WooCommercei lihtsad näpunäited müügi suurendamiseks

WooCommercei lihtsad näpunäited müügi suurendamiseks

Kus te praegu oma WooCommerce kaupluse ettevõtmises seisate? Võib-olla plaanite avada oma WooCommerce kaupluse või olete seda juba paar aastat juhtinud.


Pole tähtis, kus te viibite, peate oma müügi suurendamiseks kõvasti vaeva nägema.

Alates oma kasvatamisest meililoend Sotsiaalmeedia turunduse jaoks on palju meediume ja platvorme, mida saate kasutada oma WooCommerce poe müügi suurendamiseks. Peate siiski välja selgitama, millised neist on kõige kasulikumad, ja andma teile parema investeeringutasuvuse (investeeringutasuvus).

Aitamaks teil oma WooCommerce kauplust kasvatada ja müüki suurendada, koostasin ma lihtsa WooCommerce juhendi.

Kui olete selle juhendi lugemise lõpetanud, saate tutvuda erinevate taktikatega, sealhulgas sellega, kuidas saate oma WooCommerce kauplust oma müügi suurendamiseks optimeerida..

Hüppame sisse!

1. Valige pilkupüüdev WooCommerce’i teema

Niipea kui müügivihjed teie poodi sisenevad, näevad nad kõigepealt teie poe teemat ja üldist paigutust.

Kui neile meeldib see, mida nad näevad, siis nad kindlasti vaatavad lähemalt ja võtavad aega teie poe sirvimiseks. Kui nad näevad aga segadust tekitavat ja segadusttekitavat paigutust, siis nad vajutavad väljumisnuppu, andmata teie kauplusele teist pilku.

E-poe poodide külastajad loodavad näha pilkupüüdvat kasutajaliidest, mis pole mitte ainult visuaalselt meeldiv, vaid ka hõlpsasti navigeeritav. Teie kasutajad peaksid saama su WooCommerce kauplusega suhelda segamatult. Kokkuvõttes peate oma klientidele pakkuma lihtsat ja sujuvat kogemust.

WooCommerce’i teemad võib üldiselt jagada kolme kategooriasse:

 • Tasuta WooCommerce teemad
 • Tasulised WooCommendi teemad
 • Kohandatud WooCommerce’i teemad

Kuigi peate valima teema, mis sobib kõige paremini taskuga, on üks oluline asi, mida peate meeles pidama. WooCommendi tasuta teema kasutamine on muidugi täiendav eelis, kuid sellistel teemadel puudub sageli kujundus ja funktsionaalsus.

Seetõttu, kui soovite tõesti oma WooCommerce’i ettevõtmistes edu leida, on parem valida tasulised WooCommerce’i teemad. Teema ostmiseks ei pea tingimata kulutama suuri taala. Tegelikult peaksite saama suurepärase teema alla 100 dollari eest. Võite vaadata meie parimate e-kaubanduse WordPressi teemade täielikku loendit, kuid siin on mõned meie lemmikud:

Poes tasuta WooCommendi teema

Poe e-poe WordPress-teema

Poe esikülg on WooCommerce’i loodud põhiteema. See oli mõeldud kasutamiseks suurepäraselt mis tahes veebipoe ehitamiseks äri jaoks. Kui teil on kulutamiseks 0 dollarit, on see suurepärane võimalus, mida saate kohandada mõne tasuta pistikprogrammiga, et see vastaks teie vajadustele.

Poepidaja WordPressi teema

Poepidaja WordPressi teema

Kas teil on vähe kulutatud premium-teemale? Siis on midagi poodniku moodi suurepärane valik. See teema sisaldab hulgaliselt suurepäraseid WooCommerce’i funktsioone, nagu 4 tootelehe paigutust, tootevideote tugi, tootegaleriid suumi ja valguskastiga ning palju lihtsaid stiilimisvõimalusi reaalajas kohandajas.

Kokku mitmeotstarbeline WordPressi teema

Glitzi ja Glami kogupood WordPressi demo

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui soovite oma veebisaidi ilme ja üle täielikku kontrolli omada, sobib ideaalselt selline mitmeotstarbeline teema nagu Total. Rakenduse Total abil saate luua suvalise lehe paigutuse, kasutades kaasasolevat pukseerimislehe ehitajat ja premium-liugurit. Nii et kui soovite luua lihtsa sihtlehe, veebipoe või Plussi teema, ühildub see täielikult WooCommerce, Yoast SEO, TranslatePress, WPML ja paljude teiste populaarsete pistikprogrammidega.

Lõpuks, kui teil on võimalus eraldada suur eelarve, saate ka kohandatud teema. Internet on ujutatud nii paljude usaldusväärsete isiklike teemakujundajate ja veebisaitide arendajatega. Kulud on samuti erinevad – kuid olenemata maksumusest läheb see teile kindlasti rohkem maksma kui juba olemasolev premium WooCommerce’i teema.

2. Pakkuge lihtsat ja sõbralikku kasutajakogemust

Mida sõbralikumat kasutajakogemust pakute, seda rohkem muutuvad inimesed püsiklientideks. See ei ole vaimustaja – kui teie müügivihjetel on teie veebisaidil raske liikuda, loobuvad nad sellest ilma teist mõtlemata. Lubage mul siin nürid olla: teie oma pole ainus pood Internetis, teie konkurentide nimekiri on päris suur. Kokkuvõttes pole teie müügivihjetel täpselt valikut.

Suur osa kasutajasõbralikust e-kaubanduse kogemusest on lihtne navigeerimine. See omistab otseselt teie külastajatele mugavat keskkonda. Seda on hõlpsasti võimalik saavutada leibalinkide ja navigeerimismenüüde abil.

WooCommerce leivapuru

Laadige alla WooCommercei leivapuru

Lihtsamalt öeldes võimaldab see teil kohandada WooCommerce’i vaikimisi riivsaite. Leivapätsid parandavad navigeerimist mitte ainult robotite, vaid ka klientide jaoks, kuna nad saavad navigeerida tagasi varem sirvitud kategooriatesse. See aitab neil kauem teie saidil viibida, ilma et peaksite tuhandet korda tagasi nuppu vajutama, ja see aitab otsimootoritel indekseerida teie saiti paremaks otsingu paremusjärjestuseks. WooCommerce Breadcrumbs aitab teil navigeerida saidi indekseerimise osas ja hõlbustab nende paigaldamist..

WooCommerce SEO

Yoast Woocommerce SEO

See esmaklassiline Yoast SEO laiend lisab tuge WooCommerce’ile, sealhulgas täiustatud riivsaiale. Pange tähele, et Yoast ei optimeeri teie saiti otsingu jaoks automaatselt, vaid on selle asemel fantastiline tööriist, mis aitab teil oma sisu optimeerida enne, kui see isegi avaldatakse. Nagu Yoast ajaveebipostituste puhul teeb, jätkub see töö toodete lehtedel, saidiplaanidel ja navigeerimisel.

WooCommendi tootetabel

WooCommendi tootetabel: reageeriv

Peale selle saate oma WooCommerce kauplusesse lisada ka tootetabeli. See aitab teie vaatajaskonnal saada lühikese ülevaate teie toote kirjeldusest, hinnast, olulistest atribuutidest ja selgest CTA-nupust „Lisa ostukorvi“..

Selleks on üks parimaid võimalusi Barn2 poolt loodud WooCommercei tootetabeli pistikprogramm. See pistikprogramm korraldab teie tooted loenditesse, mida saab kuvada, kui klient otsib või filtreerib teie kataloogis. See mitte ainult ei aita kliendil otsitavat leida, vaid aitab otsingumootoritel indekseerida kõiki teie tooteid, et muuta need hõlpsamini leitavaks.

3. Lisage nupud Kustuta tegevusele kutsumine (CTA)

Osta kohe. Lisa ostukorvi. Registreeri.

Ma arvan, et me kõik tunneme kõiki neid tegevusele kutsumise nuppe. Kuid peamine motiiv pole mitte ainult CTA-nuppude lisamine, vaid nende lisamine viisil, mis toidab teie ümberarvestuskurssi. Selleks peate panema CTA-nupud õigesse kohta nii, et need teie juhtnööride abil kohe avastaksid.

Üks asi, mida peate meeles pidama, on see, et teie müügivihjed ei peaks pelgalt meetmete võtmiseks veebilehti alla tõmbama. Näiteks kui klient kavatseb toote ostukorvi lisada, peaks nupp „Lisa ostukorvi” olema hõlpsasti kättesaadav. Neil ei peaks olema vaja teie lehte sirvida ega selle leidmiseks palju vaeva näha.

CTA-nupud, nagu „Lisa ostukorvi” ja „Checkout Now”, tuleks eriti teie WooCommerce poe nähtavale kohale lisada. Lisaks ei tohiks nad sulanduda veebisaidiga. Veenduge, et need eristuvad, nii et teie kliendid eristavad nad kohe ülejäänud veebisaidilt ja tegutsevad kiiresti. Kasutage kõiki sisseehitatud stiilivalikuid, mida teie WordPressi teema sisaldab. Kui soovite CTA-d eristuda, kasutage täiendavaid stiilimuudatusi visuaalse CSS-i redigeerija, näiteks Yellow Pencil või CSSHero abil.

WooCustomizeri pistikprogramm

Või veel parem, kasutage WooCommerce’i konkreetset pistikprogrammi, näiteks WooCustomizer. Selle plugina installimisega saate (nagu nimigi viitab) oma WooCommerce’i lehti kohandada. See hõlmab võimalust kohandada nii oma nuppe “Lisa ostukorvi” kui ka käepärast müügiriba. Täiendavad tegevusele kutsumise ja tähelepanu haaramise funktsioonid hõlmavad märke “Uus toode”, kasutajate sisselogimise / väljumise ümbersuunamist (nii et saate neid suunata oma ülemisele teisenevale maandumislehele), WordPressi reaalajas kohandaja lihtsaid stiilivalikuid ja palju muud. Seal on ka a Pro versioon mis pakuvad rohkem funktsioone (ajax otsing, kataloogirežiim, toote kiirvaade jne).

4. Muutke tooted hõlpsalt leitavaks

Kui teie väljavaated peavad oma tootelehele jõudmiseks lihtsalt lehti sirvima, siis teete kindlasti midagi valesti.

Teie lõppeesmärk peaks olema muuta oma e-poe poe tooteleht hõlpsasti juurdepääsetavaks. Ja ostu kontrollimiseks ja lõpetamiseks vajalikud toimingud peaksid olema ka kiired ja lihtsad. Kaasake kindlasti sellised seadmed nagu filtrid, hinnasort, menüüelemendid jne.

Jällegi – head teemad sisaldavad neid funktsioone tõenäoliselt juba praegu. Kuid kui teie oma seda ei tee, kaaluge pistikprogrammi lisamist. YITH WooCommerce Essentials komplekt sisaldab ajax-otsingu lisafunktsioone, tootefiltreid, tootevõrdlust, tootepildi suumimist, kiirvaadet, lõpmatut poes kerimist, sooviloendit, kataloogirežiimi, toodete lisandeid ja palju muud.

Lisaks toodete leidmisele peaks ka teie klientidel olema lihtne neid tegelikult osta. WooCommerce’il on üsna sirged ostunupud, kuid plugina abil saate protsessi veelgi sujuvamaks muuta.

WooCommerce Direct

Täpsemalt WooCommerce’i otsekontroll. See mugav freemium plugin jätab ostukorvi vahele ja suunab kliendid otse kassasse. Tasuta versioon on suurepärane võimalus alustamiseks, kuid kui valite premium-paketi, saate ka tootelehtedele lisada nupu Osta kohe (kiire ost), kiire ülevaade kauplehtedel, ajax lisada ostukorvi teade ja kohandatav üheleheline kassasüsteem.

Parim viis selle saavutamiseks on näha kõike läbi ostja läätsede. Tegelikult ütleksin, et proovige ise järele proovida ja vaadata, kuidas teie ostuprotsess suhtub. Kas läbiksite ostuprotsessi, kui oleksite ostja? Küsige endalt, kuidas te sellesse suhtute, kas teavet on lihtne hankida ja viimane ost sooritada.

Muutke tooteid hõlpsalt jagatavaks

Kui kliendid on leidnud, mida nad otsivad, tehke neile hõlpsaks teie toodete jagamine oma sõprade ja perega. Kui teete ostmise kogukonnaürituseks, võite jõuda uute klientideni ja saada isegi suuremaid konversioone.

eNvite'i WordPressi pistikprogramm

Suurepärane viis oma toodete lõbusaks ja hõlpsaks jagamiseks on Kihlavad. See interaktiivne pistikprogramm lisab reaalajas vestluse, mida teie kliendid saavad kasutada seltskondlike ostude tegemiseks. Kliendid saavad oma Facebooki või Google’i kontoga sisse logida, et oma kontaktidega pistikprogramme vestelda, neid jagada ja hääletada. Envite pakub ka kiiret jagamisnuppu, integreerub sujuvalt ostukorvi ja kassasse ning sisaldab sisseehitatud analüütikaanalüütikat.

5. Tehke kasutatavuse test

Lõpuks loote oma klientidele WooCommerce poe. Nii et see teile meeldib või mitte, on teie isiklikud eelistused teisel kohal, olenemata sellest, kas klientidele see meeldib või mitte.

Kasutatavuse testid hõlmavad seda, et mitu inimest saaksid teie veebisaiti ostja vaatenurgast kasutama. Sealt saate kindlaks teha, mida tuleb muuta ja mis näeb hea välja. Mõelge sellele kui beetatestile.

Kasutatavuse testimine hõlmab tavaliselt järgmist:

 • Vaatleja, kes kontrollib, kas kasutatavuse test on õigesti täidetud.
 • Ja osalejad (osalejad) – kuhu kuuluvad teie veebisaidi arendusmeeskond ja kasutajad, kes katsetavad veebisaidi funktsionaalsust ostja vaatenurgast.

Üks oluline asi on mitte hüpata otsekohe kasutatavuse testimisele. Kõigepealt peate püstitama selged eesmärgid. Pange kasutatavustesti lõppedes kirja kõik, mida loodate saavutada – kas soovite pakkuda sõbralikku liidest või keskendute rohkem visuaalsele atraktiivsusele?

Kasutatavuse test aitab teil teada saada olulisi asju, näiteks:

 • Kas veebikülastajatel oleks teie veebisaidiga suhelda lihtne??
 • Kas teie veebisait on hõlpsasti navigeeritav??
 • Kas juht võib teie tootelehe leida ilma probleemideta ja segadusteta?
 • Kas see on liiga segane?
 • Kas kõik CTA-nupud on paigutatud sobivatesse kohtadesse?
 • Miks on teie müügivihjed ostukärudest loobunud??
 • Teie veebisaidi veebilehed või kohad, mis inimestele ei meeldi, või kohad, mis neile kõige rohkem meeldivad?

Parim viis kasutatavuse testi tegemiseks on see, kui seda teevad inimesed, kellel pole teie veebisaidiga varasemaid kokkupuuteid olnud. Kuna need on teie WooCommerce kaupluses täiesti uued, saavad nad tulla käegakatsutavama ja värskema vaatenurgaga.

6. Käitage A / B teste

A / B-testimisel või üldisemalt tuntud kui split-testimine loote oma veebisaidi sama elemendi kaks varianti. See aitab teil tuvastada, milline variant näitab paremaid tulemusi ja toob kaasa rohkem konversioone.

A / B testimine on eriti kasulik, kui plaanite oma poodi lisada uue funktsiooni. See on elemendi parima võimaliku rakendamise tuvastamisel ülimalt efektiivne. Näiteks lisate oma WooCommerce poodi uue tootekategooria. Enne lõpliku otsuse tegemist peate olema kindel, kas see on õige idee või mitte või millist paigutust peaksite kasutama – ja just seal tuleb mängu A / B testimine.

Testimisanalüütikud peavad lõpliku järelduse tegemiseks analüüsima mõnda olulist mõõdikut. Need mõõdikud hõlmavad (kuid mitte ainult):

 • Konversioonimäär
 • Investeeringutasuvus
 • Põrke määr
 • Ostude arv

Lihtsamalt öeldes viiakse A / B testimine läbi, et veenduda, kas muudatused, mille lisate oma WooCommerce kauplusesse, on väärt ja pakuvad parimat võimalikku tulemust. See aitab ka ebameeldivusi meelt eemaldada. Nüüd ei vaeva teid mõtted, et äkki oleks teine ​​asi võinud paremini välja töötada – olete seda juba testinud ja valinud parima versiooni.

Nelio AB Spliti testimisriist WordPressi jaoks

Nelio AB testimise pistikprogrammi abil on kiire viis WooCommerce kaupluse muudatuste testimiseks. Tasuta tööriist ühildub WooCommerce’iga ja seda saab kasutada pealkirjade, piltide ja kirjelduste variatsioonide testimiseks. Lisaks hõlmab see teie tootetellimuste konversioonitoiminguna seadistamise võimalust. Nii saate hõlpsalt vaadata oma testide konversioonimäärasid.

Kogu A / B testimise protsess võib tunduda pisut tüütu. Lõpuks osutub see siiski pingutusi väärt ning müügi suurenemine, mille tõenäoline tunnistajaks olete, on mõõtmatu.

Summit see kõik üles

Kasutajakogemus on teie WooCommerce’i poe süda – peate seda alati arvestama. Ja sellepärast on see lõplik WooCommendi juhend keskendunud eeskätt sellele, et muuta teie pood kasutajasõbralikuks, puhtaks ja hõlpsalt navigeeritavaks.

Kui plaanite kõike läbi viia, ärge unustage, et teie WooCommerce ei ole mõeldud ainult müügivihjete meelitamiseks. Tegelikult ei peaks teie peamine motiiv olema ainult ühekordse müügi tegemine. Selle asemel hoidke silma peal korduvate müükide tegemisel ja veenge oma kliente, et nad tuleksid veel enama jaoks. Veenduge, et optimeeriksite oma WooCommerce poodi, pidades kõiki neid asju silmas pidades.

Rakendage neid WooCommerce taktikaid ja näete kindlasti müügi olulist kasvu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map