WordPress kommenteerib teie saidi sujuvamaks muutmise näpunäiteid

Enamik blogijaid ja veebisaitide omanikke nõustuvad, et kommentaarid on olulised veebikogukonna arendamiseks, samuti huvi ja täiendava saidiliikluse tekitamiseks. Kuid nagu paljud muud asjad elus, on ka kommentaaride lubamisel varjukülg. Nii palju kui soovite oma saidile kasutaja loodud sisu, võib juhtuda, et kommentaarid pakuvad rohkem vaeva kui abi. Mõnikord on teie kommentaaripoliitikat vaja pisut kohandada, et teie saiti sujuvamaks muuta ja hoida seda hästi õlitatud masinaga.


1. Kommentaaride teisaldamine ühelt postituselt teisele

Miks soovite oma kommentaarid ühest postitusest teise teisaldada? Noh, sellel on mõned põhjused. Võite proovida sama postituse eri versioonide veekogusid, et näha, milline neist on liiklusosakonnas parem. Isegi kui nimetada püsilink ümber sama URL-i jaoks, kuvatakse paljud asjad uues postituse versioonis, välja arvatud kommentaarid. Võib-olla koostate vana postituse uue ülekande ja soovite vana versiooni ümber suunata. Nii lihtne kui see ka pole, jäävad kommentaarid endiselt alles pärast postituse ümbersuunamist.

Või jätab mõni teie saidi külastaja kommentaari, kuid valele postitusele. See võib kergesti juhtuda, kui külastajad loevad hunnikut postitusi ja suunatakse kuskile mujale. Võib-olla said nad teabe segamini ja jätsid kommentaari, mõistmata, et see oleks pidanud olema mõne teise postituse jaoks. Kommentaar ei seostu postitusega, millel see ilmub, mis ajab teisi lugejaid ainult segadusse.

Muidugi, need on vaid mõned võimalikud stsenaariumid, mis ajendavad teid märkusi ümber vahetama. Igal juhul pole kommentaaride teisaldamine ühelt postituselt teisele nii lihtne. Tegelikult pole see WordPressis isegi ilma mingisuguse abita võimalik. Tänan headust WordPressi pistikprogrammide alati usaldusväärse maailma eest! Seal on pistikprogramm peaaegu kõige jaoks, nii et miks peaks kommentaaride teisaldamine olema erand?

Tako vallasasja kommentaarid

Üks selline saadaval olev tööriist, mis töötab üsna hästi, on pistikprogramm Tako teisaldatavad kommentaarid. Kui see pistikprogramm on installitud teie WordPressi saidile, saate teisaldada kommentaare ühelt postituselt teisele – või lehelt teisele – või vastupidi. Samuti saate teisaldada korraga mitmeid kommentaare, samuti keermestatud kommentaare.

Teil on vaja ainult valida postituse tüüp, kuhu soovite kommentaari teisaldada, ja seejärel valida postituse / lehe tegelik pealkiri, kuhu soovite selle teisaldada. Kui soovite teisaldada suurema osa kommentaaridest, peate lihtsalt minema kommentaaride sektsiooni, valima teisaldatavad postitused ja kasutama seejärel rippmenüüd Hulgitoimingud. Võite isegi oma keermestatud kommentaarid nende teisaldamise ajal õiges järjekorras hoida, nii et “vestlus” jääb endiselt puutumata. Paari klõpsuga saate oma kommentaare hõlpsalt liigutada, ilma et peaksite seda käsitsi tegema. See on aja kokkuhoid!

2. Keela praeguste postituste kommentaarid

Kui olete keset uue postituse koostamist, on postituste kommenteerimise keelamine lihtne, kuid mis juhtuks, kui otsustate keelata juba kirjutatud ja avaldatud postituste kommentaarid? Võib-olla olete väsinud kommentaaridele vastamast, eriti kui nad satuvad keerulisse vestlusse, mis nõuab pidevalt sisseelamist. Võib-olla ei kirjuta algse postituse kirjutanud inimene teile enam, muutes selle vastuste võimatuks autor jätkama.

Teie hallatava veebisaidi tüüp mõjutab oluliselt seda, kas kommentaarid on teile väärtuslikud või mitte. On palju teemasid, mis võivad käivitada suurema dialoogi ja tuua inimestes arutelu esile. Poliitikat, religiooni ja kõike muud, mida võiks pidada tuliseks teemaks, ümbritsevad saidid toovad peaaegu kindlasti kaasa kommentaare, mis on argumenteerivad ja isegi solvavad.

Seda tüüpi niidid vajavad kindlasti pidevat haldamist, kuna paljud kommentaarid võivad osutuda väga solvavaks. Võib-olla pole teil lihtsalt aega ega soovi neid kommentaare päevast päeva hallata, eriti kui need ilmuvad kõigil teie postitustel.

Uue saidi seadistamisel saate kommentaarid alati keelata, tühistades lihtsalt ruudu Seadistused> Arutelu, kuid see on keerukam, kui tegemist on olemasolevate saitidega, millel on palju sisu. Ja see seade võib postituste jaoks töötada, kuid see ei rakendu lehtedele ega kohandatud postitustüüpidele, mis tähendab, et uue kommentaari vormi kuvatakse endiselt.

WP keela kommentaarid

Ükskõik, mis põhjusel soovite eelmise postituse kommentaarid keelata, on parim viis seda teha pistikprogrammi abil. Muidugi. Üks selline mugav pistikprogramm on WP keela kommentaarid pistikprogramm, mis võimaldab teil keelata postituste, autorite, kategooriate, siltide, URL-i teede, viitajate, IP-aadresside, postitusvormingute, postitüüpide ja keelte pistikprogrammid, pingid ja tagasitulekud. See annab teile kommentaaride üle uskumatu kontrolli.

3. Lülitage kommentaarid välja pärast teatud aja möödumist postitustel ja lehtedel

Kommentaaride sulgemine vanemad postitused ja lehed on hea mõte, kui soovite aidata oma saidil kiiremat laadimist. Vanad postitused, mis on avatud jätkuvatele kommentaaridele, on kindlasti rämpsposti magnet. Mida pikem ja keerulisem rämpspost, seda suuremat ribalaiust nad teie serverisse võtavad.

Rämpspost on tavaliselt suunatud vanematele postitustele, millest paljusid nende autor enam ei halda. Isegi rämpspostivastase pistikprogrammi korral ei näe te neid kommentaare alati, kuid märkate kindlasti, et teie saidi laadimine võtab tavapärasest kauem aega.

Vaieldamatult pole mõtet jätta vana postitust kommentaaridele avatuks, eriti kui see on olemuselt uudne ega ole enam asjakohane. Sellega kaasneb lisaks sellele, et peate pidevalt jälgima kommentaare, mis endiselt trikitavad, risk ka rämpspostiga. Postituste kommentaarid saate keelata pärast teatud aja möödumist kahel erineval viisil:

  • Sule kommentaarid üksikute postituste kohta: Kommentaaride individuaalne sulgemine võimaldab teil hoida teatud postitused kommentaaride jaoks avatuks ja võimaldab sihtida ainult konkreetseid postitusi. See nõuab natuke käsitsitööd, kuid töötab paljudes olukordades. Minge lihtsalt lehele „Redigeeri postitust” siis eemaldage märge „Luba kommentaarid” ja „Luba tagasilükkamisi ja pingbacke” kastid.
  • Automaatselt: Kui soovite täpsustada päevade arvu, mille jooksul kommentaarid võivad jääda avatuks, minge aadressile Seadistused -> Arutelu -> Muud kommentaari sätted -> „suletakse automaatselt kommentaarid artiklitele, mis on vanemad kui X päeva.” Salvestage need seaded ja oletegi valmis. See on sama lihtne.

Nii et teil see on. Väike kommentaaride kohandamine võib teie saidi parendamiseks ja plaadilt palju aeganõudvat haldust ära kasutada. Loodan, et neist näpunäidetest on abi. Kas on mingeid muid kommentaare, mis võimaldavad mul kommentaare teisaldada või neid hulgi kustutada??

Mida teete oma saidi kommentaaride haldamiseks? Andke mulle alltoodud kommentaarides julgelt teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map