Peamised näpunäited ettevõtte veebisaidi loomiseks WordPressiga

Näpunäiteid WordPressiga ettevõtte veebisaidi loomiseks

Ettevõtte veebisait on vajalik kõigile, kes soovivad selles kaasaegses maailmas endale või oma ettevõttele nime luua. Sellisena ei tohiks see kindlasti olla midagi, mida tuleks kergekäeliselt võtta. Ehkki hea veebisait võib aidata uusi kliente meelitada, halb võib neid eemale pöörata. Seetõttu koostasin ma nimekirja neljast hädavajalikust nõuandest, mida peate teadma enne oma ettevõtte veebisaidi loomist WordPressiga. See on lihtsam kui võite arvata!


1. Määratlege oma veebisaidi eesmärk

Teie uue saidi eesmärgi välja nuputamine võib tunduda ilmselge alguspunkt, kuid paljud inimesed lähevad veebisaidi loomise protsessi teadmata täpselt, mida nad oma saidil edastada tahavad või kuidas nad seda edastada tahavad. See võib ilmneda kohe kõigile külastajatele, keda saate, ja see on otsustavalt halb viis alustamiseks.

Selle asemel peaksite oma veebisaidi iga aspekti kaalumiseks veidi aega kulutama ja esitama endale selliseid küsimusi nagu „keda ma tahan oma veebisaidilt leida?”Ja“mida ma tahan, et mu külastajad teeksid, kui nad siin on??”See on hea harjutus, mis aitab teil mitte ainult teada saada, kuidas protsessi käivitada, vaid ka seda, kuidas hiljem manööverdada ja muudatusi teha..

Muud kaaluda tuleks ka värskenduste postitamise sageduse ja uudised, kas soovite lisada a pood kuidas teie kasutajatelt teavet kõige paremini koguda ja kas seda vajate esmaklassilised funktsioonid nagu kohtumiste ajakava või foorum.

See võib tunduda palju, mida tuleks meeles pidada, kuid seni, kuni asute asju üks samm korraga, on teil lisaks klientide vajadustele ka teie vajaduste mõistmine kiiremas korras. Muidugi, erinevad lahendused nagu veebisaitide ehitajad ja erinevad CMS-platvormid võimaldavad erinevaid võimalusi ja funktsioone. WPExploreris leiame, et WordPress sobib väikeste ettevõtete jaoks ideaalselt,

2. Valige professionaalse WordPressi teema

Kokku: mitmeotstarbeline WordPressi teema edasisaatjatele

Pole tähtis, kus te elus olete, peaksite alati püüdma oma parimat nägu ette viia. Sama kehtib ka teie ettevõtte veebisaidi kohta. Kuigi välimus pole veel kõik, on neil tähtsust rohkem kui võite arvata.

Kui loote oma veebisaiti, siis tõenäoliselt rakendate kujunduse eelnevalt valmistatud malli või teema järgi. Valida on sõna otseses mõttes tuhandete vahel ning stiilivahemik on klanitud ja kaasaegne ning helge ja vali. On oluline, et teile meeldiks valitud teema, kuid tõenäoliselt on veelgi olulisem, et sellel oleks universaalne veetlus. Selle põhjuseks on asjaolu, et teie veebisait on loodud teie kasutajate teisendamiseks, mitte aga enda eelistuste rahuldamiseks.

Seetõttu soovitan seda mängida turvaliselt, eriti kui on vaja saavutada professionaalsuse aura. Valige mall, mis on mõeldud kasutamiseks ettevõtetes ja ettevõtetes. Need teemad loovad ilme ja tunde, mis inspireerib enesekindlust ning sisaldavad üldjuhul lisafunktsioone ja tasuta asju, mis võivad teile kasulikud olla.

Kuna võimalusi on nii palju, soovitan võrrelda mõnda parimat teemat. Abi saamiseks vaadake WPExploreri parimate ettevõtete WordPressi teemade ringi. See on suurepärane koht alustamiseks ja sisaldab 20 absoluutselt parimat tasuta ja premium-teemat iga hinnapunkti jaoks. Võite ka töökaaslaste, sõprade ja isegi perekonna arvamusele kalduda. Teise arvamuse saamisel pole midagi halba.

3. Kasutage asjakohaseid pistikprogramme

Parimad veebisaidiplatvormid pakuvad kasutajatele tuhandeid tasuta ja tasulisi pistikprogramme, mis aitavad muuta teie veebisaidi staatiliselt lehelt teisendusmasinaks. Trikk on teie ettevõtte veebisaidile parimate pistikprogrammide leidmine ja nende õige rakendamine.

On mõned pluginad, mis kõigil veebisaitidel peaksid olema. Nende hulka kuuluvad turvavahendid, mis tagavad teie saidi ohutu külastamise, varundusriistad andmete kadumise ärahoidmiseks, kui midagi juhtub, ja SEO tööriistad, mis soodustavad teie veebisaidi reklaamimist populaarsete otsingumootorite ridades. Samuti on palju pistikprogramme, mis on ettevõttespetsiifilisemad.

MonsterInsights Analytics WordPressi jaoks

Esimene tööriist, mida soovitan teil installida, on see, mis pakub teile analüütikat. Analyticsi tööriistad nagu MonsterInsights on oluline viis teie saiti külastavate inimeste jälgimiseks ja pakuvad teile olulist teavet selle kohta, kuidas ja miks te neid kasutajaid meelitate.

MailChimp WordPressi jaoks

Järgmisena kaaluge e-turundusteenuse nagu MailChimp registreerumist. Veebisait on suurepärane võimalus aidata luua potentsiaalsete klientide nimede andmebaasi, kuid kui te ei kasuta seda kõige paremini ära, on see üsna kasutu. Saate teenuse otse oma veebisaidile integreerida kõigi nende tasuta MailChimpi opt-in-vormi pistikprogrammidega, et koguda teavet e-posti loendi loomiseks ilma teiepoolsete meetmeteta..

Ultra Pro broneerimine WordPressile

Lõpuks, kui see on teie ettevõtte jaoks asjakohane, võite rakendada kohtumiste ajastamise lahenduse. Selle asemel, et nõuda, et teie kliendid seaksid kohtumisi telefoni teel, võib teie veebisait seda passiivselt teie heaks teha ja oma andmeid reaalajas värskendada, et mitte kunagi hätta jääda. Tööriistad nagu Ultra Pro kohtumiste broneerimine või mõni muu WordPressi broneerimisvorm saab täielikult integreerida praegu kasutatavasse tarkvara ja teie kliendid hindavad selle mugavust.

4. Kirjutage head sisu ja pidage ajaveebi

Sisu loomine

Hea sisu olulisust ei saa üle tähtsustada. Veebisaidid elavad ja surevad nende toodetud töö tulemusel ning parimat sisu saab sageli premeerida sotsiaalse jagamise, otsingumootori paremusjärjestuse ja välise linkimise kaudu.

Seetõttu soovitan igal veebisaidil sisaldada ajaveeb. Pole tähtis, mis valdkond või teie veebisaidi eesmärk on, ajaveeb on suurepärane võimalus meelitada kasutajaid, keda te muidu poleks leidnud. Selle põhjuseks on asjaolu, et iga teie loodud sisutükk võimendab teie saidi tõhusust ja tähtsust.

Muidugi pole kõik sisu hea sisu. Võite kasutada meie professionaalseid blogimisnõuandeid kvaliteetse sisu loomiseks või palgata vabakutselist, et veenduda, et teil on keegi, kellele saate selle loomisel usaldada. Või kasutage oma ajaveebi teiste asjakohaste saitide sisu jagamiseks. Leiate, et teie saidi ajaveeb on teie hindamatuim ressurss.

Järeldus

Kas meil jäi millestki puudu? Kas teil on küsimus? Või on teil ehk muid näpunäiteid uutele ettevõtetele, kes loovad oma esimese veebisaidi? Jagage oma mõtteid kommentaarides!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map