Sissejuhatus pilvandmetöötlusse WordPressiga

Sissejuhatus pilvandmetöötlusse WordPressiga
 1. 1. WordPressi installimine Microsoft Azure’i
 2. 2. Kuidas WordPressi Google’i pilve installida
 3. 3. Installige WordPress AWS-i – Amazon Web Services
 4. 4. Praegu loeb: Sissejuhatus pilvandmetöötlusse WordPressiga
 5. 5. Kuidas installida WordPress programmi DigitalOcean

Tere tulemast pilvandmetöötluse uue ja ajakohastatud juhendi juurde 2019. aastal. Pilvandmetöötlus on viimastel aastatel hakanud massiliselt kasutusele minema, kuna ettevõtted ja väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted kolivad suurema osa oma teenustest pilve. Alates teie Amazoni tellimusest kuni teie Instagrami loo kuni artiklini, mida praegu loete, talletatakse, töödeldakse ja toimetatakse teile üle pilve.


Autori märkus:

See sissejuhatav artikkel pilvandmetöötluse kohta WordPressis avaldati algselt peaaegu neli aastat tagasi 2015. aastal. Selle aja jooksul oleme näinud pilvandmetöötluse kiiret kasutuselevõttu mitmetes tööstusharudes ja peamisi pilvetehnoloogiate täiustusi. Kõigi nende muudatuste korral jäävad pilvandmetöötluse põhiprintsiibid ja eelised siiski samaks. Pilvandmetöötluse peamised tüübid ei muutu. Teil on endiselt privaatseid, avalikke ja hübriidpilve juurutamisi. Kuidas organisatsioonid neid omaks võtavad, on muutunud.

See juhend on algaja juhend pilvandmetöötluse ja selle WordPressiga seotuse mõistmiseks.

Alustame:

 • Mis pilvandmetöötlus endast kujutab
 • Uurige selle eeliseid
 • Mõistage erinevaid pilvandmetöötluse lahendusi

Kui see on valmis, vaatame, kuidas pilvandmetöötlus WordPressi võimaldab.

Mis on pilvandmetöötlus?

pilvandmetöötlus WordPressi ülevaate jaoks

Vastavalt G2 vares, „Üks lihtsamaid viise pilve demonstreerimiseks on ladustamine. Traditsiooniline kohalik salvestusruum hoiab faile teie kõvakettal. Kui salvestate pildi või laadite alla programmi, salvestatakse see teie seadmesse. Pilvesalvestus seevastu salvestab selle faili veebis. Faili levitatakse kaugserverites ja sellele pääseb juurde Interneti kaudu. ”

Laiendage seda „ladustamise” mõistet nii, et see hõlmaks töötlemisvõimsust ja sisu edastamist. Teil on moodne pilv.

Lihtsamalt öeldes on pilv hajutatud arvutivõrk, mis teeb teie andmetest mitu koopiat eraldi masinatesse. Nii et kui üks server läheb alla, võtab teine ​​üle. Lõppkasutaja jaoks arvutamine kunagi ei peatu.

Pilvandmetöötluse erinevad tüübid

pilvandmetöötlus WordPressi tüüpide jaoks

Pilvearvutuslahendusi on nende kasutuselevõtu põhjal kolm peamist tüüpi. Teil on avalik, privaatne ja hübriidne. Enne alustamist peate mõistma, et lõpuks koosneb pilv mitmest arvutist (nn serverid), mis asuvad andmekeskustes.

 • A privaatpilv on nagu teie enda Uber. Te ei jaga seda teistega ja kasutate seda ainult oma pendelrände jaoks.
 • A avalik pilv on nagu Uberi bassein. Te pendeldate inimestega, kes lähevad samasse sihtkohta.
 • A hübriidpilv on segu kahest. (Ma ei saa mõelda überilaadsest näitest).

Pilvandmetöötluse maksumus

Privaatpilv: Privaatse või avaliku pilve rentimise kulud sarnanevad teie Uberi sõidu hinnaga. Privaatsed kabiinid (või pilve juurutamine) maksavad rohkem. Eeliseks on see, et see on palju turvalisem ja selle saab paigutada teie ettevõtte tulemüüri taha.

Avalik pilv: Avalik pilv on väga tasuv, kuid avaliku pilvega võrreldes on sellel teatud turvalisuse piirangud. Seetõttu näete avalike pilveserverite meditsiiniliste või valitsuse andmete salvestamisel palju nõuetele vastavuse probleeme.

Hübriidpilv – mõlema maailma parim: Ettevõtted arvasid, et parim investeeringutasuvus tuleb siis, kui ühendate era- ja avalikud pilved, mida nimetatakse ka hübriidpilveks. Ettevõtted saavad turvaliselt hoida tundlikke andmeid privaatses pilves, mida kaitsevad ettevõtete tulemüürid. Avalike või anonüümsete andmete kogutöötluse saab avalikku pilve alla laadida.

Pilvandmetöötluse eelised

pilvandmetöötlus WordPressi eeliste jaoks

Ehkki pilvandmetöötluse põhitehnoloogia on kiiresti edasi arenenud, pole pilvandmetöötluse põhieelised üldse muutunud. Siin on kiire ülevaade:

Saadavus ja koondamine: Kuna pilv on mitme omavahel ühendatud arvuti võrk, millel on teie kuupäeva identsed koopiad, saate kõrge kättesaadavuse ja koondamise. Teisisõnu, teie teenused ei tee kleiti. Kui muidugi kogu klaster alla ei lähe (niimoodi AWS-i elektrikatkestus).

Maksma-minnes-mudel: Sellest maksemudelist on saanud tänu pilvandmetöötlusele tööstusmudel. Möödas on päevad, mil teil oli vaja reserveerida hostimise ja andmetöötluse võimalused minimaalseks ajaks. Pilvandmetöötluse korral maksate ainult nende ressursside eest, mida kasutate. Suure jõudlusega pilviklastrite jaoks saate neid isegi paariks tunniks rentida ja arveldada ainult nende eest. Ilma varjatud kulude ja seadistustasudeta – mitte midagi!

Skaleeritavus: Skaleeritavus võimaldab teil lihtsalt rohkem arvutusvõimsust osta just siis, kui seda vajate. Kui ressurssidega on tehtud, saate need lihtsalt pilve tagasi lasta.

Pilve kasutamisel on mitmeid muid eeliseid, kuid need on kõige üldisemad, mida kõik peaksid teadma. Kui soovite pilvandmetöötluse kohta rohkem teada saada, soovitaksin lugeda G2 Crowdi lugemist sissejuhatav juhend. See on hästi kirjutatud geek-free viisil, mõeldud kõigi erialade inimestele.

Juhivad pilvandmetöötluse pakkujad

Juhtivate pilvandmetöötluse pakkujate turuosa 2018. aasta teises kvartalis

Juhtivate pilvandmetöötluse pakkujate turuosa 2018. aasta teises kvartalis

Kui pilvandmetöötlus hakkas kiirenema, oli AWS-l suurem osa pilvanduse turuosast. Kuid 2018. aastal on asjad drastiliselt muutunud. Meil on mitu tööstusharu juhtivat pilveteenust, näiteks AWS, Google Cloud, Microsoft Azure, IBM ja Alibaba Cloud.

Pilvandmetöötlus ja WordPress

kinsta hallatav WordPressi hostimineEnamik parimatest WordPressi hostimise pakkujatest kasutab oma teenuste pakkumisel ühte juhtivat pilveteenuse pakkujat. Näiteks on Kinsta populaarne hallatava WordPressi hostimisteenuse pakkuja, mida hostitakse täielikult Google Cloudis. Muud teenused, näiteks Cloudways, pakuvad hallatud pilve WordPressi hostimist AWS-is, Google Cloudis ja teistes. Nad on sisuliselt keskmise kihi teenusepakkujad, kes haldab teie WordPressi saiti teie valitud pilveteenuse pakkujas.

Tere, Pilv!

Selles postitusesarjas arutame, kuidas WordPress suurematesse pilveteenuse pakkujatesse installida. Alustame ühe minu lemmiku pilvemajutusettevõttega – DigitalOcean. Hiljem liigume edasi selliste edasijõudnute teemade juurde nagu WordPressi installimine AWS-i ja muud tööstusstandardi pilveteenuse pakkujad. Kui teil on küsimusi pilvandmetöötluse või pilve hostimise kohta üldiselt, oleme kõik kõrvad. Võite minult otse küsida ka Twitteris @souravify ja vastan teile hea meelega. Siit edasi põnevale teekonnale – alustame!!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map