WordPress ja veebiseminarid: hädad ja kuidas

Veebiseminarid ja WordPress: mured ja kuidas

Kas olete märganud, et kõik teie konkurendid ja teie tööstuse suured nimed kasutavad veebiseminare? Kas soovite selle suhtlusvormi kohta rohkem teada saada ja kuidas seda kasutada oma publiku ja ettevõtte kasvatamiseks? Kas soovite veenduda, et te ei jää maha??


Selles artiklis saate teada veebiseminaride eelistest ja kuidas neid edukalt oma turundusstrateegiasse integreerida. Arutame ka mõnda seal leiduvat parimat veebiseminari lahendust, mis aitab teil leida oma eesmärkidele kõige paremini sobivaid lahendusi.

Veebiseminaride ja WordPressi eelised

Veebiseminarid ja WordPress

Üha enam ettevõtteid korraldab veebiseminare. Millised on eelised ja miks peaksite kaaluma veebiseminari teekonnal käimist??

Suhtlemine oma vaatajaskonnaga

Veebiseminar on suurepärane viis oma publikuga lähedaseks ja isiklikuks saamiseks. Veebiseminaride kaudu saate suhelda ja suhelda seal asuvate inimestega ning saada tõepoolest aimu sellest, mida nad arvavad ja tahavad. See aitab teil paremini mõista oma sihtrühma ja hakata üles ehitama kogukonda, mis põhineb teie veebisaidil.

Teie toodete müümine

Ükskõik, kas müüte kursusi, liikmelisust saidile, kaupa või teenust, on veebiseminar tõhus viis esmaklassiliste toodete reklaamimiseks. Selle asemel, et oma kaupa lihtsalt oma veebisaidil loetleda ja loota, et inimesed on sellest huvitatud, saate oma külastajatel veebiseminarile registreeruda. Veebiseminari kaudu saate oma toodet demonstreerida, näidata seda tegevuses, selgitada, kuidas see probleemi lahendab, vastata kõikidele küsimustele ja veenda oma kliente tõesti, et see on midagi, mida nad vajavad.

Teie meililisti kasvatamine

Postitusloendid on oluline viis oma publikuga kontakti hoidmiseks ja lisaks parima infolehe optiini vormi pistikprogrammi valimisele on veebiseminarid ka suurepärane viis nende kasvatamiseks.

Veebiseminari korraldamisel kogunevad inimeste registreerumisel e-posti aadressid. Neid e-posti aadresse saab seejärel teie meililisti lisada (kui registreerumise ajal saate loa) ja kasutada uue sisu ja toodete reklaamimise kõrval uute veebiseminaride reklaamimiseks.

Suurepärase sisu lisamine oma veebisaidile

Kui olete hakanud veebiseminaare kasutama, peaksid need kohe saama teie sisuturundusstrateegia osaks. Kui see on valmis, saab veebiseminarid teie saidil arhiivida ja avaldada, pakkudes kasulikku teavet teisiti.

Veebiseminari küsimuste kasutamine

Kõik pingutavad aeg-ajalt huvitavate ja asjakohaste ajaveebipostituse pealkirjade ideedega. Soovite kirjutada artikleid, mis aitaksid inimesi probleemidega, mis neil on, kuid sageli on raske mõelda, millised need probleemid võivad olla teie nišiga seotud.

Veebiseminaridest võib siin eriti abi olla. Valige, kas soovite vestluse avada veebiseminari lõpus küsimustele. Seejärel saate neid küsimusi kasutada nii blogipostituste kui ka tulevaste veebiseminari teemade moodustamiseks.

Kui korraldate veebiseminaride sarja, otsige hoolikalt ka korduvaid küsimusi või teemasid, kus inimesed üritavad aru saada või neid lahendada. See võib tähendada, et seal pole piisavalt teavet, mis viitaks turulünkadele, mida võiksite kasutada.

Aja kokkuhoid

Sihtrühma küsimuste ja nõudmistega tegelemine võib olla väga aeganõudev ning kui teil on vaja vastata e-kirjadele igal kellaajal. Veebiseminar on väga tõhus viis aja kokkuhoiuks ja korraga mitme kliendi päringuga tegelemiseks.

Oma publikuga suheldes teete end kättesaadavaks, teete klientidega koostööd ja tegelete nende probleemidega. Kui veebiseminar on lõppenud, on teil ülejäänud ettevõtmiseks rohkem aega.

Veebiseminaridelt kasumi teenimine

Muidugi ei pea veebiseminarid olema tasuta ja mõned inimesed teenivad nende pidamisega palju raha. Kuid kui hakkate tasuma veebiseminari eest, peate tõesti pakkuma head hinna ja kvaliteedi suhet, eriti kuna seal on veebiseminarid nii palju, et te ei pea selle vaatamiseks maksma.

Üks viis sellest üle saada on partnerlus oma niši või tööstuse teiste suurte tegijatega. Pakkudes veebiseminari, kus räägitakse erinevatest suurtest nimedest, on teil õigustatult tasu küsida.

Veebiseminarid premium-sisu jaoks

Veel üks viis veebiseminaride kasutamiseks on pakkuda neid WordPressi liikmeks muutmise saidi osana. Kui lisate igakuised veebiseminarid premium-sisuks, tunnevad liikmed, et nad saavad oma raha väärt.

See on ka hea viis teabe jagamiseks erinevas vormingus, mis võib aidata inimestel huvi tunda ja julgustada neid jätkama teie saidi igakuise tellimuse eest tasumist. Veebiseminarid saab jällegi arhiivida ja ressurssideks muuta, suurendades teie pakutavat sisu.

Kliendi omandamine

Kui pakute teenust, on veebiseminarid suurepärane viis rohkemate klientide saamiseks. Paku veebiseminari või veebiseminaride sarja, õpetades oma sihtrühmale, kuidas ise pakutavat teenust teha.

Näiteks kui olete veebisaidi arendaja, korraldage veebiseminar, kus õpetatakse inimestele põhiveebisaidi loomist. Teie veebiseminari jälgimisel saavad vaatajad teie vastu usalduse ja tunnevad teie teadmisi. Veebiseminari lõpus saavad paljud luua oma veebisaidid, kuid teised ei ole selleks endiselt piisavalt enesekindlad. See on siis, kui pakute oma teenuseid.

Kuidas alustada veebiseminaride ja WordPressiga?

On mitmeid professionaalseid lahendusi, mida saate kasutada oma veebiseminaride pidamiseks. Siin on mõned parimad võimalused.

VeebiseminarJam

VeebiseminarJam

WebinarJam on kõige elementaarsemal tasemel Google Hangoutsi lisandmoodul, kuid sellel on mõned väga muljetavaldavad ja väärt turundusfunktsioonid. Võimalik, et suurimate ettevõtete jaoks on suurim puudus teie veebiseminarides osalejate piiramatu arv toetatavaid külastajaid.

Üle kindlaksmääratud arvu inimestega veebiseminari korraldamine ei ole eraldatud ega lisatasu, seega mida rohkem vaatajaid meelitate, seda parem. Muud funktsioonid hõlmavad:

 • Võimalus lisada igale veebiseminari sessioonile 10 üheaegset kõnelejat
 • Vestleb reaalajas oma publikuga
 • Kutsuge publiku liikmeid kohe oma saatega liituma
 • Reaalajas üleskutse tegevusele toodete ostmisel
 • Täielik maksete lüüsi integreerimine, kui võtate oma veebiseminaride eest tasu
 • Integreerimine kõigi automaatvastajatega

Nagu näete, on WebinarJam võimas tööriist. Negatiivne külg on see, et veebiseminarid ise pole teie saidil hostitud ja 397 naela eest aasta tellimuse korral ei kehti hind kõigile!

EasyWebinar

EasyWebinar

EasyWebinar on veebiseminaride jaoks populaarne lahendus, mis integreerub plugina kaudu WordPressiga. EasyWebinar kasutab YouTube Live’i ja Google Hangoutsi võimsust, muutes selle eriti töökindlaks. Saate voogesitada piiramatu arvu vaatajatega, luua nii palju üritusi kui soovite ja pakkuda era- või avalikke kohtumisi. See pakub ka suurepärast valikut turundusvahendeid. Peamised omadused on järgmised:

 • Eelsalvestatud videosündmused voogestati reaalajas veebiseminaride sessioonides
 • Reaalajasündmused saab muuta igihaljasteks või automatiseeritud sündmusteks
 • Töötab koos WordPressi, OptimizePress 2, Leadpages ja paljude teiste lehtede koostaja tarkvaraga
 • Loob kõik turunduseks vajalikud lehed (registreerimine, tänan teid, üritus, kordusmängud ja loendurid)
 • Loob automatiseeritud meilimisjada
 • Kaunilt optimeeritud mallid

Oma domeenil sündmuste hostimiseks peate ostma litsentsi ja installima WordPressi pistikprogrammi. Kui müüakse WebinarJamiga sama hinnaga, ei ole EasyWebinar odav, kuid pakub selle eest muljetavaldavat teenust.

VeebiseminarIgnitsioon

VeebiseminarIgnitsioon

WebinarIgnition on professionaalne, kuid sirgjooneline lahendus ja see võib olla mõistlik valik neile, kes alles alustavad veebiseminari väljal. Pistikprogrammina saadaval olev WebinarIgnition integreerub sujuvalt iga WordPressi teemaga ja seda on suhteliselt lihtne üles seada.

WebinarIgnition võimaldab teil luua nii reaalajas kui ka automatiseeritud veebiseminarid, samuti pakub see kõiki tööriistu, mida võiksite veebiseminari turundamisel oodata. Muud funktsioonid hõlmavad:

 • Võimaldab teil integreerida mis tahes videovoo (nt Google Hangouts või LiveStream) oma reaalajas või automatiseeritud veebiseminari lehele
 • Võimaldab külastajatel registreeruda oma Facebooki sisselogimise kaudu
 • Live Console Hub tähendab, et saate oma reaalajas veebiseminari hallata nii, nagu see toimub
 • Võimalus valida reaalajas veebiseminari lehel küsimuste või reaalajas vestluste ala
 • Kohandatavad lehe mallid
 • Müügi ja konversioonide jälgimine

Palju odavam kui kas WebinarJam või EasyWebinar, maksab WebinarIgnition ühekordse tasu 97 dollarit. See teeb sellest suurepärase võimaluse neile, kes soovivad eelarvest professionaalset veebiseminari lahendust.

Lõplikud mõtted veebiseminaride ja WordPressi kohta

Ükskõik, kas haldate e-poe kauplust, liikmesuse saiti või ajaveebi, pakuvad veebiseminarid igat tüüpi ettevõttele nii palju eeliseid, et on aeg hakata nende haldamist tõsiselt kaaluma. Kui olete enda jaoks veebiseminari lahenduse valinud, määratlege, mida soovite oma veebiseminaridelt võita, ja kohandage iga sündmus vastavalt sellele. Seejärel istuge maha ja jälgige, kuidas teie ettevõte areneb.

Kas pakute oma saidil veebiseminare? Millist veebiseminari lahendust te kasutate ja milliseid näpunäiteid annaksite kellelegi, kes alles alustab veebiseminari mängu?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map