil maksetega vastu mitmel viisil.
 • Sotsiaalmeedia – ühendage oma sotsiaalmeedia kontodega, sealhulgas Facebook, Twitter, Instagram, iTunes Store, LinkedIn, Tumblr ja palju muud.
 • Google Fonts ja Typekit – mõlemad on lisatud stiiliredaktorisse.
 • Adobe Creative Cloud Image Editor – võimaldab redigeerida ja täiustada pilte otse ruudus.
 • YouTube ja Vimeo – manustage nende kanalite kaudu oma saidile videoid.

Saate integreerida ka muid Kolmandate osapoolte teenused, sealhulgas Google AdSense, Etsy, Eventbrite ja Facebook Pixel. Kuid Squarespace ei paku tuge kolmandate osapoolte integreerimiseks ja ei saa tagada täielikku ühilduvust nende mallidega. Kolmandate osapoolte integreerimise võimalus pole ka isiklikus plaanis olevate jaoks saadaval, nii et peate uuendama.

WordPressi jõudlus ja turvalisus

Kõik ühes WP turvalisus ja tulemüür

Kui otsustate kasutada WordPressi, on teie saidi toimivus ja turvalisus teie kohustus. Tõhusa hostimisteenuse pakkuja valimine võib aidata, kuid peate oma saidi ohutuse, turvalisuse ja sujuva toimimise tagamiseks installima ka mitu pistikprogrammi..

Turvalisus – Installige tasuta WordPressi pistikprogramm Kõik ühes WP turvalisus ja tulemüür ja täiendavate turvanõuannete saamiseks lugege meie artiklit, kuidas oma WordPressi saidi turvalisust parandada.

Kiirus – WordPressi veebisaidi kiiruse parandamiseks on palju ära teha, alates saidi värskendamisest kuni pildi optimeerija ja vahemälupistikprogrammi kasutamiseni. Lisateavet leiate meie artiklist, kuidas WordPressi kiirendada.

Etendus – Veebisaidid, mis võtavad vastu palju külastajaid või sisaldavad suurtes kogustes meediume, peavad toimivusel silma peal hoidma. Kas saiti laaditakse alati kiiresti, kas meediumide voogesituse kvaliteet on püsivalt kõrge ja seisakuid vähe? Kui vastus mõnele neist küsimustest on eitav, peate võib-olla kaaluma sisuteenuse pakkumise võrgu (CDN) kasutamist.

WordPressi veebisaitide omanikud peavad saidi hooldamisega kursis olema ning oma saidi turvalisusel ja toimivusel silma peal hoidma. Siiski on palju veebiarendajaid ja agentuure, kes neid teenuseid pakuvad, kui eelistaksite seda tööd tellida.

Ruuturuumi jõudlus ja turvalisus

Kuna Squarespace on kõik-ühes hostitud lahendus, hoolitsevad kõik veebisaidi toimivuse ja turbeprobleemid teie eest. Siin on mõned selle tipptulemused ja turvafunktsioonid …

 • DNS-i müüjatega ruuturuumi partnerid pakuvad teile tipptasemel liikluse marsruutimist, töökindlust ja tööaega.
 • Ülemaailmne Squarespace CDN töötleb iga kuu miljardeid tabamusi.
 • Kõigil Squarespace’i veebisaitidel on SSL-sertifikaadid, mis tagavad külastaja ühendused teie saidiga.
 • Teie saidi kaitsmiseks pahatahtliku liikluse eest kasutatakse täiustatud DDoS-leevendusmeetodeid.
 • Ruumiruumi veebisaite jälgitakse iga minuti järel enam kui 20-st kohast üle maailma, operatsioonimeeskond on ööpäevaringselt käepärast, et reageerida avastatud intsidentidele.

WordPressi tugi

WordPress.org pakub ulatuslikku teavet dokumentatsioon nende veebisaidil. Kuid see pole peaaegu võrreldav globaalse WordPressi kogukonna jagatud ja arutatud teabega.

Blogid, nagu meie oma siin WPExploreris, pakuvad kasulikke artikleid, õpetusi ja juhendavaid juhendeid algajatele kuni professionaalsete WordPressi arendajateni. Foorumid, kus saate küsimusi esitada ja probleeme jagada, on tavaline. Kiiremate probleemide korral võite proovida WordPressi hooldusteenust või palgata arendaja.

Neile, kes otsustavad osta tasulist WordPressi teemat, pistikprogramme või muid tööriistu, võib nende toodetega kaasnev tugi olla sageli hinnasilti väärt. Üks-ühele e-posti teel saadetav e-kiri või tellitud tugi ööpäevaringselt pole kallimate toodete puhul sageli haruldane – see võib aidata tagada, et teie sait töötab kogu aeg täies mahus..

Ruumiruumi tugi

Ruumiruumi tugi

Ruuturuum pakub nende isikupärastatud tuge Klienditeeninduse meeskond. Tugiteenused toimuvad ööpäevaringselt otsevestluse või e-posti teel. Abikeskus on ka täis populaarseid juhendeid ja teemasid, videoid ja veebiseminarid, mis räägivad teile läbi kõigi Squarespace’i funktsioonide ja kuidas neid oma saidil kasutada.

WordPress.org vs ruut – võrdlus

Niisiis, nüüd on meil hea arusaam sellest, mida mõlemad platvormid pakuvad. Aga kuidas nad üksteise suhtes mõõtu saavad? Vaatame põhilisi võrdlusvaldkondi …

WordPress vs Squarespace – hinnakujundus

WordPress on tasuta lahendus, ainsateks jooksvateks igakuisteks kuludeks on hostimine ja domeeninime registreerimine. Siiski on saadaval hulgaliselt esmaklassilisi tööriistu, mis võimaldavad teil oma saidi funktsioone vastavalt soovile laiendada. Põhimõtteliselt on WordPress „makske nii palju või vähe, kui soovite” tüüpi tehing.

Võrdluseks: ruuturuumi kasutamiseks peate valima kuuplaani. Ja kui valite nutitelefoni, maksab see teile aja jooksul. Siiski pakuvad pakutavad tööriistad, tugi ja sisseehitatud funktsioonid Squarespace’i hinna ja kvaliteedi suhet.

WordPress vs Squarespace – teemad, mall ja funktsioonid

WordPress pakub tuhandeid tasuta ja premium-teemasid ning pistikprogramme koos sisseehitatud ja installitavate funktsioonide ning funktsioonidega. Ükskõik milliseid lisasid soovite oma saidile lisada, suudab WordPress rahuldada teie projektivajadusi. See muudab selle veebisaitide jaoks suurepäraseks platvormiks, mis aja jooksul kasvab ja areneb.

Ruuturuum pakub ka muljetavaldavat valikut malle, funktsioone ja integratsioone. Võrreldes teiste kõik-ühes-platvormidega nagu Wix ja Weebly, on Squarespace konkurentsist palju ees. Kuid te olete endiselt piiratud Ruutruumi piiridega ja te ei leia sama paindlikkust, mida WordPress pakub.

WordPress vs Squarespace – kohandamine ja kasutusmugavus

WordPress võtab kohandamise osas käed alla. See platvorm annab teile lõpliku kontrolli oma veebisaidi üle. Selle negatiivne külg on aga see, et see ei paku sama hõlpsat kasutamist kui Squarespace ja sellel on järsk õppimiskõver algajatele.

Ruuduruumis on rohkem piiranguid, kuid selle intuitiivne veebisaidi koostaja ja sisseehitatud funktsioonid muudavad veebisaidi kujundamise kiireks ja lõbusaks kogemuseks.

WordPress.org vs Squarespace – tugi

Nii WordPressil kui ka Squarespace’il on neid ümbritsev tugev tugivõrgustik. Ruutruumi tugi on tsentraliseeritum, selleks on loodud spetsiaalne abikeskus ja klienditeeninduse meeskond. See võib sobida nii algajatele kui ka neile, kellele meeldib käeulatuses üks-ühele tuge ja kindlust pakkuda.

WordPress.org ise ei paku üks-ühele tuge, ehkki see on sageli saadaval premium-tootepakettide osana. WordPressi kogukonna jõud tagab siiski, et hoolimata teie probleemist või küsimusest leiate vastuse veebist. Tugi on olemas – peate lihtsalt seda otsima.

Lõplikud mõtted teemal WordPress vs ruut

Mõlemad platvormid võimaldavad teil luua kauneid, professionaalseid ja kasutajasõbralikke veebisaite. Nii et valitud lahendus peaks sõltuma ainult teie enda ja teie veebisaidi vajadustest. Mõelge oma eelarvele, võimalikele ajalistele piirangutele, isiklikele veebikujundamise oskustele ja mis on oluline projekti pikaajalistele püüdlustele.

WordPress vs Squarespace – kumma valite oma projekti jaoks? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map