Sisseehitatud WordPressi suvandid, mida peaksite kasutama

Kui avastasite WordPressi, arvasite tõenäoliselt, et see on lihtsalt mill-ajaveebiplatvormi käitamine. Kuid kui olete hakanud avastama kõiki võimsaid sisseehitatud WordPressi suvandeid ja funktsioone, olete kindlasti huvitatud. Kui olete WordPressis alles uus, armastate seda postituse lugemise järel üha rohkem ja rohkem. Võite lihtsalt tunda soovi WordPressi armuda. Nagu tavaliselt, saab see postitus olema väga lõbus, kuid teie oma piiratud WordPressi tundmine võib teid üllatada. Haha ��


Jättes kõrvale … Tänane postitus kustutab janu – seda tugevat igatsust peate tundma õppima WordPressi (ja selle võimaluste) kohta. Postitus paljastab palju suurepäraseid WordPressi valikuid, millest peaksite 2014. aastal teadma. Alustame kõige tavalisemaga, et lihtsalt hoogu juurde luua.

WordPressi taustvalikud

AKISMET

akismet-wordpress-options-wpexplorer

“Kas Akismet (A.kis.met) pole WordPressi pistikprogramm?”
“Jah, see on pistikprogramm.”
“Kuidas te siis ümber pöörate ja nimetate seda sisseehitatud WordPressi variandiks?”

Alustuseks on see sisseehitatud. Te ei installi Akismet – aktiveerite selle lihtsalt API-võtmega, mida on lihtne omandada, kuid mis pole selles mõte. Akismet on üks parimaid rämpsposti pistikprogramme Internetis. Võidab võistlus kümme punkti zilchini. Automatticu ehitatud Akismet on superstaari rämpspostilahendus, mida mõned armastavad kakskümmend (20) miljonit WordPressi kasutajat.

Enne kui teete midagi oma WordPressi ajaveebiga, aktiveerige Akismet enda huvides. Ja teie vahel saate Akismeti aktiveerimiseks mitmel veebisaidil kasutada sama API-võtit. Võib-olla nad ehitasid selle niimoodi või on see viga. Kes teab? Kokkuvõttes täidab Akismet oma rolli suurepäraselt sisseehitatud WordPressi variandina.

JETPACK

jetpack-for-wordpress-wordpress-options-wpexplorer

Siis on veel Jetpack, mis annab teile terve hulga põnevaid funktsioone. Kui olete Jetpacki oma WordPress.com-iga ühendanud kontol, on teil juurdepääs järgmistele valikutele:

 • Täiustatud statistika viisakalt saidil WordPress.com
 • Teated, sest noh, teated on head
 • Avaldage funktsioon, mis jagab teie postitusi automaatselt
 • Jetpacki kommentaarid
 • Jetpacki tellimused
 • Meeldib
 • Karussell, et lisada pilt pildigaleriisse
 • Postitamine e-postiga
 • VaultPress
 • WP.me ​​viited
 • Google+ profiili integreerimine
 • Valikulise vidina nähtavus
 • Nimekiri on praktiliselt lõputu

Lihtsamalt öeldes pakub Jetpack teile palju hostitud WordPressi ajaveebi laadimiseks WordPressi võimalusi.

PERMALINKS

Mitu korda näete inimesi, kes kasutavad küsimärkide ja paljude numbritega URL-e. Lihtne on näha midagi sellist: http://www.example.com/?p=123. See ei saa teie WordPressi SEO heaks olla, arvestades, et WordPress pakub teile palju püsilinkide võimalusi, sealhulgas:

 • Päev ja nimi – http://www.example.com/2014/05/07/näidispostitus
 • Kuu ja nimi – http://www.example.com/2014/05/sample-post
 • Numbriline – http://www.example.com/archives/123
 • Postituse nimi – http://www.example.com/näidispostitus (sobib SEO jaoks)
 • Kohandatud struktuur (sobib ka SEO jaoks)

Leiad Permalink Seaded all Seadistused oma WordPressi administraator.

OTSI MOOTORI NÄHTAVUST

Oletame, et installisite just WordPressi. Teie veebisaidil pole sisu, seega pole tarvis kutsuda otsimootori ämblikke. Kõige parem on neid oodata. Kui olete piisavalt sisu kogunud, võite julgustada ämblikke oma veebisaidi indekseerima.

Ettevaatust: Otsimootori nähtavuse keelamine veebisaidil eemaldab teie saidi mitmeks päevaks otsingumootori indeksitest, mida te ei soovi. Veel üks asi: „… otsimootorite ülesanne on austada…“ – WordPressi teatel teie inkognito režiimis osalemise taotlus. Selle WordPressi valiku lubamiseks / keelamiseks liikuge aadressile Seadistused -> Lugemine ja sa näed „Otsingumootori nähtavus”.

Nõuandesõna: Ärge jagage seda võimalust, kui teil pole aimugi, mida teete.

E-POSTI POST

postitus e-postiga

Kas poleks lõbus ja mugav e-posti teel ükskõik kuhu postitada? Kuna te ei pea WordPressisse sisse logima, võite postitada mis tahes seadmest. See võib teie heaks töötada, kui teil pole aega oma veebisaidile sisselogimiseks, võib-olla seetõttu, et reisite palju või midagi sellist.

Teises postituses saate teada, kuidas WordPressi blogipostitusi e-posti teel avaldada, nii et ma ei käsitle seda täna. Kuid kui teate oma e-posti serverite ümber, saate seda WordPressi võimalust täies mahus ära kasutada, minnes Seadistused -> kirjutamine ja jätkame Postitage e-posti teel. Siin saate oma seadeid konfigureerida. Kasutusjuhendid on ka olemas Jetpack, Pistikprogrammis Postie või Postitus e-postiga WordPressi koodeks.

VÄLISKASVASÖÖD

Vastavalt WordPressi koodeks, “… Voog on spetsiaalse tarkvara funktsioon, mis võimaldab voorealajatel saidile juurde pääseda, otsides automaatselt uut sisu aSeejärel postitage teave uue sisu ja värskenduste kohta teisele saidile.”

Teisisõnu võimaldavad WordPressi kanalid teie veebikülastajatel teie ajaveebiga sammu pidada. WordPress pakub kuni viit (5) tüüpi voogu, nimelt:

 • Aatomi sööt
 • RDF / RSS 1.0 voog
 • RSS 2.0 voog
 • RSS 0.92 voog
 • RSS 2.0 kommentaaride voog

Saate hõlpsalt vooge oma WordPressi saidile (oma lugejate jaoks) lisada Vidinate ekraan. Vaja on ainult voo URL-e. Tavaliselt on teie postituse voo URL http://www.oma oma domeen.com/feed/ ja kommentaaride voo URL on http://www.oma oma domeen.com/comments/feed/.

Kui avate need voo URL-id oma brauseris, näete lihtsalt stiilipuudust dokumendipuu. RSS-voo üksuste kuvamiseks kasutage sellist vookogujat nagu Feedly või kergesti kättesaadav RSS widget oma Vidinate ekraan.  Ärge ajage segi RSS widget koos RSS-lingid vidin; esimeses kuvatakse vooüksused ja teises kuvatakse lingid teie voogudele.

WordPressi kanalite kohta lisateabe saamiseks külastage lehte WordPress toitub Codexist.

ELU TEEMADE ENNUSTAMINE

live-teema-eelvaade-wordpress-options-wpexplorer

See WordPressi variant on olnud olemas juba alates WordPress 3.4-st. Olete seda vähemalt üks kord teemade muutmiseks kasutanud. Kahtlemata on teema Live Preview eelvaade suurepärane, kuna see kiirendab teemade osas otsustamist. Pärast aktiveerimist näete teema täielikku vaadet. Mine lihtsalt Välimus -> kujundused ja hõljutage kursorit valitud teema kohal (peab olema passiivne). Klõpsake nuppu Reaalajas eelvaade kuvatav nupp.

NÕUETE TEEMA KLIENDI

Enne teema eelvaate funktsiooni hüvasti pakkumist ütleme mõned asjad WordPressi teemakohandaja kohta, mis on reaalajas eelvaate valiku lahutamatu osa. Ülaloleval pildil on teemakohandaja vasakpoolsel navigeerimisribal (kõik võimalused, mis on loetletud selle teema nime all, mida eelvaadate).

Teema kohandaja suvand võimaldab teil kohandada oma saidi pealkirja ja sildi, värve, päisepilti, navigeerimist, staatilist esilehte, jalust ja palju muud sõltuvalt teie teemas saadaolevatest valikutest. Kunagi pole olnud lihtsam oma WordPressi veebisaidi välimust kohandada. Klõpsake lihtsalt mõnel teemal, vaadake muudatusi reaalajas ja klõpsake nuppu Salvesta ja aktiveeri nuppu ja teie töö on tehtud. Paljud esmaklassilised teemakauplused on oma teemades üle minemas WordPressi teema kohandajale, kuna selle kasutamine on lihtne.

WordPressi blogimisvalikud

WordPress on ülemus blogimine platvormi, kuid siiani oleme rääkinud WordPressi valikutest, millel pole tegeliku blogimisega mingit pistmist. Eelseisvas jaotises räägime WordPressi valikutest, mis keerlevad postituse redigeerija ümber, kus suur osa toimingust niikuinii väheneb.

Mitme ekraaniga valikud

WordPress-screen-options-wpexplorer

Ekraani valikud on saadaval ka teie WordPressi kodu juhtpaneelil (kus teil on funktsioone ja vidinaid, näiteks Lühidalt, kiire mustand, tegevus, saidistatistika ja WordPressi uudised teiste hulgas. See on saadaval ka Lehed, kommentaarid, tagasiside ja mitmed muud kohad (sealhulgas mõned pistikprogrammid), kuid lähme tagasi postituse redigeerija juurde.

Uue ajaveebi postituse loomisel leiate Ekraani valikud rippmenüü ekraani paremas ülanurgas. See suvand võimaldab teil oma kausta lisada mis tahes hulga elemente Redigeeri postitust ekraan. Võite muu hulgas näidata jagamisvalikuid, kategooriaid, silte, arutelu, katkendit ja autorit.

Peale selle saate ekraani paigutust muuta, valides kuvatavate veergude arvu (kas ühe või kaks). Kui soovite näha, kuidas teie pildid teie tekstisisu sobivad, võite valida ühe veeru paigutuse, mis on kaasas laiendatud postitoimetajaga. Teisest küljest, kui soovite kompaktset vaadet ja teil pole piltidega probleeme (võib-olla ei mõtle te enne postitamist oma postituse eelvaatele), võite valida topeltveerulise paigutuse. Päeva lõpus sõltub see, mida te valite, teie enda isiklikest eelistustest.

HÕLPSU AUDIO ESITAMISLOEND

lihtne audio-esitusloend-wordpress-options-wpexplorer

Hea näide WordPress Audio Playlistist

WordPress on imeline platvorm. Näiteks kas teadsite, et te ei vaja oma WordPressi veebisaidile professionaalse välimusega helipleieri loomiseks pistikprogrammi? See teema pakub suurt huvi inimestele, näiteks muusikutele ja sügavale, kes sooviksid oma veebisaitidel mp3 (ja muid helifaile) hostida. Kui soovite, et teie veebikülastajad naudiksid teie veebisaidil mõnda muusikat, on helipleieri lisamine üsna lihtne.

Helimängija postitusele lisamiseks avage see redigeerijas ja klõpsake nuppu Lisage meedium nuppu. Valige saadud lehel Looge esitusloend.  Saate oma varem üles laaditud helifailid valida menüüst Meediumikogu või laadige need üles kohe ja siis. Valige esitusloend, klõpsates failidel ja seejärel klõpsake nuppu Looge uus esitusloend nuppu ekraani paremas alanurgas.

See viib teid uuele lehele, kus saate enne avaldamist esitusloendit muuta. Muutke vajadusel oma esitusloendit ja klõpsake nuppu Sisestage heli esitusloend nuppu. See viib teid tagasi postituse redigeerijasse, kus näete oma helipleierit. Mängija nägemiseks avaldage või värskendage oma postitust!

ASIDE: Saate kasutada sama meetodit helimängijate lisamiseks külgriba (või mujal) oma lehtedele ja vidinaaladele.

LIHTSUSTATUD TEEJATE TEGEMINE

Kas soovite oma säutsu oma sisus kuvada järgmiselt:

Kui vastasite jah, peaksite teadma, et säutsude manustamine on üks lihtsamaid WordPressi võimalusi, mida te kahjuks ei kasuta. Miks on see suurepärane WordPressi valik?

 • See näeb lahe välja (see ütleb, et teil on hullu WordPressi oskusi)
 • See aitab teil suurendada kasutajate kaasatust oma veebisaidil ja Twitteri kontol

Kuidas seda teha:

Minge lihtsalt Twitterisse, kopeerige säutsu URL ja kleepige see oma postituse redigeerijasse järgmiselt:

lihtne piiksuma-kinnistama-wordpress-options-wpexplorer

Kas näete esiletõstetud URL-i? Te ei pea HTML-redaktorisse lülituma. Kleepige lihtsalt URL ja salvestage postitus. Lihtne töö.

YOUTUBE VIDEOKORDSUS

Sellesse manustamisettevõttesse on samamoodi lihtne oma YouTube’i videoid manustada. Kleepige oma postitusse lihtsalt YouTube’i videolink ja salvestage muudatused. Järgnev AJ Clarke’i video on samm-sammuline juhend, mis näitab teile, kuidas kasutada hämmastavat WordPressi teemat “Topelt lohistamine”.

http://www.youtube.com/watch?v=zu80FX6mAQM

Ülaltoodud video manustamiseks kleepisin lihtsalt brauserisse YouTube’i lingi …

youtube-manustamine-wordpress-options-wpexplorer

… Sellesse postitusse ��

Kindlasti on see väga lihtne viis YouTube’i videote manustamiseks (ja rohkemate meetodite jaoks vaadake Tomi postitust videote oma WordPressi saidile lisamise kohta). Ainus negatiivne külg on see, et te ei saa selle meetodi abil video suurust kontrollida. Kui teate mõnda viisi, siis palun jagage seda meiega kommentaarides �� Proovisin linki div elementi panna (mis tähendas HTML-redaktorisse lülitumist), kuid see ei töötanud.

LINGID PILTIVÕTETES

Pikka aega ei olnud HTML-i piltide pealkirjastamine võimalik. Sellisena ei saanud te pildiallikate krediteerimiseks lisada subtiitrite linke. Pealegi ei saanud te seda teha Kursiiv, julge või allajoonitud teie pealdised.

Tänapäeval saate hõlpsalt linke piltide juurde lisada. Klõpsake lihtsalt oma pildil ja valige wordpress-image-options-image-wpexplorer ikoon, mis kuvatakse teie juurde pääsemiseks Kujutise valikud ekraan. Siin saate HTML-i lisada Pealdis kasti, nagu peate sobivaks.

9. mai 2014 - Mike Taylori päeva astronoomiapilt. Apod.nasa.govi viisakalt

9. mai 2014 – Astronoomia pilt päevast Mike Taylor. Apod.nasa.govi viisakalt

MÄRKUSTE KEELDAMINE

Kas soovite keelata kommentaarid kogu ajaveebi või üksikute postituste kohta? Kui jah, saate kogu WordPressi veebisaidil kommentaarid keelata, liikudes saidile Seadistused -> Arutelu ja tühistage valik “Luba inimestel uute artiklite kohta kommentaare postitada.” See keelab kõigi uute postituste kommentaarid.

Teise võimalusena võite kasutada Arutelu sisse Ekraani valikud uue postituse loomisel. Aruteluvidin annab teile valikuid selle postituse kommentaaride, tagasilükkide ja tagasipöördumiste lubamiseks või keelamiseks.

Visuaalse ja HTML (teksti) redigeerija vaheline vahetatavus

ümberlülitamine visuaalse ja html-redigeerija-wordpress-options-wpexplorer vahel

Vaikimisi näitab WordPress teile Visual (WYSIWYG) postituse redigeerijat. Muide, WYSIWYG on lühike sõnadest „see, mida näete, see, mida saate”. Visual redaktorit on lihtne kasutada, kuna see ei vaja programmeerimist. Lisaks näeb see välja nagu tavaline tekstitöötlusprogramm, millega olete harjunud.

Siis on meil HTML (teksti) redaktor, mis pakub teile täiendavat paindlikkust oma postituste kohandamiseks. Selle redigeerija kasutamiseks on vaja vähemalt HTML-i põhioskust, kuid sellest võib abi olla, kui soovite visata paar koodi oma postitustesse.

LUGEGE ROHKEM VÕIMALUS

Paljude inimeste jaoks istub see WordPressi võimalus lihtsalt nende postituse redigeerijas. Kas nad ei tea seda ega kuidas seda kasutada. Oma avalehe katkendite loomiseks saate kasutada valikut Loe edasi.

Kui teie teemal pole väljavõtte funktsiooni, kuvatakse avalehel teie postitused tervikuna, mis on ebaatraktiivne. Loe lisavõimaluse kasutamiseks avage oma postitus ja pange kursor lihtsalt sinna, kuhu soovite katkendi lõppeda. Klõpsake loe edasi ikooni read-more-wordpress-options-wpexplorer menüüs. Te ei pea HTML-redaktorisse lülituma ja saate oma postitustele luua kohandatud sissejuhatusi (katkendeid).

LEHEKÜLG

Pikkade postituste mitmele lehele jagamiseks pole teil pistikprogrammi vaja. Ei, sa ei tee seda. WordPressi postituse redigeerija on varustatud oma lehekatkestuse võimalusega. Mis sa oled üllatunud? Ühe lehe lõpetamiseks ja lugejate järgmisele saatmiseks liikuge HTML-i redaktorisse ja lisage järgmine kood:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector