Parimad WordPressi tööriistad ja ressursid vabakutselistele

Parimad WordPressi tööriistad ja ressursid vabakutselistele

Umbes 40% Ameerika tööjõust moodustavad 2020. aastaks vabakutselised, mis tähendab, et sellised platvormid nagu WordPress on hakanud üha enam toitlustama neid isemajandavaid inimesi, kes soovivad ettevõtluse poole pöörduda, et endale raha teenida.


Vabakutseline töö on tüütu ettevõtmine, mis sunnib sind olema iseenda ülemus ja tegelikult istuda ja töötada ilma igasuguste segamisteta. Ainus probleem on see, et iga päev tantsib meie silme ees uus tähelepanu hajutamine, mis viib meid tootlikkusest eemale ja suundub teele, mis vahendab teie vabakutselise ettevõtte jaoks halbu uudiseid.

Hea on see, et ka vabakutseliste ja WordPressi spetsialistide jaoks on palju WordPressi tööriistu, et nende tähelepanu kõrvale juhtida, muuta teid produktiivsemaks ja isegi oma aega jälgida, nagu võiksite teha tavalisel kontoritööl. Kuigi paljud meist vabakutselised võivad mõningaid võtteid ja näpunäiteid leida, mida leiate korporatiivmaailmast, on põhjus, miks mõned neist tööriistadest on rakendatud.

Vaatame lähemalt, kuidas saate mõnda neist WordPressi tööriistadest kasutada vabakutseliste jaoks, et kasutada ära meie aja ühte silmapaistvamat ajaveebi- ja veebiplatvormi ning panna see teie heaks tööle.

Panorama projektijuhtimine

Panorama projektijuhtimine

Panorama on lihtne ja tasuta pistikprogramm, mis koondab teie projekti- ja ülesandehaldusriistad otse WordPressi armatuurlauale. Olen projektide haldamiseks kasutanud üsna vähe võimalusi, kuid alati on midagi lihtsamat, kui ma ei pea avama täiesti uut programmi, kui niikuinii veedan suurema osa ajast WordPressis.

Saate oma aega logida, projekte redigeerida ja lisada, meeskonna liikmetele ülesandeid delegeerida ja pakkuda projekti jälgimiseks klientidele isegi oma juhtpaneeli.

LastPassi paroolihaldus

LastPass

Ükskõik, kas olete vabakutseline blogija või veebidisainer, peate haldama mitut WordPressi kontot ja pidama meeles kõiki kasutajanimesid ja paroole, et hoida oma teave turvalisena ja lihtsalt iga päev tööd teha. Just sinna jõuabki LastPass. See töötab peaaegu kõigis seadmetes, nii et saate kiiresti ja turvaliselt salvestada kõik oma paroolid kõigile WordPressi saitidele.

Suur võti on siin ohutus. Minu Chrome’i brauser salvestab mu paroolid automaatselt, kuid see pole just parim viis häkkerite eemaldamiseks, kes võivad teie saidi täielikult rikkuda või muuta selle külastajatele ohtlikuks.

Toimetuse kalender

Toimetajakalender WordPressi plugin

Toimetuskalender sobib suurepäraselt kõigile, kes haldavad WordPressis ajaveebi, kuna näete ajaveebi postituste ideede kalendrit ja saate automaatselt integreerida armatuurlauale lisatud postitussüsteemi. Liikuge oma kuupäevade ümber, pidage meeles, millal peate postitama, ja pidage pidevat artiklite voogu, kui juhite saiti, kus kirjutavad mitu autorit.

G sviit

G Suite Google'i poolt

G Suite ei ole otsene WordPressi tööriist, kuid see peab olema WordPressis töötavate inimeste jaoks. Lehed, dokumendid, e-posti teenused ja muu võimaldavad teil lahti saada kohmakatest tekstitöötlusprogrammidest ja varundada oma andmed kiiresti. Võite isegi võrguühenduseta töötada ja oma sisu sünkroonida, kui leiate leviala.

Kasutage täiendavaid tööriistu nagu UpdraftPlus Google Drive’i sisu kiireks varundamiseks. Või isegi lükake oma dokumendid WordPressi süsteemi ilma, et peaksite kopeerima ja kleepima.

Asana Task Manager

asana

Asana on üks populaarsemaid meeskonna koostöövahendeid turul. Lahedam on see, et Asanal on rakendus, mis võimaldab teil sünkroonida oma WordPressi saidiga ja vaadata oma töövoogu WordPressi armatuurlaual. Meeskonnaga koostöö alustamiseks või järgmise ülesande saabumise kontrollimiseks kulub vaid mõni klõps.

WP kindla kalkulatsiooni ja maksevormid

WP eeldamis- ja maksevormid

Teenuse hinnakujundus on palju vähem must-valge kui toote hinnakujundus – seal on palju rohkem paindlikkust ja kaks tööd pole kunagi samad. Selle probleemi vältimiseks töötati välja WP kindla kalkulatsiooni ja maksevormid, pakkudes üht parimat lahendust hinnakujundusteenuste osutamiseks. Pistikprogramm võimaldab teil luua täielikult interaktiivseid ja stiilseid hinnakujundusvorme, mis tutvustavad potentsiaalset klienti kõigi talle pakutavate võimaluste kaudu ja määravad töö edenedes parema hinnaga..

WP prognoosimise ja maksevormide ekraanipilt

Vorm on täielikult kohandatav: saate valida fonte, värve ja väljade arvu. Saate kuvada saadaolevaid suvandeid pildi või tekstina ning kasutada ka märkeruute, kui saadaval on mitu suvandit. Iga valitud üksus võib üldhinnale lisada protsendi või kindla protsendi. Kui üksus seda nõuab, saate lubada külastajatel valida koguseid, suurematele kogustele konfigureeritud allahindlustega (teie äranägemisel). Keskuses on ka stiilne edenemisriba, mida saab kasutada praeguse kogumaksumuse või sammu numbri kuvamiseks.

Kui soovite makseid otse vastu võtta, saate vormi lõppu integreerida PayPali maksevõimaluse. Kui kasutate WooCommerce’i, saab lõpptoote / teenuse automaatselt lisada külastaja ostukorvi, kus nad saavad teha makse ükskõik millise maksekaupmehe kaudu, mida teie veebisait toetab. Pistikprogrammi saab integreerida ka gravitatsioonivormidega.

WP projektijuht

WP projektijuht

WordPressi kaudu meeskonnaga töötamine muudab e-posti kasutamise segaseks, nii et kaaluge sellise pistikprogrammi kasutamist kalendri haldamiseks, verstapostide loomiseks ja isegi meeskonna jaoks failide postitamiseks. Privaatsus on saitide käitamisel tohutu mure, seega hoolitseb see ka teie kaitse eest.

WP-arve

WP-arve - veebiarve ja arveldused

Mulle meeldib kasutada kolmanda osapoole arveldussüsteemi, kuid kui soovite natuke aega kokku hoida ja oma arveid WordPressist välja saata, on see viis selleks. Koostage mõned kiired arved, integreerige maksesüsteem ja saatke arved ja arved oma klientidele välja.

MonsterInsights

MonsterInsights Analytics WordPressi jaoks

See on kohustuslik tööriist, nii et näete täpselt, millist tüüpi inimesed teie WordPressi veebisaidile tulevad. Kui te ei saa aru oma kliendi ja lugeja demograafiast, takistate tõsiselt hea sisu loomise võimalusi. Vaadake klikkimise määra, kust inimesed tulevad ja millised ajaveebipostitused kõige paremini toimivad. Eriti meeldib mulle näha, kust inimesed tulevad, et vaadata minu portfelli.

Canva pildiredaktor

lõuend

Canva on kolmanda osapoole tööriist, mis aitab teil kiiresti kujundada pilte, mida saate oma blogisse, sotsiaalmeedia lehtedele ja mujale lisada. Kui te ei ole graafiline disainer, on see teie parim viis uimastavate piltide tegemiseks oma saidil seotuse suurendamiseks.

MailChimp

MailChimp WordPressi jaoks

Looge oma e-posti loend, luues lihtsa registreerumisvormi ja andes midagi ära. Pole tähtis, mida te oma WordPressi saidil müüte või millest kirjutate, klientidele, lugejatele ja klientide meiliaadresside saatmine on parim viis kontakti hoidmiseks. Parima integreerimise jaoks kasutage pistikprogrammi MailChimp for WordPress.

Puhver sotsiaalse meedia juhtimine

Puhver

Kui tõmbate sotsiaalmeediasse postitades alati juuksed välja, siis pole te üksi. Kui juhite vabakutselist ettevõtet, olete ilmselt kuulnud, et on tore suhelda klientidega suhtlusvõrgustike kaudu, kuid võib olla raske öelda, kas sotsiaalmeedia aitab teie ettevõtet tegelikult aidata. Rääkimata sellest, et see võtab märkimisväärselt kaua aega.

Kiire lahendus on puhver. Puhvri abil saate kiiresti leida huvitavat ja kaasahaaravat sisu. Seejärel jagage sisu mõne sekundi jooksul kõigi oma sotsiaalmeediaväljaannetega. Saate isegi postitusi ajastada, nii et te ei pea iga päev oma sotsiaalmeedia strateegiale mõtlema.

Nutikad enne vaatajat

Nutikad enne vaatajat

Kui soovite disainimaailmas edu saavutada, vajate vinge portfelli. Probleem on selles, et enamik portfelle on esitatud samamoodi, nende eristamiseks on väga vähe. Isegi kui teie töö on suurepärane, pole selle ilmne esitlemine loomingulise inimese lähenemisviis vaevalt. Kui soovite oma töö tutvustamiseks ainulaadset viisi, võiksite vaadata nutikat enne vaatajat.

Nutikas enne pärastvaataja võimaldab teil oma tööd esitada kujul enne ja pärast pilte. See võimaldab potentsiaalsetel klientidel näha kogu teie tehtud tööd ja lõbus, interaktiivne lähenemine loob suurepärase esmamulje.

Liuguri ekraanipilt

Pistikprogramm võimaldab teil interaktiivse liuguri abil kuvada kaks pilti. Liugurit saab liigutada vertikaalselt või horisontaalselt, lohistades pilti või hõljutades hõlju lihtsalt pildi kohal. Kui soovite iga pildi kohta teavet anda, saate lisada slaidi igale küljele sildi – nende siltide värvi saab täielikult kohandada, nagu ka interaktiivse liuguri värvi, mis võimaldab teil midagi ehitada sobitage ülejäänud veebisaidi stiiliga.

Saate liuguri lisada mis tahes postituse, lehe või vidina alale – see on sama lihtne kui kahe pildi mähkimine kahe lühikese koodi vahele. Täiuslikuma portfelli saamiseks võite lehele lisada ka mitu liugurit. Mobiilseadmete külastajatele reageerivad liugurid täielikult ja neid saab puutetundlike ekraanide abil aktiveerida.

Trello ja saagi arved

trello-saak

See on huvitav integratsioon, mis hõlmab kahte tööriista, mis tegelikult ei seo otse WordPressiga. Sellegipoolest tunneksin end halvasti, kui jätaksin nad nimekirjast välja, sest igaüks, kes töötab WordPressis vabakutselisena, peaks kaaluma nii Trello kui ka Harvesti kasutamist.

Trello on lihtne projektihaldusriist, mille klanitud liides on lihtsus ja võimalus suhelda oma meeskonna inimestega kiiresti. Harvest on võimas aja jälgija ja arveldustööriist, mille abil saate end kiiresti produktiivsemaks muuta, nähes, millised vabakutseliste ettevõtete valdkonnad võtavad liiga palju aega.

Eraldi on need kaks tööriista lihtsalt imelised, kuid saate ka kena väikese Google Chrome’i laienduse, mis neid kokku viib. Saate luua Trello-s tegumikaardi ja klõpsata iga kord alustamisel aja jälgimise nuppu. See registreerib automaatselt aja Harvestis ja te ei pea kunagi oma projekte vaadates Trello juurest lahkuma.


Kui teil on küsimusi nende WordPressi tööriistade kohta vabakutselistele, andke mulle kommentaaride osas teada. Vabakutselise elu on sageli kirglik ja stressirohke, kuid teil on ka võimalus end tõeliselt iseseisvana tunda ja protsessis edu saavutada. Nende tööriistade abil saate WordPressiga tagumikku lüüa ja elada täisväärtuslikku tööelu väljaspool seda ettevõttesektorit. Lõbutsege ja andke mulle teada, kui saate mõelda muudele tööriistadele, ilma milleta te ei saaks elada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map