Ülim WordPressi reisitööriistakomplekt ajaveebi haldamiseks, kui olete siin

Ülim WordPressi reisitööriistakomplekt

Suvi võib ametlikult läbi olla, kuid see ei tähenda, et te ei saaks ikkagi puhkust võtta. me kõik vajame aeg-ajalt pausi. Kuid enne nädalavahetuse seikluste (kruiis, maanteereis või isegi WordCamp?) Alustamist peaksite oma veebisaidi seadistama, et enda eest hoolitseda.


WordPressi veebisaidi enda hooldamiseks valmistamiseks võite teha mõned toimingud. Teie õnneks on nad kõik ülilihtsad ja võivad olla valmis minema aja jooksul, mis kulub teie Uberi ootamiseks. Siin on sõnasõnaline AABC-d enne kui lahkud.

A on automaatne jagamine

Kontorist väljas olles peaksite olema hõivatud seltskonnaelu, vaatamisväärsuste, spordisündmuste, looduse, kokteilitundide ja muuga. See tähendab, et teil pole tõenäoliselt aega oma telefoni või sülearvutisse hüpata, et värskendada oma Twitteri või Facebooki lehti. Ärge unustage automaatse plakati installimisega sotsiaalmeedias jagada.

Puhvri kavandatud sotsiaalne jagamine

Üks teenus, mis meile väga meeldib, on puhver. Puhver-automatiseeritud sotsiaalse jagamise abil on ülitähtis kõigi oma sotsiaalmeedia postituste ajastamine enne Twitteri, Facebooki, LinkedIni ja Instagrami sisestamist ja ajastamist. Võite isegi tasuta kasutada WordPress puhvrisse plugin, et integreerida puhver teie WordPressi saidiga. Selle pistikprogrammi abil saate lubada võimaluse jagada oma uusi postitusi automaatselt pärast nende avaldamist, nii et peate te enne reisi alustamist planeerima paar uut artiklit..

Taaselustage vana postituse WordPressi pistikprogramm

Teine suurepärane võimalus on Taaselustage vana post Pro. See freemium plugin taaskasutab teie vana sisu ja jagab selle teie jaoks uuesti. Installige lihtsalt pistikprogramm ja öelge, kui tavaliselt soovite selle postitada, ja laske sellel oma asja teha. Meie ajaveebis näete täielikku juhendit Revive Old Post plugina funktsioonide kasutamiseks. Ja kui soovite rohkem, pakub ThemeIsle pistikprogrammi esmaklassilist versiooni, mis lisab võimalusi säutsude ja jagatud kohandamiseks, klikkide jälgimise ja kuvamise võimalust koos Google Analyticsi integreerimisega, võimalusi postituste jagamiseks mitu korda, peaaegu iga teie suhtlusplatvormi. oskab mõelda ja veel.

A on ka hoiatuste jaoks

Kuna teete seiklusi, siis pole te tõenäoliselt kogu päeva oma veebisaidil nagu tavaliselt (vähemalt loodame, et te ei tööta ja uurite samal ajal). Tehke endale teene ja seadke oma veebisaidil paar hoiatust, et teid teavitada kõigist olulistest sündmustest. Kui tahate ära minna, andke

JetPack WordPressi jaoks

Kui kasutate juba populaarset (ja tasuta) Jetpack WordPressi pistikprogramm seal on sisseehitatud kasulikke teatisi, peate need lihtsalt lubama ja konfigureerima. Esimene neist on JetPack Monitor moodul, mis kontrollib teie veebisaiti iga 5 minuti tagant, et veenduda selle töökorras olemises. Kui teie uptime olek muutub, saate selle kohta meili „Halvad uudised” (või siis, kui teie sait on uuesti varundatud, „Hea uudis”). Teine moodul, mida peaksite kaaluma, on JetPacki teatised. See moodul saadab teile tõuketeate, kui saate uue kommentaari vms. Lihtsalt aktiveerige moodul ja installige oma telefoni iOS-i või Androidi tasuta WordPressi rakendus, et teil oleks teateid sõrmeotste juures.

iThemes'i turvalisuse pistikprogramm

Veidi suurema turvalisuse tagamiseks võiksite proovida ka tabavalt nimega iThemes Security pistikprogrammi. tasuta iThemes Security pistikprogramm sisaldab hulgaliselt kasulikke teavitussätteid, mida saate kasutada oma WordPressi veebisaidi ülaosas püsimiseks. Kõigepealt saate lubada kohaliku julma jõu kaitse samuti seadistada teatis, kui kasutajad lukustuvad liiga paljude ebaõnnestunud sisselogimiskatsete tõttu. Veel üks vinge funktsioon on failimuutuse tuvastamine. Saate selle seadistada teavitama teid, kui midagi absoluutselt on muutunud või ainult siis, kui puudutatakse kindlaid kaustu. See on sinu teha. Kuid võib-olla on iThemes Security üks lahedamaid funktsioone Ärarežiim võimalus administraatori juhtpaneeli eemaldamiseks täielikult ära jätta. Lihtsalt lubage see valik, valige ühekordne piirang ja seejärel valige oma reisi algus- ja lõppkuupäev, et lukustada teisi kasutajaid ja ründajaid.

Kui uuendate versiooniks Pro, saate ka kasutaja tegevuse logimiseks valida, et näha, mida teie meeskond teie eemaloleku ajal ette näeb, õelvara skannimist ajastada, kahefaktorilist autentimist lubada või isegi ajutist administraatorit määrata, kes võtab teie koha piiratud aeg.

B on varukoopiate jaoks

Veenduge, et teil oleks igaks juhuks installitud hea varundamine. Sel viisil, kui teie eemaloleku ajal läheb midagi valesti, on tagasituleku korral palju lihtsam kõik kokku panna.

VaultPress WordPressi jaoks

Me kasutame VaultPress ise ja see on kahtlemata üks parimaid WordPressi varukoopia pluginaid. Selle on loonud Automatticu meeskond. See võtab iga päev teie WordPressi saidi täielikud varukoopiad ja talletab teie jaoks viimase 30 päeva väärtuse. Veebisaidi taastamine ühe varukoopia abil on sama lihtne ja lihtne kui mõne nupu klõpsamine. Kuna hind on vaid 5 dollarit kuus, ei saa te endale lubada, et ei saada VaultPressi.

C on sisu jaoks

Nii nagu teil on vaja mõnda suupisteid, et teid maanteel või pikal lennul hoida, vajavad teie lugejad midagi, et neid üle minna, kui olete ära läinud. Lihtsaim lahendus on ajastada mõni postitus, et avaldada, kui olete ära läinud.

WordPressi postituse ajastamine

Postituse ajastamise funktsioonid on sisse ehitatud otse WordPressi. Nii et postituse avaldamise asemel, kui see on valmis minema, klõpsake muutmisnupul, et valida päev ja kellaaeg, mille jooksul soovite seda üles tõsta. Seejärel klõpsake ajastamiseks.

Kui teil on juba hunnik postmarke valmis, võite kasutada näiteks pistikprogrammi Automaatne postituse plaanija teie postituste hulgi ajakava koostamiseks. Sellel on võimalused ootel olevate ja / või postituste mustandite avaldamiseks (või isegi vanade postituste ümbertöötlemiseks), kuupäeva järgi või juhuslikult avaldamiseks ning võime kohandada avaldatud postituste vahelist ajavahemikku. Kuid kui te vaid paar päeva ära lähete, töötab sisseehitatud WordPressi ajastaja tõenäoliselt suurepäraselt.

Ja S on Swagi jaoks

Kandke oma nina

Viimane asi on tuua enda swag! Kunagi ei või teada, kellega sa kohtad, kui oled väljas ja umbes. Oma ajaveebi või ettevõtet on alati hea esindada, olgu see siis logoga särgi või mütsiga, välja jagatavate kleebistega, tasuta pastapliiatsitega, millel on teie nimi, või mõne hea vanaaegse visiitkaardiga (VistaPrint ja Zazzle pakuvad praktiliselt allahindlusi iga kuu muutes need peaaegu tasuta). Väikese enesereklaamiga ei saa valesti minna.

Nüüd minge lõbutsege

Mitte see, et WordPressiga töötamine pole lõbus, vaid see, et olete teeninud, olete teeninud vaba aja. Nende tööriistade abil saate puhata ja puhata, teades, et teie WordPressi veebisait saab mõne päevaga ise hakkama. Lihtsalt mäleta – Auto-jagamine, Alerts, Bvaritsused, Content ja Swag. Kas teil on veel näpunäiteid või soovitusi WordPressi töö jätkamiseks, kui te pole seal? Jagage oma näpunäiteid allpool olevates kommentaarides – meile meeldiks teada, mis teie jaoks sobib!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map