Tõestatud viisid oma konversioonimäära suurendamiseks sotsiaalse tõestusega

Tõestatud viisid oma konversioonimäära suurendamiseks sotsiaalse tõestusega

Turundus ja psühholoogia võivad tunduda kaks väga kauget uurimissuunda. Kuid kombineeritult suudavad nad imesid teha. Turustajad on aastaid psühholoogia jõudu kasutanud, et müüki suurendada ja oma äri kasvatada. Kõige tavalisem vorm, milles see eksisteerib, on toote paigutus, selle värv, pakend ja nii edasi.


Enamasti ei suuda tarbijad oma vajadusi õigesti tuvastada. Mis takistab kõiki järjestikuseid ostmisetappe, näiteks olemasolevate alternatiivide hindamine ja parima valimine. Turundaja ülesanne on toote nõuetekohane paigutamine potentsiaalsete tarbijate ette enne, kui nad tunnevad vajadust seda osta. Ja selleks on psühholoogia võimas tööriist. Kõrval sotsiaalse tõendi ehitamine oma veebisaidil, on teil võimalus mängida oma kliendi psühholoogiaga ja mõjutada teda otsustama oma äri laiendada.

Mis on sotsiaalne tõend?

Tooteasetus ja hinnakujundus võivad olla turunduse esimene kiht, kuid sügavamal tasemel kasutavad turundajad FUD ja FOMO.

FUD Kontseptsioon, mis tähistab hirmu, ebakindlust ja kahtlust, on nii võimas, et see võib panna teie potentsiaalsed tarbijad peatuma, mõtlema ja oma käitumist muutma. FUD ja FOMO on kaks sarnast mõistet ja neid saab kasutada vaheldumisi. FOMO tähistab Fear of Missing Out, mis kajastab FUD mudeli põhikontseptsiooni.

Niisiis, kuidas panna oma tarbijad peatama oma tegemised, võtma natuke aega mõtlema ja muutma oma ostukäitumist? Üks tõhusamaid vahendeid FOMO ja FUD mudeli võimendamiseks on Social Proof.

Sotsiaalne tõend on kasutaja loodud sisu, mis loomulikult koguneb aja jooksul erinevatesse sotsiaalmeedia platvormidesse. Kõige tavalisemad sotsiaalse tõestuse vormid on veebikommentaarid, ülevaated, hinnangud ja mainimised. Kuid sotsiaalne tõend võib esineda ka allalaadimiste arvu ja uute e-posti teel registreerumise vormis.

Miks on sotsiaalne tõend tõhus??

Jah, muidugi, see töötab. Hirm on inimestes esimene ja kõige ürgsem emotsioon ning ka kõige tugevam. Kuid sotsiaalse tõendi eesmärk ei ole hirmu oma tarbijatele sisendamine. Enamasti on hirm juba teie tarbijate mõtetes olemas. Tarbijad kardavad osta halba toodet, nad kardavad headest toodetest ilma jääda, nad kardavad raha raiskamist, kardavad, et ei saa kõiki funktsioone, kardavad, et ei saa piisavalt järeltoetusi. Nimekirja võib jätkata.

Turundajana peate need hirmud ja kahtlused lahendama. Aga miks te kasutaksite sotsiaalset tõestust? Noh, me toome teile kaks põhjust, kuid kõigepealt valgustagem kahte statistikat. Aruande kohaselt teeb FOMO tõttu 60% aastatuhandetest reaktiivseid oste. Lisaks on FOMO Marketing efektiivne määr 87%. Räägime nüüd teooriast.

Robert Cialdini sõnul, kes kirjutas oma raamatus Mõju: Veenmise psühholoogia, “Me peame käitumist antud olukorras korrektsemaks sel määral, et näeme, kuidas teised seda täidavad”. Nii et esimene põhjus ütleb: kui näete mõnda oma sõpra teatud ülesannet täitmas, julgustatakse teid seda ise paremini tegema. Samamoodi, kui näete oma sõpru valimas mõnda toodet teiste alternatiivide ees, ostate tõenäolisemalt sama toote.

Ja teine ​​põhjus ütleb, et ebakindluse korral otsime me teistelt teavet. Ja mitte ainult, eeldame, et neil on eksklusiivsemat teavet, millele meil pole juurdepääsu, ja seega tasub nende tehtud otsuseid järgida.

Sotsiaalse tõendusmaterjali liigid konversiooni soodustamiseks

Ühiskondliku tõendusmaterjali abil saate oma müüki kindlalt tõsta ja viia oma veebisaidi uuele tasemele. Vaatame lähemalt mõned tõhusamad viisid, kuidas oma veebisaidile sotsiaalset tõendit lisada ja konversioone suurendada.

1. Kliendi aktiivsus reaalajas

Kliendiaktiivsus on suurepärane viis saidi külastajatele teada anda, mida vanad kasutajad teie veebisaidil teevad. See parandab märkimisväärselt ka teie veebisaidil navigeerimise kasutajakogemust. Kuvades oma saidi vaatajaskonna reaalajas toimuvat, saate põhimõtteliselt oma veebisaidile sotsiaalse tõendi luua ja julgustada teisi seda protsessi tegema.

Reaalajas klientide tegevus

TeavitusX on üks tõhusamaid tööriistu, mis võimaldab teil kuvada automatiseeritud ja reaalajas klientide tegevust ja luua oma veebisaidile kohese sotsiaalse tõendi. See WordPressi TASUTA pistikprogramm võimaldab teil oma ettevõttele kohese usaldusväärsuse luua ja kohe oma konversioonimäära tõsta.

Kas otsite viisi hiljutiste müügiteatiste lisamiseks ilma kolmanda osapoole teenuseta? WooCommerce Notification plugin on suurepärane viis reaalajas müügivoo lisamiseks oma WordPressi saidile.

2. Kasutage kiirelt sotsiaalset tõestust

Pidage meeles, kui oluline on hirm turundajate ees. Enamik tarbijaid hoiab öösel ärkvel hirmu madala kvaliteediga hindade järele. Kuid turundajana ei pea teie ülesanne inimesi hirmutama. Teie ülesanne on võimendada nende hirmu ja ärgitada neid kiiremas korras teatavaid toiminguid tegema. Need toimingud võivad olla järgmised:

 • Osta oma toode
 • Liituge oma infolehtedega
 • Jäta kommentaar
 • Pandi annetused

Kuidas aga tekitada kiireloomulisust? Suurepärane tööriist oleks Pop-Upi välimusanimatsioon. Seadsite oma sisu hüpikkasti ja hüpikkast ilmub ainult siis, kui teatud toiming on tehtud. See hüpikakna ettearvamatu ja äkiline ilmumine ei tõmba teie kasutajate tähelepanu.

NotificationX hüpikkarbid

NotificationX võimaldab teil luua hüpikaknaid, mis võivad sisaldada mis tahes vormis sotsiaalse tõestuse teateid. Sellel on mitu sisseehitatud malli, mille saate kohe kasutusele võtta, kui olete selle oma sisuga täitnud.

WooCommercei ajakava WordPressi pistikprogramm

Või võite piiratud aja- või hooajaliste pakkumiste lisamiseks kasutada pistikprogrammi, näiteks Scheduler for WooCommerce. Kasutage sisseehitatud taimerit, et näidata klientidele, kui palju aega on tehingu tegemiseks aega. Ja saate automaatselt planeerida algus- ja lõpuajad ning saada e-posti teel teate laost otsas olevate toodete kohta.

3 Sotsiaalse meedia kokkupuude või populaarsus

Sotsiaalse meedia kokkupuude on kahesuunaline protsess. Esimesed turundajad juhendavad sotsiaalmeediaplatvorme erinevatest sotsiaalmeediaplatvormidest ja teiseks kasutavad nad neid, et veenduda, et neil on tugev online-kohalolek.

Sotsiaalse meedia kokkupuude või populaarsus

See võib juhtuda, kui julgustate rohkem inimesi oma ettevõtte arvustusi ja hinnanguid jätma. Kui olete kindla veebis olemasoluga sotsiaalse tõestuse leidnud, julgustatakse rohkem inimesi suhtlema oma sotsiaalmeedia kontodega järgmiste teadaannete, näiteks sooduspakkumiste ja funktsioonide täienduste jaoks. Ja oma saidile linkide, sotsiaalsete arvude, hiljutiste postituste ja muu lisamiseks saate hõlpsalt kasutada sotsiaalmeedia WordPressi pistikprogrammi..

4 Klientide iseloomustused

Nutika turundusmeetodi korral teab ettevõtte omanik, et rahulolevad kliendid saavad oma müüki suunata rohkem kui veenv müügipikkus või esindaja. Mida kliendi iseloomustused teevad, on see, et see annab teie veebisaidile vajaliku usaldusväärsuse.

Iseloomustused sotsiaalne tõend

WordPressi teema kokkuvõte

Oma klientide positiivse tagasiside tutvustamisega saate oma veebisaidile luua kohese sotsiaalse tõendi ja julgustada teisi teie teenust proovima. Kui kasutate oma veebisaidil elementi Elementor Page Builder, siis võite proovida Elementori lisandeid, et kuvada hõlpsalt oma veebisaidil atraktiivseid iseloomustusi. Vastasel juhul on palju häid WordPressi iseloomustuse pistikprogramme, mida saate kasutada oma saidile iseloomustuste jaotise lisamiseks.

5. Tööstuse mõjutajate või ekspertide kinnitused

Tänapäevastes turundusnähtustes on mõjutajate turundamine muutunud teie ettevõtte kasvu jaoks suureks ettevõtmiseks. Selle turundusstrateegia eesmärk on jõuda täiesti uue sihtrühmani. Kuna kuulsuste mõjutajatel on oma suurte jälgijate komplektid, annab see teile huvitava võimaluse seda ära kasutada. Kui nad soovitavad või mainivad teie toodet kanalite kaudu, võib see mõjutada paljusid nende usaldusväärseid jälgijaid proovima ka teid kontrollida. Nii saate selle sotsiaalse tõestamise tehnika abil viia oma ettevõtte uuele kõrgusele.

Ütleme näiteks: Bob WP on WordPressi jaoks mõjukad isikud. Tänu oma ekspertide kinnitustele Podcasti või YouTube’i arvustuste kaudu on rohkem inimesi valmis uurima, mida teie toode pakub, ja proovida neid ka ise. Seetõttu võib mõjutaja turundus olla teie kaubamärgi tuntuse jaoks absoluutselt oluline ja jõuda laiema publikuni.

6. Integreerimine teiste platvormidega

Äripartnerlus võib olla teie ettevõtte kasvu jaoks väga oluline. See on väga populaarne turundusstrateegia, et jõuda uuele kasutajabaasile ja pääseda juurde ka uutele toodetele. Kõige tähtsam on see, et rohkem integreerimist populaarsete platvormidega julgustaks inimesi uskuma teie toodetesse.

WP optiiniratta integratsioonid

WP Optin ratas Integratsioonid

Mõelge sellele lihtsalt nii, et e-poe poest ostes kipute esmalt kontrollima autentsust, eks? Pärast teiste platvormide integreerimist näeme, et meil on ettevõtte usaldamine palju mugavam. Selle sotsiaalse tõendusmeetodi abil saate muuta oma ettevõtte uutele külastajatele usaldusväärseks ja muuta oma konversiooni massiliselt.

7. Sotsiaalne osa loeb

Tänapäeval mõjutab sotsiaalmeedia platvorm külastajaid palju alates ajaveebi lugemisest kuni ostuotsuse tegemiseni. Oma veebisaidil sotsiaalsete aktsiate arvu näitamine lisab teie sisule viivitamatu sotsiaalse tõendi. See julgustab teie publikut uskuma teie ettevõttesse ja proovima, mida pakute.

Aastate jooksul on sotsiaalne jagamine olnud tõestatud viis saidi konversiooni hoogustamiseks. Siseturunduse osas mõjutab teie ajaveebi aktsiate koguarvu kuvamine teisi külastajaid seda ise kontrollima. Mida rohkem inimesi teie sisu jagab või seda vaatab, seda tõenäolisemalt kaasatute.

8. Hinnangud ja ülevaated

Põhimõtteliselt on veebipõhistel reitingutel ja ülevaadetel teie äriplatvormi täielik maine välismaailma ees. See on võimalus jätta oma saidi külastajate seas hea esmamulje. Uuemad inimesed tunnevad teie toodete ostmise vastu huvi, kui teie kliendid annavad teie teenuse proovimiseks positiivset tagasisidet.

Hinnangud ja ülevaated Social Proof

Uuringu kohaselt Söötja 90% inimestest ei osta Amazonist ühtegi toodet, mis on alla 3 reitingu. Mitte ainult see, et 50% ostuotsustest tehakse pärast mis tahes saidi külastamist, kui nad vaatavad heade hinnangutega positiivseid ülevaateid. Seetõttu on ülioluline kasutada oma ettevõtte platvormile sotsiaalseid tõendeid klientide hinnangute tutvustamise kaudu.

WooCommerceil on sisseehitatud hinnangud koos võimalusega lubada ainult tegelike klientide arvustusi. See tagab, et teie arvustused on tõesed ja usaldusväärsed.

9. Sotsiaalmeedia mainimised

Sotsiaalmeedias mainimine tähendab seda, kui inimesed sildistavad teid oma postitustes või kommentaarides teie tähelepanu saamiseks. Tänapäeval on see kõige populaarsem viis oma kaubamärgi nime helistamiseks kogu maailmas. Seega, kui inimesed soovitavad teie ettevõtet oma konto kaudu, võib see teile väga kasulik olla. See toimib sotsiaalse tõendina ja teised inimesed tunnevad end mõjutada, kui proovite seda protsessis proovida.

Sotsiaalmeedias mainitakse

Nii võib sotsiaalmeedia mainimine teie ettevõtte kasvule tohutult mõju avaldada. FOMO turundusplugina NotificationX abil saate hõlpsalt oma veebisaidil oma sotsiaalmeedia mainimisi näidata. Saate oma sotsiaalse meedia kontod Zapieriga ühendada ja hakata oma saidile sotsiaalse tõendusmaterjali võimendama, kuvades hüpikaknad alati, kui keegi teid soovitab.

10. Kliendi soovitused

Pidage meeles ütlust: „Kliendil on alati õigus?” Pole mõistlik, et nad on ka teie ettevõtte jaoks kõige olulisemad asjad. Teie rahulolevate klientide väärtuslikud sõnad võivad teie ettevõttele tuua suure liikluseallika. Kahjuks ei mõista paljud inimesed selle aspekti olulisust. Vastavalt uuringule, mille korraldas Ragani PR Daily, Sõprade ja pereliikmete soovitused mõjutavad tegelikult 83% ostjaid.

Sama trikki saab kasutada ka teie WordPressi toega poes. NotificationXi abil saate kuvada oma WordPressi pistikprogrammide suurepäraseid arvustusi ja kasvatada oma ettevõtet.

11. Populaarsed postitused või tooted

Seotud postituste või toodete kuvamine on üks populaarsemaid viise, kuidas panna külastajaid vaatama, mida te veel pakute. See on üsna tõhus tehnika, mis aitab kasutajatel leida täpselt seda, mida nad otsivad. Kui leiad samast kohast alternatiivid, ei pea nad teisele saidile minema. Seetõttu võib olla vaatajaskonna huvi hoidmine ja saidi protsessi kaasamise suurendamine tohutult kasulik.

Populaarsed postitused või tooted

E-poe platvormi jaoks saate liigitada oma tooted kõige müüdavamate või kõige populaarsemate toodete kategooriasse. Sellised nähtavad lõigud tõmbavad teie külastajad kohe haarama ja uurivad ka teie teisi tooteid. Selle sotsiaalse tõendusmeetodi abil saate oma saidi teisendamise taevasse visata. Näiteks sisaldab WooCommerce juba sisseehitatud vidinat „Tooted reitingu järgi”. Nii saate hõlpsalt oma enim hinnatud objekte reklaamida külgribal, jaluses või muus vidinavalmis piirkonnas. Või kasutage integreeritud WooCommercei edasimüügifunktsiooni (toote loomisel vahekaardil „Lingitud tooted“), et soovitada oma tootelehel täiendavaid üksusi – nagu ülaltoodud pildi jaotis „Muud ostsid ka“.

12. Kasutage asjakohaste inimeste sotsiaalseid tõendeid

Kui suudate turunduspsühholoogias kuvada veebisaidil oma ostjate koguarvu koos asukohaga, mõjutab see teie uusi külastajaid teie teenuse saamiseks kohapeal. Esitades oma veebisaidil reaalajas müügiteatise hoiatusi, on ülimalt efektiivne lisada oma ettevõttele usaldusväärsust ja suurendada saidi konversiooni suures mahus.

13. E-posti tellijate või kasutajate arv

E-posti infolehed on suurepärane viis teadaannete tulevaste funktsiooniuuenduste ja sooduspakkumiste kohta. Kuid sageli ei logi potentsiaalsed kasutajad uue rämpsposti kartusega uudiskirja juurde. Kellelegi ei meeldi saada e-kirju, mis ei lisa neile mingit väärtust.

Kuidas veenda neid soovimatuid inimesi oma uudiskirjaga liituma? Vastus on lihtne: sotsiaalne tõend. Kui nad näevad teisi õnnelikult teie uudiskirjaga liitumas, tunnevad nad end rohkem motiveerituna.

E-posti tellijate või kasutajate arv

Kui soovite teada, kuidas saate meie veebisaidil e-posti teel registreerumise hoiatusi kuvada, saate kasutada teatistX. See pistikprogramm võimaldab teil kuvada hiljutised tellimused atraktiivsete teatistena oma veebisaidil ilma kodeerimiseta.

Infolehe viiktekst

Või saate oma lehe loomise abil luua oma kohandatud viikte jaotise. Näiteks saate WPBakery või Elementor abil hõlpsalt sisestada viikteksti jaotise, mis sisaldab teie sotsiaalset tõendit ja registreerumisvormi.

14. Kasutaja loodud sisu uuesti postitamine

Kasutajad võivad kiita teie ettevõtet või heidavad teid julmalt sotsiaalmeedia platvormidele. Nii et jah, kasutaja loodud sisu võib olla õudusunenägu. Kuid turundajana saate kureerida positiivset tagasisidet ja kasutada neid oma veebisaidil sotsiaalse tõendina. Kasutajate loodud meediumifailid, tutvustusblogid ja arvustuste videod on kõik head turundussisu, mida saab teie veebisaidil kasutada sotsiaalse tõendina ja sotsiaalmeedias uuesti jagada..

15. Kommenteerige kaasamist ajaveebi postitustes

Veebipäevikud on veebisisu populaarsuselt teine ​​vorm kohe pärast videoid. Vaatamata veebisisu uute vormide kasutuselevõtmisele pole ajaveebid oma populaarsust kaotanud. Julgustage oma lugejaid püsima jääma ja jätke oma kommentaar, tutvustades uusi kommentaare.

Kommentaaride kaasamine ajaveebi postitustes

Lihtne viis selle saavutamiseks on vidina lisamine külgribale või jalusesse „Viimased kommentaarid”. See on tehnika, mida paljud populaarsed ajaveebid hästi ära kasutavad, sealhulgas WP kõrts.

Teise võimalusena saate kuvada kommentaari märguanded, kasutades pistikprogrammi nagu TeadeX. Installitud pistikprogrammiga saate kuvada kasutajate hiljutisi märkusi teatise hüpikmenüüna. Selle sotsiaalse tõendusmeetodi abil saate oma publiku julgustada arutelus osalema ja suurendama oma veebisaidi kaasatust.

16. Usaldusväärsuse suurendamiseks vajutage ajakirjandust

Pressiteade on turunduse vanim vorm. Alates 1900. aasta algusest on turustajad võimendanud telereklaame ja meediaväljaandeid. Ja nende inimeste arv, kes vaatavad regulaarselt telerit, loevad ajakirju ja jälgivad populaarseid ajaveebisid, on muljetavaldav. Kuid kuidas seda katvust oma potentsiaalsele sihtturule tugevdada?

Usaldusväärsuse suurendamiseks vajutage ajakirjandust

Kuvate seda muidugi oma veebisaidil. Lihtsaim ja hõlpsam viis oma turundussõnumi tugevdamiseks potentsiaalsete klientide seas, luues ülevaate ressurssidest, kus teie tooteid vaadati või tutvustati. Lisage logo, tsitaat artiklist ja muidugi link, et teie lugejad saaksid seda ise kontrollida. See tugevdusmeetod on võrdselt efektiivne nii TV Commerciali, sidusettevõtte ajaveebide arvustuste kui ka võrdlusblogide jaoks.

17. Tippkliendi logod

Raha teenib raha. See kehtib uute klientide genereerimise kohta. Vanadel tarbijatel on õigus muuta uus kasutajabaas. Need võivad aidata teil siseneda ka täiesti uude turusegmenti. Sellepärast on oluline esile tõsta oma ametlikke partnereid, et ka teised ettevõtted tunneksid julgustust teiega äri teha.

Mõne logo või juhtumianalüüsi lisamine saidil sotsiaalse tõendi loomiseks ja saidi usaldusväärsuse suurendamiseks järgmisele tasemele. Kui kasutate lehtede koostajat, saate kiiresti disainida muljetavaldava logokarusseli.

Logo karussell

Logo Carousel Pro on ilus ja võimas WordPressi logohaldussüsteem. See võimaldab teil hõlpsalt kuvada ja hallata ettevõtte logosid kasutajasõbraliku lühikoodide generaatori seadistuspaneeli kaudu karussellina, võrguvaatena, loendina, filtrina ja paljudel muudel viisidel. Sellel on üle 100 kasuliku funktsiooni, mis aitavad teil logosid näidata kõige lihtsamates, kiiremates ja ainulaadsetes stiilides.

See pistikprogramm aitab teil kindlasti oma logosid ilusti ja nutikalt näidata kui ükski teine ​​pistikprogramm. Logo Carousel Pro käepärane seadistuspaneel aitab kindlasti ka teile logosid näidata, mis on veelgi hämmastavam! Selle pluginaga saab hõlpsasti hakkama igaüks, kellel on minimaalsed WordPressi või tehnilise nutikuse oskused. Siit saate kõike Logo Carousel Pro kohta, mida teie saidil ei tohiks puududa. Pärast kogu kirjelduse ja funktsioonide loendi läbimist saate pluginat hõlpsalt hallata ja logosid nutikalt näidata. Vaatame siis ära, mis teil tegelikult Logo Carousel Pro abil on.

18. Kuvage oma parimad numbrid

Ettevõttena võib olla mitu verstaposti, mida peate oma kasvu tõendiks. Näiteks võib mitu päeva 100 000 allalaadimist / ostmist lüüa suurepärane turundussisu. Pannes oma ettevõtte võtmeisikutele tähelepanu keskpunkti, mõjutab see teie saidi külastajaid, kes usaldavad teie ettevõtet.

Kuvage oma parimad numbrid

Sellel sotsiaalse tõendusjõu taktikal on tõestatud kogemus, et saate rohkem konversioone. Siiski soovitame teil kõigepealt võrrelda seda arvu tööstuse keskmisega. Sellised arvnäitajad aitavad teil luua oma ettevõttest positiivse pildi oma sihtturul. Kui olete Elementori lehel, siis saate oma ettevõtte põhiteabe uimastavalt esile tõsta.


Selle kokkuvõtteks on teie saidil sotsiaalse tõendusmaterjali võimendamise tähtsus täiesti vaieldamatu. Kogu teie ettevõtte edu sõltub sellest, kuidas te oma saidil sotsiaalseid tõendeid rakendate. Ükskõik kui head tooted või teenused pole, ei saa te kunagi kunagi kedagi mõjutada, et saaksite neid ilma selleta proovida. Seetõttu peaksite leidma sobiva tööriista oma saidile sotsiaalse tõendi lisamiseks ja oma ettevõtte uuele kõrgusele viimiseks.

WordPress-lahendusi on palju, mida saate kasutada oma saidile sotsiaalse tõendi lisamiseks. Võtke aega, et kaaluda, mida teie sait vajab, ja kasutage vajadusel sotsiaalsete linkide või hüpikute pistikprogramme. Või andke all-in-lahendus sotsiaalsetele tõenditele nagu TeadeX proovida. Seal on isegi a TASUTA versioon, mis on täis põhifunktsioone, et alustada oma WordPressi saidi usaldusväärsuse suurendamist.

Mida sa arvad nende sotsiaalse tõestuse tööriistade kohta, mida me mainisime? Andke meile teada, kui meil on allolevas kommentaaride jaotises mõni punkt puudu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map