Parimad WordPressi hooldusteenused veebis

WordPressi hooldusteenused

Väike või suur, igal ettevõttel on tänapäeval veebis kohalviibimine. Kui soovite, et teid märgataks või sellele juurde pääsetaks, on teabeteel olev aadress tingimata vajalik. WordPress on veebisaitide omanike seas populaarseim sisuhaldussüsteem. Seda on lihtne üles seada ja hooldada, kuid see võib mõnedele osutuda keerukaks ja paljudele häirivaks.


Veebisaidi külastajate ligimeelitamiseks on oluline, et see oleks kiire, tõhus ja orienteeritud jõudlusele. SEO-sõbraliku veebisaidi pidamiseks on vaja pidevat hooldust. Veebisaidi sisu võib olla lihtsalt suurepärane, kuid te ei kavatse sellel liiklust hoida, kui see ei tööta nagu peenhäälestatud masin.

See võib olla ettevõtte jaoks suur tähelepanu hajutamine. Te ei soovi kulutada aega oma veebisaidi otsimisele, mille pühendaksite pigem põhitegevusele. Nii hõivatud inimestele kui ka neile, kes ei hooli tehnoloogiast eriti, on WordPressi hooldusteenused suurepärane lahendus. Võite jätta õeluse neile ja keskenduda oma ettevõttele.

WordPressi hooldusvalikud

Seal on üsna palju teenusepakkujaid, kes saavad kogu WordPressi hoolduse eest hoolt kanda vähem kui 100 dollari eest kuus. Selle hinna eest hoolitsevad nad WordPressi värskenduste (tuum, pistikprogrammid ja teema), varundamise ja taastamise eest. Mõned võivad isegi mõnda lisat visata, näiteks arendaja aega.

Kontrollimaks, kas plaan on teie jaoks hea valik, võib see olla matemaatika jaoks hea mõte. Vaadake, kui palju aega kulutate hooldusele ja selle aja rahalist väärtust. Isegi kui see kokku ei anna, võib see siiski kasulik olla. Näiteks võite mitte soovida teha midagi, mis pole teile tuttav, mis on hästi. Mõnikord on palju parem lasta eksperdil sellega hakkama saada.

Veebisaidid vajavad kaitset ka indekseerimise häkkerite ja varitseva pahavara eest. Häkkerid on muutunud keerukamaks ja pahavara kahjulikumaks. Kui turvalisus on murettekitav, võib olla parem jätta see spetsialistide hooleks.

Veebisaidi hooldusteenused eemaldavad veebisaidi omamisega seotud mured. Enamik teenuseid pakub tugevat tuge. Sageli suudavad nad enne teie tuvastamist probleeme tuvastada ning oskavad neid teistele kolmandatele osapooltele, näiteks hostiteenuse pakkujatele, paremini tuvastada ja selgitada. Samuti kipuvad nad olema ennetavad ja näevad katastroofe tulemas.

Millal abi palgata

Lühidalt, miks peaksite hoolduse jätma hooldusteenuse pakkujale,

 • Säästab aega ja tõenäoliselt ka raha.
 • Võimaldab teil keskenduda põhitegevusele.
 • Säästab ettevõttesisese ekspertiisi nõuet.
 • Teenusepakkuja kindel tugi.
 • Teenusepakkujad saavad suhelda kolmandate osapooltega, näiteks hostimisteenused.
 • Ennetav tegevus on võimalik ja võimalikke seisakuid välditakse.
 • Teenusepakkujad võivad seisakuid märgata isegi enne, kui te seda teete.
 • Turvaküsimuste eest hoolitsetakse.
 • Meelerahu, jättes asjatundjad probleemidele.

Kui olete otsustanud, et jätate WordPressi hooldusteenused teie enda võimetekohasematesse kätesse, oleks järgmine küsimus – kellega ma saan seda ülesannet usaldada? WordPressi hooldusteenuste pakkujaid on palju ja me oleme neist mõned läbi sirvinud, et teil oleks lihtsam.

Märge: Pidage meeles, et see nimekiri on lihtsalt WordPressi hooldusvalikute tutvustamiseks. WPExplorer ei esinda ega anna mingeid garantiisid noteeritud ettevõtete suhtes. Veebisaidile sobiva teenuse valimiseks tehke alati oma uuringud.

Fixmysite

Fixmysite

Otsite kiiret, ühekordset abi probleemiga seotud küsimustes? Fixmysite.com saab kindlasti aidata. Pakkudes laias valikus teenuseid, on nende sõbralik ja abivalmis meeskond valves vastavalt vajadusele. Hinnakujundus varieerub sõltuvalt vajaliku abi tehnilisest tasemest. Praegu (alates 2019. aasta juunist) pakub Fixmysite järgmisi teenuseid:

 • Teemavead ja kohandamised 39 dollarit
 • WordPressi installimine 49 dollarit
 • Ränne 59 dollarit
 • Kiiruse optimeerimine 89 dollarit
 • Pahavara eemaldamine 99 dollarit
 • Kohapealne audit 159 dollarit

Alustamiseks peate tegema ainult pileti otsitava abi üksikasjaliku kirjeldusega. Kas see lisab päisesse sotsiaalseid ikoone või lahendab ajaveebi lehtimisega seotud probleemi. Fixmysite’i meeskond vaatab teie taotluse üle, annab teile teada, milline tugiplaan võiks selle töö jaoks sobida, ja asuge siis tööle. Enne selle teadmist saab ülesande tehtud ja teie sait on hea kui uus!

WP tehniline tugi

WP tehniline tugi WordPressi hooldus

Suhteliselt uus võrreldes mõne muu valikuga meie loendis, WP tehniline tugi pakub ennetavat üldhooldust, mis aitab teie veebisaidil sujuvalt töötada.

Plaanid algavad kõigest 45 dollarist kuus (alates 2019. aasta juunist) ja hõlmavad saidi hooldamise põhiaspekte. See algab esialgse tervisekontrolliga, et tõrkeotsinguks teie saidil kõik probleemid. Lisaks haldab WP tehnilise toe meeskond kõiki teie saidi varukoopiaid, WordPressi põhivärskendusi ja aitab teie turvalisust parandada.

Kas otsite rohkem? Uuendage versiooniks Pro või Äriplaan saidi piiramatute paranduste, hallatud WordPressi teema värskenduste ja 30-minutiliste (ettevõttele mõeldud 60) paranduste jaoks saidi kohandamiseks. WP tehnilise toe abil saate keskenduda oma igapäevastele äriülesannetele ja jätta oma saidihaldus nende võimusesse.

Kuid see pole veel kõik. WP tehniline tugi pakub ka hädaabiteenuseid. Hankige kiire parandamise lahendus kõigest 65 dollari eest. Nii et kui soovite saada kõne ajal abi või ainult siis, kui seda vajate, pakuvad nad teile kohandatud plaani.

WP saidi hooldus

SiteCare

WP saidi hooldus loodi 2012. aastal ja sellel on üks lihtne eesmärk – muuta blogijate ja ettevõtete omanike veebielu lihtsamaks. Neil on hooldusele terviklik lähenemisviis. Kooditasemest alates vaatavad nad lähemalt vigaseid koode ja pistikprogramme, ülespuhutud pilte, hostimisteenuseid ja kõiki reklaamivõrke. Nad otsivad tõrkeid ja seadistavad selle nii, et kiirus ja jõudlus paraneksid.

Nad tagavad, et veebisait oleks SEO-sõbralik, et Google saaks teie veebisaiti hõlpsalt lugeda, leida ja järjestada. Varundamine toimub reaalajas. Varundatakse ainult järk-järgult, mis tähendab, et serveriruumi kasutatakse tõhusalt. Varukoopiad luuakse Amazoni pilve.

Reaalajas pilve varundamise, WordPressi värskenduste halduse ning ööpäevaringselt jälgimise ja turvalisuse puhastamise korral maksaksite 79 dollarit kuus, kui maksate terve aasta eest ühe korraga.

Nende professionaalne pakett pakub lisateenuseid – saidi hooldamise optimeerimine, igakuine turvaaudit, saidi hoolduse suurendamine, tööaja jälgimine ja e-kaubanduse tugi ning see maksab teile 299 dollarit kuus (aastas).

Kõik piletid saavad vastuse tunni jooksul. Tülikastest jututeemadest mööda minemiseks on Site Care käivitanud raadiosaatjafunktsiooni, mille abil saate WordPressi varukoopia kaudu päringu sisestada.

WP kõver

WP kõver

Muljetavaldavad numbrid: WP kõver on märk sellest, kui populaarseks on saanud WordPressi hooldusteenused.

Nende erinevate pakettide abil saate osta mitu krediiti kuus töökohtade jaoks. Siin viitavad töökohad erinevatele WordPressi teenustele, mille abil saate WP Curve’i arendajatelt abi paluda. Võite valida nende tugikataloogi hulgast (sõltumata ajast, iga ülesanne = 1 ainepunkt). See võib tähendada kõike kiiruse optimeerimisest, turbeparandustest või teemade või pistikprogrammide värskendamisest. Nende töökohad võivad aidata suurendada otsingumootorite liiklust, vähendada põrkumiste määra, kiirendada teie saiti, suurendada konversioonide arvu või isegi edendada teie kaubamärki.

Töökohti saab taotleda e-posti teel ja tavaliselt saate tähelepanu päeva jooksul. 24/7/365 e-posti ja vestlusteenus kiireloomulistel teemadel muudab teenuse atraktiivseks.

Hinnakujundus algab 49,99 dollarist kuus ühe krediidi kohta, kuni 149,99 dollarini 10 kohta.

Maintainn

MAintainn

Kui olete oma veebisaidi usaldanud Maintainn, teie maadlused WordPressiga maadlevad ära. Nad hoolitsevad kõigi WordPressi asjade eest, alates arendusest kuni turvalisuseni, saidi värskenduste ja muuni.

Kui te pole kindel oma veebisaidil tehtavate muudatuste osas, saab Maintainn seadistada teile testietapi muudatuste testimiseks, ilma et see mõjutaks teie saidi funktsioone. Iga nendega kaasas olev pakett sisaldab Sucuri tellimust serveripoolse jälgimise jaoks ja Amazon S3 öiseid väliste varukoopiate tellimusi.

49 dollari eest kuus saidi eest hoolitsevad nad WordPressi põhi- ja teemauuenduste, 24 × 7 turvaseire ja turvaliste varukoopiate eest saidil. Veelgi enamate funktsioonide ja juhtimisvõimaluste jaoks võiksite kaaluda Enterprise’i võimalusi. Kuu sissetulek hinnaga 249 dollarit kuus lisab see plaan pühendatud kontohalduri võimalusi, värskenduste pakkumist ja isegi kliendi ülevaatuse tsüklit.

WP Butler

WP Butler

Kas olete tuttav Dave Clementsiga, kas seda tehakse WordPressiga? Noh, ta on mees taga WP Butler, hooldusteenus, mis kipub teie WordPressi saidile piinliku täpsusega. Kui komplekteeritud paketid on olemas, saate teenuse ostukorvi lisamiseks valida teenuse ostukorvi lisamisega.

Lapse teema loomine, vahemällu salvestamine ja saidi kiiruse üldine täiustamine, HTTPS-i konfigureerimine, turvaaudit, saidi ülekandmine ja saidi üldine auditeerimine on kõik pakkumine. Kui te pole milleski kindel, võite alati jääda alla mõnele nende soovitatud hooldusplaanile. Selle madalaim hind on 39 dollarit kuus, mis teeb sellest turul ühe taskukohaseima teenuse. Või käige suuremana ja registreeruge igakuiseks valvekorra hoidjaks või kohandatud arenduseks.

Valet

Valet

Võrreldes võistlustega Valet on WordPressi teenus kallis, kuid see, mida saate, on konsultatsioonid ekspertide meeskonnaga. Valet hooldab, arendab ja isegi migreerib WordPressi veebisaite. Nad lahendavad probleemid ja aitavad veebisaitide arendamisel.

Projekteerimine ja arendamine, migreerimine ja konversioonid, pidev tugi on kõik käsil. Nad tagavad, et teie sait on alati töövalmis ja töötavad, ning võtavad nii ennetavaid kui ka parandusmeetmeid.

Nende hinnakujundusele pole nende veebisaidil kohe juurdepääsu ja peate täitma vormi, mille alusel nad hindavad teie vajadusi ja hindavad seda. 50-aastase kollektiivse kogemuse korral võib kogu teie WordPressi vajaduse jätta nende hooleks.

WP hooldaja

WP hooldaja

WP hooldaja pakub teenuseid kindla hinnaga $ 99 kuus saidi kohta koos juurdepääsuga arendaja lisatundidele alandatud hindadega. See, mida saate, on mastaapsed tugiteenused ja meelerahu, teades, et teie veebisaidi eest hoolitsetakse.

Sellesse kavasse kuuluvad hooldus, turvalisus, varundamine ja tugi. Pahavara puhastamise ja vigadega tegelevad Sucuri turvaspetsialistid. Teenuse eesmärk on hoida teie sait turvalisena, värskendada, varundada ja sujuvalt töötada.

WordXpress

WordXpress

WordXpress pakub WordPressi veebisaitidele lihtsat igakuist hooldusteenust. Te ei pea enam külastajatelt kuulma, kui teie veebisait on maas. WordXpress laseb selle võrgus tagasi enne, kui keegi seda märkab.

Suurepärane tugi noorelt meeskonnalt, piiramatud sisumuudatused, ohutud värskendused, pahavara skannimine, tööaja jälgimine, lisatasu pistikprogrammidele juurdepääs ja isegi turundusriistad on kõik, mis pakuvad „Dining Car“ -plaani, hinnaga 199 dollarit kuus. Kõik samad funktsioonid, millest on lahutatud kaasasolev hostimine, on kavas „Boxcar” saadaval hinnaga 149 dollarit kuus. Kui see on liiga palju, on 77-dollarises kuus „Flatcar” -paketis tehtud muudatuste ja muudatuste arvu piirangud ning eemaldatud veel mõned lisatasu funktsioonid. Kuid kõik nende plaanid pakuvad teie saidile kasulikku haldamist ja turvalisust.

WP Minder

WP Minder

WP Minder pakub WordPressi hooldusteenuste kogu valikut kolme skeemi alusel, madalaim alates 60 dollarist ja lõpetades kõrgeimaga kuni 160 dollarini. See on loodud spetsiaalselt väikeettevõtetele ja pakub taskukohase hinnaga suurt tuge ja kaitset.

Häkkide puhastamist, saidi migratsiooni, pistikprogrammide abi, turvaauditit ja jõudluse kontrollimist pakutakse kõikidele skeemidele ka vastavalt vajadusele.

Lepinguid pole vaja ning plaane saate igal ajal muuta või tühistada. Allahindlused on saadaval mitme saidi jaoks ja kohandatud pakettide osas võite nendega arutada kõiki erivajadusi.

WP Copilot

WP CoPilot

WP Copilot asub väljaspool Austraaliat ja nende tugiteenuste tund võib Austraalia või Aasia jaoks paremini töötada. Nad pakuvad enamikku tavalisi WordPressi hooldusteenuseid hinnaga, mis algab umbes 49 dollarist. Võite kasutada ka 30-minutist WordPressi abi igakuiselt. Lisaks saate juurdepääsu nende WordPressi õppevideotele, mille väärtus on 288 dollarit.

Lõplikud mõtted WordPressi hoolduse kohta

Seal on veel palju WordPressi hooldusteenuse pakkujaid. Ja pärast enda vajaduste hindamist saate valiku teha. WordPressi Automatticu meeskond teeb head tööd, et hoida WordPressi sisuhaldussüsteem regulaarses värskenduste ja täiustustega suurepärases vormis. Kuid selleks, et sellest kõigest kasu saada, peavad veebisaitide omanikud olema WordPressi muudatustega kursis.

WordPressi hooldusteenuse pakkujad täidavad lünga kenasti. Samuti lisavad nad teie veebisaidile turvakihi, et tagada teil veavaba sait. Perioodiline turvaaudit, puhastamine, turvaaukude lappimine ja pidev jälgimine hoiab saiti ööpäevaringselt häkkerite ja õelvara nakkuste eest kaitstuna. Võimalikke seisakuid välditakse ja tegelikke seisakuid lühendatakse.

Nii et minge edasi, kindlustage oma veebisait ja võite olla kindel, et teie veebisait on turvaline ja suurepärase tööajaga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map