PayPal Vstriip – mis sobib teie WooCommerce poodiga?

Kui te vaatate maksevärav, mida toetab WooCommerce, näete 95 tulemust. Need tulemused hõlmavad selliseid valikuid nagu PayPal, Stripe, Square, Amazon Pay, Authorize.net ja First Data. Pakutakse ka mitut varjamatut makseväravat, kuid kaks kõige populaarsemat on PayPal ja Stripe.


Osaliselt on selle põhjuseks see, et Stripe’i ja PayPali WooCommerce’i laiendid on täiesti tasuta, kuid see on peamiselt seotud mõistlike hindade, sujuvate tehingute ja mainekate äritavadega..

Ühesõnaga, nad on mõlemad populaarsed, nii et ettevõtted teenivad palju raha ja kaitsevad sellepärast kasutajaid. Kuid nagu kõigi makseväravateemaliste vestluste puhul, võib õige vastuse leidmine osutuda äärmiselt igavaks. Ja see pole sugugi lihtsam.

Niisiis, kui sa kaevud PayPal vs. Triip, kumb neist välja tuleb? Lugege pidevalt plusse ja miinuseid ning lugege vastust, milline neist sobib teie ettevõttele.

PayPali eelised Interneti-äri jaoks

PayPalil on palju rohkem eeliseid kui sellel on negatiivseid külgi ja suur osa sellest on seotud ettevõtte suurusega. Teile on raske leida riik või pank, mis ei tööta PayPaliga. Rääkimata sellest, et teil on sularaha üle peaaegu kohe kontroll.

Lihtne integreerida WooCommerce’iga

PayPal Express Checkout WooCommerce laiendus

Kuna üks WooCommerce’i sisseehitatud vaikimisi maksevõimalusi on PayPali ja teie veebipoe integreerimine lihtne – kontrollige lihtsalt oma kontot ja olete valmis makseid vastu võtma. Kuid kui soovite oma klientide jaoks väljamakse veelgi lihtsamaks muuta, on saadaval mitmeid tasuta WooCommerce’i laiendusi, näiteks PayPal Express Checkout, saate kasutada oma klientide ostukogemust kiireks ja lihtsaks.

Hinnakujundust on lihtne mõista

Me räägime sellest, kuidas PayPalil on rohkem tasusid kui triibul (alaosade osas). Kuid üks on kindel: PayPal on kogu oma hinnakujunduses läbipaistev.

2,9% + 30 ¢ teenustasu katab enamiku tehinguid. Võite leida ka mõned muud tasud siin. Lühidalt öeldes ei näi PayPal üritavat midagi varjata.

Lisaks ei võta PayPal tühistamise või madalama taseme alandamise eest midagi. Sama kehtib ka seadistamistasude kohta.

Ühest kohast saate arvukalt teenuseid

Siin on lühike loetelu mõningatest teenustest ja toodetest, mida pakutakse PayPali kaudu:

 • Korduvad arveldused
 • Mikromaksed
 • Virtuaalsed terminalid
 • Maksevormid
 • Makseväravad
 • Arved

Mitte iga makse töötlemise ettevõte ei paku kõike sellist ühe katuse all.

PayPal maksab kiiresti välja

PayPal paneb raha teie kontole peaaegu kohe pärast tehingu tegemist. Teisele pangakontole ülekandmiseks peate ootama paar päeva, kuid PayPali deebetkaardi kasutamise eeliseks on ka eelis..

PayPal aktsepteeritakse peaaegu kõikjal

Enamik ostjaid ja müüjaid tunnevad ära PayPali kaubamärgi. See on ettevõttes hästi austatud ja usaldusväärne nimi, nii et võite oodata, et see aktsepteeritakse peaaegu kõikjal maailmas. Sel põhjusel on see väikeettevõtjatele suurepärane võimalus just veebis alustamiseks.

Seda on lihtne seadistada

Ükskõik, kas kasutate isiklikku PayPali kontot või PayPali maksete standardit, pole teil seadistamisega probleeme. Kui on mõni asi, mida te ei kuule, kuidas kaupmehed kaebusi esitavad, on see PayPali kasutamise lihtsus. Enamik uustulnukaid saab kontoga seadistada kümne minuti jooksul ja hakata makseid koguma veelgi kiiremini.

Triibu eelised Interneti-ärile

Stripe on maksete töötlemise, PCI-vastavuse, tellimuste, turul pakutavate tööriistade, kupongide, tasuta prooviversioonide, nuppude ostmise ja muu abil tuntud oma suure funktsioonide komplekti poolest. PayPal teeb imelist tööd lisandmoodulite pakkumisel väljaspool makse töötlemist, kuid Stripe näib seda peksvat.

Lai valik täiendavaid tooteid ja teenuseid

PayPali teenused on üsna muljetavaldavad, kuid Stripe täiendab oma makseväravat mõne ainulaadse teenusega, näiteks järgmistega:

 • Ostke nuppe mobiilirakenduste jaoks
 • Hämmastavad aruandlustööriistad
 • Turuplatsi valikud
 • Kohandatav kassasse
 • Majutatud maksete leht
 • Tellimused
 • Tasuta prooviversioonid ja kupongid

Ja see on vaid lühike nimekiri enam kui 100 Stripe’i pakutavast funktsioonist.

WooCommendi kiire integreerimine

Stripe WooCommerce laiendus

Koos tasuta lisandumisega Stripe Payment Gateway laiendus WooCommerce’i jaoks on teie veebipood seatud krediitkaartide, Bitcoini, Apple Pay jt aktsepteerimiseks. Seadistamine on lihtne ja eelistatud makseseadete konfigureerimiseks peaks kuluma palju aega.

Tasuta arendaja tööriistad

Üks peamisi põhjuseid, miks soovite Stripe’iga PayPali kaudu minna, on selle tugevate tasuta arendajariistade komplekt. See annab arendajatele võimaluse Stripe maksesüsteem kiiresti muudesse rakendustesse, programmidesse ja veebisaitidesse integreerida. Kogu mõte on luua kindel alus ja avada võimalusi laiendada oma ettevõtet.

See tähendab, et Triibuga on täiesti hea, kui teil pole arenguoskusi. Kuid see tundub arendajatele ahvatlevam.

Üks kindel tasu

Mõlemal teenusel on tavaline 2,9% + 30 ¢ tehingutasu, kuid Stripe ei võta lisatasu näiteks kaardi autoriseerimise, rahvusvaheliste kaartide ega teie saidilt kaartide laadimise eest. Allpool kirjeldame PayPali rakendatud lisatasusid, kuid ettevõtetel, kes soovivad aktsepteerida rahvusvahelisi kaarte või teha midagi sellist nagu korduvad arveldused, on Stripe’iga vähem makseid.

Mitte ainult, kuid Stripe võtab Apple Pay makseid vastu tasuta, samas kui PayPal ei aktsepteeri üldse Apple Pay makseid.

Veebiettevõtte PayPali varjuküljed

Kuna tegemist on suurettevõttega, näeb PayPal kõikvõimalikke kaebusi. Enamik neist on seotud esimese punktiga, mida käsitleme külmutatud kontode kohta.

Külmutatud kontod ja rahaliste vahendite kinnipidamine

Ehkki on kindel, et PayPal tegutseb teatud kontodel turvakaalutlustel, teavad kasutajad teatavasti külmutatud kontode ja kinnipeetud rahaga seotud probleemidest, isegi seaduslike kontode puhul. Tavaliselt külmutab (või seiskab) PayPal kontod pettusekahtluse tõttu.

PayPal on tegelenud mõne kõrgetasemelise pettusejuhtumiga, nii et on mõistlik, et see on tülikade kontode suhtes pisut ettevaatlik. Lisaks külmutavad või sulgevad Stripe ja teised suured maksete töötlemisega tegelevad ettevõtted ka kontod. Tundub, et PayPal on rohkem uudistes.

Üldiselt on kõige parem, kui väldite PayPali, kui te ei kavatse selle tingimusi järgida. Näiteks on mõned ettevõtted näinud kontosid külmutatud, kui nad üritavad isiklikke PayPali kontosid ärilistel eesmärkidel kasutada.

Samuti, kui peate oma toodet, teenust või tööstust kõrge riskiga (või mõnes riigis potentsiaalselt ebaseaduslikuks), siis parem otsida mujalt.

Lisatasud teenustasude eest

Kuna nii PayPalil kui ka Triibul on samad standardsed tehingutasud 2,9% + 30 ¢, pole põhjust neid kahte selle mõõdikuga võrrelda..

Stripe hoiab asjad lihtsana, jäädes püsima 2,9% + 30 ¢ tehingutasu. See selleks. PayPal lisab siiski mõned muud tasud, sõltuvalt sellest, mis teie kontoga juhtub. siin on mõned näidised:

 • Tagasimakse – 20 dollarit (erinevalt 15-eurost triibu eest)
 • Laadige oma saidilt kaardid – 30 dollarit kuus
 • Korduvad arveldused – 10 dollarit kuus
 • Täiustatud kaitse pettuste eest – 10 dollarit kuus
 • Kaardi autoriseerimise tasu – 30 ¢
 • Rahvusvaheliste kaartide tasu – 1%
 • Maksete summa vähem kui 10–5% +05 ¢
 • American Expressi kaartide tasud – 3,5%

Enamik Stripe’i tasudest on kas täiesti tasuta või püsivad sama kindla määraga 2,9% + 30 ¢.

Müüja kaitse

PayPal on kuulus oma ostjakaitse poolest, kuid see ei pruugi müüjate puhul nii olla. Võite vaadata müüjakaitse pakkumised siin, kuid pidage meeles, et paljud kaupmehed teatavad, et müüja kaitse pole kaugeltki tõhus.

Triibu varjuküljed Interneti-äri jaoks

Triibul pole ilma väljakutseteta. Siin on need, mida peaksite teadma.

Külmutatud kontod ja lõpetamine

PayPal ja Stripe on mõlemad suured ettevõtted, kes seisavad pettuste taga iga nurga taga. Seetõttu pole üllatav, et kaupmehed kipuvad ka Stripe’is külmutatud kontode üle kaebama. Nii on PayPal ja Stripe selles kategoorias samal tasemel, kuna kõik kaupmehed peaksid vähemalt olema teadlikud külmutatud kontode võimalusest. Parim viis selle vältimiseks on oma saidil pettuste minimeerimine ja Stripe’i konto kasutamine vastavalt selle tingimustele ja teenustele.

See pole alati nii kasutajasõbralik

Stripe pakendab oma platvormile üsna vähe funktsioone, kuid mõnikord põhjustab see rohkem probleeme, kui see lahendab. Alustuseks oli Stripe mõeldud peamiselt arendajatele, nii et selle seadistamine pole peaaegu nii lihtne kui PayPali puhul. Lisaks on Stripe’is kaasas pettuseriistad, kuid klientidel näib olevat raskusi nende leidmise ja aktiveerimisega. Näiteks on teada, et Stripe ei kaitse seda nii hästi pettuste ja tagasimaksete eest. Triibul on kindlasti omadusi nende olukordade vastu võitlemiseks, kuid kaupmeestel on probleeme nende sisselülitamise ja mõistmisega.

PayPal vs triip: millise peaksite valima??

Täieliku järelduse tegemine selle kohta, millise makse töötleja peaksite valima, pole veel nii lihtne, kuid võime teha paar kindlat avaldust:

 • Stripe on arendajatele parem.
 • PayPal on tavaliselt parem uustulnukate jaoks, kes soovivad plug and play-lahendust.
 • PayPalil on paremad mittetulunduslikud määrad.
 • Triibul on vähem tasusid näiteks korduvate arvelduste, mikromaksete ja tagasimaksete eest.
 • Ehkki Stripe on populaarne, on PayPal kaubamärgi tuntus palju tugevam.

Seal sul see on! Kui teil on küsimusi Stripe’i ja PayPali vahel valimise kohta, andke meile sellest teada allpool olevas kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map