Tasuta WordPressi pistikprogrammide kõrge hind

Tasuta WordPressi pistikprogrammide kõrge hind

Mis puutub WordPressi, siis kaks minu lemmikut on blogimine – ilmselt – ja põhirakenduse laiendamine pistikprogrammide abil.


Jah, ma olen teinud teemadega tööd ja ehitanud platvormi tippu isegi paar veebirakendust, kuid tulen sageli tagasi pistikprogrammide kallale. Need on nagu WordPressi rakendused, eks?

Ja praegu on mitmesuguste platvormide jaoks rakenduste loomiseks hull kriips: iOS, Android, Mac, Windows ja mõni muu suurem platvorm, mida võite ette kujutada – WordPress on kaasatud.

Kuid täpselt nii, nagu see on ehitusega ükskõik mida, WordPressi jaoks mõeldud hoone tutvustab oma väljakutsete komplekti. Kui olete huvitatud pistikprogrammide loomisest eriti lõbutsemiseks on siin äralangemine sellest, mida peaksite ootama.

Mida oodata WordPressi tasuta pistikprogrammide ehitamisest

Arendusprotsess erineb palju muu tarkvara või platvormi tarkvara ehitamisest:

 • Teil on olemas rakenduse põhikiht – see tähendab WordPress – ja selle API-de komplekt
 • Teil on sõltuvusi – see on teie JavaScript, stiililehed ja mis tahes kolmanda osapoole teegid
 • Ja teil on komplekt kodeerimisstandardid
 • …ja veel

Kuid oluline on märkida, et kui alustate just sellega või kui tulete mõne muu platvormi, keele või kogukonna juurest, siis see, et hakkate oma pistikprogrammi tasuta pakkuma, ei tähenda tingimata tähendab, et peate seda arendama nagu metsik lääs.

Täpsemalt, iga kord, kui saadate pistikprogrammi WordPressi pistikprogrammi hoidlasse, kontrollitakse teie koodibaasi enne selle kinnitamist.

See on fantastiline viis tagada WordPressi hoidla kaudu kättesaadavaks tehtavate toodete teatud kvaliteeditase, eks?

Kuid on olemas erand!

Ma ütlesin, et te ei saa areneda justkui metsik lääs, kuid tõde on see, et kui plaanite seda avaldada oma ajaveebis, oma saidil või muul omandil, siis võite olla praktiliselt vabalt ehitada vastavalt oma äranägemisele.

Asi on selles, et aja jooksul on inimesed muutunud pisut ettevaatlikuks selliste tasuta WordPressi teemade ja WordPressi pistikprogrammide kasutamisel, mida ei majuta mainekas allikas või mis pole nende puuduliku kvaliteedi tõttu esmaklassilised.

See ei pruugi tingimata olla halb funktsioon, vaid koodikvaliteedi tase on halb ja põhjustab sageli liiga palju häkkimisi, ühilduvusprobleeme või üldisi kasutajakogemuse probleeme. Kuigi teie töö võib mitte Selle tulemuseks on tõenäoline, et see maine kujuneb lihtsalt selle maine välja töötatud maine tõttu.

Nii tehke endale teene ja hankige WordPress.org pluginate ülevaatuse meeskonnalt tasuta audit. Selle jaoks on teil midagi muud kui kvaliteet.

Vabalt saadavad tööriistad

Lisaks, kui soovite vabastada tasuta pistikprogrammi ja pühendute parimate tavade järgimise juhiste järgimisele, pakub WordPressi pistikprogrammide hoidla mitmesuguseid tasuta tööriistu, mida saate oma plugina toetamiseks kasutada.

Wordpress-hoidla

Lisaks allikakontrollile saate ka:

 • Pistikprogrammi koduleht
 • Pistikprogramm on indekseeritud ja otsitav WordPressi juhtpaneelilt
 • Hoidla koduleht sisaldab tasuta tugifoorumit, et saaksite oma kasutajaid toetada
 • Hindamissüsteem teistele, et teatada, kui palju neile teie töö meeldib (või ei meeldi)
 • Paigaldusjuhised
 • Viis korduma kippuvate küsimuste haldamiseks
 • Statistika selle kohta, kui palju inimesi teie töö versiooni töötab
 • …ja veel

Magus, eks?

Kuid siin on asi, mida vähesed inimesed selle mänguga arutavad või isegi teavad: kui teil on plugin, mis muutub eriti populaarseks, võib tugi muutuda erakordselt väljakutsuvaks.

Teie olete üks inimene, kes hooldab projekti, mis on installitud kümnetesse tuhandetesse ajaveebidesse, ja kõigil neil inimestel on võimalus jagada teie tööga seotud küsimusi.

See, kas teil on kohustus neid inimesi aidata või mitte, on paljude inimeste jaoks hall piirkond. Mõni inimene väidab, et kuna see on tasuta, siis pole mingit kohustust; teised ütlevad, et kuna olete selle välja andnud, peaksite olema valmis seda toetama.

See pole selle arutelu postitus.

Ükskõik, kus te kukuksite, ärge alahinnake tugiteenuste jaoks kuluvat aega. Seetõttu kutsun ma teid üles ka tungivalt läbi lugema suurepärane postitus Chris Lema peal eristada kliente ja kasutajaid.

Sõna tugiteenuste kohta

Oleksin vallandatud, kui ma ei oleks kindel, et rõhutasin piisavalt tuge toetamisele. Nii suurepärane kui WordPressi pistikprogrammihoidla on, võib see esile kutsuda palju negatiivseid tundeid projekti suhtes, mida te kunagi armastama hakkasite, lihtsalt toetustaotluste suure hulga tõttu (olgu need siis funktsioonid, taotlused või ehtsad vead) ).

Ma ei ütle, et ignoreerin neid taotlusi – lõppude lõpuks võtavad mõned inimesed aega aru anda asjadest, mis muudavad teie töö ainult paremaks; kui aga inimestele makstakse tavaliselt aja eest hüvitist ja kui teil kulub toeküsimustele vastamiseks liiga palju aega, siis võib-olla on aeg kaaluda mõnda pistikprogrammi ärimudeli kasutuselevõtmist.

Ehkki see pole selle postituse jaoks ulatuslik, arvan, et siin tasub mainida lisatasu plugina tasuta versiooni pakkumist. Kui inimesed naudivad teie pistikprogrammi ja leiavad sellest väärtust, on nad sageli nõus selle eest toetust maksma.

“Teie pistikprogramm imeb!”

Toote haldamise üks suurimaid väljakutseid on kaebuste taseme käsitlemine, mida võite saada.

Tõde on see, et inimesed harva helistage klienditoe keskustesse, et öelda „tänu“ või öelda „suur töö“, eks? Ma mõtlen, kui tihti te seda teete tõesti andke oma mobiiltelefoniettevõttele teada, et teil on hea meel, et te ei saanud oma viimase telefonikõnega katkenud kõnet?

Täpselt nii.

Sel eesmärgil kehtib toote mis tahes mahus saatmine – sealhulgas WordPressi pistikprogramm -, nii et kui te pole pluginat veel välja arendanud või olete selle välja andmise äärel, siis ole valmis kaebusteks.

Need pole kasutajad ära tee kiida pluginaid, mida nad kasutavad. Ma valetaksin, kui ütleksin, et seda ei juhtunud, kuid kaebuste arv kaalub sageli kaugelt üles kiituste arvu.

See on lihtsalt inimeste ja seeläbi ka turu toimimise olemus.

Arvan, et me kõik oleme üles ehitatud erinevalt, kuna see on seotud kriitika saamisega. Mõnel inimesel on paks nahk ja ta võib selle võtta, lasta sel selja küljest lahti rullida ja minna; teised, mitte nii palju. Kuid see on midagi sellist saab tuleb aja jooksul õppida ja areneda.

Nii et kui kuulute viimasesse rühma ja asute alles turule: olge valmis, kuid ärge võtke seda isiklikult. See juhtub meile kõigile ja punni tegemise riski korral jätkatakse sõnade pressimist :).

Nüüd mine ehitage pistikprogramm

Põhimõtteliselt on see postitus WordPressi kohta “kui ma teadsin siis seda, mida ma nüüd tean”, siis teeksin otsetee palju vigu, valesid samme ja õpiksin teatud õppetükke raskel viisil.

Arvan, et kõik hindavad teistelt õppimist nii loodetavasti see postitus on aidanud otseteedest mõnele asjale, mis pistikprogrammi vabastamisega tavaliselt kaasneb.

Igal juhul on jutt odav. Mine ehita midagi :).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map