Parimad online-tööriistad teie konkurentsi jälgimiseks

Parimad online-tööriistad teie konkurentsi jälgimiseks

Mis tahes ettevõtte või veebisaidi haldamisel peate jälgima, kas teie ettevõtte ärikeskkond oleks parem. See on oluline enda võrdlemiseks, standardite seadmiseks, eesmärkide saavutamiseks, samuti SEO jälgimiseks ja parendamiseks. Õnneks pole selles internetisõbralikus maailmas liiga raske. Seal on palju tasuta veebitööriistu, mis aitavad teil teada saada, mis teie nišis toimub, ja sellest inspiratsiooni saada. Lisaks nende kasutamisele oma veebisaidi mõõdikute jälgimiseks võite kasutada ka neid veebitööriistu oma konkurentsi jälgimiseks.


Kui teil on huvi, miks peaksite oma konkurentsi jälgimiseks üldse tuginema veebitööriistadele, on siin mõned olulised põhjused:

 • Võite olla kursis uusimate trendide ja sündmustega
 • Kui ideed on otsa saanud, võib see olla inspiratsiooniallikas
 • Aitab teil strateegiaid koostada ja võistlustega kursis olla
 • Aitab teil oma ettevõtte või veebisaidi jaoks standardeid seada
 • Õppides nende käest, kellel see õigesti on, pole kahju

Mis see ütles – lähme parimatesse võrgutööriistadesse oma konkurentsi jälgimiseks.

1. Google’i teavitused

Google’i teavitused on teie tööriist, mille abil saate jälgida kõiki soovitud märksõnu – teie nime, oma ettevõtet või konkurentsi. Otsingusõnu saate hoida nii kitsastes või üksikasjalikes kui soovite. Google Alerts otsib veebist nende sõnade mainimist ja teavitab teid e-posti teel. Isegi kui märksõnu viidatakse lingina, saate sellest kuulda.

Online-tööriistad teie konkurentsi jälgimiseks - Google Alerts

Peate lihtsalt valima sõnad, mida soovite jälgida, ja määrama allikad, mida soovite Google’i jälgida. Allikad võivad olla nii mitmekesised kui ajaveebid, veeb, uudised, videod, raamatud või arutelud. Saate seda hoida ükskõik millises konkreetses geograafilises piirkonnas või oma võrku kogu maailmas kasutada. E-kirju saab vastu võtta igal ajal, kui valite, või isegi ühe kirja lühikokkuvõttena.

Lisaks sellele, et aitate teil hoida silma peal oma ettevõtte sotsiaalsete märkuste osas, saate teada ka seda, kui nähtav on teie konkurents.

2. Saidi uurija

Kuidas tuvastada oma niši parimad veebisaidid?? Saidi uurija võib teid siin aidata. See aitab teil tuvastada saite, millel on maksimaalne domeeni autoriteet ja uuringu lingid. See annab teile mõõtme toimingute kohta, mida peate tegema oma domeeni tippu jõudmiseks.

Me kõik teame, et kvaliteetsed lingid võivad teie SEO-d turgutada. Saidi Exploreri abil saate teada oma niši populaarsemad saidid ja sirvida hiljuti avastatud linke, mis suunavad tagasi teie konkurentide saidile. Võrreldes lihtsalt oma konkurendi lingiprofiiliga, saate aimu, kuidas oma lingiprofiili täiustada.

Link Explorer

Link Explorer (ikka beetaversioon) asendab selle tööriista peagi. Uus tööriist kasutab domeeni autoriteedi määramiseks ja lingide analüüsimiseks täpsemaid algoritme. Ja tasuta Mozi konto abil saate kuus küsida 10 päringut. Tööriist näitab ka rämpsposti tulemust, mis näitab, kui palju sarnaseid saite on Google karistanud. Saate hinnata oma saidile saabuvate linkide kvaliteeti ja jälgida nii enda kui ka konkurentide URL-e.

3. Tööriistad, mis aitavad välja selgitada CMS / Teemad / Pluginad

Väga sageli puutume kokku teiste veebisaitide funktsioonidega, mida tahame siis iseseisvalt rakendada. Kuidas me teame, millist tarkvara see veebisait selle funktsiooni rakendamiseks kasutas? Need online-tööriistad teie konkurentsi jälgimiseks aitavad ka siin.

Esiteks võiksite teada saada, mida CMS veebisaiti kasutab. Selleks külastage lihtsalt Mis CMS ja sisestage veebisaidi URL. See tööriist on üsna täpne ja tuvastab üle 378 sisuhaldussüsteemi. Veel üks tööriist IsItWp, kontrollib, kas veebisait kasutab WordPressi, samuti teema ja pistikprogrammi üksikasju.

Mis CMS

Teema või pistikprogrammide teada saamiseks, mida mõni WordPressi veebisait kasutab, proovige Mis WordPressi teema see on. Siit saate teada ka brauserilaiendite, näiteks WPSniffer Chrome’i jaoks (või proovige mõnda muud tööriista, mida soovitame juhendis selle kohta, kuidas öelda, kas sait kasutab WordPressi).

Oluline on siinkohal meeles pidada, et need tööriistad ei pruugi kuvada kohandatud teemasid ega pistikprogramme. Kuid sellistel juhtudel saate paremklõpsake veebisaidil ja otsida kuvatud koodi CMS-i, teemade ja pistikprogrammide tuvastamiseks.

Ja kui teie võistlusel on ülikiire veebisait, soovite teada saada nende hostimisteenuste kohta rohkem. Selle jaoks on ka tööriist – Kes see on?. Ehkki see pole alati täpne (CDN võib teid rajalt kõrvale heita), on see siiski proovimist väärt.

4. ehitatud

ehitatudWith on paljude veebidisainerite lemmik. See veebisaidi profiilitööriist suudab paljusid tehnoloogiaid kasutada igal lehel. See hõlmab üle 25000 Interneti-tehnoloogia, mis hõlmab analüütikat, reklaami, hostimist, CMS-i ja palju muud. Interneti-tehnoloogia suundumused aitavad teil igal nädalal jälgida Interneti-tehnoloogia kasutamise muutusi.

ehitatudWith

Saate teada, millised saidid kasutavad ostukärusid, analüütikat, hostimist ja tulemusi filtreerida asukoha, liikluse, vertikaalse ja muu alusel. Oma müügiteabe ja turuosa parandamiseks võite koguda palju vajalikku teavet teiste veebisaitide kohta.

builtWith on parem tööriist kui paljud samas klassis ja kiiremate tulemuste saamiseks saate lihtsalt aktiveerida a kroomlaiend.

5. Sarnaneveeb

Sarnane veeb annab teile ülevaate kõigist veebisaitidest, mille URL-i te sisestate – teie enda või konkurendi oma. Veelgi enam, kui lisate mõne muu URL-i, saate võrrelda kahte veebisaiti tervikuna või lehtede kaupa. See on suurepärane kontroll oma kaaslaste veebisaitide mõõtmise kontrollimiseks. Samuti reastab see teie veebisaidi liikluse osas, mida ta saab ülemaailmselt, samuti riikide ja kategooriate alusel.

SarnasedVeeb

Mis tahes sisestatud URL-i korral jaotatakse see liikluseks paljudesse rühmadesse – mobiilide / lauaarvutite liiklus, külastuste koguarv teatud aja jooksul, külastuse kestus, põrkeprotsent ja lehekülgede arv külastuse kohta. Jälgitakse ka paljusid teisi mõõdikuid – liikluse jaotus riikide kaupa, selle URL-iga tagasi linkivad saidid ja peamised liiklust genereerivad märksõnad. Samuti saate teada iga suhtluskanali ja muude veebisaitide, mida teie kasutajad ka külastavad, tekitatud liikluse koguprotsendist. Samuti on saadaval loetelu sarnastest ja konkureerivatest saitidest.

6. Alexa

Viimane tööriist meie võrgutööriistade loendis teie konkurentsi jälgimiseks on Alexa. See lehe järjestamise tööriist pärineb Amazonist ja on suurepärane, kui soovite jälgida üle kogu maailma levinud konkurentsi.

Alexa

See võimaldab teil lähemalt uurida konkurendi märksõnu ja linke ning võrrelda teie veebisaiti konkurentsi omaga. Saate võrrelda mitmete veebisaitide ja muu liikluse mõõdikuid. Konkurentsivõimeliste analüüsivahendite ostukorvi kuuluvad vaatajaskonna kattumine, populaarsemad saidid, sarnaste saitide leidmine, ühendavad saidid, kordumatud külastajad, saidi sõelumine ja populaarsemad saidid.

Alexa on saadaval ka kui brauseri laiendus hõlpsamaks juurdepääsuks.

Lõplikud mõtted parimate online-tööriistade kohta teie konkurentsi jälgimiseks

Ükski ettevõte ega veebisait ei tegutse eraldatult. Kui soovite oma veebisaidile liiklust meelitada ja konversioonimäära suurendada, on oluline teada, mis teie ärikeskkonnas toimub. Need online-tööriistad teie konkurentsi jälgimiseks võivad aidata teil oma nišis trendide ja sündmuste kursis püsida. Need on kõik suurepärased tööriistad, mis aitavad teie enda konkurentide ja eakaaslaste tulemusi võrrelda, ning võivad teie saidi optimeerimisel potentsiaalselt luua uusi müügivihjeid..

Kui teil on lisamiseks küsimusi või kommentaare, jätke meile allpool märkus. Meile meeldiks teada teie mõtteid!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map