Teie WordPressi veebisaidi sotsiaalse meedia turunduse põhialused

Teie WordPressi veebisaidi sotsiaalse meedia turunduse põhialused

Sotsiaalmeedia turundus on tõestatud viis oma veebisaidile rohkemate külastajate saamiseks. See omakorda aitab teil oma WordPressi saidilt genereerida rohkem müügivihjeid, müüki ja ettevõtteid – midagi, mida me kõik oma veebis olemise õigelt soovime?


Ükskõik, kas teie veebisait on uus või loodud, pole kunagi olnud parem aeg sotsiaalmeedia jõudu oma vaatajaskonna kasvatamiseks kasutada. Isegi kui arvate, et olete juba oma WordPressi saidi sotsiaalmeedia optimeerimise eest hoolitsenud, kuna uued platvormid hüppavad kogu aeg üles, on alati palju enamat.

Sotsiaalmeedia ei anna teile ainult rohkem kanaleid oma sihtrühma leidmiseks ja nendega suhtlemiseks. Kui seadistate oma WordPressi veebisaidi õigesti, saate luua fännide armee, kes on nõus teie sisu jagama ja teie brändi sõnumit levitama lihtsalt seetõttu, et nad armastavad teie sisu ja seda, mida teil on pakkuda.

Kuidas kasutada sotsiaalmeediat veebisaidi vaatajaskonna suurendamiseks

Kuid oma veebisaidi ja ajaveebi värskendamine võib olla piisavalt raske, rääkimata sotsiaalmeedias osalemise ülesehitamisest. Kust leiavad inimesed aega pidevalt säutsuda ning sotsiaalmeedias kvaliteetset sisu postitada ja näppida? Selles artiklis jagatakse WordPressi kasutajatele kasulikke tööriistu ja pistikprogramme, mis aitavad teil hoida end sotsiaalmeedia keerise kohal.

Need lahendused on loodud aja kokkuhoiuks, vaatajaskonnaga suhtlemise hoogustamiseks ja teie saidi, brändi või ettevõtte paremaks reklaamimiseks veebis. Ainult ühe või kahe neist meetoditest rakendamine peaks aitama teil oma veebisaidi külastajate arvu kasvatada, andes teile rohkem võimalusi oma eesmärkide saavutamiseks konverteerida, olenemata sellest, millised need on..

Muutke oma sisu hõlpsasti jagatavaks

Enam ei piisa oma saidi suurepärase sisu kirjutamisest. Inimesed kirjutavad kõikjal saitidel suurepärast sisu, siis kuidas te saate silma paista? Teie sihtrühmale teie sisu leidmise hõlpsaks lugemiseks, lugemiseks ja seejärel uuesti naasmiseks peate oma saiti reklaamima kõige sobivamates sotsiaalmeedia võrgustikes..

Ühiskondlikud jagamisnupud

Kui teie saidil on selgesti nähtavad sotsiaalse jagamise nupud, võib see oluliselt muuta seda, kui sageli teie sisu jagatakse, mis omakorda mõjutab teie saidi liikluse taset. Nende nuppude lisamisega saavad külastajad neil klõpsata, et jagada teie sisu kohe oma sõprade ja jälgijatega.

Need nupud võivad julgustada külastajaid ka teie enda profiile vaatama ja otsustama, kas jälgida teid sotsiaalmeedias. See annab teile veel ühe võimaluse suhelda oma publikuga ja muuta ühekordsed külastajad korduvateks lugejateks.

Parimad sotsiaalse ühiskasutuse nuppude pluginad WordPressile

AddThis sotsiaalse jagamise pistikprogramm

Suurepärane tasuta WordPressi pistikprogramm, mis lisab teie saidile sotsiaalse jagamise nupud, on AddThis. Pistikprogramm kuvab teie saidi iga sisu jaoks atraktiivse sotsiaalse jagamise ja jälgimisnupud. See julgustab inimesi artiklit kohe lugema meeldima või seda säutsuma, kui nad selle läbi saavad, et saaksite rohkem sotsiaalseid osalusi.

Koostage Tweetable Quotes

Parem klõpsake Tweet tasuta WordPressi pistikprogrammil

WordPressi plugin Parem klõpsamine Tweet on veel üks suurepärane tööriist, mis suurendab teie sisu jagamise sagedust. See võimaldab teil kinnistada oma artiklitesse tsitaate, mida teie lugejad saavad oma jälgijatele ühe hiireklõpsuga piiksutada. Kui valite oma sisust õiged tsitaadid, millest saavad klõpsatavad tviidid, siis pärast nende ilmumist kellegi ajajoonele tõmmatakse nende huvi ja tõmmatakse need teie saidile. Lisaks saab natuke CSS-iga välimust hõlpsalt kohandada

Näita oma jälgijate loendeid

SocialFansi Counter WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui otsite suhtlusvõrgustiku jagamise pistikprogrammi, millel on natuke serva, siis soovite saada SocialFans. See esmaklassiline sotsiaalne pistikprogramm näitab teie külastajatele, kui populaarne olete, ning annab teie saidile täiendava usaldusväärsuse ja sotsiaalse tõendi. Inimesed liituvad teiega tõenäolisemalt ka sotsiaalmeedias, kui nad näevad, et teil on juba palju jälgijaid, ja tegelevad nendega seal aktiivselt.

Jagatavate piltide tähtsus

Pildid on eduka sotsiaalmeedia kampaania ülioluline osa. Nüüd vaatavad ja loevad inimesed suurema tõenäosusega sotsiaalmeedia postitust, mis sisaldab pilkupüüdvaid pilte. See visuaalne sisu võib suurendada ka selle, et teie vaatajaskond jagab oma kanalites oma ajaveebi postitusi või sotsiaalmeediasõnumeid. Kui pilt tundub teie saidil hea, siis on suur võimalus, et nad võidavad seda meelsasti oma sotsiaalmeedia voo täiustamiseks..

Igas teie blogis või sotsiaalmeedia kanalites avaldatud postitus peab sisaldama huvitavaid ja asjakohaseid pilte. Kui inimesed naudivad teie sisu ja pildid peegeldavad seda sisu, jagavad nad seda tõenäolisemalt. Samuti, kui keegi näeb sotsiaalmeedias pilti, mis kohe nende tähelepanu köidab, on suurem tõenäosus, et nad vaatavad lisatud artikli läbi või postitavad selle sõnumi oma jälgijatele uuesti.

Tehke oma piltide jagamine hõlpsaks

Nupp On Pin Hover Plugin

Kui teil on raske veebisait, siis soovite neid pilte Pinterestis jagada. Piltide jagamise muutmiseks külastajatele kiireks ja lihtsaks saate installida tasuta pistikprogrammi Pinterest Pin It. See tasuta pistikprogramm lisab igale pildile nupu “kinnita”, nii et kui keegi soovib pildi oma Pinteresti seinale kinnitada, on vaja vaid klõpsata. See on suurepärane viis oma piltide jagamiseks Pinterestis ja oma saidi liikluse suurendamiseks.

Monarh

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui soovite oma piltide jagamiseks veelgi rohkem võimalusi, on võimas Monarch from Elegant Themes WordPressi jaoks esmaklassiline sotsiaalse jagamise pistikprogramm, mida peaksite kontrollima. Monarch pakub suurepäraseid võimalusi ühiskondlikuks jagamiseks, aga ka eriti lihtsat ja tõhusat viisi, kuidas inimesed saavad teie pilte jagada erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel..

Kui Monarch on üles seatud, peavad teie saidi külastajad hõljuma kursorit pildi kohal, et vaadata valikut ühiskondlikest jagamisnuppudest. Seda pilti saab jagada teie vaatajaskonna valitud sotsiaalmeedia kanalites vaid mõne hiireklõpsuga. Kui lugejad teie pilte jagavad, suurendate jälle tõenäolisemalt oma saidi liiklust ja genereerite uusi müügivihjeid.

Tasub rõhutada, et Monarchi ostmine annab teile juurdepääsu ka muljetavaldava Bloomi e-posti opt-in-vormi pistikprogrammile ja suurele valikule kvaliteetseid WordPressi teemasid.

Sotsiaalmeedia integreerimine oma saidile

Kui teie sotsiaalplatvormidel toimub palju sotsiaalseid suhteid, on oluline, et tutvustate neid oma veebisaidil. Kui teie saidi külastajad näevad, et teie sotsiaalmeedias toimub palju ja see on väga populaarne, siis soovivad nad vestlusega liituda.

Kui kuvate oma saidil Instagrami voogu, Facebooki seina või viimaseid säutsu, saab teie vaatajaskond kiiresti aru saada, mis teie sotsiaalvõrgustikus toimub, ja otsustada, kas selles osaleda või mitte..

Manustage vooge oma WordPressi veebisaidile

Vooluhulga sotsiaalne voog WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Meie parim valik WordPressiga sotsiaalse voo loomiseks on Flow-Flow. Sellel laetud lisatasu pistikprogrammil on kõik, mida vajate oma veebisaidil kõik-ühes sotsiaalse seina loomiseks. See on lugejatele suurepärane viis kiire ülevaate saamiseks sellest, millega olete tegelenud; y näete, millistel saitidel olete aktiivne.

Mahlapressi sotsiaalvoogude pistikprogramm

Teise võimalusena on Juicer tasuta WordPressi pistikprogramm, mis hõlbustab ka sotsiaalmeedia voogude oma saidile manustamist. Saate selle pistikprogrammi tasuta installida ja kasutada (selle aktiveerimiseks registreeruge lihtsalt tasuta konto jaoks) või täiendada nende funktsioonide premium-plaani.

See mitte ainult ei reklaamita teie saidil teie sotsiaalmeedia lehti, vaid pakub ka analüüsi selle kohta, kes teie voogu kasutab ja kuidas nad sellega suhtlevad. See aitab teil näha, millised sotsiaalmeediaplatvormid on teie sihtrühma jaoks kõige populaarsemad ja mida saate teha oma saidi reklaamimise optimeerimiseks.

Sotsiaalse meedia jagamise automatiseerimine

Pidev säutlemine, näppimine ja sotsiaalmeedia kanalites postitamine on hädavajalik, kui soovite tugevat kohalolekut veebis. Kuid see on ka äärmiselt aeganõudev ja keeruline korraldada. Õnneks on seal mõned tööriistad, mis aitavad teil neid ülesandeid automatiseerida ja natuke aega säästa.

MIssinglettr

Info ja allalaadimine

MIssinglettr on üks parimaid viise sisu automaatseks jagamiseks sotsiaalmeedias. See mugav tööriist jagab teie saidi sisu kogu aasta jooksul läbimõeldud kampaania ja sisukalendri abil. Teil on vaja vaid valida, mida soovite jagada, milliseid suhtlusringe kasutada, seada ajakava, lisada bränding ja räsimärgid, seejärel kinnitada oma kampaania. See on nii lihtne.

Taaselustage vana postituse WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Pistikprogramm Revive Old Post Pro on veel üks tööriist, mis säästab palju aega ja vaeva. See on tänu tema võimele vana ajaveebi sisu teie valitud sotsiaalmeediavõrkudesse uuesti postitada. See tähendab, et te ei pea enam pidevalt uut sisu kirjutama ainult selleks, et saada oma jälgijate tähelepanu.

Lisaks ei pea te muretsema oma vana, kuid siiski väärtusliku sisu kadumise ja unustamise pärast. See pistikprogramm võimaldab teil valida, millist tüüpi artikleid soovite sotsiaalmeedias postitada, kui sageli ja kuhu. Ehkki selle pistikprogrammi jaoks on saadaval tasuta versioon, kui soovite tõesti oma sotsiaalmeedia jagamise jõupingutusi automatiseerida, tasub kaaluda kommertsversiooni eest tasumist ja vaadata, kui palju rohkem liiklust see teie veebisaidile võib suunata.

Hootsuite sotsiaaljuht

Veelgi funktsioonirikkam võimalus oma sotsiaalmeedia avaldamise korraldamiseks on Hootsuite. See on võimas esmaklassiline lahendus teie sotsiaalse meedia turunduse haldamiseks, pakkudes paljude muude võimaluste hulgas ka laiaulatuslikke võimalusi suhtluse jagamiseks, analüüsimiseks ja turvalisuse tagamiseks. Hootsuite abil saate postitusi ka automaatselt ajastada. Nii saate kasutada erinevat sisu erinevatel sotsiaalmeediaplatvormidel erinevatel aegadel. See tähendab, et te ei pea ennast füüsiliselt postitama, kuid siiski saate jõuda oma vaatajaskonnani õigel ajal õigetel sotsiaalmeedia kanalitel..

Lõplikud mõtted WordPressi sotsiaalmeedia turunduse kohta

Ülaltoodud võimalused on vaid mõned paljudest võimalustest, kuidas saate sotsiaalmeediat kasutada, et suurendada oma WordPressi veebisaidi liiklust ja loodetavasti teenida rohkem müüki, tulusid või komisjonitasusid. Nagu enamikul asjadest elus, pole aga sotsiaalmeediumide tõhusa kasutamise osas ühest kindlat vastust. Sõltuvalt teie saidi tüübist ja teie sihtrühmast erinevad teie vajadused. Võtke aega, proovige erinevaid pistikprogramme ja lahendusi ning vaadake, mis teie jaoks kõige paremini sobib.

Kuidas reklaamite praegu oma veebisaiti sotsiaalmeedias? Milliseid samme olete selle protsessi automatiseerimiseks teinud? Milliseid tulemusi olete oma jõupingutustest näinud? Palun jagage oma mõtteid ja kogemusi allpool toodud kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map