Sotsiaalse meedia integreerimise erinevad viisid WordPressiga

Liikluse otsimootoritest liiga sõltuvaks saamine pole kunagi hea mõte – üks algoritmi värskendus võib potentsiaalselt vähendada liikluse üleujutusi trikiks. Seda silmas pidades on muude liikluse allikate, eriti sotsiaalmeedia ärakasutamine oluline osa teie veebisaidi pikaajalise edu kindlustamisel: tugeva sotsiaalse jälgimise ja hästi jagatava sisu omamine võimaldab teil oma liiklust oma saidile suunata. Teisisõnu, kui teie veebisait teeb kui SERP-d vähenevad, pole mõju katastroofiline.


Nüüd olen nõus kihla vedama, et enamik teist on juba oma veebisaidile sotsiaalse jagamise nupud installinud, eks? Kuid see pole ainus viis oma veebisaidi sotsiaalsemaks muutmiseks. Täna tahan teile tutvustada seitset WordPressi sotsiaalmeedia pistikprogrammi. Iga pistikprogramm lisab teie veebisaidile pisut teistsuguse funktsiooni, aidates teil sotsiaalmeedias kõige paremini kasu saada.

Sotsiaalmeedia sulgedest tasuta WordPressi pistikprogramm

Social_Media_Feather

Sotsiaalmeedia sulgedest on tasuta sotsiaalsete jagamisnuppude pistikprogramm. Pistikprogramm võimaldab teil oma veebisaidile lisada stiilse sotsiaalse jagamise nuppude komplekti – saate lisada ka sotsiaalmeediat järgige nupud – mis võimaldavad külastajatel jagada teie sisu sõpradega valitud sotsiaalse kanalil.

Pistikprogramm toetab kõiki suuremaid sotsiaalseid võrgustikke: Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, reddit, Pinterest ja tumblr. Saate puhta kaasaegse nupukomplekti, mille saab panna enne või pärast iga postitust. Järgmisnupud saate ka oma saidil ükskõik kuhu paigutada, kasutades selleks spetsiaalset vidinat.

Vaatamata tugevale rõhuasetusele stiilile, on pistikprogramm uskumatult kerge. Sotsiaalmeedia sulgedest ei kasutata üldse Javascripti, mis tähendab, et selle laadimine on ülikiire! Saadaval on mitmeid lisatasu laiendusi, sealhulgas lisavõimalusi ikoonikomplektid, ja laheda välimusega halltoonid efekt.

Sotsiaalne jagamine ja Locker Pro Premium WordPressi pistikprogramm

Social_Share_and_Locker_Pro

Social Share & Locker Pro on fantastiline kaks-ühes lisatasu plugin, mis on saadaval CodeCanyoni 14 dollari eest. Oma raha eest saate mõlemad nägusad suhtlusnupud ja sotsiaalse kapi funktsionaalsuse.

Social_Share_and_Locker_Pro_Screenshot

Pistik toetab 20 kõige olulisemat sotsiaalmeedia kanalit ja teie jagamisnupud saab paigutada teie lehe kõikjale – ülemisele, alumisele, vasakule või paremale. Neid saab fikseerida absoluutne positsiooni või hõljuda nii, et need ilmuvad ekraanile kogu aeg. Jagamisnuppe saate paigutada ka otse oma sisusse lihtsa lühikese koodi abil.

Nupud laaditakse kiiresti ja neid on kümme erinevat tooni. Iga nahk näeb välja puhas ja stiilne ning sellega saab valida sotsiaalse logo ja täisnime kuvamise vahel – saate vaadata paljusid nahku siin. Võite ka loendurite kuvamise nuppude kõrval kuvada.

Parim asi selle pistikprogrammi juures on täiendava sotsiaalse kapi funktsioon. See võimaldab teil lukustada oma premium-sisu, mida külastaja saab vaadata alles pärast sisu jagamist Twitteris või Facebookis.

NextScripts: sotsiaalse võrgustiku automaatne postituse tasuta WordPressi pistikprogramm

NextScripts

Veel üks muljetavaldav tasuta pistikprogramm Suhtlusvõrgustiku automaatpostitaja teeb täpselt seda, mida tina ütleb: ta saadab teie sisu igasse konfigureeritud sotsiaalsesse võrku kohe, kui vajutad nupule „avalda”.

Me kõik teame, et oma artiklite regulaarne postitamine sotsiaalmeediasse on suurepärane viis liikluse meelitamiseks oma veebisaidile ja see pistikprogramm säästab sellega märkimisväärselt palju aega: te ei pea enam iga postitust käsitsi igasse kasutatavasse suhtluskanalisse lisama. . Samuti saate iga suhtlusvõrgustiku jaoks lisada rohkem kui ühe konto, mis muudab isikliku ja ettevõtte konto samaaegse integreerimise lihtsaks.

Pistikprogramm toetab praegu 27 erinevat suhtlusvõrgustikku – ilmselt kuuluvad kõik olulisemad sellesse loendisse. Samuti saate pistikprogrammi konfigureerida lisama sotsiaalsete postituste juurde artikli silte / kategooriaid hashtaglidena, muutes teie sisu hõlpsamaks leidmiseks.

Pinteresti automaatne Pin Premium WordPressi pistikprogramm

Pinterest_Automaatne_Pin

Kui pildid on teie veebisaidi oluline funktsioon, siis kahtlemata olete juba Pinterest aktiivne. Saadaval hinnaga 15 dollarit võib Pinterest Automaatne Pin WordPressi pistikprogramm märkimisväärselt parandada, kui kiiresti ja tõhusalt saate oma pilte üles laadida. Pistikprogramm sünkroonib sujuvalt teie Pinteresti kontoga, mis võimaldab teil siis kiiresti piiramatu arvu pilte kinnitada. See tõmbab ka jälgitavaid tabeleid, mis aitab teil valida, kuhu soovite oma pilte postitada.

Postituse koostamisel tuvastab automaatne pin automaatselt kõik pildid, mis postituse avaldamisel postitatakse otse Pinteresti – kui plaanite oma postituse hiljem avaldamiseks, kinnitatakse teie pildid alles siis, kui postitus reaalajas avaldatakse. Samuti on teil võimalus eemaldada pilt, mida te ei soovi postitada. Näete tekstiredaktorist paremal uut metaboksi, mis võimaldab teil valida tahvli, kuhu ripploendist oma pildid lisada.

Lisaks sellele saate tagasi pöörduda ja avaldada pilte juba avaldatud postitustest. Lihtsalt vaadake oma olemasolevaid postitusi, klõpsates nuppu Kõik postitused valige WordPressi juhtpaneelilt uus saadaval hulgitoimingute suvand: Kinnitage need. Massiivse üleslaadimisega seotud probleemide vältimiseks võib pistikprogramm teie nööpnõelu ajada, st minutis on kinnitatud ainult üks pilt.

SocialFans reageeriv sotsiaalne loendur Premium WordPressi pistikprogramm

SocialFans

SocialFans on fantastiline premium-plugin, mis võimaldab teil oma veebisaidile lisada visuaalselt uimastavaid sotsiaalseid nuppe, mis võimaldab teil luua oma fänne, jälgijaid ja tellijaid. See toetab muljetavaldavaid 30+ sotsiaalmeediavõrgustikke ja seda saab CodeCanyonist alla laadida 16 dollari eest. Nuppude jaoks on valida palju erinevaid nahku, sealhulgas värvilised, heledad, tumedad ja läbipaistvad. Iga naha jaoks on saadaval ka mitmeid üleminekuanimatsioone ja klõpsanimatsioone.

SocialFansi ekraanipilt

Nupud reageerivad ja sobivad igale vidinaalale. Saate valida, kas kuvada nuppe loendivormis või ilusa välimusega blokeeritud puzzle-kujunduse vahel. Mõlemad näevad suurepärased välja. Pistikprogramm pakub ka võimalust kuvada teie sotsiaalsete jälgimiste loendur, näidates kas kõigi aegade arvu või jälgijate arvu kindlaksmääratud ajaperioodil, sõltuvalt teie eelistustest.

Twitteri vidinad tasuta WordPressi pistikprogramm

Twitteri vidin

Ehkki see pole tehniliselt pistikprogramm, on Twitteri vidina integreerimine suurepärane võimalus oma veebisaidile erineva sotsiaalse elemendi lisamiseks. Vidina vidin võimaldab teil lisada oma veebisaidi külgribale reaalajas Twitteri voo. Võite kuvada oma postitusi ja vestlusi või kuvada mis tahes postitusi, millel on kindlaksmääratud räsimärk (eelistatavalt teie enda pühendatud räsimärk). See sobib suurepäraselt külastajatele näitamiseks, kuidas teie fännidega suhtlete, või edastamiseks, mida arvab teie veebisaidist sotsiaalmeedia maailm – kui tagasiside on positiivne, on see tõesti suurepärane sotsiaalne tõend! Külastajad saavad teiega hõlpsamini suhelda, klõpsates vidina lingil.

Vidina lisamine on ülikiire: minge lihtsalt oma Twitteri konto sätete juurde ja valige vidin. Sealt saate enne koodide genereerimist oma WordPressi saidi HTML-i vidinasse kleepimiseks genereerida seadete ja paljude kohandamisvalikutega..

CoSchedule’i tasuta WordPressi pistikprogramm

CoSchedule

CoSchedule on peamiselt kõik-ühes toimetuskalender, kuid sisaldab ka mõnda muljetavaldavat sotsiaalmeedia funktsiooni. Teenuse hind on 10 dollarit kuus, kuid võite saada 14-päevase tasuta prooviversiooni.

CoSchedule võimaldab teil sünkroonida suvalise arvu sotsiaalse meedia kontosid kõigis suuremates võrkudes. Seejärel võimaldab see teil luua ja ajastada sõnumeid otse WordPressi tekstiredaktori alla paigutatud metaboksist – see tähendab, et saate oma sotsiaalmeedia postitusi kirjutada kui ajaveebite. Postitusi saate ajastada vastavalt sellele, millal teie postitus avaldatakse, näiteks kaks, neli ja kuus tundi pärast postituse avaldamist. Kui muudate oma avaldamise kuupäeva, nihkuvad sellega seotud sotsiaalsed postitused sellega automaatselt.

Pistikprogramm loob ka muljetavaldava pukseerimiskalendri, mis sisaldab kogu teie ajastatud sisu ja kavandatud sotsiaalsed postitused. See võimaldab teil visualiseerida oma ajaveebi ajakava kõiki aspekte, võimaldades näha, millised päevad on sisu osas kerged, ja see aitab teil luua järjepidevama avaldamise ja sotsiaalse ajakava.

Lõplikud mõtted

Kuna sotsiaalmeedia tähtsus kasvab, kasvab ka sotsiaalsete WordPressi pistikprogrammide arv. See võib teie veebisaidile sobiva pistikprogrammi leidmise uskumatult keeruliseks muuta, koos kõigi erinevate pistikprogrammidega.

Selle artikli eesmärk on tutvustada teile mitut erinevat sotsiaalmeedia pistikprogrammi – millest igaüks pakub erinevat funktsiooni – see aitab teil sotsiaalmeedia kanalitest maksimumi võtta. Samuti saate vaadata meie postitust WordPressi 20 parimate sotsiaalmeedia pistikprogrammide kohta, et näha rohkem tasuta ja tasulisi valikuid oma saidile sotsiaalsete linkide lisamiseks.  Kui teate mõnda vinge sotsiaalmeedia pistikprogrammi, mida selles loendis pole, siis andke meile sellest allpool kommentaaride jaotises teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map