Videotrendid 2020. aastal WordPressi videoturunduse hoogustamiseks

2017. aasta videotrendid teie WordPressi videoturunduse kasvatamiseks

Kui otsite uusimaid videosuundumusi oma turundustegevuse tugevdamiseks, võtke kohe meelde, sest olete õiges kohas. Teame, et videoturundus hirmutab elavaid päevavalgust teid – kurat, see hirmutab ka meid.


Mida teha? Kust alustada? Kuidas leiate parimad tööriistad videote maksimaalse investeeringutasuvuse (ROI) loomiseks ja reklaamimiseks? Millised videotrendid võivad teie videoturunduse mõju suurendada? Need on tõesti suured küsimused, mida endalt küsida.

Selgub, et videoturundust on tänapäeval üsna lihtne häkkida. Kui teie ettevõtte omanikud pidid investeerima palju aega ja raha, on videoturundusega käegakatsutavate tulemuste realiseerimine tänapäeval suhteliselt odav ja lihtne. Ja see on ülitõhus – Brednbeyond’s Videoturunduse statistika juhend näitab, et 93% ettevõtetest saab uue kliendi pelgalt video postitamisel ainuüksi sotsiaalmeediasse. See ei tähenda isegi kõigi muude videote võimendamise võimaluste arvestamist!

Ja selles postituses valgustame videotrende, mida saate kasutada oma ettevõtte saidi laiendamiseks 2019. aastal ja pärast seda. Need videotrendid on odavad ja neid on lihtne häkkida, kuid need annavad videoturunduse osas suurepäraseid tulemusi. Lõpupoole viskame koju sõitmiseks paar statistikat, nii et parem hoidke �� kinni

Sukeldugem kohe sisse.

Videotrendid videoturunduse kasvatamiseks 2019. aastal ja edaspidi

Midagi kaaluda: Kui soovite oma videoturunduskampaaniast rohkem kasu saada, lugege meie üksikasjalikku video SEO juhendit ja suunake oma veebisaidile rohkem otsinguliiklust (kasutades videoid) ilma peenraha kulutamata.

Ja kui olete ummikus või vajate lisateavet nende videotrendide või muu videoturundusega seotud teabe kohta, klõpsake lihtsalt kommentaaride jaotisesse või meie postkasti ja võtame teiega kohe ühendust.

Otseülekanne

Otseülekanne

Kõigist videotrendidest, mida me siin täna käsitleme, näitab reaalajas video palju lubadusi, mis on seotud kaubamärgi tuntuse, soosivuse ja usalduse suurendamisega. Otsevideo abil saab teha imesid ka toodete tutvustamiseks ja tutvustamiseks. Need põhjused on täpselt põhjused, miks otseülekanne kogub rohkem kui ükski teine ​​videosuundumus.

Kas teadsite inimesi veeta 3x rohkem aega vaadates Facebooki otsevideosid videotega, mida enam pole reaalajas? Sellega on raske vaielda ning paljude muude otseülekande teenuste ja rakenduste sissepääsu korral ei tohiks miski takistada teid reaalajas videoga suurtest võitudest.

Reaalajas voogesitus hõlmab ka veebiseminaride võõrustamist ja me kõik nõustume, et veebiseminarid on puhtalt võlujõud, niivõrd kui kaasamine toimub. Paljud veebiettevõtjad teavad seda juba praegu, mistõttu kutsutakse teid nüüd ja siis veebiseminaridele. Võimalik, et tavaliselt käite kohal ja – mis veelgi tähtsam – lõbutsege.

Otsevideo on suhteliselt odav ja enamasti tasuta. Periskoobi ja Facebooki otsevideod on tasuta ning nii on ka YouTube’i otseülekannete voogesitus. Vaja on ainult Interneti-ühendust ja teil on hea minna. Facebook saadab teie jälgijatele isegi teatisi, mis tähendab, et võite järgmise viie minuti jooksul maale jõuda.

Saate olla loominguline ja kasutada neid toodete vargsi, demonstratsioonidele, küsimuste ja vastuste seanssidele või lihtsalt lasta inimestel jälgida teie protsessi loomeagentuuri, vabakutselise tööandja või tootjana. – Brenda Stokes Barron, Envato

Kuidas lisada otseülekannet WordPressi

Lisage WordPressile reaalajas voogesitus

Kas soovite lisada oma WordPressi saidile reaalajas voo? Proovige pistikprogrammi! Näiteks tasuta YouTube’i manustamise pistikprogramm saate hõlpsalt manustamiskoodi genereerida automaatselt iga kord, kui olete YouTube’i reaalajas aktiivne. Või võite anda Otseülekande / leviedastuse pistikprogramm proovige hostida oma otseülekannet!

Videod maandumislehtedel

Videod maandumislehtedel

Tänapäeval on tavaline, et tasuta videoid leiate müügi-, kodulehtedelt ja teistelt sihtlehtedelt. Kui proovite oma järgmises turundusstsenaariumis videosuundumusi, kaaluge videote lisamist oma sihtlehtedele.

Teie külastajad püsivad suurema tõenäosusega kauem ringi, kui teie kodulehel või müügi lehel on tore video. Samuti on tõenäolisem, et nad tegelevad teie brändiga, mis tähendab teie ettevõtte jaoks paremat konversiooni.

Tegelikult suurendab teie lehtedele video lisamine teie konversioonimäärasid ilmatu 34% võrra Sinise Corona ajaveeb. Parim on ühendada video ja tekst, on olnud vastu keskendumisele ühe arvelt teisele.

Müügilehtedel olevad videod on üsna tõhusad lihtsalt seetõttu, et see meedium haarab rohkem meie meeli. Teie kodulehel olevad seletajavideod pakuvad suurepäraseid sissejuhatusi, kuna kliendid saavad teie isikupära tunda. See loob kiiresti suhte ja loob usalduse teie klientide vastu.

Ja koos selliste teenustega nagu Wistia on üha hõlpsam lisada videoid oma müügilehtedele ja saada üksikasjalikku analüüsi selle kohta, kuidas teie potentsiaalsed kliendid nende videotega tegelikult suhtlevad. See kombinatsioon on hädavajalik. – Collini uustulnuk, Elegantsed teemad

Kuidas lisada videoid WordPressi

Kas soovite manustada video ühele oma WordPressi postitusele või lehele? See on üllatavalt lihtne! WordPressil on funktsioon manustage tugi rohkem kui 30 videoallika jaoks. Kõik, mida peate tegema, on videolink kopeerida ja kleepida ning WordPress vormindab / kuvab video automaatselt.

Sõltuvalt teemaseadetest võivad teil olla täiendavad videovalikud. Näiteks sisaldab teema WordPress kokku lehe / postituse meta sätete lihtsaid valikuid video lisamiseks esiletoodud pildi asemel, hõlpsasti kasutatavat lohistamise ja videopildi moodustamise moodulit, videotausta võimalusi ja lisatasu liugurit, mis sisaldab videote tugi!

Virtuaalne reaalsus

Virtuaalse reaalsuse video

Tere tulemast tulevastesse kuttidesse, kus tänu virtuaalse reaalsuse tehnoloogiale saate ümbritsevaid 3D-videoelamusi. Mitte kaua aega tagasi, Virtuaalne reaalsus oli sünonüüm IMVU ja The Sims kuhu saaks ehitada mingisuguse virtuaalse elu. Tegelikult oli see aga kaugel virtuaalsest reaalsusest, mis meil täna on.

Täna saate sukelduda videomängudesse ja tunnete end tegelikult selles mängus. See suundumus on ületanud videoturunduse ja asjade ilme arvestades võime vaid oodata, et see kasvab ja võib-olla ületab paljusid teisi videotrende. Jah, see on ka kinos ja see on suurepärane.

Tõenäoliselt olete teiste hulgas tuttav selliste VR-varustusega nagu Oculus Rift ja Google Cardboard. Videoturundajana saate seda tehnoloogiat ära kasutada, et oma tooteid veelgi enam klientide mõtetesse suunata. Võite pakkuda ümbritsevaid tooteesitlusi, mis panevad kliendi tundma, nagu nad tegelikult teie poes oleksid.

Virtuaalne reaalsus on tarbijatele kättesaadavamaks muutumas, mis tähendab, et blokis on uus ja põnev reklaamipoiss. Suur küsimus nihkub teemal “Kas virtuaalne reaalsus on isegi võimalik?” kuni “Kas olete nõus sellest trendist kasu saama ja sellest kasu saama?” Parem on, kui teie vastus on suur trots “HELL YEAH!”

360-kraadine video

360-kraadine video

Ma armastan absoluutselt 360-kraadiseid videoid, kuid see on ainult mina. Sellest hoolimata kas teadsite, et 360-kraadised videod said umbes 30% rohkem vaatamisi kui tavalised videod? Kuid see pole veel lõpp. Sama raport esitas ka Magnifyre näitab, et kaks kraadi rohkem inimesi vaatab 360-kraadiseid videoid lõpuni.

Kui te minult küsite, on see teie pakkumiste reklaamimiseks palju videovahendeid. Mis on parem kui video, mida vaatajad keskvoolu ei lase? See on õige, 360-kraadine video, mis on odav ja lihtne teha. Tõesti, kõik, mida vajate, on 360-kraadine kaamera, mille omandamine on suhteliselt odav.

Kuigi paljud muud videotrendid tulevad ja lähevad, on meil tunne, et 360-kraadised videod on siin, et jääda. Kas oskate arvata, miks? Vaeva säästmiseks on 360-videote populaarsus kasvamas, kuna need annavad reaalseid tulemusi. Ja kui see on kasulik, ei kao see kunagi nii kiiresti, vähemalt mitte 2019. aastal.

360-kraadine video on suurepärane alternatiiv virtuaalreaalsusele selles mõttes, et saate pakkuda vaatajatele sarnast 3D-kogemust ilma kuluka VR-i varustuseta. Lisaks saavad vaatajad vaadata mobiilseadmetes 360-kraadiseid videoid, lihtsalt pühkides või keerates oma seadmeid. Milline suurepärane aeg elus olemiseks.

Kuidas lisada 360 videot WordPressi

WP VR - 360 Panorama ja WordPressi virtuaaltuuride looja

Saate lisada oma 360-kraadiseid videoid ja sfäärilisi pilte WP VR – WordPressi jaoks 360 panoraami ja virtuaaltuuride looja. Installige lihtsalt pistikprogramm ja kasutage kaasasolevaid funktsioone, et kohandada oma 360-video sisestamist. Pistikprogramm sisaldab ka võimalusi levialade sisseehitamiseks ja kohandamiseks interaktiivseks efektiks, samuti Gutenbergi ja Elementori tugi, et oma videoid hõlpsalt postitustele või lehtedele lisada.

Mobiilile optimeeritud videod

Mobiilile optimeeritud videod

Kuna me just puudutasime mobiilside videokogemusi, on oluline lisada sellele tärkavale videotrendile paar sõna. Suur osa veebibrauseritest on kolinud mobiilseadmetesse. Vaadake lihtsalt ringi kõikjal, kus olete ja laske sellel punkti sisse vajuda.

Tõenäoliselt olete märganud, et mobiilseadmed saavad inimkonna surma. Peaaegu kõik teie läheduses asuvad inimesed vaatavad mingisugust mobiilsideseadet. Nagu paljud teised, loete ka seda postitust tõenäoliselt mobiilseadmes.

Kuhu me sellega läheme? See on nii lihtne. Nii nagu me kiirustasime oma veebisaite mobiilikasutajatele optimeerima, ei saa te oma videoid maha jätta. Videote mobiilseadmete jaoks optimeerimiseks on aeg küps. Mida see isegi tähendab??

Looge lihtsalt sotsiaalmeedias hõlpsasti jagatavaid lühemaid videoid (üle 5 minuti on liiga palju). Vaadake lihtsalt ringi erinevatel sotsiaalmeedia saitidel ja pange tähele, et kõige populaarsemate videote pikkus on vähem kui 3 minutit. 30-sekundilised videod lähevad peaaegu hetkega viiruslikuks.

Hoidke oma videod mobiilikasutajate jaoks lühikesed ja kerged ning kasutage pidevalt kasvavat mobiililiiklust. Kas vajate stat, et sellega minna? Google teatas mobiiliotsingu maht töölauaotsingutest 2015. aastal. Enam kui 55% otsingutest pärineb nüüd mobiilseadmetest, nii et optimeerige juba või põrge.

Kui ma ei kasuta piiramatut WiFi-d ja mul pole aega, ei vaata ma tõenäoliselt oma mobiilioperaatori andmeplaani kasutades 15-minutist videot. No ma ei saa. 5-minutine video? Arvatavasti. 30 sekundi pikkune video? Arvestage mind igal ajal. Kas jälgid?

Lisaks sellele on see mobiilne video trend sööt, mis toidab populaarseid videorakendusi nagu Snapchat ja Instagram. Ja need rakendused arenevad ja arenevad hästi ka mobiilivideotes. Jah, Snapchat juhtis 3-s päevas 10 miljardit videovaatamistrd ja arvake, kes on nende suurim rivaal? Instagrami lood.

Bränditud videod

Bränditud videod

Tõenäoliselt olete tellinud paar YouTube’i kanalit oma lemmikbrändidelt ja isiksustelt. Kui nad uue video postitavad, saate sellekohase teatise ja vaatate tõenäoliselt seda videot. Enamik aastatuhandeid (lõpuks kasutan seda terminit) kukub kõik, kui nende lemmik YouTube’i isiksused video postitavad.

Videod pole tingimata kõik, kuid strateegia toimib nagu võlujõud. See on kaubamärgiga video jõud tööl ja te ei saa numbritega vaielda. Mu naine Chelsea (jah, ma olen abielus haha) jälgib üsna palju YouTube’i piiksu ja ta viskab kõik, et vaadata kõiki nende postitatud videoid – nutitelefoni!

Inimene, ta ei pane seda asja kunagi maha, mis tõestab meie eelmist suundumust mobiilivideote kohta. Ta laadib oma kanalile üles ka hulga videoid (nutitelefoni kaudu) ja on hakanud endale üsna palju järgnema. Ta töötab oma kaubamärgi kallal, nagu ka teie.

Saate selle videotrendi enda kasuks tööle panna. Kuidas saate oma brändi reklaamimiseks videoid kasutada? Ainult sina saad sellele küsimusele vastata. Et midagi töötaks, võite ehk oma tooteid demodeerida või oma protsessi tutvustada, nagu Brenda varem soovitas. Raseerimisklubi Dollar on hea näide kaubamärgiga videote kohta tööl.

Kas vajate veel ühte näidet? Avaldame õppevideod meie WPExploreri YouTube’i kanalil. „Õpetus” on siin töötav sõna. Saate oma olemasolevat sisu isegi videoteks ümber paigutada, mis tähendab, et olete sorteeritud nii kaugele, kui sisu läheb. Mida veel? Suurepärane video töötab alati teie kasuks, nii et investeerige soovi korral aega või raha. Eesmärk meeldejääv ja ainulaadne.

Video meiliturunduses

Video meiliturunduses

E-posti turundusel on oma osa plusse ja miinuseid – kõigel on. See on hirmutav nii algajale kui ka kellelegi aja peale surumiseks. Kuid keskmine klikkimise määr (CTR) on palju parem kui paljud turundusvormid. Siiski võib teie kampaania kukkuda, nagu paljud teevad.

Kuidas oma võimalusi paremaks muuta? Sa arvad, et suur; arvate, et multimeedia. Oleme juba tuvastanud, et videote paigutamine lehtedele suurendab nii konversioonimäärasid kui ka CTR-i. Paar, kes e-posti teel turundab, ja teil on käes võimas relv. Abonentide saamine on lihtne. Milline ulmeline kuulutus?!

Kasutage soovi korral registreerumislehtedel videot, lihtsalt teadke, et teil on hämmastavaid tulemusi. Pakkuge ka registreerumise eest midagi (e-raamat, videoseeria (põleb lamp) või midagi muud). Lisage oma e-posti teemareale mõiste „Video” ja rohkem inimesi avab teie infolehti – see on garantii.

Kas pole nii tore?

Kui saate, lisage oma infolehtedesse video adrenaliinilaksu kohta. Kui mõtlete iseloomustusi, koolitusvideoid, tootedemosid ja nii edasi, olete õigel teel. Põhimõtteliselt lisage oma infolehtedesse asjakohaseid videoid. Võõrustage videoid YouTube’is (jagatavuse ja nähtavuse tagamiseks) ja linkige, manustage või tehke mida iganes. See on lihtne värk.

Mida arvate video lisamisest oma e-turundusse? Andke mulle allpool olevas kommentaaride osas teada. Jah, kasutage oma e-posti turunduse jaoks lühivideoid. 30-sekundilised videod või animeeritud GIF-id sobivad ideaalselt e-posti teel turundamiseks. Liikudes kiiresti edasi.

Boonus: animeeritud GIF-id

Peate elama kalju all, kui te ei tea, mis GIF-id on või mida me pole veel näinud, kui populaarsed nad on. Teie Facebooki ajaskaala on tõenäoliselt selle ja selle kohta GIF-idega üle ujutatud ning neid jagatakse laialdaselt. Kõigist videotrendidest, mida täna puudutame, näete kindlasti GIF-e tööl isegi proovimata.

Tulemused on kõigile näha; wazi kabisa kaa meno ya ngiri. (Tõlge: vabas õhus nagu warthogi kihvad). Kasutage GIF-e eeliseid, et oma sotsiaalmeedia lehtedel tegevust luua. Suunake liiklus ümber, kui soovite, ja naeratage mulle. Lisaks võivad nad olla GIF-id ükskõik mille kohta, jah.

Animeeritud GIF-id leiavad praegu koha videotrendide seas, mida jälgida, kuna need on ülikerged, lühikesed ja hõlpsasti valmistatavad. Need on ideaalne meedium sotsiaalse meedia saitide virilite jaoks ja levivad kaugele ja laialt. Olgu, ma peatun sellel. Näeme? Jep, järeldust ei tehtud. Täpselt nagu ülemus.

Tegin nalja. Tõotasime teile paar videoturunduse statistikat, et hoiame teid alles siis, kui plaan läheb raskeks. Tead, selline asi.

Vapustav videoturunduse statistika

Siin on huvitavaid fakte. Vean kihla, et sul polnud aimugi, et:

 1. Ainuüksi eelmisel kuul laadisid kasutajad üles rohkem videot kui teleris tehtud sisu alates 70ndatest.
 2. Enam kui 50% veebis olevatest inimestest vaatavad videoid tõrgeteta iga päev.
 3. Termini „video” lisamine oma e-posti teemareale suurendab teie avatud intressimäärasid 19%.
 4. YouTube’il on üle miljardi kasutaja ja jah, see on miljard B-ga.
 5. „Kohtume taas” ületas Gangnami stiili kui vaadatuimat YouTube’i videot, mille kirjutamise ajal oli üle 2,9 miljardi vaatamise (noh, ehk teadsite seda ka).
 6. Facebooki arv ületas novembris 2015 8 miljardit videovaatamist päevas. See on rohkem kui 11 415 aastat videot päevas!
 7. 60% YouTube’i kasutajatest jälgiks ostmise nõuandeid oma lemmikkanalilt.
 8. Video reaalajas sündmuse ümber suurendab teie kaubamärgi eelist 63%.
 9. 80% tarbijatest usub, et demovideod on kasulikud.
 10. Kasutajate kaasamise ülelaadimiseks saate Facebooki reklaamides kasutada GIF-e.

Lõppsõnad

Oleme jõudnud lõpule. Milliseid videosuundumusi kasutate oma WordPressi videoturunduse hoogustamiseks? Andke meile kommentaarides teada. Rõõmsad videod ja rõõmus videoturundus ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map