Snapchati kasutamine oma WordPressi kasvatamiseks

Snapchati kasutamine oma WordPressi kasvatamiseks

Igal päeval on Snapchatiga üle 150 miljonit inimest klõpsude kasutamine, saatmine ja vastuvõtmine. Nende vahel vaadatakse 2,5 miljardit pilti ja vaadatakse 10 miljardit videot. See on iga päev! Niisiis on aeg teada saada veel maailma kõige kiiremini kasvava sotsiaalmeedia platvormi kohta ja kuidas seda saab kasutada teie WordPressi veebisaidi eesmärkide saavutamiseks.


Selles artiklis vaadeldakse põhjalikult, mis on Snapchat, kes seda kasutab ja kuidas see aitab teie WordPressi järgimist laiendada. Seejärel arutame näpunäiteid ja näpunäiteid Snapchati kommuuni loomiseks ning kaalume parimate tavade kasutamist, kui soovite oma ettevõtte reklaamimiseks klõpsasid lisada.

Mis on Snapchat?

Objektiivid

Snapchati on populaarne mobiilirakendus, mis võimaldab teil saata fotosid ja videoid sõpradele ja jälgijatele. Selle eripäraks, mis võimaldab sellel silma paista sotsiaalmeedia kanalite hulgast, on see, et piltide või nende hetkeks tuntud piltide kestus on vaid lühike – 1 sekund kuni 24 tundi, misjärel need automaatselt kustutatakse..

Snapchati kasutamise üks peamisi atraktsioone on see, et see on lõbus. Saate piltidele enne nende saatmist lisada teksti, märkusi ja emotikone, aga ka Snapchati läätsi. Objektiivid lisavad koera kõrvu nägudele, vahetavad nägusid ekraanil olevate teistega ja palju muud. See võib tunduda pisut hullumeelne, aga proovige järele, see on lõbus!

Kes kasutab Snapchati?

Snapchati on ammu teada olnud, et meelitada nooremat publikut, ulatudes peamiselt teismelistest kuni kolmekümnendate aastate alguseni. Algselt kasutasid Snapchaadi valdavalt selle demograafia nooremad noored, eriti noored teismelised. Viimasel aastal on aga kõige kiiremini kasvav grupp olnud üle 24-aastased. Nii et kui teie sihtrühm on umbes 30-aastane või alla selle, on aeg kaaluda tõsiselt Snapchati kui oma ettevõtte olulist sotsiaalmeedia kanalit.

Miks peaksite kasutama Snapchati

Snapchati

Snapchatist on saamas äärmiselt tõhus turundusplatvorm. Iga ettevõte, mis juba kulutab palju aega piltide ja videokandjate tootmisele ja postitamisele, leiab Snapchati loomuliku sobivuse. Snapchati kinnisidee piltide ja lugude jutustamise osas on sellest ideaalne kanal reklaamida mis tahes äri toidu-, reisi-, meedia-, fitnessi-, muusika- või moetööstuses, kui nimetada vaid mõnda neist. See võib aidata nii …

Meelitage uusi jälgijaid

Oma WordPressi järgmiseks kasvatamiseks on oluline veenduda, et olete kohal ja reklaamite oma ettevõtet samades kohtades kui oma sihtrühma. Kui teie potentsiaalne vaatajaskond ripub Snapchainis, kuid te ei ole, siis on raske suhelda nendega, kes võivad teie niši huvitada. Snapchati võtmeisikuks saamine võib aidata teil suhelda uute inimestega, kes on võib-olla nooremad demograafilised näitajad, mis suurendab teie jälgimist.

Parandada bränditeadlikkust

Saate mitte ainult luua ühenduse Snapchatis uue vaatajaskonnaga, vaid ka suurendada bränditeadlikkust. Pidevalt Snapchartsis viibimine hoiab teid jälgijate mõtetes värskena, julgustades neid naasma oma WordPressi veebisaidile ja saama regulaarseteks külastajateks.

Suhtle oma vaatajaskonnaga

Snapchati olemuse tõttu on ajastatud kaduvate piltidega see sotsiaalmeedia kanal kiire tempoga, toimudes reaalajas. Snapchartsis viibides saate näha suundumusi, millele teie publik reageerib, ja nendega suhelda, kasutades asjakohaseid klõpse ja sisu. See suhtlus aitab teie jälgijaid teie ettevõttest huvipakkuvana hoida.

Platvorm, mille kaudu saate oma WordPressi saiti reklaamida

Nagu iga sotsiaalmeedia kanal, pakub ka Snapchat muljetavaldavat platvormi, kust saate oma saiti reklaamida. Ükskõik, kas proovite suurendada oma saidi liiklust, genereerida müügivihjeid, reklaamida tooteid ja teenuseid või midagi muud, annab Snapchat teile selle jaoks väljundi.

Nii et nüüd teate natuke Snapchati ja selle kasutamise eeliste kohta. Aga kuidas alustada?

Jälgimise loomine Snapchatis

Lae alla

Snapchandi seadistamine on kiire ja lihtne, selleks kulub vaid minuteid. Laadige see alla Apple Store’ist või Google Playst ja pärast kiiret registreerimist olete valmis minema. Enne kui saate hakata Snapchati oma ettevõtte reklaamimiseks kasutama, peate esmalt üles ehitama järgmise Snapchati.

Nagu näiteks Facebooki, Twitteri või mõne muu sotsiaalmeedia platvormi ehitamine, võib see olla aeganõudev. Mida saate teha, et pall kiiresti veereks?

Lisage oma WordPressi saidi Snapchaps-kood

Julgustage oma olemasolevaid WordPressi jälgijaid ja külastajaid teid Snapchainis lisama. See on tõhus viis hoida ühendust oma WordPressi vaatajaskonnaga, julgustada neid teie saiti uuesti külastama või teie tooteid ostma.

Snapcode

Snapchati koppvidin võimaldab teil oma veebisaidil kuvada oma isikliku koopia. Sünkroonkood toimib samamoodi nagu nupp „Jälgi mind”. Teie vaatajaskond lihtsalt skannib teie telefoni abil oma koodi ja seejärel saab ta teid Snapchatides kohe sõbraks lisada. Sihtekoodi saab alla laadida kaustast Snapchati konto. Seejärel laadige see lihtsalt üles Snapchati koodiga vidinasse ja lisage see oma WordPressi veebisaidile.

Kuvage oma WordPressi saidil snapside galerii

See, et olete lisanud oma sünkoodi oma WordPressi veebisaidile, ei tähenda see, et teie vaatajaskond teid kohe sõbraks lisab. Reklaamige oma Snapchati kontot, kui oma veebisaidil on pildipiltide galerii, mida olete varem Snapchainis jaganud. See on suurepärane viis näidata oma WordPressi jälgijatele, mis neil puudu on, ja see võib lihtsalt sundida neid Snapchatiga teiega liituma..

Risti reklaamida Snapchatihti teistel sotsiaalmeedia platvormidel

On oluline reklaamida Snapchati ka teistes sotsiaalmeedia kanalites. Postitage klõpsud oma Snapchati kontolt Facebooki või Twitterisse, et näidata inimestele, kes olete kohal ja aktiivsed ning keda tasub jälgida. Ja kuvage oma Snapcode, et aidata inimestel teid Snapchainis hõlpsalt leida.

Saate oma Snapchati URL-i kuvada ka mis tahes muul kasutataval sotsiaalmeedia kanalil. Snapchandi URL-i leidmiseks avage lihtsalt Snapchat ja valige „Lisa sõpru> Jaga kasutajanime“. See aitab teie sotsiaalmeedia jälgijatel hõlpsalt otsida ja teid Snapchati kaudu leida.

Paku ergutust

Oma Snapchati konto reklaamimisel oma WordPressi veebisaidil või sotsiaalmeedias pakkuge stiimulit, mis julgustaks külastajaid teid Snapcharti sõbraks lisama. Kui inimesed lisavad teid, saatke neile hetk sooduskupongi koodi või URL-i oma saidi salajasele lehele. Muutke see oma niši jaoks asjakohaseks, nii et meelitate õiget tüüpi inimesi.

Kasutage GhostCodes

Kummituskoodid

GhostCodes on suurepärane koht teiste leidmiseks, kes tunnevad huvi teie tööstuse vastu, ja nende leidmiseks teid. See rakendus on põhimõtteliselt andmebaas Snapchati kasutajatest, kes on erinevates nišides huvi väljendanud. Postitage ennast GhostCodesisse, et inimesed leiaksid teid üles, seejärel otsige ka neid, kes tunnevad huvi teie valdkonna vastu. See on suurepärane võimalus paljastada oma ettevõte Snapchati kasutajatele, kes otsivad aktiivselt oma valdkonna kaubamärke ja ettevõtteid.

Snapchati parim tava

Kui olete loonud Snapchati fännide baasi, peate hoolikalt planeerima, kuidas kavatsete Snapchati kasutada oma WordPressi jälgimiseks ja oma ettevõtte reklaamimiseks. Mõelge oma eesmärkidele Snapchatis ja sellele, mida soovite saavutada. See aitab teil otsustada, millised tüübid sobivad teie ettevõttele ja vaatajaskonnale kõige paremini.

Lisage jaotisesse „Minu lugu” snapsid

Nagu me juba mainisime, töötab Snapchat nii, et teete pildi või video ja saadate seejärel sõbrale. Seejärel kuvatakse seda mitu sekundit enne kadumist.

Ja mis kõige tähtsam – klõpsamisi saab lisada ka jaotisse „Minu lugu”. Just seda funktsiooni saab tõesti kasutada ettevõtete reklaamimiseks. Siin on piltide 24-tunnine eluiga ja neid saab vaadata iga teie jälgija. See tähendab, et peate kauem laiema vaatajaskonnani jõudma ja oma klõpsudega mõju avaldama.

Kasutage videoid ja muud lõbusat ja huvitavat sisu

Napsutab

Pidage meeles, et Snapchat on lõbus ja lahe. Nii et veenduge, et ka teie sisu oleks! Kasutage video võimsust, et suhelda oma jälgijatega, lisada teksti ja kleebiseid ning muuta klõpsud popiks! Kui olete toidutööstuses, postitage toidust hämmastavaid pilte. Kui olete spordiga seotud, lisage treeningutest klippe. Või kui haldate e-poe poodi, näidake teile tooteid, mida kasutate. See on teie võimalus oma ettevõtet, teenust või tooteid tõesti turundada, nii et tehke sellest kasu.

Lisage reaalajas uudiseid, teadaandeid, tutvustusi ja allahindlusi

Kui klõpsate jaotises „Minu lugu” klippe, saate iga pilti või videot vaadata 24 tundi. Pärast seda nad kustutatakse. See muudab Snapchati väga „nüüdseks” ruumiks. Kasutajaid ei huvita minevik ega tulevik, vaid vahetu olevik.

Seetõttu proovige alati postitada reaalajas uudiseid ja teadaandeid. Lisage hetk uut toodet, mis on sel päeval poodi jõudnud. Saatke välja sooduskood, mida saab kasutada vaid 24 tunni jooksul, kui klõps on nähtav. Paku oma WordPressi veebisaidile ajaliselt tasuta pakkumisi või reklaame, mis sunnivad vaatajaid viivitamatult reageerima, suurendades liiklust ja suurendades jälgijate arvu. Kasutage klõpsude lühikest eluiga enda jaoks, survestades oma publikut tähelepanu pöörama ja tegutsema kiiresti.

Looge oma GeoFilter

Geofilter

Telliskivi- ja mördiettevõtetele oma loomine Geofilter on suurepärane võimalus reklaamida Snapchati. Geofilter on filter, mille saab lisada pildi ülaossa, mis on tavaliselt teie ettevõttega seotud tekst või logo. Nii et kui inimesed teie ruumidesse sisenevad, saavad nad lisada oma filtri oma pilti, et selgitada, kus nad asuvad. See on suurepärane viis bränditeadlikkuse tõstmiseks ja vaatajaskonna reklaamimiseks, kes reklaamib teie ettevõtet teie jaoks.

Muude reklaamivõimaluste hulgas Snapchatil on videoreklaamid või Kiirreklaamid nagu neid tuntakse, ja oma läätse loomine. Need on aga ülimalt kallid võimalused ja tegelikult on need praegu kättesaadavad ainult suurtele ettevõtetele.

Lõplikud mõtted

Snapchat on kasutamata turg, kuid miljonid kasutavad seda iga päev. Kui teie ettevõte on suunatud noorematele tarbijatele ja teie eesmärk on oma kaubamärgi reklaamimine visuaalsete piltide ja videote kaudu, siis on see sotsiaalmeedia kanal, millega soovite ühendust saada. Kahtlemata on teie WordPressi veebisaidi võimalused tohutud.

Millised on teie esimesed muljed Snapchatist? Palun jagage oma mõtteid selle sotsiaalmeedia kanali kohta allpool olevates kommentaarides …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map