Sumo kasutamise plussid ja miinused oma WordPressi veebisaidil

Sumo kasutamise plussid ja miinused oma WordPressi veebisaidil

Sumo tööriistakomplekt, varem tuntud kui SumoMe, võib aidata teil WordPressi veebisaidile lisada palju kasulikke funktsioone. Kuna peaaegu kõik need funktsioonid on keskendunud teie veebisaidi konversioonimäärade suurendamisele või selle tõhusamaks turundusvahendiks saamisele, peaks iga veebisaidi omanik vähemalt arvestama Sumo-ga.


Millist Sumo versiooni peaksite kasutama nii tasuta versiooni kui ka paljude lisatasu võimaluste korral? Selles artiklis uurime Sumo kasutamise plusse ja miinuseid, uurides erinevaid saadaolevaid versioone ning tutvustades pakutavat kasutajakogemust, kui kasutate seda tööriista oma WordPressi veebisaidil.

Mis on sumo?

Sumo ülevaade

Lühidalt öeldes on Sumo tööriistakomplekt, mida saab kasutada peaaegu igat tüüpi veebisaitidel, sealhulgas WordPressi veebisaitidel. Kui olete Sumo lubanud, võite WordPressi veebisaidi täiustamiseks hakata kasutama järgmisi tööriistu:

 • Loendi ehitaja 3 – e-posti aadressi vorm ja kohandatud sisu hüpikriist.
 • Kerimiskast – veel üks tööriist oma e-posti loendi suurendamiseks ja uute müügivihjete genereerimiseks.
 • Nutikas riba – kuvab vorme ja kohandatud sisu teriba stiilis ekraanil.
 • Jaga – suurendage oma sotsiaalseid aktsiaid ja jälgijaid.
 • Soojuskaardid – saate teada, kuhu teie külastajad teie saidil klõpsavad.
 • Lisaks veel tööriistu.

See on võimas funktsioonide komplekt, mida iga WordPressi veebisait peaks saama kasutada. Alates blogijatest ja väikeettevõtetest kuni vabakutseliste portfellide ja poodide poodideni peaksid igat tüüpi veebisaidid hindama suuremat liiklust ja paremaid eesmärgi konversioonimäärasid.

Sumo Pro tööriistad

Sumo kasutamise plusside ja miinuste osas on kõik ülaltoodud tööriistad neile, kes kasutavad tasuta pistikprogramm Sumo WordPress. See on kindlasti prof. Kui soovite aga selle pistikprogrammi kogu potentsiaali lahti saada ja brändingu eemaldada, peate üle minema ühele Sumo esmaklassilisest plaanist. Tõenäoliselt lülitatakse osa WordPressi kasutajad välja, kuid ärge lahkuge veel sellest, kuna teile võib Sumo kasutusmugavus muljet avaldada..

SumoMe Free vs Premium

Sumo kasutamise plussid ja miinused

Nagu mainitud, on midagi, mida võib pidada Sumo kasutamise plussideks ja miinusteks, selle staatus freemium pluginana. Freemium WordPressi pistikprogrammid annavad teile suurepärase võimaluse proovida esmaklassilist tööriista ilma ostu tegemata.

Ilmselt saate tasuta versiooni kasutamisel juurdepääsu vähem funktsioonidele ja funktsioonidele. Enne rahalist pühendumist saate siiski kogeda, kui plugin on kasutajasõbralik. Mõnel juhul võite leida, et tasuta versioon on piisavalt võimas, et rahuldada teie vajadusi ilma täiendamiseta – see võib nii olla ka Sumo puhul.

Sumo on freemium plugin, nii et uurime peamisi erinevusi tasuta ja premium versioonide vahel ning Sumo plusse ja miinuseid WordPressi kasutajatele üldiselt.

Sumo Pro hinnakujundus

Lisaks tasuta teenusele on valida ka nelja Sumo Pro hinnakujunduskava vahel:

 • Väike – 29 dollarit kuus kuni 5 000 igakuise veebisaidikülastuse kohta.
 • Keskmine – $ 59 / kuu kuni 50 000 igakuise veebisaidikülastuse eest.
 • Suur – 119 USD / kuus kuni 500 000 igakuise veebisaidikülastuse eest.
 • Sumo – piiramatu kasutamine – küsi hindade saamiseks ühendust!

Sumo hinnakujundus

Uuendamine versioonile Sumo Pro eemaldab nii teie veebisaidi paremas ülanurgas asuva hõljuva sumo ikooni kui ka hüpikmenüü või muu tööriista kasutamisel paremas alanurgas kuvatava tekstilingi Powered by Powered by Sumo..

Sumo branding

Paljude kasutajate jaoks on Sumo-bränding, mida teie veebisaidil tasuta versiooni kasutamisel kuvatakse, tehingupüüdjaks. Kui aga soovite, et teie veebisaidil kuvataks Sumo jaoks natuke tasuta reklaami vastutasuks võimsate tööriistade komplekti eest või kui olete valmis Pro teenuse eest maksma, lugege edasi, et saada idee, kuidas Sumo tasuta ja lisatasude versioonid töötavad koos WordPressiga.

Sumo List Builder e-posti püüdmise tööriist tasuta vs Premium

Sumo kasutamise plusside ja miinuste hindamiseks vaatame lähemalt pakutavat kasutajakogemust – kahtlemata on see võtmetegur otsustamisel, kas lisada oma veebisaidile WordPressi pistikprogramm või mitte. Selle juhendi selles osas tutvustame teie veebisaidile tööriista List Builder 3 Sumo tasuta versiooni lisamist.

Sumo List Builderi kohta

Sumo hüpik

Kasvulahenduste komplekti Sumo keskmes on List Builder 3. Nagu nimigi ütleb, on see tööriista kolmas suurem kordus, mis aitab teil e-posti tellijate nimekirja täiendada. Kui olete kuulnud populaarset loosungit “raha on nimekirjas” ja soovite teada saada, kas see vastab tõele, siis aitab List Builder 3 selle proovile panemiseks.

Nagu kõik teised Sumo rakendused, on ka List Builder 3 tasuta kasutamiseks. Kuid nagu ka teiste Sumo rakenduste puhul, kui soovite avada lisafunktsioonid, näiteks integreerimise kolmanda osapoole teenustega ja ülevaate tööriista, mis annab teile rohkem teavet selle kohta, kuidas sumot teie saidil kasutatakse, peate uuendage ühele Sumo Pro esmaklassilisest kavast.

Sumo loendi koostaja hüpikvalikud

Lisaks tööriistale Loendi koostaja 3 saate oma e-posti loendit täiendada ka järgmise sisu kuvamiseks intelligentses hüpikaknas:

 • Nupp tegevusele – suunake kasutajad nupuga kindlale URL-ile.
 • Suhtlusjaotusnupud – hankige rohkem jagamisi Twitteri, Facebooki või Pinteresti kaudu.
 • Lisage kohandatud HTML-kood – kuvage pärast HTML-i esitamist hüpikmenüüs oma sisu.

Kui olete hüpikakna eesmärgi kindlaks määranud, saate valida hulga muljetavaldavate eelmonteeritud kujunduste hulgast. Samuti saate määrata hüpikakna suuruse, sealhulgas valiku SumoSize, mis katab suurema osa brauseriaknast.

Sumo List Builder hüpikdisainer

Sumo pop-up vormi ehitaja

Üks Sumo aspekt, mis seab ta enamikust konkurentidest ette, eriti tasuta e-posti opti vormis WordPressi pistikprogrammide kategoorias, on intuitiivne osuta ja klõpsa kasutajaliides. Vormi vaikeseaded näevad suurepärased välja. Tänu vormiehitajale saate neid hõlpsasti oma vajadustele kohandada.

Sumo List Builder hüpikaknad

Sumo hüpikaknad

Kui on vaja otsustada, millal ja kus oma saidil hüpikuid kuvada, saate hea hulga kontrolli. Sumo hüpikaknad hõlmavad järgmist:

 • Ajastatud – hüpikaknad, mis kuvatakse pärast määratud aja möödumist.
 • Kasutaja lehed (aka väljumise kavatsused) – kuvatakse hüpik just enne kasutaja lahkumist teie lehelt.
 • Klõpsake nuppu Triggerid – avab pärast lingi klõpsamist hüpikakna.

Tore on näha, et Sumo tasuta versiooni kasutajatel on väljumiskavatsuse päästik saadaval. Hüpikute kuvamine ilma kasutajakogemust segamata on ülioluline.

Sumo List Builder kuvamiseeskirjad

Samuti saate luua kuvamiseeskirju, et teha kindlaks, kus, millal ja kuidas teie saidil hüpikuid näidatakse. Mõned näited hõlmavad hüpikakende keelamist mobiilseadmete kasutajatele; hüpikakende kuvamine ainult teatud lehtedel, postitustes või URL-ides; hüpikute lubamine või keelamine viidatava URL-i või domeeninime alusel; pluss veel.

SumoMe uus reegel

Saadaval on ka mõned valikulised täpsemad seaded. Need juhtelemendid võivad takistada hüpikute kuvamist kasutajatele, kes on juba tellinud, ja neile, kes on juba loobunud. Võite ka juhendada Sumo-d teid teavitama teid iga kord, kui kasutaja tellib hüpikakna vormi.

Sumo annab teile ka täieliku kontrolli selle üle, mis juhtub, kui kasutaja on tellinud või vormis soovitud vormi täitnud.

Sumo List Builder Pro funktsioonid

Kui rääkida Sumo kasutamise plussidest ja miinustest, mängib teie valmidus uuendada premium-plaane ja mängib suurt rolli selles, kas see pistikprogramm sobib teile või mitte.

List Builderi ja muude e-posti turunduse Sumo tööriistade abil võimaldab versiooniversioonile üleminek ühendada hüpikaknad oma e-turundusteenusega. Jah see on õige. Kui te ei uuenda, ei lisata kedagi oma e-posti aadressi automaatselt teie e-posti loendisse, jättes teile selle ülesande käsitsi täita. Saate endiselt tasuta versiooni abil e-posti aadresse koguda, samuti kuvada üleskutse tegevusele ja sotsiaalse jagamise nuppe ning hüpikakende kohandatud sisu ilma täiendamiseta.

Kuid kui teete versiooniuuenduse, saate integreerida oma hüpikaknad ja muud Sumo-tööriistad kõigi parimate e-posti turundusteenustega, sealhulgas MailChimp, AWeber, ConvertKit ja peaaegu kõigi muude võimalike võimalustega..

Sumo kasutamise plussid ja miinused

Aitamaks teil otsustada, kas see tööriist on teie WordPressi veebisaidi jaoks õige müügivihje genereerimise ja eesmärkide teisendamise pistikprogramm, on siin kiire kokkuvõte Sumo kasutamise plussidest ja miinustest:

Sumo kasutamise plussid:

 • Suur valik tööriistu, mis võivad asendada paljusid üksikuid WordPressi pluginaid.
 • Intuitiivse kasutajaliidese abil väga lihtne kasutada.
 • Üksikasjalikud sätted ja juhtelemendid parimate tulemuste saamiseks.
 • Premium versioon integreerub kõigi parimate kolmandate osapoolte tööriistade ja teenustega.

Sumo kasutamise miinused:

 • Tasuta versioon sisaldab külastajatele suunatud brändinguid.
 • Lisatasukavad on suhteliselt kallid.

Lõplikud mõtted

See tööriist List Builder 3 seadistamisel rakenduse Sumo komplektist peaks andma teile ettekujutuse selle teenuse kasutamise lihtsusest. Sumo kasutamise alustamiseks oma WordPressi veebisaidil kulub tõesti väga vähe aega või vaeva. Samuti oleksite pidanud saama idee, kuidas tasuta Sumo plugin on võrreldav premium Sumo võimalustega.

Selles pole kahtlust, Sumo on võimas tööriistakomplekt, mis aitab teie veebisaiti tõhusamalt täita, hoolimata teie eesmärkidest. Sumo saab aidata kas siis, kui soovite oma e-posti nimekirja täiendada, rohkem ühiskondlikke aktsiaid saada, müüki suurendada, publikut paremini mõista ja palju muud.

Kui aga olete valmis maksma suhteliselt kõrget kuutasu liitumistasu või kuvama oma saidil Sumo kaubamärki ja pääsema juurde piiratud funktsioonide komplektile, võivad teie jaoks olla paremad plii genereerimise WordPressi pistikprogrammid.

Mida arvate sumost? Kas maksaksite versiooniuuenduse eest või on teile tasuta versioon piisav? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map