WooCommerce’i lihtsad näpunäited teie poe veelgi paremaks muutmiseks

Nendel päevadel oma veebipoe loomine ei pea olema ainult unistus. Tänu WordPressile saab igaüks luua veebipoe WooCommerce abil. See on kiire, üsna lihtne ja saate luua professionaalse ilmega veebisaidi, kus müüa oma tooteid ilma tonni raha kulutamata. Veelgi enam, nende lihtsate WooCommerce-näpunäidete abil ei pea te oma poe ägedamaks tegemiseks isegi disainerit palkama..


Selles postituses saate kiireid ja lihtsaid näpunäiteid WooCommercei jaoks, mida saate täna kasutada. Pika jutu lühikeseks tegemiseks räägime teile, kuidas oma WooCommerce kauplust parendada. Kas olete valmis nägema lihtsaid WooCommercei näpunäiteid, mis meil teile on? Alustagem!

Näpunäide nr 1: kaaluge oma WooCommerce poe navigeerimist

Alguses soovitame teil oma veebisaidil navigeerida. Mida see tähendab ja miks see on nii oluline? Tasane veebisaidi arhitektuur lühendab klikkide arvu, mida klient peab soovitud sihtkohta jõudmiseks tegema, ja see on üsna populaarne mudel. Külastage lihtsalt selliseid populaarseid veebipoode nagu ASOS või West Elm , et näha, mida me mõtleme – nad näitavad selgelt linke oma populaarseimatele lehtedele koos uue või väga asjakohase sisuga (nt müük või piiratud väljaandega tooted).

Selle lamendatud ja lühendatud menüüstruktuuri abil on kodulehe ja kõige sügavama kihi (või kliendi sihtlehe) vaheliste klikkide arv oluliselt vähenenud. Selle tulemusel leiab teie veebipoe külastaja vajaliku lehe hõlpsalt üles. Veelgi enam, see navigeerimismudel on suurepärane viis oma SEO parandamiseks, kuna see muudab teie saidi hõlpsamaks ka robotite indekseerimiseks.

Kujutame ette järgmist olukorda illustreerimaks, kuidas kõik töötab. Näiteks peab teie klient enne konkreetse lehe leidmist tegema 10 klõpsu. See on palju klõpsamist ja võtab tõenäoliselt üsna palju aega. Külastaja võib mugavama alternatiivi otsimiseks loobuda ja lahkuda teie saidilt. Teisest küljest veedavad Google’i (ja teiste tuntud otsingumootorite) robotid teie lehtedel vaid piiratud aja. Vaieldamatult soovite, et nad vaataksid võimalikult palju teie lehti ja eelistatavalt teie parimaid lehti (neid, mille nimekirja soovite tegelikult asuda). Nii kliendid kui ka robotid saavad tänu tasasele arhitektuurile vajaliku lehe mõne hiireklõpsuga avada. Näidisena saate vaadata teema TemplateMonster kujundatud Woostroidi.

WooCommercei lihtsad näpunäited: menüü Woostroid Flattened

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Põhiteema demos kuvatakse selgelt hõlpsalt navigeeritavat menüüd, samuti uute toodete ja populaarsete lehtede (nt Shoes by Zara kingad, Jakid ja tasuta saatmise reklaam) esiletoodud jaotisi. Pange tähele, kuidas külastaja saab ühe klõpsuga avada kõige populaarsemad jaotised.

Näpunäide 2: muutke tooted kategooriate ja alamkategooriate abil leitavaks

WooCommendi näpunäidete osas on see nii lihtne, kuid tõhus. Sa oled šokeeritud! Üks levinumaid vigu, mida inimesed WooCommendi poe kujundamisel teevad, unustavad kategooriad ja alamkategooriad lisada. Kui klient külastab teie poodi, siis on väga tõenäoline, et ta soovib otsingu ajal sorteerida kaupu ja kategooriad pakuvad neile kiiret viisi. Lisaks võite tulemuste kitsendamiseks kasutada alamkategooriaid.

Miks teil on vaja kategoorialehti? Esimene suur põhjus on SEO. Mida konkreetsemad on pikkade sabaotsasõnadega lehed, seda tõenäolisem, et uued kliendid leiavad teid otsingumootorites, nagu Google või Bing. Ehkki kategooria „Kleidid” omamine on suurepärane, annab alamkategooriate lisamine „Väikesed mustad kleidid” ja „Coachella valmis festivalikleidid” veelgi paremad paremusjärjestuse koefitsiendid..

WooCommercei lihtsad näpunäited: poodnike kategooriad ja alamkategooriad

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Teine põhjus on teie klientide jaoks. Oletagem näiteks, et teil on WooCommerce pood, kus müüakse raamatuid. Pole vaja öelda, et mõnikord inimesed lihtsalt ei tea, mida nad tahavad. Mõnikord avab külastaja teie kategooria „Romaanid“ ja näeb kõige populaarsemaid tooteid. Kui teil pole kategooriaid ja alamkategooriaid, peavad nad sirvima kõiki teie lehti, et aidata neil teie loendit sirvida.

Nagu ülaltoodud poeomaniku WordPressi teemademosest näete, on alamkategooriate kasutamine ja hõlpsasti loetavasse megamenüüsse kaasamine suurepärane viis tagada, et kliendid ja robotid teie poodi vaataksid. Nii et ärge unustage asjakohaseid märksõnu ja kasutage seda oma kategooriate loomisel eeliseks (märkus: kui teie teema ei sisalda megamenüü tuge, saate need lisada Ubermenu pistikprogrammiga).

Näpunäide 3: lisage WooCommerceisse reaalajas otsing

Püüdes klientidele hõlpsalt leida just seda, mida nad soovivad, soovitame kasutada ka reaalajas otsingut. Selle abil saavad potentsiaalsed kliendid reaalajas vaadata teie e-kaubanduse saidi kõige populaarsemaid ja asjakohaseid otsingutulemusi, kiirendades veebiostuprotsessi..

WooCommercei lihtsad näpunäited: ShoppyStore Ajax Live Search

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Selle funktsiooni saate lisada ka mis tahes saidile, kasutades WooCommendi tooteotsing või valides teema, mis juba sisaldab seda funktsiooni, näiteks ShoppyStore’i teema. Kui lähete nende esitlusele, saate seda proovida. Vaid mõne tähe sisestamisel otsingukasti kuvatakse vastavad poetulemused automaatselt. Mida rohkem kirjutate, seda kitsamaks tulemused muutuvad.

Näpunäide 4: looge oma unikaalsed tootekirjeldused

Veelgi enam, peate looma tõeliselt ainulaadse sisu ilma kopeerimist kleepimata. Lõpuks on dubleeritud sisu veel üks tavaline viga, mida kasutajad teevad oma WooCommerce kaupluste ehitamisel.

Sisu sisu kopeerimine ja kleepimine ühelt tootelehelt on väga lihtne. Protsessi automatiseerimiseks on olemas isegi pistikprogrammid, mis seovad teie WooCommerce poe teie Amazon Associates kontoga. Nii ahvatlev kui see võib olla, andke endast parim, et seda vältida. Kui leiate, et teie lehtedel on oma unikaalsed kirjeldused, on teil palju parem võimalus tipptasemel otsingupositsioonile pääseda.

YITH WooCommerce esiletõstetud videovaba WordPressi pistikprogramm

Samamoodi saate veenduda, et teie tootelehed eristuvad veelgi, kui lisate kohandatud pilte või meediume. Kui kasutate midagi sellist tasuta pistikprogramm YITH WooCommerce saate isegi oma tootegaleriisse kohandatud videoid lisada. Filmige lihtsalt oma video, laadige see YouTube’i või Vimeo üles ja lisage see oma tootelehele, kasutades pistikprogrammi valikuid.

Vihje 5: ärge unustage parandada sisemist linkimist

Sisemine linkimine on alati olnud iga võidetud veebiettevõtte jaoks kohustuslik. Idee on see, et teie saidi külastajad loevad ühte ajaveebi artiklit ja klõpsavad linke teistele seotud postitustele. Kuid täna räägime konkreetselt WooCommendi saitidest ja see on e-kaubanduse veebisaitide omanike veel üks levinud viga. Mis on häbi, kuna teie poe sisesidete lisamine on ülilihtne!

WooCommerce müük ja ristmüük

WooCommerce sisaldab sisseehitatud valikuid, et lisada oma toodetele müügilepinguid ja ristmüüke. Upsells soovitatakse tootelehel seotud tootena, kuna see võib meeldida ka kliendile (näide: punasel kleidil võiksite kallimat punast kleiti müüa). Ristmüügid kuvatakse ostukorvi lehel täiendavate toodetena (näide: kui klient lisas ostukorvi ostukorvi suplemise ülikonna, võib ta soovida lisada ka päikeseprille).

WooCommercei lihtsad näpunäited: Noiriga seotud tooted

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Lisaks sisaldavad mõned WordPressi teemad täielikult kujundatud tootelehti, mis aitavad teil oma poe tooteid näidata. Noir WordPressi teema on suurepärane näide. Teema kuvab automaatselt samast kategooriast seotud tooted. Lisaks saate oma külgribale lisada WooCommerce’i vidinad, et kuvada enim hinnatud objekte, mis võivad teie klientidele samuti huvi pakkuda.

Võite isegi astuda selle sammu võrra kaugemale ja lisada a WooCommerce hinnavõrdlus sisse panema. See kohustuslik funktsioon aitab külastajatel võrrelda mitut toodet põhifunktsioonide järgi. See tähendab, et on rohkem võimalusi, et teie WooCommerce kaupluse külaline ostab midagi (või mitut asja).

Sisemine linkimine on SEO jaoks kasulik ka peale konversioonide arvu suurendamise, meelitades kliente vaatama mitut lehte. Sisemise linkimise abil saate suunata otsingumootorite robotid, et leida rohkem lehti, mis indekseerivad teie loodud WooCommerce’i saidile sügavamale. Ärge unustage oma WooCommerce poe sisu värskendada, kui lisate linke käsitsi. Statistika näitab, et peaaegu 40% saitidest on probleeme katkenud linkidega, mis on tavaliselt põhjustatud lingitud toodete eemaldamisest.

6. nõuanne. Veenduge, et teie arvustused oleksid tõesed

Oleme juba üle poole oma WooCommercei nõuannetest, kuid see on väga oluline. Tänapäeval on sotsiaalne tõendusmaterjal tohutu tegur, kas klient ostab konkreetse eseme või mitte, ning sotsiaalsete tõendite üks võimsamaid vorme on ülevaated. Eelistatavalt palju positiivseid. Kuid kui potentsiaalne klient näeb toote kohta ilmselgelt võltsseid ülevaateid, võib see olla ebaõige. Kas olete kindlasti näinud küsitavate arvustustega tooteid? See on lihtsalt selleks, et täiuslikult sõnastatud (või vastupidi – segadust tekitavalt purustatud) olla tõsi?

WooCommercei lihtsad näpunäited: kinnitatud ülevaated

Kontrollige, kas kasutajad usaldavad teie poes avaldatud arvustusi. Üks lihtne viis selleks on ruudu WooCommerce> Seaded> Tooted märkimine, et arvustust saaksid jätta ainult tegelikud „kinnitatud omanikud”, kes teie poest toote ostsid ja konto jaoks registreerusid. Või võite installida plugina nagu TrustedSite’i arvustused et kolmas osapool saaks taotleda ja vaadata ülevaatusi. Nii te ei kogu mitte ainult autentseid, tõelisi ülevaateid, vaid ka neid on teil palju.

Näpunäide 7: Kuidas on laoseisuga lehtedel?

Ütlematagi selge, et iga e-kaubanduse sait saab otsa nende toodete õnneliku probleemiga, mis otsa saavad. Kui see on ainult mõni päev, siis pole see tõenäoliselt suur probleem, kuid mis juhtuks, kui teate, et varude taastamiseks on mitu kuud aega? Sarnases olukorras võiksite eemaldada kauba, mida te ei soovi enam müüa. Need põhjused võivad olla erinevad, kuid lõpuks on teil sama küsimus. Mida peaksite tegema otsaga või eemaldatud toodete tootelehtedega? Loogiliselt, soovite need kustutada. te ei soovi oma ostjaid pettuda, kuid ärge olge kiirustades! On veel üks võimalus.

Te peaksite teadma, et otsas olevate toodete kustutamine vähendab teie veebisaidi edetabelite arvu. See tähendab, et vähendate ka oma WooCommerce poe nähtavust. Veelgi enam, mis siis, kui ühel päeval on toode taas saadaval?

WooCommercei lihtsad näpunäited: pärmi SEO ümbersuunamised otsas olevatele toodetele

Selle asemel soovitame suunata otsas oleva toote leht ümber teisele, kuid sarnasele lehele. Selle tulemusel pakute mõlemad oma kaupu ja säilitate võimaluse vajadusel vana leht uuesti aktiveerida. Lihtsaim viis lehtede ümbersuunamiseks on SEO plugina abil. Kui kasutate Pärmi SEO see suvand on saadaval teie WordPressi juhtpaneelil jaotises SEO> Ümbersuunamised. Kui arvate, et toode on läinud halvasti, peaksite kasutama püsivat 301 ümbersuunamist, kuid kui arvate, et see on vaid mõne päeva või nädala küsimus, võib olla parem ajutine 307 ümbersuunamine.

Näpunäide 8: kiirendage oma WooCommerce poodi

Kindlasti tegite oma e-kaubanduse saidi seadistamisel suure töö. Sellegipoolest peate seda töötama nii kiiresti kui võimalik paljudel põhjustel. Esiteks muudab see teie SEO paremaks. Sellised otsingumootorid nagu Google arvestavad lehe laadimisaegadega. See on tõenäolisem, kui sekundi või kahega laaditav leht saab parema asetuse kui leht, mille pikkus on kolmkümmend. Teiseks, tänapäeval põhjustab isegi 5-sekundiline viivitus teie kliendid soovida lahkuda ja see on peamine panus suurenenud põrkeprotsenti.

Veebisaidi kiirendamiseks testige esmalt oma lehe kiirust Google’i PageSpeed ​​Insightsis või mõne muu tasuta tööriista abil. See näitab sisestatud lehe laadimisaega ja annab mitu soovitust selle kiirendamiseks.

Järgmisena järgige soovitusi! Võimalik, et peate lihtsalt pilte optimeerima. Paljud kaupluste omanikud teevad vea, laadides üles tohutuid ja kvaliteetseid pilte. Ehkki need näevad välja suurepärased, võtab laadimine aega, eriti mobiilikasutajate jaoks. Selle asemel valige mõistlik pildi suurus, tehke sellest JPEG ja käivitage see pildi optimeerija abil. Seejärel kasutage sisu kiiremaks laadimiseks CDN-i (siin on meie lemmik tasuta CDN-teenused WordPressile).

Nõuanne nr 9: lisage pistikprogrammidega kasulikke funktsioone

Kuigi soovitame teil valida tipptasemel tundlik WooCommerce’i teema Alustuseks teame, et ideaalset sobivust ei pruugi olla võimalik leida. Kuid ärge muretsege – unistuste WooCommerce’i poe leidmiseks on lihtne lahendus.

New Yorgi e-kaubanduse WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kõigepealt valige teema, mis sarnaneb teie poe omaga. Eelistatavalt on sisseehitatud stiilivalikutega teema. Näiteks sisaldab New Yorgi teema täielikku WooCommerce’i tuge ning lisaks sellele pakutakse esiotsa ja klõpsuga stiili valikuid (tänu kaasasolevale Yellow Pencil CSS toimetajale). Nii saate fonte ja värve hõlpsalt näpistada, ilma et peaksite kodeerimiskeeli õppima.

Järgmisena kontrollige seda parimate WooCommerce’i laiendite ja lisandmoodulite loendit, et oma poodi lisada veel mõned funktsioonid, mida võiksite vajada või vajada..

WooCommerce Checkouti haldur

Näiteks võiksite oma väljalehele lisada rohkem valikuid. Sel juhul konkreetne pistikprogramm nagu WooCommerce Checkouti haldur on suurepärane valik. Kui see pistikprogramm on installitud, saate kohandada oma väljaregistreerimislehte, eemaldades või lisades kohandatud väljad. Pistikprogramm võimaldab teil lisada ka kohandatud tasusid (protsentide, üksikute väljade või isegi mitme märkeruudu alusel), tingimusvälju, failide üleslaadimist ja e-posti teatisi.

Kuid see on vaid üks konkreetne näide. Pole tähtis, mida te vajate, kuid tõenäoliselt on olemas soovitud funktsioonide pistikprogramm. Lisage liikmelisused, allahindlused, suunamised, lõpmatu kerimine ja palju muud. Ärge minge hulluks ja installige liiga palju pistikprogramme – sageli võite leida ühe plugina, millel on mitu soovitud funktsiooni, ja mida vähem on pistikprogramme, seda vähem on konflikte (kuid see on ainult meie nõuanne).

Muud WooCommerce’i näpunäited?

Need olid kõik WooCommerce’i näpunäited, mis aitavad teil kindlasti luua imelise WooCommerce’i poe. Nagu näete, pole need liiga keerulised ja saate nendega kindlasti hakkama ka ilma veebisaitide loomise kogemuseta. Nii et minge edasi ja tehke oma e-kaubanduse sait täna paremaks!

Kuid enne lahkumist on teil küsimusi või muid WooCommercei näpunäiteid, mida lisada? Heameelega tahame teid kuulda allolevates kommentaarides!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map