Teie WordPressi ajaveebi hämmastavad liiklust suurendavad allikad

5 hämmastavat liiklust suurendavat allikat oma WordPressi ajaveebi jaoks

Kuna olete juba siin, panustame kogu oma rahaga, millega nõustute, kui ütleme: Parima liiklust soodustavate allikate hankimine oma veebisaidile pole lihtne ülesanne. Kuid ettevõtte käivitamiseks ja liikumiseks on vaja liiklust. Mõni vajab vähe, teised rohkem. Teie, soovite võimalikult palju sihitud liiklust ja soovite seda nüüd.


Kui otsite oma WordPressi veebisaidi jaoks parimaid liikluseallikaid, peame tegema jahmatava ülestunnistuse. Me sepitsesime tundmatusse, otsides vaid viit, kuid tohutu arv liiklusallikaid, mille avastasime, jättis meie suu laia agau.

Sel väga põneval põhjusel teeme just praegu täitevvõimu otsuse pakkuda teile WordPressi ajaveebi jaoks nii palju liikluse allikaid kui võimalik! Nii et selle asemel, et saada vaid paar, saate kümmekond hämmastavat liikluseallikat, mida soovite teada saada. Kui see kõlab nagu teie asi, julgustage meremeest, see on teie suur päev!

Kuidas saada oma blogisse rohkem liiklust

1. Looge vinge sisu

Siin on tehing: Inimesed otsivad sisu, mistõttu on vaja liiklust alustada. Soooo … see on kõige parem, kui sisu on, kas sa ei arva? Kvaliteet kaalub igal päeval üles mahu, sellepärast me ütleme sisu on kuningas. Enne kui mõtlete oma ajaveebi jaoks liikluse genereerimise üle, peab teil olema hea kvaliteet ja sihitud sisu.

Ükskõik, kas liitute mõnega, konsulteerite või müüte midagi, on mõistlik omada veebisaidile mõnd toredat sisu. Kuidas muidu avaldate oma väljavaadetele muljet? Segage asju ka natuke, sest multimeedium on kaasamiseks vinge. Kasutage pilte, infograafikat, videoid, diagramme – pange sellele nimi!

Kui te ei jälgi, ütlesime lihtsalt …

Sisu on haaramiseks suurepärane

… ja SEO ka! Multimeediasisu tähendab, et kasutajad veedavad teie saidil rohkem aega, mis tähendab teie jaoks rohkem kaasalöömist. See näitab ka Google’i otsingu indekseerijatele, et teie veebisait on oma soola väärt, kuna kasutajad ei lahku kohe. Looge lihtsalt seda, mida võiksite pidada esmaklassiliseks, kuid andke see siis tasuta ära.

Kas sa tead, mis saab edasi? Nad (Google) premeerivad teid paremate SEO-tulemustega, mis tähendab teie WordPressi veebisaidi suuremat liiklust. Vaatame paari sisutaktikat, mis teil – oma väga ainulaadsel viisil – jäid liiga kauaks lamama.

2. Pidage meeles oma sihtrühma

Mitu korda palume teil kirjutada inimestele, mitte otsingumootoritele? Eh? Ütle mulle, mitu korda? Kui kirjutate oma sihtrühma silmas pidades, loote sisu, mis resonantsib nendega. Veelgi olulisem on see, et loote sisu, mis huvitab teie sihtturgu.

Te ei vaja raketiteadlast, et näidata teile, kui hea on teie sihtrühmaga suhtlemine liikluse genereerimiseks ja lõppkokkuvõttes ka konversioonide jaoks. Sisu loomisel kaaluge oma ideaalseid kliente ja tehke kindlaks nende ainulaadsed vajadused; nende ainulaadsed huvid. Rahuldage need vajadused oma sisu kaudu ja teie tooted müüakse automaatselt.

3. Postitage regulaarselt

Kui saate päevas postitada kakskümmend artiklit, siis on see hea ja hea. Postitate kord nädalas? Noh ja hea. Võib-olla eelistate ühte postitust kuus kõigele muule. Kes küsib teie ajakava? Niikaua kui postitate, on kõik hea.

Otsimootorid armastavad teid, kuna teil on uusimat sisu, mida otsija vajab. Ka teie lugejad armastavad teid. Parim on luua igihaljas sisu, mis tundub alati värske. Vanade postituste värskendamise kõrval looge uusi artikleid, et aktiivsus jätkuks.

Võite kasutada toimetuskalender või allhanke korras. Olen blogis aktiivsuse hoidmiseks kasutanud valitud RSS-vooge. Kes teadsite, et saate liiklust genereerida WP RSS-i koondaja pistikprogramm? Üks lihtne viis asjade käiku hoidmiseks on “How-Tos” või selliste postitusseeriate loomine nagu:

 • WordPressi SEO algajate juhend
 • WordPressi õpetus: kuidas luua HTML-ist WordPressi teema

4. Muutke oma sisu hõlpsaks jagamiseks

Toimingutele kutsumise kasutamine, mis ajendab lugejaid jagama teie postitustest kasulikku teavet, mõjutab positiivselt teie sotsiaalseid aktsiaid, seega liikluse loomist. Selliseid pluginaid on arvukalt Parem klõpsake Tweet mis teeb selle kõik liiga lihtsaks.

Paarige see mõne sotsiaalse jagamise nupuga kokku ja teil on oma kuldne hani. Kui teie lugejatel on raske teile sisu jagada, siis jätate te kasutamata suure liiklusvõimaluse. Seda enam, kui WordPressi jaoks on lugematu arv sotsiaalse meedia pistikprogramme, mis aitavad teid välja aidata.

5. Link sisemise sisuga

Sisu sisu avastamise täiustamine suurendab aega, mida kasutajad teie saidil veedavad, ja aitab otsingumootoritel rohkem teie sisu indekseerida. See põhjustab ka liikluse jääki, kui lugeja jagab mingit lingitud sisu.

Nende postituste nähtavuse suurendamiseks linkige oma saidil muude seotud postitustega. Võite minna sammu edasi ja kasutada dünaamilist sisu. See tähendab lihtsalt pistikprogrammi / vidina kasutamist seotud postituste, enim jagatud postituste, viimaste postituste, kõige kommenteeritumate postituste kuvamiseks ja nii edasi.

6. Looge kingitusi

Vaatamata miljonite aastate pikkusele evolutsioonile ei saa teadlased oma pead ümber pöörata sellele, mis juhtub mõistusega, kui näeme või kuuleme mõistet „vaba”. See on hull, arvestades, et enamik meist teeb tasuta kraami saamiseks peaaegu kõike.

Just seepärast tõusevad kingitustena loodud kujundus tiivad nagu kotkad. Olen näinud, kuidas WordPressi teema arendajad, sidusettevõtted ja ajaveebid kasutavad kingitusi, et juhtida tohutult liiklust mitte ainult oma veebisaitidele, vaid ka sotsiaalmeedia profiilidele jne..

Kui soovite seda proovida, kaaluge oma niši piires oma kõige populaarsema toote või kuuma toote äraandmist. Kõigist sisuliiklust loovatest allikatest näitavad kingitused tõotust. Saate oma investeeringutasuvuse peaaegu kohe, lisaks saate kasutada vahvaid tööriistu, näiteks RaffleCopter muu hulgas kingituste pistikprogrammid.

7. Tagantjärele suundumused

Kas olete kunagi näinud professionaalseid surfajaid laineid löömas, nagu see oleks võluvägi? Nad ootavad alati suurt lainet ja kui see on olemas, sõidavad nad selle suurepäraselt kaldale. Seda kutsutakse piggybacking surfamine. Vastasel korral aerutaksid nad kaldale, mis sporti rikkub.

Sarnasel moel jälgige alati oma nišis uudiste (tuntud ka kui viirusuudised) ja suundumuste tutvustamist. Trendid registreerivad otsingumootorite tulemustes tohutu mahu ja saate selle sisu kohandada. Suundumusi saate jälgida kasutades Google Trends muude tööriistade hulgas.

8. Testi oma sisu

Kui olete sellel mõnda aega olnud, peate olema artikliturunduse jaoks loonud järgmise mustri. On postitusi, mis tõmbavad teie veebisaidile kogu universumi, ja on postitusi, mis kaovad unustusse, et neid ei leitaks enam kunagi.

Oluline on oma sisu analüüsida, et teada saada, mis töötab ja mis mitte. Kas mäletate seda mõnda aega tagasi avaldatud postitust, mis tõi palju kasutajate tagasisidet? Mida sa tegid? Kas lisasite pildi? Kas see oli infograafik? Äkki kingitus? Selle teabe abil saate luua ainult sisu, mis vastab teie inimestele.

A / B jagatud testimine peaks selles osas olema teie sõber. Sa saad testida erinevaid pealkirju muu hulgas näpuga toppimisele, mis töötab. Siin on lühike lugu. Olen omal ajal teinud käputäis blogimistöid. Pärast miljoneid ebaõnnestunud katseid tehti läbimurre.

Nii et ma võrdlesin pigi, mis töötas, teistega, mis ei töötanud, ja lo! – seal leidsin oma säästva armu. Päris silmarõõm see oli. Täna, kui peaksin väljakutse välja saatma, olen kindel, et 90% väljavaadetest vastab. See on hull, mida väike võrdlustesti saab teie ettevõtte heaks teha.

9. Võtke ühendust tööstuse mõjutajatega

Võite anda oma sisule palju teenitud tõuke, pöördudes tööstuse mõjutajate poole, kes omakorda jagavad teie sisu oma kogukondadega. Kui teil on huvitav teema populaarse teema kohta, proovige pöörduda oma ala ekspertide poole ja küsige tagasisidet.

Esiteks, need, kes hoolivad, külastavad teie saiti ja kui teie sisu on nii hämmastav, kui väidate, siis peate kindlasti suurendama oma ajaveebi liiklust jagamise kaudu. Võite isegi paluda neil mõjutajatel jagada teie sisu – taktika, mis on varem mitu korda toiminud.

Ärge lihtsalt rämpsposti ega kedagi rääkige. No ei, te ei taha seda teed minna, sest see tüüp ei meeldi kellelegi. Komplimendid pehmendavad kõige kõvemat südant, nii et piserdage paar oma käeulatusest saadavat e-kirja veel täiendavaks löögiks. Hei, teie veebisait on teie elatusvahend, eks? Pange tähele, et mõned inimesed ei võta teiega enam ühendust ja see on okei.

10. Sotsiaalmeedia liikluse allikad

Google’i kõrval (okei, peaaegu) on liikluse genereerimise osas sotsiaalmeedia. Näiteks Facebookis saate odavalt (kui mitte tasuta) jõuda täpselt määratletud publikuni. Alustage sotsiaalmeedia profiilidest, kui me pole seda juba maininud.

Neil profiilidel saate luua kaasatud kogukonna ja kui olete selleks valmis, proovige julgelt Facebooki reklaame nii vähe kui 3 dollarit päevas. Lisaks saate harrastada oma seltskonnaga suhelda sellega, kes on kes.

Mida see isegi tähendab??

See tähendab, kommenteerige oma valdkonna populaarseimaid lehti ja kõigepealt kommenteerige. Veenduge, et teie kommentaar oleks väärtuslik või vähemalt naljakas, kuid asjakohase teema jaoks asjakohane. Nii saate palju säritusi ja kui teil on asjakohane (mitte rämpsposti) link, tähendab see teie veebisaidile rohkem silmapilte.

Ärge kartke, külastage neid sotsiaalmeedia saite ja tehke seda, mida teeks tavaline kasutaja (mitte turundus). Osalege sisuliselt vestlustes, mis teid erutavad ja lihtsalt lõbutsege. Hea algus alustamiseks on Facebook, Quora, Reddit, Google+, Twitter, Pinterest ja populaarsed piltide jagamise saidid.

Pange tähele, et mõned neist sotsiaalmeediavõrgustikest pakuvad teile võimaluse oma ettevõtet reklaamida. Tavaliselt on teenus suhteliselt odav, kuid üsna tõhus, kui arvestada, et need saidid tõmbavad liikluse osas palju liikuma. Kas teadsite, et Facebookil on üle miljardi kasutaja? Nüüd sa tead.

11. Külaliste ajaveeb

Vaieldamatult üks parimatest teie käsutuses olevatest liikluseallikatest võimaldab külaliste ajaveebide loomine teil oma kaubamärki üles ehitada, autoriteeti kasvatada ja väga sihitud liiklust oma veebisaidile tagasi saata. See on suurepärane ka linkide loomisel.

Kui külastate ajaveebi, ärge tehke seda ainult lingi pärast. Mõelge sellele kui oma ajaveebi pikendusele. Kas avaldaksite oma ajaveebis hämara sisu? Ma ei usu. Looge hämmastavat sisu ja lähendage oma nišile suuri veebisaite.

Teil ei lõpe kunagi külaliste ajaveebimise võimalused, mis tähendab, et toitu laua peal hoidmiseks ja selga riietumiseks ei saa kunagi otsa sihitud liiklust. Onibalusi teenuse Write’s in Charge kohta külaliste blogimine Interneti-ettevõtte käivitamiseks, mille pärast paljud inimesed tappa võiksid. Ta alustas 30 külalise ajaveebiga, nii et see pole nii thaaat raske kõik asjad arvesse võtta.

Külaliste ajaveeb töötab. Tegelikult on see kõigi minu liikluse allikate lemmik. Otsimootoriliikluse saabumine on alles teine, mis viib meid järgmisse ossa; SEO.

12. Otsingumootori optimeerimine

Lühidalt SEO, otsimootori optimeerimine hõlmab teie veebisaidi häälestamist nii, et see paistaks otsingumootori tulemustes silma. Vaata, Google’i otsija on kõrgelt motiveeritud väljavaade ja kui saate teda hankida, suurenevad teie võimalused müügi lõpetada märkimisväärselt.

Mul on tunne, et kardate SEO-d. Kas see võib-olla seetõttu, et arvate, et see on liiga tehniline? Võib-olla olete teid enne petnud. Võib-olla sa lihtsalt ei tea, mida teha või kust alustada, niikaua kui SEO läheb korda.

Ükskõik mis põhjusel, SEO on tükk tegemist. Google’i esimese paketi kuvamist, eelistatavalt kümnes positsioonis, on lihtne häkkida. Kasutage lihtsalt nuppu Pärmi SEO pistikprogramm mis hoolitseb enamiku SEO ülesannete eest. Lisage oma piltidele alati alt-tekst ja looge lihtsalt vinge sisu. Mis seal veel öelda on?

Boonus: ajaveebi kommenteerimine

Ma tean, et olete seda juba varem näinud, kuid tõenäoliselt ei hooli te ajaveebi kommenteerimisest, kuna keegi ütles, et see pole nii tõhus kui muud liikluse allikad. Noh, Neil Patel tegi 249 kommentaarist 25 000 dollarit. Kommenteerige kõigepealt (ühe tunni jooksul pärast postituse otseülekannet) ja muutke kommentaar väärtuslikuks.

See kehtib ka foorumite kohta. Sagedased foorumid oma valdkonnas ja osalege sisukas vestluses. Vastake küsimustele ja pakkuge oma abi tasuta. Mõne aja jooksul saate luua volitusi ja koguda liiklust. Vältige tavapäraseid ajaveebe / foorumeid nišisaidide kasuks, mis loovad väga sihitud liiklust, mis on konversioonide jaoks suurepärane.

Seotud lugemine

Kui teile meeldis seda postitust lugeda, sooviksin teid suunata nende teiste postituste poole, mis hõlmavad veelgi rohkem liikluse allikaid:

 • 5 viisi oma WordPressi veebisaidi liikluse suurendamiseks Pinteresti toel
 • Kuidas suunata oma WordPressi saidile rohkem liiklust
 • Suunake oma WordPressi ajaveebisse rohkem liiklust, taaskasutades vanu postitusi
 • Secrets Unraveled: suure liiklusega WordPress-saidi haldamine
 • Google Analyticsi lühijuhend ja saidi liikluse mõistmine WordPressi jaoks

Viimased märkused

Kuigi saate liiklust joonistada mis tahes ülaltoodud meetodi abil, on kõige parem ühendada paar liikluse allikat. Minimaalsete pingutuste ja reklaamikuludega saate oma liiklust mitmekordistada. Kindlasti jätsime välja paljud muud liikluse allikad.

Kui meil pole teie lemmikust liikluseallikast puudu, vastake vestluse jätkamiseks kommentaaride jaotises. Seda ja palun looge meililisti juba. Kõik parim, kui liiklust genereerite. Terviseks!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map