Teemapoed või teemamets: kust peaksite oma WordPressi teemasid ostma?

Nii et otsite uut WordPressi teemat. Võimalik, et teid on pettunud suur saitide arv turul ja segane valik teemasid, mille vahel valida. Kust alustada?


Puhkage rahulikult, sest oleme teinud oma töö kitsendamise teie valiku kitsendamiseks, et aidata teil otsustada, kus oma WordPressi teema osta. Siin on palju tegureid ja juhendame teid neist kõigist.

Kas olete mures, millisel turul või teemapoes on parim klienditugi? Kus on parimad hinnad? Millised saidid on spetsialiseerunud valdkonnapõhistele teemadele? Katame selle ja palju muud meie reisil WordPressi kõige populaarsemate turgude ja teemapoodide kaudu. Hakkame minema!

Teema Turuplatsid ja teemamets

Teematerjalide turuplatsid, nagu Envato teemamets, pakuvad teema arendajatele koha, kus oma tooteid veebis müüa. Teemametsas saadaval üle 20 000 teema, leiate iga projekti, veebisaidi vormingu ja stiili jaoks tootepakkumisi.

Heledas küljes kontrollib Envato kvaliteet iga teemat. Nad ütlevad teile, kas tulevased värskendused sisalduvad ostuhinnas ja kas teema autor toetab teemat aktiivselt veebis (väga oluline WordPressi alustajatele ja vahepealsetele kasutajatele!) Loodavad, et kõrgema hinnaga teemad sisaldavad oluliselt paremat tuge kui odavamad teemad.

Teemade otsimine on lihtne. Sait pakub erinevaid filtreid, mis võimaldavad teil vaadata WordPressi teemasid:

 • Teatud kategoorias
 • Konkreetses hinnaklassis
 • Põhineb klientide hinnangul
 • Põhineb müügi dollaritel
 • ja palju muud
Metsade filtri valikud

Filtreerige valikud teemametsas

Teematulemused või loendid sisaldavad ka hõljuvat läbilõiget ning lühikokkuvõte annab teile teada, kas teema on kõrge eraldusvõimega ja vidinaga valmis, milliste brauseriversioonidega see ühildub ja milliseid raamistikke toetatakse. Kui plaanite kasutada oma teemat konkreetse lahendusega, nt Allajoonitud, WPML või Bootstrap, see teave on üsna käepärane.

totaalsed demosed

Mõned kasulikud koguteema demosid

Teemametsast on saanud ka juhtmõte kõik-ühes, mitmeotstarbelistes WordPressi teemades. Kindlasti olete ühes või teises ajaveebis mainitud teemat näinud ja kuigi seda tüüpi teemad pole igaühe tassi teed, ei saa te nende pakutavate võimaluste ja paindlikkusega vaielda. Vaadake lihtsalt mõnda enimmüüdud teemat, nagu näiteks WordPressi teema kokku, ja näete, et kuigi mitmeotstarbelisel teemal on tohutult palju võimalusi (mis on hea asi!), On need sageli ka hõlpsasti kättesaadavad proovidemoste kasutamiseks kõigi teie jaoks juba valitud võimalustega.

Juhtimisest kaugemale jõudes on täiusliku teema leidmiseks kasulikud ka muud turud. Ehkki väiksematel turgudel on vähem teemasid, moodustavad nad selle hulga muid ahvatlevaid funktsioone. Üks meie parimatest valikutest on Creative Market. Kuna autorid saavad sellel turul ise oma hinnad määrata, võite leida taskukohase teema mis tahes eelarve jaoks. Lisaks on neil igal nädalal fantastiline tasuta pakkumine, nii et ärge unustage, et registreerute oma uudiskirja saamiseks!

StudioPress ja elegantsed kujundused

Interneti-teemapoodides on ehk kaks silmapaistvat, mis on endale tõesti nime pannud. Esimene neist on StudioPress, kes on Genesise raamistiku loojad. Ren tegi suurepärase Genesise raamistiku ülevaate, kuid tabame siinkohal vaid peamisi punkte: kiired laadimisajad, suurepärane tugi, SEO, taskukohasus ja turvalisus on vaid mõned neist.

StudioPressi Genesise raamistik.

StudioPressi Genesise raamistik.

Kui kasutate oma WordPressi saidi toiteks Genesise raamistikku, soovitame StudioPressit, kuna see on juhtiv Genesise teema pakkuja. Miks? Noh, sest nemad tehtud Genesis. Mõne teise arendaja kirjutatud Genesise lapseteema kasutamine võib põhjustada ühilduvusprobleeme, kuna isegi asjatundlikud teema arendajad ei tea alati kõiki raamistiku üksikasju. Tarkvara autoritel on selles osas loomulik eelis. Lisaks on nende puhas ja professionaalne disain vääriline.

StudioPressi teemad

Kohvikute ja igapäevaste roogade teemad StudioPressilt

StudioPress pakub ka Genesis Pro raamistiku paketti, mis annab teile juurdepääsu kõigile madala hinnaga saadaval olevatele lapseteemadele. Kui kasutate Genesist, on mõistlik valik oma lapseteema ostmine StudioPressilt, kuid see pole sugugi ainus mäng linnas – ka Creative Market, ZigZagPress ja Web Savvy Marketing pakuvad Genesisel põhinevaid valikuid.

Teine teemapood on Elegantsed kujundused, mis ei tohiks olla üllatus, kuna nende Divi-teema on selge hitt. See teemapood on WordPressi turul endale suurepärase koha loonud, pakkudes ühe väikese paketihinna eest tonni suurepäraseid teemasid.

divi-wordpress-teema

Massiliselt populaarne Divi-teema

Niššipoodid ja tellimuskujundus

Kui otsite teemat, mis sobib konkreetse tööstusharuga, on Templatic suurepärane koht otsingu alustamiseks. Nad pakuvad üle 80 teema konkreetsete tööstusharude jaoks, nagu hotellid, autokauplused, restoranid, juuksurisalongid ja palju muud. Need on eriti kasulikud kataloogide teemadel ettevõtete loendites. Nende kõige kasulikumate teemade näidis on allpool ja ka Templatic Showcase on vaatamist väärt.

Templatic teemad

Templaticu teemad

Templaticas pakutavate kujunduste hind on vahemikus 29–79 dollarit ja lisaks on neil ka Premium-teemasid pakkuv klubi, mis pakub teile juurdepääsu kõigile mallidele 299 dollari eest. Ükskõik, kas valite ühe teema või klubilise valiku, pakub Templatic piiramatut tuge ja teemavärskendusi üheks aastaks. Samuti saate juurdepääsu teemajuhenditele ja kogukonna foorumile.

teemariba-kimp

ThemeIsle’i kõige populaarsemad müüjad

Veel üks mainimist väärt sait on ThemeIsle. Nad lõid WordPress.com-is kõige populaarsema tasuta teema ja neil on ka päris vinge premium-teema. Sellel saidil leiate teemasid, mis sobivad ideaalselt äri-, fotograafia-, raamatuülevaadete, ehituse ja muu jaoks. Võite valida ühe teema või pääseb neile kõigile juurde vaid 99 dollari eest (mis sisaldab 2-aastast prioriteetset tuge).

Ja seal on sõna otseses mõttes sadu rohkem teemakauplusi – need on vaid mõned üksikud, mida oleme kasutanud ja kellele usaldame.

Eriotstarbelised (või kohandatud) teemad

Eriotstarbelised teemakauplused kipuvad kohapeal olema õhemad, kuna enamik arendajaid otsustab töötada klientidega otse kohandatud saitidel. Leidub professionaalseid saite, mis on nõus täielikult eritellimusel tööga tööle, kuid kui see on võimalus, mida soovite kasutada. Pidage ainult meeles, et kohandatud teemad maksavad rohkem kui mallid, kuna need on loodud just teile ja kavatsete arendajaga palju aega veeta, nii et vali kindlasti keegi, kellele soovite.


WordPressi teema valimisel pole valikuvabadus probleem. Isegi vaid mõnede siin mainitud turuplatside ja teemapoodide abil on teil saadaval tuhandeid võimalusi.

Iga ettevõte ja sait on lõppkokkuvõttes ainulaadne, nii et me ei saa valida ühte lahendust, mis vastaks kõigile vajadustele. Valitud teema peab põhinema teie eelistustel, teadmistel PHP, WordPressi, CSSi ja muude raamistikega töötamisel ning eelarvel. Loodetavasti osutab meie jaotus kõige populaarsematest teemaallikatest teid õiges suunas. Lõplik otsus on muidugi teie.

Soovime teile oma saidile ideaalse teema leidmisega ja sooviksite teada, millise turu või teemapoe valisite ja miks. Võtke kommentaaride kaudu ühendust ja andke meile sellest teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map