Ülim WordPressi digitaalse varahaldusjuhend

Ülim WordPressi digitaalse varahaldusjuhend

Digitaalne varahaldus on kõigi teie digitaalsete varade süstemaatiline korraldamine tsentraliseeritud asukohas. Mis on „digitaalne vara”, mida te küsite? Noh, need hõlmavad kõiki teie meediumifaile, nagu fotod, videod, dokumendid, vektorid, Photoshopi failid, helivarad jne. Kui olete programmeerija, mõelge digitaalse varahaldusele kui turundajate jaoks olulisele kohale.


Kui teil on küsimus, milleks oleks Dropboxi ja Google Drive’i ajastul vaja digitaalset varahaldussüsteemi, ja kui WordPress pakub seda oma pildihalduse ja lihtsate meediumijuhi sätetega, lubage mul rääkida teile lugu.

Lugu tootlikkusest

Meie lugu algab suure tehnikaajakirjaga, mis toodab iga päev sadu postitusi, sealhulgas ajaveebipostitusi, Instagrami lugusid, videoid, fotosid, säutsu, klõpse ja palju muud. Nende sisutiim on suur ja mitmekesine. Võimalik, et see levib isegi mitmesse kontorisse.

Hiljuti palgatud tehnikakirjanik Sam töötab artikli kallal, mille nimi on Pilvandmetöötluse olukord 2017. aastal. Nagu me kõik teame, on sisemine linkimine hea tava, olenemata ajaveebi suurusest. Nagu iga hea digiajakirjanik, kontrollib ka Sam, kas meeskond oli varem pilvearvutuse kohta infograafiku koostanud – midagi sellist, mida ta saaks oma artiklis kasutada. Kolleeg teatas talle enesekindlalt, et tõesti on olemas selline infograafik, mis valmis vaid mõni kuu tagasi. Ja nii see oli kusagil nende ettevõtte kaustas Dropbox.

Pärast 27-minutist põhjalikku otsimist kõigis kaustades, kus infograafik oli peaks olema, Sam leiab infograafiku PSD-faili. Kuid see pole õige versioon – tulenevalt asjaolust, et seda kutsuti ülevaatuseks. Veel 12 minutit otsingut ja Sam otsustab lõpuks Google’is avaldatud artikli otsida ja infograafiku alla laadida. Aga kahjuks! See infograafik vajas paar muudatust. Sam avab vastumeelselt Photoshopi, palvetades, et ta mäletaks endiselt põhitõdesid.

Miks me räägime Samist?

Sam veetis kolmveerand tundi (see on peaaegu kaks ja pool episoodi Suure Paugu teooriast), püüdes leida infograafikast õiget versiooni. Seda aega oleks võinud kasutada millegi palju produktiivsema jaoks – näiteks – ma ei tea – artikli kallal töötamiseks? Me tõesti ei tea, kas Sam lõpetas artikli sel päeval.

Kuid nüüd olete ilmselt mõelnud, mis selle loo mõte on? Mis tahes organisatsioonis on digitaalne varahaldus a ülioluline tootlikkuse komponent. Kui töötaja veedab peaaegu tunni aega faile otsides peaks on olnud hõlpsasti kättesaadavad, see on raisatud aeg. Ettevõttel on raha kaotada.

Neile, kes kavatsete akna sulgeda (või vajutada kodunuppu), kandke mõnda aega minuga. Mul on teie kohta toredat statistikat. Isegi kui teile ülejäänud artikkel ei meeldi, peaks ainuüksi statistikast piisama nende vesijahutitega seotud töövestluste jaoks.

Huvitav statistika digitaalse varahalduse kohta

Digitaalse varahalduse süstemaatilise rakendamise puudumine suurtes organisatsioonides põhjustab tohutut tootlikkuse langust. Mis kaudselt võrdub raha kaotusega.

Kuigi digitaalse varahaldussüsteem pole mõeldud igaüks, siin on mõned uuringud, mis näitavad, kui oluline võib olla digitaalse varahaldus suures organisatsioonis.

Dokumentide otsimiseks kulutatud aeg

A 2012 uuring IDC poolt soovitas inimestel veeta nädalas kuni 9 tundi nädalas “Dokumentide esitamine ja korrastamine” ja “Dokumentide otsimine”.

Dokumentide haldamiseks kulutatud aeg: 840 infotöötaja uuring, mis jagunes ühtlaselt USA, Suurbritannia, Prantsusmaa, Saksamaa, Austraalia ja Jaapani vahel. Allikas: IDC infotöötajate uuring, 2012.

Meediumifailide otsingu õnnestumise määr

Turu-uuringute firma GISTICS leidis, et 62% turundus- ja loomeprofessionaalidest kulutab failide haldamiseks nädalas 1-6 tundi. Lisaks leidis GISTICS, et keskmine loominguline inimene otsib meediat 83 korda nädalas ja ei leia seda 35% ajast, kui puudub digitaalne varahaldus..

Lahendus: Nende hinnangul aitab digitaalne varahaldussüsteem vähendada vara otsimise aega rohkem kui 85% ja meediumit ei õnnestu leida 5%.

GISTICS Researchi andmetel aitab digitaalne varahaldussüsteem vähendada vara otsimise aega üle 85%!

Digitaalse varahaldussüsteemi ROI

Aberdeeni grupp leidis, et oma klassi parimad ettevõtted erinevates tööstusharudes kasutavad turundusfunktsioonide jaoks digitaalse varahaldussüsteemi kaks korda tõenäolisemalt kui vastava tööstusharu keskmine ettevõte. Need samad “oma klassi parimad” ettevõtted teatasid turule jõudmise aja lühenemisest 23% võrra aasta tagasi ja turundusinvesteeringute keskmise tootluse suurenemisest 18%. Küsimusele „Kuidas digitaalse varahalduse investeering mõjutas toimivust?“ Vastas 69%, et varade loomise tsükli aeg on lühem, 40% vastas, et kulutab failide edastamisele vähem aega ja 63% vastas, et esindustasud on vähenenud.

Allikas: Ian Michaels, „Turustajate juhend digitaalvarahaldusse tehtavate investeeringute õigustamiseks, Aberdeeni grupi uuringuaruanne

Suurtes organisatsioonides vähendab digitaalne varahaldussüsteem tavaliselt turule jõudmise aega 23% ja suurendab turunduse ROI-d 18%.

Digitaalse varahaldussüsteemi vastuvõtmise määr

Ümardamiseks ütleb Frost & Sullivan seda, „Kuna ettevõtted lisavad oma brändistrateegiasse rikkalikumaid digitaalmeediume, on failide suurused plahvatusohtlikud. Nende varade sidusrühmad on mitu korda geograafiliselt hajutatud, kuid neil on siiski vaja hõlpsasti juurde pääseda ja teha koostööd samade varade jaoks erinevatest asukohtadest. Tänu veebiteenuseid kasutavate kolmandate osapoolte süsteemidega integreerimisele ja tingimusliku juurdepääsu juhtimise võimaldamisele on digitaalse varahalduse süsteemid muutunud nüüd ideaalseks platvormiks, mis võimaldab sellist koostööd sujuvas töövoogudes. ”

Lisaks ennustavad nad, et digitaalse varahalduse turu eeldatakse, et aastane aastane kasvutempo on tunduvalt üle 30% ja 2013. aastaks saavutavad tulud üle miljardi dollari..

Allikas: Mukul Krishna, “Hostitud digitaalse varahalduslahenduste väärtuse pakkumise realiseerimine”, 2009 ja “Maailma digitaalse varahalduse turg, 2010

Miks vajate digitaalset varahaldussüsteemi??

Tüüpilises ettevõttekeskkonnas töötavad lugejad oleksid kohanud vähemalt ühte allpool mainitud punktidest. Loome- ja turundusosakondade inimesed oleksid enamusega neist nõus. Kas soovite erineda? Jäta oma mõtted kommentaaride sektsiooni!

1. Ajakohaste failide hooldamine: Raiskate tohutult palju aega oma digitaalsete varade ajakohaste versioonide säilitamiseks. Seda probleemi võimendatakse plahvatuslikult koos meeskonna suurusega.

Kuigi paljud väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted eelistavad Dropboxi (tänu oma populaarsusele ja odavatele kuludele), ei salvesta töötajad regulaarselt oma tööd Dropboxis. Järelikult kasutab meeskond failide aegunud või valesid versioone.

2. Failide ja kaustade ühiskasutus: Kuigi mulle meeldib Dropboxi kasutamine, on teatud kasutaja juurdepääsu kontrollfunktsioone, mida Dropboxil veel pole. Saate jagada juba jagatud kausta alamkausta. Kuigi minu meeskonna töö salvestatakse põhikausta, ei saa ma jagada alamkausta vabakutselisele, kes vajab brändiraamatut ja digitaalse vara faile. Lisaks on iga kasutaja jaoks eraldi lubade eraldamine / värskendamine tülikas.

Lahendus: Selleks on loodud digitaalne varahaldussüsteem. Saate luua erinevatele kasutajatele mitu juurdepääsu taset, olgu see siis vanemprojektijuht, lepinguline arendaja või vabakutseline disainer. Tsentraliseeritud varahalduse, mitmete kasutajarollide ja detailsete lubade abil muutub koordineerimine mitme agentuuriga palju lihtsamaks.

3. Kaugmeeskonnad: Organisatsioonides, kus on mitu kontorit, on kauge meeskonna omavaheline koordineerimine valus ja sellega kaasnevad tohutud kulud. Ilma digitaalse varahaldussüsteemita (või projektihalduse pistikprogrammideta) pole tsentraliseeritud asukohta, kuhu kõik digitaalsed varad salvestatakse. See põhjustab ka versioonikontrolli probleeme ja turundajad ei saa sellest aru git.

Digitaalse varahaldussüsteemi tutvustamine on tänu tsentraliseeritud varahaldusele õnnistus kaug- ja detsentraliseeritud meeskondadele.

4. Maksumus: Ehkki digitaalse varahaldussüsteemi juurutamine on algselt kallis, tasanduvad kulud sageli suure hulga kasutajate lisamisel sageli. Tüüpilises pilvesalvestuslahenduses nagu Dropbox võib kasutajate arvu kasvades olla aastakulu suurem kui digitaalse varahaldussüsteemi oma. Me ei maininud isegi seda, kui palju aega ja raha saate kokku hoida tootlikkuse kuludes!

Digitaalne varahaldus 101

Nüüd, kui oleme kaetud miks võib olla vaja digitaalset varahaldussüsteemi, sukeldugem digitaalsete varahaldussüsteemide tüüpidesse.

Digitaalse varahalduslahenduste tüübid

Digitaalset varahaldussüsteemi saab organisatsioonis rakendada kolmel viisil. Eristavaks teguriks on eeldus digitaalse varahaldussüsteemi versioonist. Teisisõnu asukoht digitaalse varahalduse tarkvara versiooni ja tegelike digitaalsete varade asukoht on olulised tegurid.

SaaS digitaalse varahalduslahendus

Tuntud ka kui digitaalse varahalduse lahendus, mida pakutakse klassikalisel platvormil „Tarkvara kui teenus“, see on tavaliselt digitaalse varahalduse süsteemi juurutamise lihtsaim vorm..

Tarkvara kasutamise eest maksate kuutasu. Laadige oma vara üles ja hallake veebiliidese või mobiilirakenduse kaudu. Kõiki teie digitaalseid varasid hoitakse turvaliselt pilves. Ribalaiust tarnib ja haldab Saas ettevõte koos hoolduse, turbeuuenduste ja kasutaja juurdepääsu kontrolliga.

Teie organisatsiooni faile hoitakse tegelikult avalikus (või hübriid) pilves väljaspool organisatsiooni tulemüüre. SaaS-i digitaalse varahalduse lahenduse rakendamise kulud on madalad ja on tavaliselt kiireim juurutatav..

On-Premise digitaalse varahalduslahendus

Mõelge ettevõtte tasemel tarkvara juurutamisele enne pilve ajastu. Tarkvara installeeritakse käsitsi ettevõtte serveritesse ja tarkvara / turbevärskenduste ning iga-aastaste hoolduslepingutega tasutakse enamasti ühekordselt.

See oleks näide eeldatavast digitaalse varahaldussüsteemist. Digitaalsed varad küll mitte lahkuda ettevõtte serveritest. Tavaliselt kasutavad neid organisatsioonid, kus on väärtuslikke meediumivarasid, nagu fotod, videod, heli jne. Mõelge Vogue’ile või ajakirjale Rolling Stone – just nemad saavad digitaalse varahaldussüsteemi maksimaalse väärtuse..

Hübriidne digitaalse varahalduslahendus

Me elame ajal, mida peetakse idufirmade ja väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete kuldseks aastaks. Siin on keeruline osa – enamik ettevõtteid eelistab oma andmete üle range kontrolli all hoidmist, neid tuleb alati hoida tulemüüri taga. Mis saab siis, kui SMB ja idufirmad vajavad digitaalset varahalduse lahendust, kuid ei saa endale lubada kohapealse juurutamise kulude katmist?

Lihtne. Ehitate neile hübriidvarahalduslahenduse!

Vaatleme järgmist näidet:

Mõelge populaarsele ajakirjaettevõttele. Ajakiri Elle? Okei!

Ajakirjas Elle on fotosessioone, mida saab jagada kahte laiasse kategooriasse.

 • Esimene kategooria – äärmiselt konfidentsiaalsed fotosessioonid, mida ei avaldata järgmise kuue kuu jooksul.
 • Teine kategooria – fotosessioonid, mis on avaldatud ajakirja eelmistes numbrites.

Ajakirja Elle huvides on salvestada esimese kategooria fotofotosid oma serverites ettevõtte tulemüüri taga ja mitte lubada neid avalikus pilves hoida.

Teise kategooria fotod on üldsusele juba avaldatud. Seega saab neid avalikus pilves hoida väljaspool ettevõtte tulemüüri. See oleks ka kasulik, kuna see päästaks Elle Magazine’i IT-tiimi ribalaiuse ja turbeprobleemide haldamisest.

Nüüd on hübriidne digitaalse varahalduse lahendus eeldusest koosnev ja pilve juurutamine. Privaatseid faile salvestatakse ja neile pääseb juurde eelduses olevast juurutamisest ning avalikke faile hoitakse kogu maailmas pilves, et näha.

Teisisõnu, ajakiri Elle võiks salvestada nende avaldamata fotosid kohapealses juurutamises ja avalikke pilte pilve juurutamises. Hübriidne digitaalne varahaldus koondab kahest maailmast parima. Lihtsamalt öeldes võib see aidata paljudel ettevõtetel säilitada oma turvastandardeid ja võimaldada juurdepääsu avalikule teabele juurdepääsetavuse jaoks optimeeritud allikast.

Ressursside märgistamine ja metaandmete haldamine

Digitaalse varahaldussüsteemi üks põhieesmärke on selle organisatsiooni meediumiressursside korraldamine ja haldamine, kus seda kasutatakse. Selle saavutamiseks on mitmeid viise. Mõni digitaalse varahaldussüsteem võib teabe korraldamiseks kasutada lihtsat taksonoomiat. Kui teised saavad kasutada piltide sisu mõistmiseks ja nende sildistamiseks / kategoriseerimiseks täpsemat masinõpet ja tehisintellekti ilma inimese sekkumiseta. Järgmistes lõikudes käsitleme põhilisi viise, kuidas digitaalse varahaldussüsteem ressursse haldab ehk digitaalseid varasid haldab.

Taksonoomia

Mis on taksonoomia? Noh, see pole midagi muud kui andmete salastamine. Taksonoomia põhitase võiks olla faili tüüp. Ressursil võib olla mitu failitüüpi, sealhulgas pildid, videod, PDF-id, helifailid jne. Pilte saab liigitada järgmiselt: png, ai, eps, jpg jne.

Teine taksonoomia tüüp võiks olla nähtavus (avalik / privaatne). Failid, millel on lubatud avalikus veebis nähtav olla, võib liigitada avalikeks. Ja need, mis tuleb ettevõtte tulemüüride taha lukustada, võib liigitada privaatseks.

Digitaalne varahaldussüsteem saab olemasolevate meediumiressursside korraldamiseks kasutada lihtsaid taksonoomiat, näiteks mitmetasandilisi kategooriaid ja silte. See tähendab, et saate kiiresti leida vajalikud failid, kontrollides lihtsalt määratletud kategooriaid.

Metaandmete haldus

Lihtsamalt öeldes on metaandmed andmed andmete kohta. Mõelge pildi EXIF-infole. Üksikasjad, nagu fotohõiveandmed / aeg, GPS-koordinaadid, ISO-teave jne, koosnevad foto kujutise jäädvustamise metaandmetest. Samuti võivad PDF-faili tüüpilised metaandmed sisaldada autorit, silte, kategooriaid, avaldamiskuupäeva jne.

Digitaalne varahaldussüsteem suudab neid metaandmeid lugeda ja teie päringu põhjal otsingutulemusi otsida ja filtreerida.

WordPressi digitaalse varahalduse alustamine

WordPress pakub digitaalse varahalduse lahenduse väga lihtsat vormi. Ja see on saadaval igas WordPressi installis – isegi tühjas. Kas te oskate arvata, mis see on?

See on õige – see pole keegi muu kui WordPressi meediumikogu. Saate üles laadida fotosid, videoid, PDF-e, dokumente, tihendatud arhiive ja mis mitte – kõik koos WordPressi meediumikoguga.

Kui soovite aga kogu oma teabe kataloogida ühte juurdepääsetavasse allikasse – vajate digitaalset varahaldussüsteemi. WordPressi integreeritud digitaalse varahalduse lahendusega saate kõiki oma vara kategoriseerida, jagada ja hallata – alates 2005. aastal tehtud ekraanipiltidest kuni 2017. aasta uusimate PDF-ideni.

Kogusime nimekirja parimatest WordPressi digitaalse varahalduse pistikprogrammidest, mis aitavad teil kiiresti alustada.

Täiustatud meediumikogu – lisage WordPressi meediumiteeki taksonoomiad

täiustatud meediumiteegi WordPressi pistikprogramm tammi digitaalse vara haldamiseks

Alustame WordPressi vaikimisi meediumiteegi täiendamisega, millel on mõned lisavõimalused. Tõhustatud meediumiteegi abil saate oma ekraanipilte, fotosid, PDF-e ja muid faile kategooriatesse liigitada, lisades mitu taksonoomiat.

Samuti saate oma meediumifaile erinevate parameetrite alusel filtreerida ja sortida erinevatesse järjekordadesse – kõik need on loodud selleks, et aidata teil meediumifaile kõige tõhusamal viisil leida ja korraldada..

Tüüpiline näide on teie fotode korraldamine järgmistesse kategooriatesse.

 • Ekraanipildid
 • Kaanefotod
 • Tsitaadid
 • Kangelaspildid (erinevatest toodetest)

Kui soovite isegi sügavamalt kategoriseerida, saab ülaltoodud taksonoomiat täiendada järgmiselt:

 • Ekraanipildid
  • Teemad
  • Pluginad
  • KKK
  • Õpetused
 • Kaanefotod
  • Blogipostitused
  • Teemalehed
  • Pluginate lehed
 • Tsitaadid
  • Jagatavad numbrid
  • Mõttejuhid
 • Kangelaspildid
  • Pluginad
  • Artikli jaotis – vaheajad

Tõhustatud meediumikogu on hea algus inimestele, kes soovivad oma meediumikogu täiustada olemasolevate WordPressi ressursside abil.

Meediumiteegi kategooriad Premium

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui soovite ainult oma meediumikogule kategooriaid lisada, võiksite kaaluda just seda teemat pakkuvat pistikprogrammi Meediumiteegi kategooriad.

Hulgitoimingute abil saate oma teeki kiiresti etteantud taksonoomia abil kategoriseerida. Kui te pole kindel oma taksonoomia ülesehituses, võite alustada alusega (näiteks eelmise plugina kirjelduses kirjeldatuga) ja seda improviseerida. Seejärel hakkate kategooriaid rakendama määratletud taksonoomias. Kui puutute kokku pildi või PDF-iga, mis ei sobi varem määratletud kategooriate alla, minge edasi ja looge uus kirje!

MaxFoundry meediumiteegi kaustad

Media Library Plus kaustade tasuta pistikprogramm

Meediumiteegi kaustad võimaldavad teil WordPressi meediumikogu juurde luua mitmetasandilisi kaustu. Intuitiivse pukseerimisliidese abil saate oma meediumifaile minimaalse vaevaga liigutada. Samuti saate kaustu ümber teisaldada ja haldamise hõlbustamiseks kategooriate kaupa korraldada.

Meediumiteegi kaustade pistikprogramm pakub lisaks kohandamisvõimalusele ka järgmisi suurepäraseid funktsioone.

 • Pukseerige faili liides, nii et saate oma töö kiiresti tehtud.
 • Võimalus faile ja kaustu sortida ja filtreerida, et aidata teil kiiremini otsida.
 • Lisage atribuudid ALT ja pealkiri, et failid ja kaustad oleksid SEO-l valmis üleslaadimisel.
 • Võimalus importida, teisaldada või dubleerida olemasolevaid faile ja kaustu uude kausta.

Lisaks integreeruvad meediumiteegi kaustad ka selliste populaarsete kolmandate osapoolte pistikprogrammidega nagu WooCommerce, NextGEN, Advanced Custom Fields ja palju muud.

Need on vaid mõned pistikprogrammidest, mis meie arvates on WordPressis digitaalse varahalduse lahendusega alustamiseks hea valik. Üksikasjaliku loetelu leiate sellest artiklist meediumifailihalduri pistikprogrammid autor Torque.

Järgmisena katame kaks pistikprogrammi, mis aitavad teil astuda järgmise sammu digitaalse varahalduse poole. Need pistikprogrammid pole tegelikult pistikprogrammid – vaid täiemahulised digitaalse varahalduse lahendused.

Brandfolder

Brandfolder on SaaS-i digitaalse varahalduse lahendus, mida armastavad mõned maailma parimad ettevõtted, sealhulgas Slack, Shazam, Under Armour ja paljud teised. See muudab teie brändi vara haldamise tükiks. Ja ausalt öeldes on ilmselt kasutajaliides parim, mida olen digitaalse varahalduse lahendusega kohanud.

Brandfolderi sarnased lahendused on kasulikud suurtele organisatsioonidele, kus tuleb säilitada brändi järjepidevus mitme vertikaali ja toote vahel.

Kahjuks pole sirgjooneline hinnakujundus saadaval. Ehkki pistikprogramm selle WordPress-saidiga integreerimiseks on tasuta, pole Brandfolderi konto tingimata odav. Kuid see on suurepärane ressurss, et õppida kõike digitaalse varahalduse kohta ja olla kursis värskeimaga digitaalse varahalduse valdkonnas.

Phraseanet – avatud lähtekoodiga lahendus digitaalse varahalduseks

Veel üks avatud lähtekoodiga digitaalse varahalduse lahendus on Phraseanet. Esmalt peaksite tarkvara alla laadima ja installima teise serverisse. Kui kasutate WordPressi cPaneliga jagatud hostiserveris, on tõenäoline, et saate selle kiiresti installida. Soovitan viidata Phraseaneti installimise õpetusele.

Kui see on valmis, saate oma Phraseanet WordPressi pistikprogrammi alla laadida ja installida ning hakata oma postitustele pilte ja muid meediumifaile oma spetsiaalsest digitaalse varahalduse lahendusest lisama..

Neile, kes olid seda lugenud Digitaalne varahaldus 101 jaotises saab Phraseanet’i kasutada digitaalse varahalduslahendusena.

Järeldus: digitaalse varahaldussüsteemi kasutamise eelised

Digitaalse varahalduse lahenduse number üks eelis on võime parandada organisatsiooni tootlikkust. See tähendab vähem aega faili uusima versiooni otsimiseks ja rohkem tegeliku töö tegemiseks. Digitaalse varahalduslahendus annab teile ka tsentraliseeritud kontrolli – koht, kus saate faili üks kord värskendada (üles laadida) ja selle siis lihtsalt unustada. Kõik failis tehtud muudatused kajastuvad kõikjal, sealhulgas avalikult juurdepääsetavad failid.

Minu sõbrad insenerimeeskonnas räägivad git- ja versioonikontrollist ning CVS-ist ja mis mitte. Ausalt, see paneb mind mõtlema – miks ei peaks turundajatel olema nende jaoks kohandatud git- või CVS-laadset lahendust? See on digitaalse varahalduse lahendus!

Kujutage vaid ette, kui produktiivne te oleksite, kui saaksite lihtsalt oma tööjaama sisse logida (sülearvuti, lauaarvuti, iPhone – mis iganes lendab) – ja hakata otse uue projekti kallal töötama? Koostööst saab efforltess.

Kas digitaalse varahalduse lahendus saab probleemi iseenesest lahendada??

Ma kasutan oma tööks alati Google’i dokumente. Ja ma järgin ranget failinimede süsteemi. Usuliselt. Usun, et meeskonna üldist tootlikkust saab massiliselt tõsta, kui kehtestame ja järgime teatavaid põhireegleid. Näiteks teate, kuidas peaksime hambaid enne voodit pesema? Kui paljud meist seda tegelikult teevad? Siin on sama juhtum.

Peaksite oma töö päästma. Pole teie jaotises „Minu dokumendid” või „Tööfailid” ega hea töölaua sees. Kuid õige kausta. Selle kausta määrab enamasti teile IT-meeskond.

Kõik, mida peate tegema, on teha üks lisa samm (viimane samm, tõesti) ja salvestada oma töö õiges kaustas. Ainuüksi sellest piisaks teie ja teie meeskonna tootlikkuse suurendamiseks. See parandaks ka digitaalse varahalduse lahenduse pikaajalise turunduse ROI-d.

Mis on teie mõtted digitaalse varahaldussüsteemi kohta? Kas see on seda väärt? Andke meile allpool kommentaaride osas teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map