Sisuturunduse näpunäited WordPressi kasutavatele väikeettevõtetele

Sisuturunduse näpunäited WordPressi kasutavatele väikeettevõtetele

Olenemata teie ettevõtte või toimingu suurusest, on sisuturundusega tegelemine kohustuslik. Kui juhite aga väikest ettevõtet või tegutsete seal iseseisvalt, on ilmselt õiglane öelda, et teil on oma teenuste ja toodete reklaamimiseks vähem ressursse kui suurettevõttel. Isegi see ei tähenda, et ilma õige strateegiata ei saaksite suurepäraseid tulemusi, nii et oleme kokku pannud oma sisuturunduse näpunäidete loendi.


Lihtsamalt öeldes hõlmab sisuturundus kvaliteetse sisu tootmist, mida seejärel reklaamitakse, et tuua teie veebisaidile rohkem sihitud liiklust. Parandades sisuturunduse jõupingutusi, võtab teie sait vastu rohkem külastajaid, suurendate potentsiaalsete klientide arvu. Lõppkokkuvõttes võib see teie ettevõte rohkem müüki teenida.

Sisuturundusstrateegia rakendamiseks või parendamiseks on palju erinevaid viise. Õnneks, kui teil on WordPressi veebisait, on olemas mõned võimsad WordPressi pluginad, mille abil saate abi saada. Olenemata teie sisuturunduse kogemusest ja sellest, kui palju aega teil on vaja anda, alustavad allolevad sisuturunduse näpunäited teid õiges suunas või suurendavad teie praeguseid pingutusi.

1. Looge suurepärane sisu

Võib-olla ei tahaksite seda kuulda, kuid sisuturunduse kõige olulisem aspekt on sisu ise. Paljud inimesed seovad end sõlmedes selle üle, kuidas hämmastavat sisu toota või isegi lihtsalt otsustada, millistest teemadest kirjutada.

Parim nõuanne väikeettevõtetele on hoida see lihtsana. Mõelge, millist teavet teie kliendid soovivad teada saada. Milliseid küsimusi nad on viimasel ajal küsinud? Mida olete leidnud end ikka ja jälle selgitamas? Kui kellelgi on mõni probleem, mida nad on teiega arutanud, on enam kui tõenäoline, et paljudel teistel inimestel on sama probleem ja nad tunnevad seda kodus.

Pange kirja oma sihtrühma ja olemasolevate klientide päringud ja mured ning muutke see sisuks. Parim viis oma saidile huvitava ja huvitava sisu lisamiseks on ajaveebi kaudu, nii et võtke arvesse kliendi küsimusi ja muutke need kõik ajaveebi postituseks. Proovige muuta need postitused informatiivseteks ja lõbusateks, kuid mis kõige tähtsamad teie sihtrühma jaoks, nii et nad on lugemisele meelitatud.

Nüüd, kui mõni potentsiaalne klient või klient asub Google’is otsima vastust oma päringule, on tõenäoline, et nad leiavad teie ajaveebi. Pärast oma küsimusele vastuse saamist võivad nad mõne hiireklõpsu jooksul olla teie kassas või kontaktide lehel – valmis tegema järgmist sammu teie müügiosakonnas.

2. Kasutage kvaliteetset WordPressi teemat

WordPressi sisuturunduse teema kokku

Valida on palju WordPressi teemasid ja kui teete oma äri või ajaveebi veebis alustamiseks esimese asjana, võib see osutuda väga rabavaks. Sisuturunduse jaoks soovite teema, mis laadib kiiresti, paistab professionaalne, on lihtne kasutada ega maksa sulle kätt ja jalga. Me ei saa WordPressi teemat piisavalt soovitada. See teema on optimeeritud kiiruse jaoks, sellel on sadu teemakohandaja valikuid ja see on lihtne lohistage lehe koostaja ja maksab vähem kui uus printer. Mis tahes ettevõtte või ajaveebi jaoks on Total suurepärane teema sisuturunduse veebisaidi loomiseks.

3. Korraldage oma sisu loomine

Väikesemahulise ettevõtte jaoks soovite postitada vähemalt ühe, ideaaljuhul kahe ajaveebi postituse nädalas. Sageli alustavad inimesed oma saidile sisu loomist ja lisamist. Kui see on uus, olete motiveeritud! Kuid nädala möödudes kipuvad nad siiski maha jääma. On tõesti oluline regulaarselt sisu lisada ja parim viis selleks on jälgija või kalendri kasutamine. Kasutaksite kalendrit koosolekutel või muudes oma ettevõtte olulistes aspektides, miks mitte postitusi ja tutvustusi?

Toimetajakalender WordPressi plugin

Toimetuse kalender on WordPressi tasuta pistikprogramm, mis võimaldab teil näha kõiki päeva, nädala või kuu kavandatud postitusi. See võimaldab teil korraldada, millal artiklid plaanitakse avaldada, millised ideed teil on tulevase sisu jaoks ja palju muud. Kõik see teave on esitatud selges kalendrivormingus. See tasuta pistikprogramm pakub kiiret ja lihtsat võimalust püsida kursis oma sisu loomise kohustustega.

4. Ärge unustage e-posti aadressi

Sisuturunduse näpunäidete loend poleks täielik ilma meiliaadressi puudutamata. On ülioluline, et proovite koguda oma veebisaidi külastajate e-posti aadresse ning pidada klientide ja klientide e-kirjade loendit. Kui seadistate meilisõnumite või abonentide loendi, saate nüüd nende kontaktideni jõuda iga kord, kui postitate oma ajaveebisse uue artikli. Need e-posti teel saadetavad teatised aitavad teie vaatajaskonnal uutest artiklitest teadlikumaks saada ja julgustavad teda teie saiti külastama, et rohkem teada saada.

MailChimp WordPressi jaoks

MailChimp on võimas meiliturunduse lahendus. Paigaldades tasuta MailChimp WordPressi jaoks plugina ja MailChimpis registreerumisega saate alustada meililisti koostamist. MailChimpi kaudu saate seejärel oma uue sisu automaatselt e-postiga kõigile või mõnele grupile e-postiga saata. See on oluline viis oma klientidega suhtlemiseks ning oma ajaveebi ja ülejäänud veebisaidi vaatajaskonna kutsumiseks..

5. Hallake oma sotsiaalmeediat

Sotsiaalmeedia on veel üks oluline viis oma sisu jagamiseks ja saidi reklaamimiseks. Ükskõik mis tüüpi ettevõte teil on, peate olema kohal sotsiaalmeedias. Mida rohkem artikleid loote, seda rohkem peate erinevates sotsiaalmeedia kanalites jagama, seda rohkem inimesi teie sisuga paljastatakse.

Social Warfare Free Social Sharing Plugin

Lihtsaim viis oma sisu jagatavaks muutmiseks ja inimeste julgustamiseks teid sotsiaalmeedias jälgima on oma saidile jagamisnuppude lisamine. Ühiskondlik sõjapidamine on freemium WordPressi pistikprogramm, mis on spetsialiseerunud sotsiaalsetele jagamistele ja teie saidi liikluse suurendamisele.

Lisaks sotsiaalsete jagamisnuppude pakkumisele on see abiks ka sotsiaalse meedia turunduse muude aspektide jaoks, sealhulgas pakub võimalusi Pinteresti konkreetsete piltide jaoks ja loob Twitterisõbralikud hinnapakkumised. See pistikprogramm varustab teie veebisaidi tööriistadega, mida vajate oma sisu jagamise alustamiseks ja tugeva sotsiaalmeediumikogukonna loomiseks, mis jagab teie sisu ka teie jaoks.

6. Säästke aega CoSchedule abil

Sisuturunduse ja üldiselt sotsiaalmeedia üks peamisi probleeme on see, et see võib olla aeganõudev. Pidev uue sisu loomine ja selle pidev jagamine erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel võib olla iseenesest täiskohaga töö. CoSchedule saab selles aidata ja säästab palju aega ja energiat.

CoSchedule'i tasuta WordPressi pistikprogramm

CoSchedule on esmaklassiline WordPressi pistikprogramm (koos 14-päevase tasuta prooviversiooniga), mis töötab natuke nagu toimetuskalender. CoSchedule aitab mitte ainult ajaveebiartikleid, vaid ka kõiki sellega kaasnevaid sotsiaalmeedia postitusi ajastada. See võimaldab teil ka vanu postitusi hõlpsalt uuesti jagada, nii et te ei pea pidevalt uut sisu looma. Kõik see toimub WordPressi juhtpaneelilt, säästes aega ühelt saidilt teisele hüppamiseks ja iga kanali nõuetele vastamiseks.

7. Kasutage Analyticsit sisuturundusstrateegia parendamiseks

Analytics on sisuturunduse ülioluline osa. See võimaldab teil näha, kui palju inimesi on teie saiti vaadanud, kuidas nad teid leidsid, millist sisu nad huvitavad ja milliseid lehti nad pole, aga ka palju muud.

Google Analyticatori tasuta pistikprogramm WordPress

Google Analyticator on suurepärane tasuta WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teil WordPressi armatuurlaual näha reaalajas statistikat. Selle pakutav teave aitab teil sisuturundusstrateegiat täiustada. Selle teabega relvastatud saate muuta teie sisu klientide huvide jaoks asjakohasemaks.

Sprout Social

Sprout Social on teenus, mis aitab teil jälgida teie sisu toimimist erinevates suhtlusvõrgustikes. See on esmaklassiline lahendus, mis pakub palju funktsioone, kuid selle sotsiaalmeedia mõõdikud on eriti muljetavaldavad.

Sprout Social’iga kaasas olevad tööriistad võimaldavad teil tõesti põhjalikult uurida, kuidas teie sotsiaalmeedia platvormid teid abistavad, kus teie sihtrühm on hangoutis ning millist sisu nad huvitavad ja jagavad. Seda tüüpi teave on oluline, et aidata teil oma saiti õigesti turustada, õigete inimestega õigel ajal ja õiges kohas!

Meie sisuturunduse näpunäidete kokkuvõte

Kõik ülaltoodud strateegiad on sisuturunduse olulised aspektid. Kui soovite, et teie ettevõte jõudsalt areneks, tasub võtta aega kõigi nende rakendamiseks. Seejärel kasutage neid järjepidevalt.

Kui alles alustate või pole veel sisuturundusstrateegiaga hakkama saanud, valige alustamiseks paar valdkonda, millele keskenduda. Minge siis sealt üles. Või lihtsalt alustage sisuturunduse näpunäidetest, mida oleme ülal jaganud. Edu!

Kas teil on häid sisuturunduse näpunäiteid? Mida olete proovinud, et see on olnud edukas? Mida peate veel parandama? Palun jagage oma kogemusi meiega allpool olevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map