Parima WordPressi pistikprogrammi valimine oma veebisaidi vajaduste jaoks

Kuidas valida parimat WordPressi pistikprogrammi

Imeilusad ega vapustavad pole sildid, mida saate WordPressis hõlpsalt kinnitada. Kuid mis teeb selle põnevaks ja atraktiivseks, on tõeliselt suur arv pluginaid, mis laiendavad tohutult platvormi funktsioone. Mõelge mis tahes funktsioonile, mida soovite WordPressil täita. Võimalik, et selle funktsiooni jaoks on saadaval mitu pistikprogrammi.


WordPressi kasutajad on pistikprogrammide osas valikuvõimalustest tõesti rikutud. Kuupäeva seisuga on WordPressi pistikprogrammi hoidlas kogu pluginate arv 45 000 ja allalaadimiste arv on 1 291 557 880+. Need numbrid ei hõlma arvukalt tasuta ja premium-pluginaid, mille on välja andnud kolmandad osapooled.

Kõigi nende valikute korral peate tõenäoliselt installima mõned (või rohkem). Mõnel hetkel võite küsida – mitu pistikprogrammi peaksite installima WordPressi veebisaidile? Kui teil on serveriressursse selle toetamiseks, saate seda tõesti teha installige nii palju kvaliteetseid pistikprogramme kui soovite. Kui pistikprogrammid on selgelt kodeeritud ja PHP-le on piisavalt mälu eraldatud, ei tohiks teil probleeme tekkida. Kuid üks halvasti kodeeritud pistikprogramm võib teie serveri alla viia – olgu teil installitud kaks pistikprogrammi või kakskümmend. Vastus on siin kvaliteet üle kvantiteedi.

Lihtne reegel, mida peaksite järgima tagamaks, et pistikprogrammid ei aeglustaks teie saidi toimimist desaktiveerige pluginad, mida te ei kasuta. Mitteaktiivsed pistikprogrammid hõivavad serveriruumi, kuid ei tarbi RAM-i, ribalaiust ega PHP-d. Selle lihtsa sammu abil saate saidi kiirusele lisada paar millisekundi.

Enamik pistikprogramme töötatakse välja iseseisvalt ja neist on kasu, kui need on hästi kodeeritud. Kuid halvasti kodeeritud pistikprogrammidel, millel puudub autori pidev toetus, või pluginatel, mis ei ühildu WordPressi versioonide, teemade või muude pistikprogrammidega, võivad olla teie saidile hukatuslikud tagajärjed. Need võivad põhjustada saidi loidust või isegi krahhi, põhjustada vigu või sööta mäluruumi või põhjustada surma valge ekraani.

Pistikprogrammide valimise kontrollnimekiri

Pistikprogrammide kaudu sorteerimisel on alati hea seada endale mõned põhireeglid. Nii ei lähe te üle parda ja tõrjute oma saiti liiga paljude pistikprogrammidega. Siin on käputäis lihtsaid juhiseid, mida tuleks enne uue pistikprogrammi installimist meeles pidada:

1. Koostage pistikprogrammi funktsioonide sooviloend

Alustage pistikfunktsioonide nõuete loendi üleskirjutamisega teile olulises järjekorras. Lisage kõik ülesanded, mida soovite pistikprogrammil, ülaosas olevate toimingutega „Ei saa ilma elada”, seejärel listi loendist alla minnes teised.

Kontroll-leht

Mõned funktsioonid on hädavajalik kõigi veebisaitide jaoks – näiteks varundamine, SEO ja rämpsposti kaitse. Need peaksid olema teie loendi ülaosas ja seal, kus pistikprogrammide otsingut alustate, kuna need on veebisaidi igapäevaste toimingute võtmeks. Kui te pole kindel, kust alustada, siis ärge kartke. Selle artikli lõpupoole olen loetlenud mõned parimad pistikprogrammid nende oluliste funktsioonide täitmiseks.

Enne kui installite midagi, veenduge veelkord, et soovitud funktsioone teie teema või hostimine juba ei paku. Näiteks kui kasutate WPEngine’i hallatavat WordPressi hostimist, ei vaja te vahemällu pistikprogrammi ja kui olete installinud kogu WordPressi teemafunktsioonid, näiteks sotsiaalse jagamise, on lisatud tüpograafiavalikud ja liugurid.

2. Alustage pistikprogrammi otsingut

Pistikprogrammi otsimisel puutute tõenäoliselt kokku tasuta ja lisatasu võimalustega. Tasuta valikud on tavaliselt hea koht alustamiseks, kuna need ei vaja investeeringuid. Sest tasuta pistikprogrammid parim allikas on WordPressi pluginate hoidla. Valikuid on tuhandeid, kõik TASUTA, seega on see suurepärane lähtepunkt. Esitamisel peetakse kodeerimise, WordPressi ühilduvuse ja autori värskenduste osas kõrgeid standardeid. Pistikprogrammid on ka märgistatud ja kategooriatesse paigutatud, et otsimist lihtsaks teha. Võimalike pistikprogrammide loendi leidmiseks kasutage lihtsalt filtreid. Lisaks pakuvad paljud hoidla tasuta valikud ka lisatasu eest täiustatud versiooniuuendusi ja lisatasu tuge, kui seda vajate / soovite.

koodkanjon

Teisest küljest pole premium-pistikprogrammid nii kallid ja neid toetatakse paremini. Lisaks pärast esialgset maksumust on elukestvad värskendused sageli tasuta. Sest lisatasu pluginad, otsige CodeCanyonist. Nad pakuvad veebis mõnda parimat lisatasu pluginat ja järgivad WordPress.org-ga sarnaseid kodeerimisstandardeid. Nad on koduks ka enamikule veebis levinud populaarsematest lisandmoodulitest. Kas otsite WordPressi jaoks parimat lehtede koostajat? CodeCanyon on visuaalse helilooja kodu. Kas vajate võimsat ja reageerivat liugpistikprogrammi? Proovige Slider Revolution – veel üks CodeCanyoni väljapaistvus. Ja nimekiri jätkub.

Mõlemal juhul ainult laadige pistikprogramm alla usaldusväärsetest allikatest. Tasuta pistikprogramme pakkuvaid veebisaite on palju, nii et proovige enne mis tahes allalaadimist ja installimist kasutada parimat otsustusvõimet. Kasutage tuntud blogide soovitusi (alustage neist vingetest WordPressi ajaveebidest), et saada idee, kust leida kvaliteetseid pistikprogramme. Ka vältige ebaseaduslikku tasuta allalaadimist lisatasu pluginaid. See pole mitte ainult ebaõiglane autori suhtes, kes kulutas oma vapustava pistikprogrammi loomiseks nii palju vaeva, vaid tõenäoliselt süstitakse teie veebisaidile ka vastik pahatahtlik kood (see pole väärt 10-20 dollarit kokkuhoidu, kui te minult küsite).

3. Valige kvaliteetsed pistikprogrammid

Lisaks usaldusväärsetele allikatele on hea vaadata pistikprogrammi hinnanguid ja ülevaateid. Paljude populaarsete pistikprogrammide korral annab kiire Google’i otsing blogijatelt palju üksikasjalikke ülevaateid. WordPressi kataloogis ja CodeCanyonis saate vaadata üksikasju, mis kuvatakse üksiku pistikprogrammi lehe paremal külgribal.

Otsige allalaadimiste arv pistikprogrammi vastu. Suur arv näitab pistikprogrammi populaarsust. Mõnikord võib juhtuda, et pistikprogrammi ei laadita alla lihtsalt seetõttu, et see vastab nišinõudele.

Kontrolli tärnihinnang. Kuigi kõrgem hinnang tähendab paremat pistikprogrammi, ei pruugi vastupidine tõsi olla. Kui leiate pistikprogrammi, mis teile meeldib, kuid selle hinnang on kehv, ärge jätke seda kohe vallandamata. Reiting võib olla kaldu piiratud arvustuste arvust või ühe arvustuse esitajast, kes oli väga eriline. Kui teil on küsimusi, jätke lihtsalt kommentaar või saatke pistikprogrammi autorile e-kiri, et teada saada, kas pistikprogramm on teie jaoks vajalik.

Hinnangute leht

Pistikprogramm peab olema toetab autor. Viimase 2 kuu jooksul lahendatud lõimede arv kuvatakse veebisaidil WordPress.com, samas kui sellised turuplatsid nagu CodeCanyon kasutavad sageli kommentaaride jaotist.

Lisaks autori toele kontrollige veelkord, et pistikprogramm oleks olnud uuendatud hiljuti. Enamik pistikprogramme vajab regulaarset värskendamist vähemalt siis, kui WordPressi uued versioonid ilmuvad (kuid pidage meeles, et tasuta pistikprogrammide korral võib pluginate värskendamist lihtsalt vaja olla). See on oluline, kuna pistikprogrammid on pahavara ja häkkerite pääsupunktiks, kellele pääseb juurde pistikprogrammide teadaolevate turvaprobleemide kaudu. Ajakohane pistikprogramm oleks pidanud tegelema teadaolevate probleemidega, et hoida teid ja teie veebisaiti turvalisena (kuid see on abiks ka siis, kui saate ennetavalt rohkem teada saada ka WordPressi turvalisuse kohta). Nii et jälgige aktiivset muutuste logi jaotist.

Vaadake pistikprogrammi ekraanipilte ja demosid funktsionaalsuse nägemiseks tegevuses. Üks pilt või täielik reaalajas testisait võib näidata teile, milleks pistikprogramm tõeliselt võimeline on. Kui ekraanipilte pakutakse, vaadake need kindlasti üle ja kui on olemas link reaalajas saidile, proovige pistikprogrammi erinevates brauserites või erinevates seadmetes. Ja kui te pole kindel, kas pistikprogramm vastab teie vajadustele või mitte, küsige autorilt.

Viimane asi, mis meeles tuleb pidada, on see, et mõnikord võib üks pistikprogramm hõlmata mitut funktsiooni ja see on tore. Võtame näiteks Jetpacki – sellel võib lihtsalt olla ideaalne lahendus teie CDN-i, automaatse värskendamise ja sotsiaalse jagamise vajaduste jaoks kõik ühes pistikprogrammis.

4. Muud pistikprogrammide näpunäited

Kui olete mõnel veebisaidil mõnda kindlat funktsiooni näinud ja soovite tuvastage kasutatav pistikprogramm oma veebisaidile installimiseks vaadake seda WordPressi pistikprogrammikontroll. See sait saab tuvastada, kas mõni 50 populaarseimast pistikprogrammist on installitud WordPressi toega veebisaidile.

Kui pärast paigaldamist a pistikprogramm ei tööta proovige oma saidil kõiki muid pistikprogramme desaktiveerida, et lahendada kokkupõrge teiste pistikprogrammidega. Ja siis otsustage, millist pistikprogrammi soovite säilitada ja mille soovite ära visata.

Mõned valikulised testid, mida saate teha enne / pärast pistikprogrammi installimist, hõlmavad järgmist:

 • Kui olete oma nimekirja kahe pistikprogrammiga kitsendanud, kuid ei saa nende vahel otsustada, saate pluginaid võrrelda võrdlustööriista abil.
 • Query Monitori pistikprogramm saab kasutada pärast pistikprogrammi installimist, kas andmebaasi päringutes on teravik.
 • Võrrelge veebisaidi kiirust enne ja pärast pistikprogrammi installimist. Kas te ei tea, kuidas saidi kiirust kontrollida? Vaadake meie artiklit WordPressi jõudluse ja kiiruse testimise kohta. Halva koodiga pistikprogrammid aeglustavad veebisaidi toimimist.
 • A P3 plugina jõudlusprofiili test võib ka teada saada, kas pistikprogramm aeglustab teie saiti.
 • Pistikprogrammi haavatavused kontrollib installitud pistikprogramme ja teavitab teid kõigist sageli kasutatavatest haavatavustest. Võite valida, et teid teavitatakse igasugusest haavatavusest.

Veel üks objekt, mida kontrollida, on pistikprogrammide ühilduvus. Enamasti mängivad pistikprogrammid tavaliselt toredat koos, kuid mitte alati, sel juhul peate autoritega ühendust võtma, et teada saada, kas üks neist värskendab oma pistikprogrammi teisega töötamiseks. Või saaksite kaaluge pistikprogrammide kimpe mida pakuvad kolmandad isikud, näiteks WPMU. Kuna need pistikprogrammid pärinevad ühest allikast, pole pistikprogrammide vahel konflikte ja iga probleemi korral peate tugiteenuste saamiseks pöörduma ainult ühe allika poole.

Iga veebisaidi WordPressi pluginad

Meie kiire kontrollnimekirja abil peaksite suutma lahendada oma WordPressi veebisaidile sobivate pistikprogrammide leidmise protsessi. Kui soovite natuke alustamist juhendada, on käputäis põhifunktsioone, mida enamik WordPressi kasutajaid peaks pistikprogrammide kaudu lisama. Siin on meie peamised pistikprogrammide valikud, mida peaksite kaaluma kõigi oma aluste katmiseks oma WordPressi saidile lisamisega:

1. Otsingumootori optimeerimine: Yoasti poolt loodud WordPress SEO on pistikprogramm, mis võimaldab WordPressi otsingumootori paremusjärjestuse jaoks optimeerida. Sellest artiklist leiate lisateavet selle kohta, mida see pistikprogramm teie veebisaidi jaoks teha saab.

Pärm

2. Rämpspostitõrje: Akismet on tasuta rämpsposti vastane pistikprogramm, mis on vaikimisi lisatud WordPressi. Peate selle lihtsalt aktiveerima. WP Bruiser on esmaklassiline plugin, mis on pälvinud WordPressi kogukonna tähelepanu rämpsposti kontrollimisel.

Akismet

3. Puhverdamine: W3 kogu vahemälu on tasuta pistikprogramm, mis aitab teie saidi vahemällu salvestada ja märkimisväärselt parandada. Selle pistikprogrammi seadistamine võib olla pisut tehniline, kuid WPExploreril on selle plugina jaoks juhend. Teine hea võimalus on WP raketi vahemälu pistikprogramm, kuid pidage meeles, et soovitatav on hoida korraga aktiivsena ainult üks vahemälu pistikprogramm.

W3 kokku (2)

4. Turvalisus: Sucuri turvalisus aitab teie veebisaiti turvalisena hoida, jälgides seda ja tuvastades pahavara. Saate oma WordPressi versiooni peita Sucuri abil. See on saadaval nii tasuta kui ka premium versioonina. Muud viisid, kuidas oma WordPressi kaitsta, on olemas Sisselogimiskatsete piiramine, või kahefaktorilise autentimise jõustamine.

WAF ja veebisaitide pahavarakaitse Sucuri veebisaidi tulemüür

5. Varundamine: VaultPress, ja BackupBuddy on mõlemad head lisatasu võimalused WordPressi varundamiseks. Kui see on tasuta pistikprogramm, mida proovite, proovige varukoopia.

VaultPress

6. Multifunktsionaalne: Jetpack on tasuta pistikprogramm, mis ühendab mitu funktsiooni kokku. Neid funktsioone saab aktiveerida iseseisvalt ja seda pistikprogrammi saate kasutada pildi optimeerimiseks, mobiilirežiimis, liikluse jälgimiseks ja paljudes teistes funktsioonides.

Jetpacki pistikprogramm

Muud pistikprogrammid, mida võib vaja minna

Sõltuvalt teie veebisaidi vajadusest nende funktsioonide järele, võivad need pistikprogrammid osutuda teile hindamatuks – raskusvormid täpsemate vormide loomiseks, Optin Monster plii genereerimiseks, Monarch Social Sharing sotsiaalseks jagamiseks, MemberPress liikmelisuse loomiseks, WP Smush.it pildi optimeerimiseks ja Katkise lingi kontrollija katkiste linkide kontrollimiseks.

Samuti saate vaadata 50 olulist pistikprogrammide loendit, mille WPExplorer teile on koostanud. Või lihtsalt külastage meie WordPressi ajaveebi, kus vaatame üle pistikprogrammid ja pakume ka paljudele neist käivitusjuhendid.

Kokkuvõtteks…

Nüüd, kui teil on õiglane idee pistikprogrammide sortimiseks, saate need oma veebisaidile enesekindlamalt installida. Pidage kinni reeglitest ja teil on kõige tõenäolisem, et teil on lahja WordPress, millel on paremad pistikprogrammid, mis suurendavad teie veebisaidi ja muudavad selle tõeliseks esinejaks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map