Uptime ja seisakude jälgimine WordPressis

Teil on tohutult hea veebisait ja olete kõvasti tööd teinud oma lugejaskonna loomiseks. Kuid kas olete kindel, et teie veebisait on kogu aeg töös ja töötab? See on veebisaidi eesmärk, eks? Veebisait peab alati olema vaatamiseks saadaval ja veebisaidi tööaeg on liikluse säilitamiseks ja suurendamiseks oluline. Vastasel juhul kaotate klientide jaoks kaotuse ja teie veebisaidi usaldusväärsus on kindlasti kahanenud.


Majutusteenused reklaamivad sageli 99% tööaega, kuid arvestab sellega, et 1% seisaku aeg tähendab pisut üle 3,5 päeva. Ja kui see jaguneb mitmeks seisakuks, kaalub see teie asetust. Seega peate oma veebisaiti pidevalt jälgima, et veenduda, et see töötab ja töötab pidevalt. Veebisaidi tööaja ja seisakuid on oluline jälgida.

Uptimite jälgimise testide arv ja tüüp võivad varieeruda – lihtsatest HTTP-kontrollimistest kuni keerukate taustkontrollideni, et jälgida korraga üle 50 kontrollpunkti. Mõned testid, mis üldiselt viiakse läbi,

 • Pingmonitori test mis annab teile sisuliselt teada, et teie sait on üles töötatud ja kontrollib netikiirust. Parim kiirus pole hea ja peaaegu võrdne seisakuga.
 • HTTP-test mis annab teile teada, et Interneti ja arvuti vahel toimub tegelik andmevahetus.
 • DNS-serverimonitor mis kontrollib, kas teie veebisaidi DNS-aadress ja saidi aadress on identsed. Selle testi abil tuvastatakse võrgu- ja protokollirikkeid.
 • Edastamise juhtimisprotokolli pordimonitor mis testib andmete edastamist ühest seadmest teise Interneti kaudu.

Rikkeid saab tuvastada ja veebisaite teavitatakse sellest.

On olemas tasuta, tasulisi ja freemium-teenuseid, mis jälgivad tööaega. Võib kasutada ka mõnda pistikprogrammi. Need teenused ja pistikprogrammid kontrollivad teie veebisaiti korrapäraste ajavahemike järel ja annavad teile teada, kui see sait on maas. Kontrollide sagedus ja häireteade võivad varieeruda. Mõned populaarsed teenused ja pistikprogrammid on selles artiklis üksikasjalikult kirjeldatud.

Pingdom

Pingdom on tipptasemel veebisaidi jõudluse jälgimise teenuse pakkuja, kellele Google ja Apple meeldivad. Pingdomi kasutamisel ei pea te seda kolmandalt osapoolelt õppima, et teie veebisait pole maas. Kui standardsed paketid teile ei sobi, saate nende jaoks oma veebisaidi jaoks välja töötada kohandatud paketi, lähtudes mahust ja lisatasu vajadusest.

Pingdom 2

Pingdom on paigutanud üle 60 sondiserveri kogu Ameerikas ja Euroopas veebisaitide ja nendega seotud teenuste jälgimiseks. Seisakuid või pause märgatakse peaaegu kohe, kuna kontrollimise sagedus on vaid üks minut. Enne tõrke tegemist kontrollitakse neid rikkeid üle, seega vähendatakse valeteadete arvu. Juuranalüüsi abil saate oma veebisaidi jalule saamiseks kulunud aega kärpida.

Mõne funktsiooni hulka kuuluvad tegelik lõppkasutaja kogemus erinevatest asukohtadest, muudatuste tegemine lehtedel ja iga muudatuse laadimisaja jälgimine, tehingute jälgimine ja algpõhjuste analüüs. Need aitavad teil oma veebisaidi üle kontrolli saada.

Pingdomit kasutab enam kui 700 000 kasutajat kogu maailmas. Kui te pole kindel, võite kasutada 30-päevast tasuta prooviversiooni. Lisatasu paketid algavad 13,95 dollarist kuus.

DownNotifier

DownNotifier on tööriist, mida saate kasutada oma veebisaidi jälgimiseks ja mis tahes seisakudest teavitada. Külastage selle teenusepakkuja kodulehte ja täitke jälgitava veebisaidi URL. Teie sisestatud e-posti aadressile saadetakse e-posti teel teateid seisaku kohta. Nende teavituste saamiseks oma telefonis lubage SMS-märguanded. Võite saada märguande, kui sait on off-line või kui sait ei sisalda konkreetset teksti. Proovisin valida mõlemad variandid, kuid tööriist piiras mind automaatselt ühega.

Alla teataja

Tasuta teenus kontrollib teie saiti iga 10 minuti järel ja lisatasu jälgimist iga minuti tagant. Lisatasu paketti saab kasutada 5 veebisaidi jaoks, makstes 14,95 dollarit aastas. Võite saada ka aruandeid ja seisakuid.

Moniit

Monitor Us on liitunud Moniit pakkuda jälgimisteenust, analüüsi ja veebisaidi paremat jõudlust tasuta ja lisatasu plaanidega. See teeb 4 kontrolli – tööaja jälgimist, kogu lehe laadimise jälgimist, tehingute jälgimist ja veebistresside testerit -, et teie veebisaidi jõudlus oleks maksimaalne.

Pilvepõhiseid tööriistu kasutades viiakse läbi uptime seireteste, et kontrollida veebisaitide, rakenduste ja teenuste saadavust ja reageerimisaega. Kontrolle viiakse läbi üle 30 maailma paigas üheminutiliste intervallidega ja sellele pääseb juurde kaheaastasele ajaloole.

Moniit

Läbi viiakse mitu kontrollimist – veebilehe sisu kontrollimine, mitme protokolli testid, e-posti testid ja avaliku IP kontroll – ning viivitamata tõrketeated saadetakse välja. Nii et teate kiiresti, et teie veebisait on maas. Täielik lehe laadimise jälgimine jälgib lehtede laadimisaega algusest lõpuni. Piltide laadimisaeg võib olla teada ja kui lehti ei õnnestu laadida, saab 404 veateadet.

Selle teenuse tehingute jälgimise funktsioon vaatab kõiki teie e-kaubanduse aspekte tagamaks, et võtmevaldkondades, nagu registreerimine ja ostukorv, ei toimu ühtegi tehingut. Veendumaks, et olete liikluseks piisavalt valmis, eriti selliste kampaaniate ajal nagu Super Bowl või Must reede, uurige tähelepanelikult veebistressitesti. See annab teile idee, kui suure koormusega teie veebisait hakkama saab.

Saadaval on 15-päevane piiramatu tasuta prooviperiood, peale selle peate kontrollide sageduse ja testitavate asukohtade põhjal koostama oma paketi. Monitis on rohkem kui 200 000 kasutajat, nende seas on ka mõned tuntud ärinimed.

Teenuse Uptime

Teenuse Uptime on tasuta ja tellimuspõhine teenus, mis jälgib veebisaitide kättesaadavust ja toimivust, kasutades globaalset serverite võrku. Teenuse seadistamise ajal saate juhtpaneelil seadistada kontrollimissageduse.

Teenuse Uptime

Viiakse läbi terve hulk kontrolle – kontrollitakse veebilehtede märksõna sisu, Ping-teste IP-taseme ühenduvuse kontrollimiseks, veebiserverite (HTTP & HTTPS) & Link-teste, POP 3-serveri teste e-posti leidmiseks, SMTP-serveri teste e-kirjade saatmiseks, IMAP-serveri testid postkastide haldamiseks, allalaadimisserveri testid (FTP-serverid), DNS- ja MySQL-i serveritestid protokolli tasemel ning kohandatud serveri testid TCP / IP-protokolli jälgimiseks. Tasuta konto jaoks saate testimiseks valida ühe teenuse või pordi.

Perioodilised tööaja- ja toimivusaruanded, üksikasjalikud igakuised aruanded ja kogu jälgimisperioodi kokkuvõte hoiab teid kursis oma veebisaidi toimivusega. Service Uptime’is on tasuta jälgimisteenuste jaoks registreerunud üle 50 000 veebisaidi. Lisatasu paketid on saadaval alates 4,95 dollarist kuus.

Sait 24 × 7

Sait 24 × 7 töötab samamoodi nagu teised teenused, tagades, et teie kliendid saavad kogu maailmas pidevalt tehinguid teha. Selle teenusega saab kontrollida URL-e ka Interneti, sisevõrgu, 3G ja 4G võrkude kaudu, nii et saate jälgida ka mobiilirakendusi ja mobiilseid veebisaite. Varase analüüsi abil saab see probleemide koostajaid enne lõppkasutajaid mõjutada ja kontrollida, millised rakenduse komponendid takistavad tehingute sujuvat toimimist.

Sait 24x7

Veebirakenduste seiret teostatakse enam kui 50 globaalsest asukohast ja tuvastatakse kõik loidus. Veebilehtede laadimist analüüsitakse ja jälgitakse selliseid kriitilisi teenuseid nagu HTTP (S), FTP (S), DNS, PING, TCP, SSL, SMTP ja POP. Serverid, sisevõrgud, võrguseadmed, serveripoolne jälgimine, DNS-server. SSL-sertifikaadi aegumine, FTP üles- ja allalaadimiseks kuluv aeg ning meiliserveri jälgimine toimub sageli. Saate kõiki teste reaalajas ühe juhtpaneeli abil vaadata, lihtsalt värskendades, ilma et peaksite oma kontole iga kord sisse logima.

Tasuta plaan sisaldab 5 veebisaidi põhijälgimist ja saadaval on 30-päevane tasuta prooviversioon. Lisatasupaketid on jagatud kolme tüüpi teenusteks – veebisaidi jälgimine, serveri jälgimine ja rakenduste jälgimine, aga ka kõik-ühes pakett, mis sisaldab kõike.

Teenusepakkujaid on palju rohkem ja mõned neist on siin loetletud. Võite neid otsida:

WordPressi pistikprogrammid tööaja ja seisaku jälgimiseks

Teenused on suurepärased, kuid mõnikord võib lihtne pistikprogramm olla sama hea kui mitte parem – eriti kui teie ajaveeb on uus ja te ei soovi veel investeerida keerulisse jälgimisteenusesse. Siin on mõned WordPressi tasuta jälgimispluginad, mida soovitame.

Jetpack WordPressi jaoks

Jetpack

Jetpack on pistikprogramm, millel on mitu funktsiooni, millest üks jälgib ka saidi tööaega. See on WordPressiga eelinstalleeritud ja saate selle aktiveerida. Konfigureerige see jaotises Seaded ja veenduge, et sisestatud oleks õige e-posti id. Märguande režiim on ainult meilisõnum – see pole ideaalne meetod. Kuid kui jagate hoiatused eraldi kausta, on teil kohe oma saidi seisakute ajalugu.

Päris kasutajate jälgimine Pingdomi poolt

Pingdom päris kasutaja monit_

Installige selleks, et teada saada, kuidas erinevas asukohas olev kasutaja teie veebisaiti kogeb Päris kasutajate jälgimine Pingdomi poolt ja looge konto domeenil pingdom.com. See pistikprogramm annab teile väärtuslikku tagasisidet laadimisaegade kohta erinevates riikides ja erinevates brauserites. Kõiki neid andmeid saate oma juhtpaneelilt lugeda. Kasutage andmeid oma veebisaidi toimivuse suurendamiseks.

Uptime roboti pistikprogramm WordPressi jaoks

Uptime Roboti sätted

Uptime roboti pistikprogramm WordPressi jaoks on lihtne pistikprogramm, mis võimaldab teil vaadata oma tööaega statistika armatuurlaual või mis tahes lehel või vidinas. Peate määrama endale konto Uptime Robot.com-is, installima pistikprogrammi ja aktiveerima selle. Statistilisi andmeid ja logisid saab vaadata veebisaidi mitmest kohast, paigutades lühikoodid.

Viimaseks

Tahaksin jagada veel ühte võimalust – laiendit, mis on Chrome’is saadaval saidi tööaja jälgimiseks. Serverimonitori saab alla laadida saidist Chrome’i rakenduste veebipood.

1

Jälgimiseks saate lisada suvalise arvu veebisaite ja saate oma saidi olekut kontrollida, klõpsates lihtsalt brauseri laiendil. Kui hüpik on lubatud, kuvatakse URL-i oleku kõik muudatused hüpikmenüüna ja võite pöörduda oma hostiteenuse pakkuja poole.

Nüüd, kui teate, et saidi tööaja jälgimiseks on seal nii palju võimalusi, valige mõni neist ja kasutage neid hästi. Võtke seisakuid üle enne, kui see maksab teile raha, mainet või kliente. Ja andke meile teada, milliseid tööriistu soovitaksite allolevates kommentaarides!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map