Ülim juhend tasuta WordPressi teemadeks

Ülim juhend tasuta WordPressi teemadeks

Kui valmistute alles oma esimeste sammude tegemiseks veebiarenduse mäest üles, võib see ülim juhend olla teile põhjalik ressurss.


Nendel päevadel tundub veebisaidi loomine mõttetu. See on enesestmõistetav. Ükskõik, kas juhite väikest pagaritööstusteenust või olete geniaalse leiutise patenteerimise ja väljatöötamise protsessis, on võimatu üle tähtsustada online-kohalolek mis tahes äri jaoks tänapäeva ühendatud maailmas. Ja sinna tuleb veebisait. Veebisait on teie enda identiteet veebis. Hea uudis on see, et koos WordPress CMS-i platvormil saab igaüks luua oma veebisaidi, ilma et sellele kulutataks kätt ja jalga. Eureka!

Fakt, et WordPress on tasuta avatud lähtekoodiga platvorm, millel on a piiritu ookean tasuta ja premium-teemade hulgast teebki selle vingeks. Inimestele kutsub esile asjaolu, et sellega saab tasuta ära teha palju. Ütleme nii, et WordPressi abil saavad inimesed proovida oma ideid oma unistuste, hobide ja soovide elluviimiseks. Suurim takistus on sageli õige WordPressi teema valimine. Nii paljude valikute korral võib see segadusse ajada.

Hea uudis on see, et veebis on saadaval ülekaalukalt tasuta WordPressi teemasid. Halb uudis on see, et seal on proovimiseks tohutult palju tasuta WordPressi teemasid.

Tegelikult pole tasuta kasutamisel midagi halba WordPressi teema – pidage meeles ainult seda, mis te olete ja mida te ei saa.

Mis on tasuta WordPressi teema?

Alustuseks on tasuta WordPressi teema üks lihtsamaid ja odavamaid viise veebisaidi loomiseks tasuta, Pete pärast! Tasuta WordPressi teema on lihtsalt asi, mis aitab inimesi, kellel pole palju raha, kuid kellel on soov ja unistus. Lisaks on nad nõus selle unistuse nimel ka ise tööd tegema. Tasuta teemad sobivad suurepäraselt neile, kellel on eelarve ja kellel pole raha säästa. Parim asi tasuta teemade juures on see, et kui olete seda otsinud, saate selle alati hiljem täiendada premium-lahenduseks või minna üle teisele tasuta teemale.

Seal on palju teemakauplusi, sealhulgas TemplateMonster, WPExplorer, TeemaIsle ja palju muud, mis pakuvad suurepäraseid tasuta WordPressi teemasid, meelitades kasutajate tähelepanu nende digitaaltoodetele. Ja muidugi WordPress.org Teemadehoidlas on suurim veebis saadaolev tasuta WordPressi teemade kogu, mis teeb sellest suurepärase koha vete testimiseks ja WordPressi teemadega alustamiseks.

GPL-litsents

Tunnistage, te pole kunagi oma elus lugenud ühte tarkvara litsentsi. Ka enamik inimesi pole neile kunagi tähelepanu pööranud. Kui me räägime tasuta WordPressi teemad, GPL-i litsents on selle vältimatu osa. Miks see on oluline? Pangem sellele pisut valgust.

Lihtsamalt öeldes tagab GPL teile vabaduse programmi / koodi käivitamiseks, uurimiseks ja muutmiseks ning selle koopiate levitamiseks ja muutmiseks teistele. Seega tähendab GPL teie jaoks vabadust, mitte hinda. Teisisõnu, pärast koodi muutmist olete kohustatud selle sama litsentsi abil vabastama. Selle tulemusel, mida rohkem inimesi seda näpistab, seda paremaks ja tugevamaks see tarkvara muutub. Ja see langeb kokku tõsiasjaga, et GPL-litsents keskendub tasuta asjadele ja mitte millegi hinnale.

99% WordPressi tasuta teemadest sisaldab GPL-litsentsi. See tähendab, et saate neid tasuta alla laadida ja kasutada, kui soovite!

Creative Commons

Liigume edasi. Creative Commonsi litsents (või CC) on veel üks avalik autoriõiguse litsents, mis võimaldab inimestel loodud tuletisteoseid jagada, neid kasutada ja neile tugineda. Tegelikult pakub see autorile paindlikkust ja kaitseb kasutajaid, kes autori tööd edasi levitavad.

CC litsentse on mitu. Leiate mõned CCP-litsentsiga litsentsitud WordPressi teemad. Nagu näete, ei kuulu need tavaliselt teemahoidlasse.

Tasuta teemad on võrdsed, kuid mõned tasuta teemad on võrdsemad kui teised

WordPressi tasuta teema valimisel on oluline kontrollida litsentsi tüüpi, mille all nad on. Miks? Vastus on, see sõltub. See puudutab kõiki õigusi, mida teil on lubatud sellega teha.

Tasuta WordPressi teemade eelised

Fakt, et WordPressi tasuta teemad on tasuta, tundub iseenesest suurepärane. Kuid vähesega rahul olemine on inimloomus. Me tahame alati rohkem. Leidke teile tasuta WordPressi teema ja otsige seda lihtsalt otsida. Millised on teie eelised??

 • Kulude kärpimise tegur
  Kui olete leidnud endale meelepärase tasuta teema, minge edasi ja kasutage seda oma veebisaidil. Kasuta rahakoti asemel oma kujutlusvõimet. Kui soovite mõnel põhjusel üle minna premium-teemale, ei takista teid miski. Kvaliteetsete teemade puhul võib seevastu olla keeruline oma raha tagasi saada.
 • Uskumatu pistikprogrammi tugi
  Vaatamata asjaolule, et tasuta WordPressi teemasid ei toetata, võite siiski leida palju ressursse, mis aitavad teil kõigist muredest lahti saada. Veelgi enam, saate kuupäeva üles laadida, redigeerida ja teha mis tahes muudatusi, kui vajate tasuta pistikprogramme.
 • Sortide valimine
  Miski pole püsiv, kuid muutused. Te soovite muudatusi teha. Lisaks võite teha muudatusi. Kui olete otsustanud seda proovida, katsetage. Katsetage võimalikult paljude tasuta WordPressi teemadega, et leida lahendus, mis sobib kõige paremini teie õrna maitsega.

WordPressi tasuta teemade nõrgad kohad

Noh, meeldib see meile või mitte, kuid teie Chardonnay’s on alati must kärbes. Ja tasuta WordPressi teemad pole erand.

 • Pole ainulaadne
  Kuigi WordPressi kauneid tasuta teemasid on palju, kasutavad paljud inimesed neid tasuta. See tähendab, et teie sait ei pruugi tunduda ainulaadne.
 • Halvasti kodeeritud (võib-olla)
  Kahjuks on seal palju halvasti kodeeritud ja kohmakaid tasuta WordPressi teemasid. Kuid seal on sama palju suurepäraseid võimalusi. See tähendab, et peaksite oma teema enne WordPressi veebisaidile üleslaadimist uurima ja seda alati testima.
 • Piiratud funktsioonid
  Teie saidi üldise ilme muutmiseks on teie redigeerimisvalikute ja -seadete arv piiratud.
 • Piiratud tugi
  Enamik tasuta WordPressi teemasid ei sisalda tasuta tuge, kuid kui leidsite probleemi, arendajad tervitavad veateateid. Mõned arendajad pakuvad ka esmaklassilisi tugivõimalusi, nii et kui vajate abi, peate võib-olla natuke sularaha varuma.
 • Piiratud värskendused
  Sest tasuta teemad on tasuta arendajate värskenduste pakkumine võib võtta kauem aega või nad võivad kogu teema korraga maha jätta.

Kas peaksite valima tasuta või premium WordPressi teema??

Millist võimalust siis valida? Vastus on, see sõltub. Enne valiku tegemist on palju asju, mida tuleks kaaluda. Mõelge eelisele, mille võite saada. Ehkki ootusi võib olla keeruline hallata. Reeglina ei tea te, kui pühendate proovimiseks aega ja vaeva. Noh, kokkuvõtlikult – kartke, et ärge alustage väikestest ja ehitage üles.

Esmaklassiline WordPressi teema on just asi neile, kes soovivad oma unikaalse ja moodsa veebisaidi haarata nii aja kui ka raha väärt. Lisatasu teema ei tähenda alati parem variant, siiski võib see palju muuta. Pidage meeles, et funktsioonide jaoks, mida te ei vaja, on alati võimalus maksta liiga palju.

Üldiselt on premium-teema suurepärane näide asjade minimaalse sagimisega. Veelgi enam, neil on täiustatud funktsioonid, ainulaadsed kujundused, sagedased värskendused, täiendav arendaja tugi ja suurepärased kohandamisvalikud. Miks mitte, tunnistada seda koos kõigi nende eelistega?

Näpunäited oma ideaalse tasuta WordPressi teema valimiseks

Võib-olla on teil huvitav leida usaldusväärseid tasuta WordPressi teemasid. See on ju tähtis. Võite oma väärtuslikku aega ja raha raisata lend-öösel pakkujad ja lõpuks saada madala kvaliteediga toode, mis maksab teile käe ja jala. See pole valik.

Siin on pea otsas – kui teil pole veel aimugi, kust alustada, siis vaatame mõnda suurepärast tasuta WordPressi teemat juhtivatelt veebiarendusettevõtetelt, näiteks TemplateMonster ja WPExplorer. Miks mitte? See on hea mõte. Lisaks on teie pakutav tasuta ja esmaklassiliste WordPress-teemade valik piiratud ainult teie kujutlusvõimega. Pole tähtis, millises nišis te viibite, võib igaüks leida parima WordPressi äriteemad, elektroonilised mallid, moe- ja ilublogimise lehed, disaini- ja fotograafiaportaalid ning palju muud.

Ütleme nii, et tasuta WordPressi teemasid sirvides peaksite valima selle, mis hõlpsalt olla saab mis on valitud teie valitud otstarbeks. Kas teil on missioon või eesmärk, mille nimel töötate, eks? Näiteks kui soovite ettevõtte veebisaidi haakida, on Monstroid2 Lite just teie jaoks vajalik.

Monstroid 2 Lite tasuta WordPressi teema

Monstroid 2 Lite tasuta WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kõigepealt peaks WordPressi teema visuaalne välimus ideaalselt sobima teie eesmärgiga. Ja Monstroid2 Lite on teid katnud. See täiesti puhas GPLv.3 litsentsiga tasuta WordPress aitab teil oma ettevõtte saidi käivitada ilma kodeerimise peavaluta. Kuna põhirõhk on sisul, sisaldab Monstroid2 Lite Google’i fontide komplekti, et tõsta esile teie kleepuva sisu kõige huvitavamaid osi. Sellega on kaasas palju puhast tühja ruumi, mis aitab teil sisu sisu hõlpsasti loetavateks osadeks jagada. WP Live Customizeriga saate muudatusi teha ja katse tulemusi kohe näha. Veelgi enam, puhas, reageeriv ja pilkupüüdev disain annab teile vaba tahte seadistada mis tahes äri-, e-kaubanduse või veebipõhise kirjastamise veebisait lennult. Ärge koputage seda enne, kui proovite.

Muidugi võiksite valida WordPressi teema, mis on hästi kodeeritud ja moodsate veebistandardite ümber üles ehitatud. Veenduge, et ettevõtte tasuta ettevõtte WordPressi teemal oleks puhas, korralikult märgistatud kood, mis muudab teie elu algusest lihtsamaks.

Ettevõtte tasuta äri WordPressi teema

Ettevõtte tasuta äri WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See tasuta GPLv.3 WordPress-teema, mis on loodud äri- ja ettevõtete veebisaitidele, aitab teil oma kahjulike saidikülastajate jaoks esindada ainulaadset kaubamärki või ettevõtet. Portfelli abil saate oma erakordseid töid ja projekte tutvustada, et kliente meelitada ja oma missioonist lugu rääkida. Lisaks toetab see pilte, galeriisid ja videoid, et julgustada potentsiaalseid kliente teie kaubamärgiga liituma. Ärge alahinnake oma ettevõtte reklaamimiseks ajaveebilehe olulisust. Tehke muudatusi, katsetage, looge põhjus, kuid pange tähele. Mängige reaalajas demo ümber, et näha, kas see sobib teie õrna maitsega.

Mõtle mobiil-esimene kui teil pole väga head põhjust seda mitte teha. Kui soovite olla kindel, et saate võimalikult palju liiklust – veenduge, et teie tasuta WordPressi teema reageerib. Täielikult reageeriv paigutus, mis sobib sujuvalt erinevate digitaalsete seadmetega, välistab saidi hülgamise võimalused. Kustrix Lite sobib selleks kõige paremini.

Kustrix Lite tasuta moeblogi WordPress teema

Kustrix Lite tasuta moeblogi WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Veebimaailma muutudes üha visuaalsemaks; teie ilus veebisait peab olema nähtav kõigis viimase põlvkonna seadmetes. Inimesed sirvivad ja teevad sisseoste kogu päeva vältel, seetõttu peaks teie reageeriv ja pilkupüüdev veebisait hüppama nendesse näljastesse otsingumootorite tulemustesse. Vaadake seda tasuta 100% GPLv.3 litsentsiga WordPressi teemat, mis on kohandatud moe- ja iluteenuste isiklikele ajaveebidele ja fotograafiaprojektidele. Teema on hõlpsasti kohandatav ja navigeeritav tänu kahe veeru positsioneerimisele. Sotsiaalsete võimaluste abil saate sõna saada oma uue beebi kohta.

Powered tasuta Blogging WordPress teema

Powered tasuta Blogging WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Nautige seda täiesti tasuta GPLv.3 litsentsiga WordPressi teemat, mis on mõeldud äri-, tehnoloogia-, elustiili- ja reisipäevikute ajaveebide loomiseks. Sellel on puhas, reageeriv ja minimalistlik disain, mis aitab teil külastajatest kohe alguses kaasa lüüa ja muljet avaldada. Tehke kõik endast olenev, et luua ajaveeb, mis tasub ringi kleepida. Kaasas WPML, Polylang, ad RTL tugi, sotsiaalmeedia, tüpograafia sätted, puhas ja kehtiv kood ja palju muud. Hankige see ja kasutage seda täies ulatuses.

Ära vallanda puhas ja minimaalne tasuta WordPressi teemad. Teema valimisel pidage meeles, et silmapaistev disain ei välju kunagi stiilis. Teie saidi puhas vahekaugus mõjutab teie saidi üldist ilmet. Pidage meeles, et puhas ja lihtne kujundus on sageli parim viis oma sisu tutvustamiseks ja märkamiseks. Heitke pilk Melissa Photography WordPressi teemale.

Melissa tasuta fotograafia, portfell ja fotostuudio WordPress teema

Melissa tasuta fotograafia, portfell ja fotostuudio WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ilusa minimalistliku veebisaidi omamine võib olla erinevus, mis muudab külastaja otsused teie kasuks. Melissa abil saate luua muljetavaldava fotograafide portfelli saidi ja meelitada oma külastajale ilu ja hiilguse tunne. Komplekti kuulub TM galerii, mis aitab teil oma ainulaadseid töid ja projekte kõige huvitavamal viisil luua ja esindada. WP Live Customizer võimaldab kohandada malli hämmastavalt, ilma et see tekitaks mingit kodeeringut. Pange oma külastajad tundma end eriliselt, kui nad kogemata teie fotograafia saidile maanduvad.

Ananassivaba fotograafia ajaveebi WordPress teema

Ananassivaba WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See minimalistlik GPLv.3 litsentsiga tasuta WordPressi teema aitab teil võita lahingu tähelepanu eest. See sisaldab kõiki vajalikke funktsioone, mida peate võib-olla silmapaistva eduka blogi alustamiseks. See hästi kodeeritud, tundlik ja Yoast SEO-ga ühilduv mall võib teie veebiprojekti käivitada kiirelt ja säästa nii aega kui ka vaeva. Ananass pakub mänguruumi huvitava loo loomiseks, mida ei saa maha panna. Veelgi enam, see toetab mitut meediumitüüpi, ühildub populaarsete tasuta pistikprogrammide, kontaktvormi 7 ja muuga. Nüüd on piisavalt räägitud. Sukelduge sisse, et näha, milles see on.

Võttes arvesse, et Google paigutab mobiilisõbralikud veebisaidid kõrgemale, SEO standard tagab, et teie sait on korralikult märgistatud, et olla otsingumootori tulemustes kõrgel kohal. Nii saate märksõnadest maksimaalse võimenduse ja suurendate inimeste võimalusi teie veebisaidile maanduda. Paljud tasuta WordPressi teemad on algusest optimeeritud, kuid nagu alati, on ainult mõned neist teistest paremad.

Energico tasuta aiandus WordPressi teema

Energico tasuta aiandus WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Selge eelisega kujundatud SEO-sõbralik tasuta GPLv.3 WordPress-teema tagab, et teie veebisait teeb täpselt seda, mida vajate. Energico on suurepärane valik aiandus- ja haljastusettevõtetele. Kaasas hunnik Cherry pistikprogramme, mis esindavad teie ainulaadset ettevõtet kõige huvitavamal viisil. Valige oma ettevõtte vajadustele vastamiseks mitme ajaveebi paigutuse, päise- ja jaluse stiilide ning erinevate kasutajaliidese elementide vahel. Proovige seda nüüd, et meelitada loomulikku liiklust otsingumootoritest.

Pytheas tasuta ettevõtte äritegevuse WordPress teema

Pytheas tasuta ettevõtte äritegevuse WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Pytheas on puhas, minimalistlik ja reageeriv tasuta GPLv.3 WordPressi teema, mis on kohandatud ettevõtete, ettevõtete ja portfellide veebiprojektidele. Kaasas on sisseehitatud tugi Yoast SEO riivsaiadele, WP Live Customizer, sotsiaalmeedia, kontaktvorm 7 ja palju muud. Kasutage seda SEO-sõbralikku malli täielikult ära ja saate oma külastajaid veebis täielikumalt siduda. Minge edasi ja alustage juba täna.

Catwalki tasuta moemudeli agentuuri tundlik WordPressi teema

Catwalki tasuta moemudeli agentuuri tundlik WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Catwalk on veel üks SEO-sõbralik tasuta WordPressi teema, mis sobib suurepäraselt teie järgmise veebiprojekti jaoks. Hoolikalt ja elegantselt välja töötatud aitab see teil luua oma moemudeliagentuurile uue digitaalse esiukse. Olge ausad, teie publik väärib parimat. Catwalki abil saate oma kaubamärki reklaamida ööpäevaringselt, 365 päeva aastas. Hankige kõige rohkem liiklust märksõnade põhjal, mis teadaolevalt põhjustavad konversioone. Mis on sinu valik?

Palju õnne! Olete tasuta teemaekspert!

Noh, kokkuvõtlikult võib öelda, et WordPress on suurepärane võimalus, mis võib teie ja teie ettevõtte jaoks kasvada. Ja kui olete õige WordPressi teema valinud, võib see teie edus tohutult midagi muuta. Nagu näete, on palju ilusaid tasuta WordPressi teemasid, kuid ainult mõned neist võivad teie veebisaidi välja näha miljon dollarit. Õige tasuta WordPressi teema valimine on tegelikult alati kõige raskem. Kõik, mida vajate, on kogemus, mida saate teha vaid siis, kui olete oma vöö all natuke treeninud.

Mis on teie arvates tasuta WordPressi teema kõige olulisemad aspektid? Ja kas teil on lemmikteemasid, mis meil vahele jäid? Andke meile kommentaaride osas teada – meil oleks hea meel neid vaadata!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map