Turustage oma WooCommerce poodi koos Google Merchant Centeriga

Turustage oma WooCommerce poodi koos Google Merchant Centeriga

Iga veebipoe omanik otsib uuenduslikke viise oma toodete turustamiseks. Digitaalses ruumis turunduse üheks eelistatud kanaliks on Google Shoppingu reklaamid. Teie pildireklaamid koos piltidega kuvatakse, kui kasutaja otsib Google’is asjakohast päringut. Kuna Google’i ostureklaamid on visuaalselt atraktiivsed ja pakuvad värskendatud teavet, on need ka konversioonide suurendamisel väga tõhusad. Google Shoppingu reklaamide kaudu turundamise üks olulisi aspekte on Google Merchant Centeri tootevoo loomine. Selles artiklis käsitleme teie WooCommerce poe turustamise põhitõdesid koos Google Merchant Centeriga.


Mis on Google Merchant Center??

Google Merchant Center

Google Merchant Center on Google’i pakutav platvorm, mida veebipoodide omanikud saavad kasutada oma tooteteabe üleslaadimiseks ja haldamiseks. See pakub ka võimalusi oma tooteandmete linkimiseks teiste Google’i teenustega, näiteks Google Ads. Google Merchant Centeri abil saate paremini kontrollida oma turundustegevust Google’i teenuste abil.

Google Merchant Centeri eelised

Google Merchant Centeri konto seadistamine pakub veebipoodide omanikele mitmeid eeliseid. Oluline on mõista neid eeliseid, et saaksite seda täiel määral ära kasutada.

Aitab muuta teie tooted Google Shoppingu reklaamide jaoks kättesaadavaks

Google Merchant Centeri tootevoo loomise üks ilmsemaid eeliseid on see, et saate oma tooted Google Shoppingu reklaamide jaoks kättesaadavaks teha. Need reklaamid erinevad Google’i tekstreklaamidest, mis eeldavad, et peate oma toodete jaoks märksõnade komplekti valima. Oma toodete kuvamiseks ostureklaamides peate looma oma toodete voo määratletud vormingus ja laadige see üles Google Merchant Centerisse. Seejärel saate linkida oma Merchant Centeri konto Google’i reklaamidega ja seada sobivad pakkumised. Teie voo otsingupäringu ja asjakohasuse põhjal kuvab Google teie kasutajatele tootereklaame. See parandab märkimisväärselt teie poe ja toodete nähtavust ning aitab teil uusi kliente omandada.

Integreerimine teiste Google’i teenustega

Google Merchant Center toimib täiusliku platvormina, mis aitab teil oma tooteteabe kättesaadavaks muuta teistele Google’i teenustele, näiteks Google Ads. Paremate turundusstrateegiate loomiseks saate ka Google Analyticsist konkreetseid teadmisi.

Linkige tooteülevaated

Google Merchant Centeri tootevoog võimaldab rikkalikku teavet, sealhulgas tooteülevaateid, et kasutajatel oleks paremad teadmised nende nähtavate tootereklaamide kohta. Tooteülevaate andmete hõlpsa nägemise korral saavad kasutajad aidata ostuotsuseid langetada. Samuti saate klientidelt regulaarselt tagasisidet koguda, muutes ülevaatusprotsessi automatiseeritud.

Aitab iseloomustada kohalikke tooteid

Mõnikord saate oma poe füüsilise asukoha korral luua isegi konkreetse tootevoo Google Local Inventory reklaamide jaoks. Sellel on potentsiaali turustada oma tooteid, mis on saadaval ainult kaupluse asukohas.

Shoppingu toimingud

USA-s ja Prantsusmaal saavad kasutajad konkreetsete seadmete abil otse Google’ilt ostu sooritada. Võite edastada oma Merchant Centeri voo Shoppingu toimingutele, kui see on teie poe jaoks asjakohane.

Kampaaniad ja uuesti turundamine

Parema konversioonimäära tagamiseks saate kuvada oma toodetega seotud pakkumisi ja pakkumisi. Google Merchant Center pakub valikut nimega Kaupmehepakkumised, mis aitab teil oma toodetega saadaolevaid allahindlusi kuvada. Samuti leiate Google’i asjakohased uuesti turundamise strateegiad, mis on konversioonide ja klientide lojaalsuse parandamiseks äärmiselt kasulikud.

Kuidas linkida oma WooCommerce poe tooteid Google Merchant Centeriga?

Nagu eespool mainitud, ei tööta Google’i ostureklaamid konkreetsete teie sihitud märksõnade põhjal. Selle asemel kuvab Google teie tooteid, kui nende kohta on asjakohaseid päringuid. Seetõttu peate tagama, et teie tootevoog oleks asjakohane ja ajakohane. Google’il on väga ranged juhised, milles täpsustatakse, kuidas tooteteave voos tuleb korraldada. Selle eesmärk on tagada, et Google mõistab teie tooteid hästi, et neid asjakohaste otsingupäringute korral kuvada.

Niisiis on teie poe turundamise üks esimesi samme Google Merchant Centeri abil tootevoo loomine. Saate selle käsitsi luua, kasutades Google’i arvutustabelite malli, mille leiate oma Merchant Centeri kontolt. Teise võimalusena saate tööriista abil luua vajaliku failivormingus täpse voo ja seejärel selle üles laadida.

WooCommerce Google’i tootevoo pistikprogrammid

Seal on tööriistu, mis aitavad teil soovitud failivormingus genereerida oma toodete täpse tootevoo. Kui kasutate veebipoe jaoks WooCommerce platvormi, on mitu pistikprogrammi, mille abil saate oma Merchant Centeri konto tootevoogu luua ja regulaarselt värskendada.

1. ELEX Google’i tootevoo pistikprogramm

ELEX Google'i tootevoo pistikprogramm

Selle pistikprogrammi abil saate oma Merchant Centeri kontole üles laadida Google’i tootevoo. Pistikprogramm pakub võimalust kaardistada Google’i kategooriad ja tooteatribuudid vastavate kategooriate ja atribuutidega teie WooCommerce poes. Selle pistikprogrammi kasutamise ajal saate isegi atribuutide kaardistamiseks reegleid ja tingimusi seada. See aitab teil ka oma tootevoo värskendamise ajakavasid seada, nii et kõik teie poe muudatused kajastuksid ka tootevoodis.

ELEXi Google'i voog

Siin on lühike ülevaade ELEX-i Google’i tootevoo pistikprogrammi funktsioonidest:

 • Looge üks või mitu XML-, TSV- või CSV-vormingus tootevoogu, mille saate üles laadida oma Google Merchant Centeri kontole.
 • Koostage igapäevaseid, iganädalasi või igakuiseid värskenduse ajakavasid, mis aitavad teil tagada tootevoo sünkroonimise teie poe andmetega.
 • Kaasake oma voogu tootevariandid, mis aitavad kasutajatel teie tooteid leida, kui nad kasutavad nende atribuutiväärtustega otsingupäringuid.
 • Kaardistage oma WooCommerce kaupluste kategooriad Google’i kategooriatega.
 • Lisage toote atribuutide väljad, et muuta oma tootevoog rikkalikumaks.
 • Valikuliselt välistage tooted söödast.
 • Hallake mitut tootevoogu hõlpsalt nende kustutamiseks või allalaadimiseks.
 • Usaldusväärne tugimeeskond.

Kui te ei soovi oma voogu lisada muutuvaid tooteid, võite proovida Google’i tootevoo pistikprogrammi ELEX tasuta versioon.

2. WooCommerce’i Google’i tootevoog

WooCommerce Google'i tootevoog

See laiendus aitab teil luua ja värskendada tootevoogu Google Merchant Centerisse oma WooCommerce poest. Lisaks Google’i tootevoole saate selle laiendi abil luua ka voo Bingi jaoks ja Google’i tooteülevaadete jaoks. See toetab enam kui 50 atribuutivälja ja tagab, et teie tooted esitavad Google’ile rikkalikku teavet. Oma nõude järgi saate luua kohandatud lisavälju. Laiend ühildub paljude populaarsete pistikprogrammidega nagu näiteks tootepaketid, kaubamärgid, komposiittooted jne.

WooCommerce Google'i tootevoog

Selle pistikprogrammi funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Looge reaalajas tootevooge, et edastada Google Merchant Centerile uusimat teavet toote kohta.
 • Lihtsad kaardistamisvalikud WooCommerce’i tooteandmete sidumiseks Google’i nõutavate väljadega.
 • Looge kohandatud väljad, et koguda Google’ilt nõutavaid täiendavaid andmeid, mis pole WooCommerce’is vaikimisi saadaval.
 • Toetab hulgimüüki WooCommerce’i importija abil.
 • Paindlik kohandamiseks WordPressi filtrite ja toimingute abil.
 • Mahukas dokumentatsioon.

3. WooCommerce Google’i voohaldur

WooCommerce Google'i voohaldur

Kui soovite luua vähem kui 100 tootest koosneva Google’i tootevoo, võib see tasuta toode olla teie jaoks suurepärane võimalus. Pistikprogramm loob tootevoo automaatselt, hõlmates kõik väljad, mille Google on kohustuslikuks teinud. Lisaks saate voogu muuta vastavalt teie ettevõtte või asukoha konkreetsetele nõudmistele. Pistikprogrammi on üsna lihtne paigaldada ja seadistada, nii et isegi uued WordPressi kasutajad saavad sellega töötada. Lisaks aitab see teil voogu optimeerida, et teie tooted saaksid Google Shoppingu reklaamide kaudu paremat nähtavust. Samuti tagab see, et voogu värskendatakse reaalajas, kui teie tooteteabes tehakse muudatusi.

WP Pro Google'i tootevoog

Google’i voohalduri pistikprogrammi esmaklassiline versioon sobib teie poodi, kui teil on palju tooteid.

Tasuta pistikprogramm sisaldab järgmiste funktsioonide funktsioone:

 • WooCommendi tootekategooriad on mallide abil hõlpsalt kaardistatavad Google’i kategooriatega.
 • Optimeerige oma voog, tehes vastavad muudatused, et muuta sööt rikkalikumaks.
 • Värskendage oma voogu automaatselt, täpsustades värskenduse ajakavasid.
 • Täpsemad filtrid, et teatud tooted teie genereeritud voost valikuliselt välja jätta.
 • Lihtne installiprotsess ja usaldusväärne tugi.

Saate oma toodete parema nähtavuse Google Merchant Centeri kaudu

Nagu oleme arutanud, pakub Google Merchant Center suurepärast platvormi, et tagada teie toodete jõudmine rohkemate klientide ja turgude juurde. See aitab teil integreeruda teiste Google’i teenustega, näiteks Google Ads ja Google Analytics. Üks olulisi samme oma toodete lisamiseks Google Shoppingu reklaamidesse on täpse Google’i tootevoo loomine.

Kui teil on suure hulga toodetega WooCommerce’i pood, saate tootevoo automaatseks genereerimiseks kasutada ühte ülalnimetatud pistikprogrammidest. Need pistikprogrammid aitavad teil veenduda, et voogu värskendatakse korrapäraste ajavahemike järel, et vältida teie poe ja voo sobimatust. Loodetavasti on selles artiklis selge WooCommerce poe turundamise põhitõed Google Merchant Centeri abil. Kui teil on küsimusi, jätke meile kommentaar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map