WordPress koos PHP 7-ga – miks värskendada oma serverit

PHP 7 käivitati 2015. aasta detsembris ja isegi pärast täielikku aastat pärast esmast väljaandmist on veebisaite, mis töötavad endiselt vanemate versioonide all. PHP 7 on suur muudatus paremuse poole. See on ühe enimkasutatud skriptikeele ja WordPressi põhialuse palju parendatud versioon. Selles artiklis käsitlen, miks on nii oluline uuendada hostimist, mis sellele õigesti tugiteenuseid pakub ja miks see teie saidile kasu tooks.


PHP 7 eelised WordPressile

PHP 7 on versioonil 7.1.4 nüüd, kuid põhilised põhiosad jäävad endiselt alles, need on kõige olulisemad aspektid, mis muutusid PHP 5.6 ja vanematest versioonidest versiooniks 7

 • Uus Zend Engine kannab nüüd nime PHP Next Generation (NG)
 • Mälukasutuse oluline vähendamine
 • Abstraktne süntaksipuu
 • Järjepidev 64-bitine tugi
 • Paljud saatuslikud vead muutuvad nüüd eranditeks
 • Parem ja turvalisem numbrite generaator
 • Anonüümsed klassid
 • Ühilduvus OpenSSL 1.0.2e-ga ja hiljem.

Seega, kas te ei tea ikka veel, mida see mumbo hüppamine tegelikult tähendab, lubage mul seda kõike üksikasjalikult selgitada.

Oota – mis juhtus 6-ni?!?! PHP 6 arendustsükkel eksisteerisid kuid endine katse ei avaldanud seda kunagi avalikkusele (ärge muretsege – te ei jäänud sellest kuidagi mööda). Segaduse vältimiseks otsustati 6 vahele jätta. Selle eesmärk oli veelgi parendada PHP 7 arendamist ja käivitada poleeritud versioon, millel on palju rohkem funktsioone ja eeliseid.

Uus Zendimootor

Neile, kes ei tea, pole Zend PHP-s uus, sest see oli seal alates 1999. aastast. Zend on PHP-keele tegelikku tõlgendamist täidesaatev mootor. See oli kirjutatud C-keeles ja sellel oli aja jooksul mitmeid täiendusi. Versiooni, mida PHP 5.x kasutab, nimetatakse Zend Engine II ja see lisab laiendatava objekti mudeli ja jõudluse täiustusi võrreldes vanemate versioonidega, kuid PHP7 uus Zend Engine, mida nüüd nimetatakse Järgmine põlvkond on tegeliku tuum kiiruse suurenemine PHP7.

Kui kuulete fraasi kaks korda kiiremini ja PHP7 mälukasutus on märkimisväärselt vähenenud, siis teate, et see on tegelikult Zendi uue põlvkonna täiustused.

Järgmine põlvkond saavutab selle, muutes oma käitumise osutitega (näiteks meile eelmine Zend Engine II) toimima konstruktsioonidega. See muudatus vähendab mälukasutust, prügivedu ja üldist jõudlust.  Põhjalikum selgitus, mida soovitatakse ainult sõdalaste kodeerimiseks, on saadaval veebisaidil PHP viki.

PHP 7 on kiirem

Järgmise põlvkonna Zend-mootori muudatused on peamised põhjused kiiruse suurenemises, vähendades mälukasutust, vähendasid need ka aega, mida skriptikeel teabe töötlemiseks võtab, ja tulemuseks on see, et PHP 7 vajab sama sisu pakkumiseks vähem servereid. See on teie jaoks fantastiline, sest kes ei taha WordPressi kiirendada.

See on otse PHP PDF-ist võetud graafik:

Taotluste arv sekundis on hea jõudluse mõõt, sest see ütleb põhimõtteliselt teile, kui palju kasutajad teie serverit ja tarkvara põhinedes igal ajal teie saiti näevad. Mida rohkem päringuid server suudab teenida, seda kiiremini teie veebisait saab. PHP 7 suudab kopeerida PHP 5.6 jõudlust ja konkureerida otse HHVM-iga, teise Facebooki tehtud skriptikeele tõlgiga.

Miks on kiirem ?. Kuna see kasutab iga taotluse töötlemiseks vähem protsessori aega, võib see kahekordistada taotluste arvu, mida saab igal ajal teenindada.

Täiustatud veakäsitlus ja 64-bitine tugi

Üks PHP-s enim kritiseeritud asju oli vigade käsitlemine. Miks võite küsida?, Kuna enne PHP7 oli saatuslikku viga peaaegu võimatu korralikult käidelda, kuna see ei kutsuks ühtegi tõrkekäitlejat ja peataks skripti täitmise.

Täiustatud PHP 7 tõrkekäsitluses kasutatakse visatavaid erandeid, mis võimaldab arendajatel palju paremat käsitsemismehhanismi, et tulla toime vigadega, mis varem polnud saadaval. Erandite loomisega on arendajatel võimalik saada tegeliku vea kohta palju paremat teavet ja nad saavad seda ka õigesti käsitseda.

Näpunäide. Nüüd on seda palju lihtsam kodeerida ja vähem peavalu.

Teisest küljest järjepidev 64-bitine tugi tähendab, et PHP7 lubab nüüd 64-bitiseid täisarvu ja seda toetatakse teistes platvormides, näiteks Microsoft Windows töötab 64-bitise kiirusega.

PHP 7 toetab anonüümseid klasse

Kõigis peamistes objektorienteeritud keeltes on tava kasutada anonüümsed klaasid.  Java ja C # on neid arvukalt. Anonüümsed klassid pole mitte ainult väga kasulikud, vaid ka õigesti kodeeritud võib koodi täitmist kiirendada, PHP7 jaoks oli anonüümsete klasside lisamine vajalik kõigi peamiste objektorienteeritud keelte järele jõudmiseks..

Aegunud PHP funktsioonid

PHP7-s toimus suur majapidamine, kus funktsioonid olid aegunud. Aegunud funktsioon neile, kes ei tea, on osa koodist, mida peetakse liiga vanaks või kasutuskõlbmatuks ja mis nõuab selle vananemist. Kui funktsioon on PHP-s aegunud, siis see enam ei tööta.

PHP7 arendajad kaalusid hoolikalt paljusid funktsioone, mida enam ei kasutatud. Oluline on teada, et aegunud funktsioon võib teie koodi murda ja võib potentsiaalselt selle purustada. Kui kuulete ühilduvusprobleemid kui uuendate oma WordPressi PHP7-le, on see täpselt koht, kus teie veebisait saab pidurdada.

PHP 7 vananenud funktsioonid on kõige olulisem punkt, mida oma veebisaidi värskendamisel hostimiseks, mis pakub PHP 7

Vanemad pluginad ja teemad, mis kutsuvad neid aegunud funktsioone, võivad ja lakkavad töötamast, kui need töötavad PHP7 all. Sellepärast sinagi kindlasti peate uuendama kõiki oma pistikprogramme ja teemat enne üleminekut hostimisele, mis toetab PHP7.

Kogu selle vananenud koodi eemaldamine on osaliselt vastutav PHP7 toimimise eest, mis töötab nüüd palju puhtamas keskkonnas kui PHP 5.x

Mida see kõik tähendab

PHP7 on kiirem ja kergem, töötab vähem mälukasutust, täidab igal ajal kaks korda rohkem koodi kui PHP 5.x ja haldab vigu palju puhtamal viisil. See kõik tähendab a kiirem veebisait, parem kodeerimine ja palju parem kasutuskogemus.

Kui hoolite oma saidi toimivusest, peaksite päeva esimene järjekord olema kõigi pistikprogrammide ja teema värskendamine ning hostimisele üleminek, mis pakub PHP7. Ja teil on õnne – kõige populaarsemad hostimisettevõtted pakuvad kõigi oma plaanide jaoks PHP 7 (või nad pakuvad versiooniuuendust). Siin on mõned PHP 7-ga ühilduvad hostiettevõtted, mida soovitame:

 • Bluehost’i optimeeritud WordPressi hostimine
 • WP mootori hallatav WordPressi hostimine (mis majutab ka WPExplorerit)
 • Meediumitempli hallatav WordPressi hostimine
 • Pluss teised! Ja kui teile meeldib teie praegune host, küsige lihtsalt täiendamise kohta.

Muidugi on ka muid tegureid, mis soodustavad veelgi suuremat jõudlust, näiteks nginxi kasutamine ja hostimisteenused, mis toetavad mingisugust veebiserveri vahemälu, kuid arutame kõiki neid teemasid hilisemas artiklis. Kui teil on midagi lisada või kui teil on küsimusi, andke sellest meile allpool kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map