Teie WordPressi saidi optimeerimine plii genereerimiseks

Teie WordPressi saidi optimeerimine plii genereerimiseks

Pliid on mis tahes ettevõtte üks olulisemaid aspekte. Ilma müügivihjeteta ei saa te uusi kliente ja ilma uute klientideta ei kesta teie ettevõte tõenäoliselt liiga kaua. Seetõttu panevad ettevõtted nii suurt rõhku mitte ainult uuele pliipõlvkonnale, vaid ka nende müümiseks.


WordPressi kasutajate jaoks on saidi optimeerimine müügivihjete jaoks lihtne. Saadaval on palju tööriistu ja WordPressi pistikprogramme, mis aitavad teid plii genereerimisel, kuid mõnikord on raske teada, kust alustada. Selleks saate oma WordPressi saiti optimeerida plii genereerimiseks koos mõne parima tööriistaga, mis aitavad teil seda teha.

1. Valige puhas ilmega teema

Valige juhtpõlvkonna jaoks hea teema

Soovitame paindlikku ja kohandatavat WordPressi teemat

Üks esimesi asju, mis teil peaks olema, on suurepärane WordPressi teema. Teile on saadaval tuhandeid võimalusi, kuid need pole kõik võrdsed. Mõni on lihtsalt parema kvaliteediga, mõni aga sobib paremini teie saidile. Ärge leppige ainult esimese teemaga, millega kokku puutute, kuna teie teema mängib selles suurt rolli müügivihjed ja konversioonid.

Õige teema aitab teil plii genereerimisel kahel viisil. Esiteks, kui teie veebisaiti on lihtne vaadata ja kasutada, jäävad inimesed tõenäolisemalt sellele saidile. See tähendab, et teil on rohkem aega müügivihjete müügiks konverteerimiseks. Teiseks jagavad inimesed teie saiti tõenäolisemalt teistega, kui neile see meeldis. Keegi ei taha jagada veebisaiti, mida neil on raske kasutada, nii et saate õige teema valimiseks aega tõmmata rohkem müügivihjeid.

2. Korraldage menüüd

Korraldage menüüd ja külgribad

Muidugi ei piisa ainult õige teema valimisest. Pärast uue WordPressi teema installimist on veel tööd teha. Peate optimeerima külgribad, lisama oma sisu, kohandama värve ja palju muud. Plii genereerimise eesmärkidel peate keskenduma oma menüüdele.

Menüü näitab, kuidas inimesed teie saidil ringi leiavad. Kui nad soovivad leida konkreetset toodet või teavet, peaks neil olema lihtne teie menüü kaudu aru saada, kus see asub. Teie kõige olulisemad kategooriad tuleks loetleda menüü ülaosas, allpool on palju alamkategooriaid. Kui te pole kindel, kuidas alustada, kasutage seda juhendit WordPressi menüüde kasutamiseks.

Mõnikord kulutame palju vaeva, et keegi meie saitidele jõuaks. Kui nad sinna jõuavad, otsustavad nad, et nad on huvitatud teistsugusest tootest kui see, mis nad sisse tõi. Kui te ei soovi juhtpositsiooni kaotada, peate selle teabe leidmise neile hõlpsaks tegema. Kõige põhilisem viis on läbi menüü, seega veenduge, et teie sait oleks hästi korraldatud ja menüüsid oleks lihtne kasutada.

3. Lisage seotud postitused ja tooted

Lisage seotud postitusi müügivihjete suurendamiseks

Lisaks menüüdele saate aidata inimestel leida otsitavat teavet seotud postituste ja toodete kaudu. Oletame, et juhite advokaadibürood. Keegi leiab pärast sisserändeseadustega seotud vastuste otsimist teie veebisaidi. Pärast teie postituse lugemist avastavad nad perekonnaõiguse, mis neid tegelikult huvitab. Kui teil on link mõnele teisele perekonnaõiguse kohta kirjutatud postitusele, aitaks link sellele inimesele teie saidil hoida.

Sama kehtib toodete kohta. Amazon on selle suurepärane näide. Iga kord, kui vaatate mõnda toodet Amazonis, on nimekiri muudest sarnastest toodetest, mis teid võiksid huvitada. Sama saate teha ka oma WordPressi saidil, lisades linke käsitsi või kasutades pistikprogrammi seotud toodete kuvamiseks..

Kui olete kellegi oma veebisaidile meelitanud, soovite teha kõik endast oleneva, et teda seal hoida ja muuta see müügiks. Seotud postituste või toodete kuvamine on suurepärane viis selleks. Siin on mõned seotud WordPressi pistikprogrammid, mida saate kasutada selle protsessi lihtsustamiseks ja plii genereerimise parandamiseks.

4. Kiirendage oma WordPressi saiti

Kiirendage WordPressi plii genereerimiseks

Oletame, et olete kõik ülaltoodud asjad seni teinud. Leidsite suurepärase teema WordPress, korraldasite sisu ja menüüd, et neid oleks lihtne kasutada, ning kuvate sarnaseid postitusi ja tooteid kõigil oma lehtedel. Kontrollimisel on ainult üks probleem PageSpeed ​​Insights teie sait on liiga aeglane.

Meil kõigil on olnud kogemusi saidiga, mille laadimine võtab liiga kaua aega. Enamasti lahkume veebisaidilt ja proovime mõnda muud. Uuringud toetavad seda, mis näitab, et inimesed lahkuvad suurema tõenäosusega, kui laadimine võtab rohkem kui paar sekundit. Lisaks sellele karistavad Google’i sarnased otsingumootorid teie saiti tõenäolisemalt ja langetavad selle pingereas madalamale, kui see töötab liiga aeglaselt.

Nii et kui soovite oma loodud müügivihjeid säilitada, peate oma saiti kiirendama. Selleks on mitu viisi ja abiks on palju WordPressi pluginaid. Saate vähendada piltide suurust või arvu, lülituda kiiremale serverile või kasutada vahemälu. Lisateabe saamiseks vaadake seda juhendit WordPressi saidi kiiruse parandamise meetodite kohta.

5. Lisage e-posti tellimisvorm

Lisage e-posti tellimisvorm

Kasutage registreerumisvormi lisamiseks pistikprogrammi, nagu Bloom või OptinMonster

Sageli külastab keegi teie saiti ilma selget eesmärki silmas pidades. Võib-olla leidsid nad sotsiaalmeedias kirjutatud postituse ja see tõmbas nende huvi üles või äkki tekkis neil lihtsalt kiire küsimus, et nad kirjutasid otsingumootorisse. See inimene ei ole veel ostmisetapis, kuid see ei tähenda, et nad mingil päeval ei oleks.

Kaasates a WordPressi registreerimisvorm oma saidil, saate praegusi külastajaid vastu võtta ja neid hiljem teisendada. Hindamatu tööriist on e-kirjade loendi kogumine inimestelt, kes tunnevad teie toote või teenuse vastu isegi vähimatki huvi. Võite pöörduda nende inimeste poole ikka ja jälle, reklaamides oma uusi tooteid või allahindlusi, kohas, mida nad regulaarselt kontrollivad.

WordPress muudab külastajatelt e-posti aadresside kogumise hõlpsaks. Vormi lisamiseks külgribale on saadaval tööriistad või võite lasta uutele külastajatele kuvada isegi hüpikakna. Oma WordPressi saidil meililoendi vormi seadistamise kohta lisateabe saamiseks lugege seda juhendit e-posti turunduse põhialuste kohta. Kui olete lõpetanud, on teil suurepärane tööriist pehmete juhtmete muutmiseks kvaliteetseteks müügivihjeteks.

6. Optimeerige oma WordPressi saiti otsingumootorite jaoks

Optimeerige oma WordPressi saiti otsimootorite ja juhtpõlvkondade jaoks

Üks parimatest viisidest müügivihjete kogumiseks on otsingumootorid. Enamik inimesi kasutab tänapäeval otsingumootoreid, kui nad tahavad midagi teada saada – olgu selleks siis, kuidas parandada lekkivat kraanikaussi või kust saab kodulinnas koogikesi. Pole tähtis, millist saiti kasutad, tahad tõenäoliselt olla vastus kellegi küsimusele.

Müügivihjete saamiseks peate oma saidiga seotud märksõnade ja fraaside otsingutulemuste tipus olema. Otsimootori optimeerimine on selleks viis ja WordPress teeb selle lihtsaks. Alustuseks soovitame kasutada WordPressi jaoks Yoast SEO pistikprogrammi. Sa saad lisateavet selle kohta siin ja selle tõhusaks kasutamiseks.

7. Lisage sotsiaalse jagamise nupud

Uute müügivihjete loomiseks lisage sotsiaalne jagamine

Lõpuks soovite muuta teie saidi jagamise inimestele lihtsaks – olgu need siis teie tooted või teie ajaveebi postitused. Lihtsaim viis selleks on sotsiaalsete jagamisnuppude lisamine igale lehele.

Suhtlusjaotusnupud võimaldavad külastajatel seda nuppu oma sotsiaalse meedia jälgijatega vaid ühe nupuvajutusega jagada. WordPressi kasutajate jaoks on neid uskumatult lihtne lisada – siin on mõned suurepärased WordPressi sotsiaalse jagamise pistikprogrammid, mis võimaldavad teil alustada.

Nende nuppude olemasolul saate hõlpsalt hakata uusi kliente meelitama. Teie suurepärane sisu ja tooted lähevad läbi sotsiaalmeedia, jõudes inimesteni, kes pole teist kunagi varem kuulnud. Mida rohkem inimesi jõuate, seda rohkem müügivihjeid saate luua.

8. Ennetage pliiakadu ja säästke oma kliente

Kvaliteetsete müügivihjete loomine võib olla üsna keeruline protsess, samas kui müügivihje kaotamine pole üldse keeruline. Ja kui kulutate nii palju aega ja vaeva müügivihjete omandamisele, ei taha te neid kaotada iga hinna eest.

Külastajate muutmiseks klientideks on palju viise. Kuid üks tõhusamaid viise oma väljavaadete hoidmiseks on väljumise hüpikute kasutamine. Hästi kavandatud ja läbimõeldult rakendatud hüpikaknad ei häiri teie väljavaateid. Lisaks parandavad nad teie külastajate kogemusi, loovad teie saidile rohkem registreerumisi, suurendavad teie e-posti loendit ja väldivad lõpuks teie veebisaidi juhtimiskaotusi.

Tihti juhtub, et kliendid loobuvad teenuste ja toodete tellimusest või tühistavad need. Peaksime tunnistama, et klientide kaotamine on vältimatu, kuid selle vähendamiseks on palju asju, mida saate teha. Üks tõhusamaid viise rabelemise vähendamiseks, klientide säästmiseks ja kliendibaasi säilitamiseks on selliste kasulike tööriistade kasutamine nagu LessChurn mis aitavad kliente tuvastada ja julgustavad neid edasi püsima, pakkudes neile peale loobumise mitmesuguseid valikuvõimalusi.

LessChurn

Klientide päästmise võtmeks on sügav mõistmine, mida nad soovivad, mis neil puuduvad ja kuidas neile seda anda.

Kasutage oma WordPressi saidil võimalikult palju plii genereerimist

WordPressi üks parimaid asju on see, et kiireid muudatusi on lihtne teha. Mõne ülaltoodud üksuse tavapärase veebisaidi loomise abil toimimiseks peate avama HTML-, PHP- või Javascripti failid ja alustama muudatuste kõva kodeerimist. WordPressi abil saate lihtsalt puudutada mõnda nuppu või installida WordPressi parimad pistikprogrammid ja olete valmis minema.

Nii et kasutage oma WordPressi saiti maksimaalselt ära, optimeerides seda plii genereerimiseks. Lõpuks on teil sait, mis näeb välja hea, toimib hästi, tõmbab ligi rohkem inimesi ja muudab suurema osa neist müügiks, suhteliselt väikese aja ja vaevaga. Sellest ei saa palju muud küsida.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map