Parim WordPressi veebimajutus teie veebisaidile

Parim WordPressi veebimajutus teie veebisaidile

WordPress on parim viis oma veebisaidi loomiseks, kuid enne, kui saate isegi teemadega ja pistikprogrammidega alustada, peate leidma oma veebisaidile parima WordPress-hostingu. See võib olla raske. Seal on sadu ettevõtteid, kes jagavad plaane, mis kõik näevad lühidalt üsna sarnased. Kuid mitte kõik hostimine pole ühesugused ja on mõned peamised tegurid, mida peate arvestama, kui otsustate, milline on teie veebisaidi jaoks kõige parem WordPressi hostimine.


Selles postituses näitame teile, kuidas valida oma veebisaidile kõige sobivam pakett ja jagada parimaid WordPressi hostimisplaane, mida meil on olnud võimalus isiklikult testida. Alustame!

Hea hostingu kontrollnimekiri

Hea hostingu kontrollnimekiri

Kui otsite oma veebisaidile parimat WordPressi majutust, on mõned ruudud, mida soovite kontrollida. Kui jõuda otse asja juurde, on kõigil oma soola väärt veebimajutusettevõtetel järgmine:

 • PHP versioon 7+
 • MySQL versioon 5.6+
 • HTTPS-i tugi
 • WordPressi ühe klõpsuga installimine või eelinstalleerimine (kui seda hallatakse)
 • Sisseehitatud vahemälu *
 • Uptime garantii
 • E-post, vestlus või telefonitugi

Loendi kolm esimest võivad teile tunduda pisut võõrad, välja arvatud juhul, kui olete arendaja või kui olete varem hostinud. Lihtsuse huvides kasutavad hostiettevõtted hostimisplaanide pakkumiseks servereid (mis on nagu megaarvutid). Need serverid peaksid saama WordPressi uusima versiooni ilma probleemideta installida, mis vastavalt WordPress.org on praegu kuni PHP 7.2 ja MySQL 5.6.

WordPress soovitab ka HTTPS ja meil läheb samuti. Hea hostimisettevõte müüb kas lisatasu SSL-sertifikaate või lubab teil kasutada tasuta kolmanda osapoole teenust, näiteks Let’s Encrypt, et tagada blogi lugejate turvaline juurdepääs teie veebisaidile.

Soovitame tungivalt valida host, mida hallatakse täielikult (kus WordPress on teie jaoks eelinstalleeritud ja hooldatud) või mis pakub lihtsat ühe klõpsuga installimist. Ehkki saate WordPressi kindlasti hostimisplaani käsitsi installida, soovitame seda tõesti ainult siis, kui olete kogenud arendaja.

Lõpuks pakuvad head hosting firmad tööajagarantiid ja rea ​​ülaosa tugi. Uptime garantiid kinnitavad teile üldjuhul, et teie veebisaidi tööaeg ja tööaeg on 99,9% või rohkem, jättes serveri värskenduste murdosa aja. Ja toetus on tõesti võtmetähtsusega. Kui teil on kunagi hostimisprobleeme, soovite saada kellegi kätte. Headel hostimisettevõtetel on teil paar lihtsat viisi tugitehnoloogiaga ühenduse võtmiseks.

WordPressi majutamise tüübid

WordPressi majutamise tüübid

Kui tegemist on hostimisega, siis valikutest puudu pole. Pakume plaane, millel on kõik nimed erinevatest ettevõtetest, kuid siin on kiire ülevaade WordPressi kõige levinumate hostimistüüpide kohta, mida võiksite kaaluda, kui proovite leida oma veebisaidile parimat WordPressi hostimist..

Jagatud WordPressi hostimine

Kõige tavalisem ja tavaliselt kõige taskukohasem jagatud hostimine ühendab ühes serveris mitu kasutajakontot. See tähendab, et jagate teiste kasutajatega ressursse, näiteks ribalaiust ja mälu. Jagatud hostimine sobib suurepäraselt uutele blogijatele, kuna tõenäoliselt ei vaja te esmakordselt alustades tonni ressursse ja saate alati laiendada suuremat plaani või hiljem ressursse lisada.

Kui rääkida WordPressi jagatud hostimisest, on see sageli enam kui vajalik võimsus. WordPressi installimine on tavaliselt ka üsna lihtne, kuna enamik virtuaalserveriteenuse pakkujaid pakub installimisprotsessi ühe klõpsuga. Valige lihtsalt WordPress, kui plaanite registreeruda ja olete valmis blogima hakata peaaegu kohe.

Pilve WordPress hosting

Pilvemajutus pakub kasutajatele individuaalseid virtuaalservereid, mida majutatakse „pilves”, mis antud juhul on serverite võrk kogu maailmas. Pilvemajutuse eeliseks on see, et (teoreetiliselt) teie veebisait ei lähe kunagi alla, kuna serverid peaksid igal ajahetkel kuskil maailmas töövalmis olema. Pilvemajutus on kuulus ka oma mastaapsuse osas, kuna on väga lihtne soovi korral rohkem ressursse lisada, kui neid vajate.

Soovitame pilvemajutust tehniliselt asjatundlikele inimestele, kes soovivad oma serveriseadeid hallata, kuid on ettevõtteid, kes pakuvad hallatud pilvemajutust, muutes selle ka uutele ajaveebi ajakirjanikele. Kuna see on skaleeritav, on see suurepärane võimalus suhtlusvõrgustike, piltide jagamise või viirusliku sisuga veebisaitide jaoks, millel võib olla kõikuv liiklus või suured / juhuslikud purunemised.

 VPS-i hostimine WordPressile

VPS tähistab virtuaalset privaatserverit ja on siis, kui hostiettevõte kasutab tarkvara füüsilise serveri digitaalseks jagamiseks mitmeks individuaalseks virtuaalserveriks. See on taskukohasem võimalus omada oma serverit, ehkki see nõuab virtuaalserveri sätete kontrollimiseks toimimiseks põhjalikke tehnilisi oskusi..

Keskmise suurusega ajaveebide või ettevõtete jaoks on VPS suurepärane võimalus. Pidage ainult meeles, et peate oma serverisse ja haldurisse installima WordPressi kõik serveri sätted käsitsi. Seetõttu soovitame kulutada aega serverite tundmaõppimisele või spetsialisti palkamisele.

Privaatserveri hostimine

Spetsiaalne server on teie enda eraldiseisev server, mida saate rentida hostiettevõttelt. Nad hooldavad teie jaoks füüsilist serverit, kuid kõik seaded ja tarkvara on teie käes. See on kulukam, kuid olete 100% kontrollitav ja peate kasutama 100% serveri ressurssidest, muutes selle parimaks valikuks suure ajaveebi, veebisaidi või ettevõtte jaoks.

Sarnaselt VPS-iga soovitame tungivalt oma spetsiaalse serveri haldamiseks palgata professionaali või kulutada serveri nõuetekohaseks kasutamiseks palju aega erinevate sätete, tarkvara ja kodeerimiskeelte tundmaõppimiseks. Algajatele pole see soovitatav hostimisvõimalus.

Haldaja WordPress Hosting

Hallatud WordPressi hostimine on lihtsaim (ja meie arvates parim) viis WordPressi veebisaidi majutamiseks. Haldatava hostimisega optimeerib hostiettevõte teie serveri WordPressi jaoks täielikult ja haldab kõiki värskendusi ja sätteid.

Enim hallatud WordPressi hostimine põhineb jagatud või pilveplatvormil, muutes selle ajakirjanike, väikeettevõtete, veebiportfellide jms jaoks suurepäraseks. Siiski pakuvad head hostimisettevõtted suurtele veebisaitidele ja ettevõtetele täielikult hallatud spetsiaalset serveriplaani (just seda me kasutame) WPExploreri jaoks).

Millise majutuse peaksite valima??

Kõigepealt kaaluge eesmärk oma veebisaidil. Blogi ja e-poe poodide hostimisvajadused on väga erinevad. Blogid, isiklikud portfellid või väikesed professionaalsed veebisaidid on tavaliselt kerged ja vähem vaja hiiglaslikku hostimiskava. Teise võimalusena vajavad e-kaubandus, kataloogid või sotsiaalsed saidid palju ressursse ja seetõttu suuremat, kallimat hostimiskava.

Mõelge oma arvamusele sarnaselt meie esimese punktiga sisu. Ühe lehega veebisait teeb väikese jagatud hostimisplaani korral suurepäraselt hakkama. Sadade lehtedega ettevõtte veebisait, aktiivne ajaveeb ja eratöötajate võrk saavad tõenäoliselt kõige paremini pühendatud serveriga.

Viimaseks teie liiklus mängib teie hostimisvajaduses olulist rolli. Uue veebisaidi loomine võtab veidi aega, et luua järgmine ja kasvatada regulaarset liiklust. Kui te pole juba mõnes muus võrgus või sotsiaalmeedia saidil sisse seadnud, võite tõenäoliselt oma hostimisplaaniga madalamas otsas alustada ja oma veebisaidi kasvades laiendada või uuendada.

Parimate WordPressi hostimisettevõtete võrdlus

Kuigi paljud hostimisettevõtted pakuvad sarnaseid funktsioone, pole kaks hosting firmat täpselt samasugused. Iga host pakub spetsialiseerunud hostimisplaane ja kõik meie soovitatud hostimisettevõtted sobivad WordPressi jaoks suurepäraselt. Jätkake lugemist, et saada teavet meie WordPressi parima hostimise võimaluste kohta ja teada saada, mis võiks teie vajadustele hästi sobida.

Bluehost: taskukohane jagatud WordPressi hostimine

Bluehost veebimajutus

Bluehost on üks suurimaid hostimise osalisi ja seda põhjusel – nad pakuvad taskukohaseid hostimisplaane, kus on palju ressursse, head tuge ja lisavõimalusi, mida iga uus veebisaidi omanik armastab. Bluehost pakub tasuta domeeninime, tasuta SSL-i, tasuta e-posti kontosid ja boonusturunduse pakkumisi (näiteks 200 dollarit pluss- ja põhikasutajatele mõeldud turunduspakkumistel). Mis kõige parem, nende plaanid on mõned kõige taskukohasemad võimalused – lisaks pakuvad nad WPExploreri lugejatele tohutut 63% allahindlust, nii et mida mitte armastada?

Lisateave Bluehost kohta

Cloudways: Pilvemajutus on lihtsaks tehtud

Cloudways veebimajutus

Pilvemajutus on teie veebisaidi hostimise paindlik viis, kuid mõne kasutaja jaoks ületab WordPressi käsitsi installimine AWS-i, Digital Oceanile või Azure’ile nende tehnilisi võimalusi. Cloudways tuleb sinna sisse. Cloudways toetab AWS, Google Cloud, Digital Ocean, Linode ja Vultr pilvepakettide platvorme. Valige lihtsalt oma lemmik, valige oma CMS-ist WordPress ja laske Cloudways teie jaoks konfiguratsiooniprotsessi juhtida. Parim osa Cloudwaysi kohta on see, kui lihtne seda kasutada on. Enda pilveserveri loomine ja haldamine võib olla aeganõudev, kuid Cloudways-i liidesega on teil sõrmeotstes spetsiaalsed ressursid (CPU, RAM, IP, salvestusruum). Funktsioonide hulka kuulub ühe klõpsuga WordPressi installimine, saidi kloonimine, varukoopiad, skaleerimine (RAM ja salvestusruum), lavastus, mitu andmebaasi ja tonni vingeid lisandeid (e-post, konsool, jälgimine jne).

Lisateave Cloudways’i kohta

Meediumitempel: jagatud, hallatud ja VPS-i hostimine

Meediumitempel: jagatud, hallatud ja VPS-i hostimine

Media Temple on muljetavaldav hostimisettevõte, mis pakub mitmesuguseid hostimistooteid, mis vastavad kindlasti kõigi veebisaitide vajadustele. Nad pakuvad kõike alates jagatud veebimajutusest blogijatele, hallatud WordPressi hostimisest neile, kes nende sisu suhtes tõsiselt mõtlevad, VPS professionaalidele ja isegi pühendatud plaanid ettevõtetele, kes vajavad lisaressursse. Kõik Media Temple’i plaanid on optimeeritud ja töötavad koos WordPressiga fantastiliselt. Lisaks pakuvad nad lisafunktsioone, näiteks kogu SSD salvestusruumi, skaleeritavaid ressursse, pahavara skannimist, e-posti aadresse, tipptasemel riistvara ja parimat 24-tunnist lisatasu tuge.

Lisateave Media Temple’i kohta

Kinsta: hallatud WordPressi pilvemajutus

Kinsta: hallatud WordPressi pilvemajutus

Kinsta pole lihtsalt järjekordne hallatav WordPressi hostimise ettevõte. Nad pakuvad täielikult hallatud ja optimeeritud Google’i pilvemajutust, nii et saate kliendina kõik pilve eelised (kiire, turvaline hostimine, millel pole praktiliselt seisakuid), mis on konfigureeritud WordPressi täiuslikuks toetamiseks. Lisaks sellele töötab Kinstas WordPressi eksperdid, kes on valmis abistama kõigis küsimustes, mis võivad teie WordPressi saidi käitamisel nende pilveserverites tekkida. Kas teil on küsimusi oma Kinsta armatuurlaua kasutamise kohta? Kas vajate nõuandeid oma hostikava laiendamiseks? Kas pole kindel, kuidas mälu limiiti suurendada? Lihtsalt küsi! Muud märkimisväärsed hostimisfunktsioonid hõlmavad tasuta SSL-i, tasuta CDN-i, igapäevaseid varukoopiaid ja isegi tasuta migratsiooni.

Lisateave Kinsta kohta

WP mootor: esmaklassiline hallatud WordPressi hostimine

WP mootor: esmaklassiline hallatud WordPressi hostimine

Oma WordPressi veebisaidile parima WordPress-hostingu valimisel soovitame tungivalt WP Engine. Nad pakuvad ainult hallatud WordPressi hostimisplaane ja on suurepärased selles, mida nad teevad. Täpsemalt, kogu nende hostimisplatvorm on üles ehitatud tipptasemel tehnoloogiale. Nad on loonud WordPressi jaoks optimeeritud keskkonna, mis tugineb kohandatud kujundatud ja kodeeritud reeglitele, et nende serverid saaksid vastavalt vajadusele hinnata brauseri taotlusi, tasakaalustada serveri koormust ja integreeritud EverCache’i. Põhimõtteliselt tähendab see kõik seda, et teie veebisait saab suurepärase jõudlusega suurepäraselt töötada, ilma et peaksite haldama midagi serveriga seotud. WP Engine pakub ka WordPressi ekspertide professionaalset tuge ööpäevaringselt. Nii et isegi kui vajate pühapäeval natuke abi, on abi kättesaadav. Muud hostfunktsioonid hõlmavad lavastuskeskkondi, tasuta SSL-võimalust, WordPressi mitme saidi kasutamist, PHP7 tuge ja isegi sisseehitatud CDN-i (Pro ja uuemate plaanide jaoks).

Lisateave WP mootori kohta

Pagely: kohandatud ettevõtete hostimislahendused

Pagely: kohandatud ettevõtete hostimislahendused

Suuremahuliste ettevõtete jaoks pakub Pagely parimaid kohandatud ettevõtete hostimise lahendusi veebis. Pagely ei ole odav, kuid see on suurepärane investeering teie ettevõttesse. Ehitatud hallatavale pilvesüsteemile pakuvad nad usaldusväärset ja turvalist hostimist, mida saab hõlpsasti teie ettevõtte vajadustele vastavaks kohandada. Pagely pakub muljetavaldavaid funktsioone, sealhulgas dünaamiline pildi optimeerimine, täiustatud turvalisus, globaalne CDN, sisseehitatud vahemälu, jõudluse analüüs, HTTP2 ja PHP7 tugi. See on lisaks WordPressi spetsiifilistele funktsioonidele, nagu täielikult hallatud põhivärskendused ja WP-CLI. Lühidalt, samal ajal kui hind on kõrgem kui kõigil teistel selle loendi hostidel, pakub Pagely prestiižset teenust, mis on rohkem kui raha väärt.

Lisateave Pagely kohta

Pange tähele, et need pole kõik teile kättesaadavad hostimisvalikud. Pigem on see lihtne kureeritud kollektsioon populaarsetest ja hästi hinnatud hostimisettevõtetest, mida meil on isiklikult olnud võimalus testida.

Milline on parim WordPressi hostimine?

Kuna me ei saa lihtsalt ühte valida, anname teile kaks parimat.

Meie arvates on WP Engine parim WordPressi hostimine. Seda me kasutame oma veebisaidi hostimiseks ja meil on olnud nendega suurepäraseid kogemusi. Nad on täielikult juhitud, neil on palju aega, tugi on alati kiire ja sõbralik ning meil on praeguse ettevõtte laiendamise kava jaoks rohkem kui piisavalt ressursse.

Bluehost on meie arvates tihe jooksja, kuna need sobivad ideaalselt alles alustavatele blogijatele. Nad pakuvad mõistliku hinnaga hostimiskavasid, mida on lihtne seadistada, WordPressi käivitamiseks on piisavalt ressursse ja saate alglaadimiseks mõned boonused, näiteks domeeninimi, ja mõned reklaamikrediidid. Uutele blogijatele on see üsna armas tehing.

Levinumad KKK-d

Majutuse uurimisel võib ilmneda palju küsimusi. Siin on mõned kiired vastused tavalistele küsimustele, mida me ülaltoodud artiklis ei käsitlenud. Loodetavasti aitab see teil oma veebisaidile parima WordPressi hostimise valimisel teha õige valiku.

Kas vajate WordPressi hostimisteenust??
Jah, ise hostitud WordPressi jaoks (mis asub veebiaadressil WordPress.org) on ​​teil kindlasti vaja hostimiskava. Just see teebki ta iseendaks-võõrustas.
Kas WordPress on host?
WordPress pakub küll oma VIP-hostimist, kuid see on üsna hinnaline ja soovitaksime seda ainult ettevõtetele, kes vajavad kohandatud mahuga hostimislahendust (näiteks kui soovite luua oma tasuta veebipõhise veebiplatvormi, WordPressil põhineva sotsiaalse võrgustiku või fotode jagamise sait).
Kuidas ma oma WordPressi ajaveebi hostin??
Enda ajaveebi majutamiseks on vaja hostikava, mille ostate igakuiselt või igal aastal usaldusväärsetest hostimisettevõtetest. Veebimajutajaid on sadu, kuid enamasti pakuvad nad sarnaseid kavasid, nagu jagatud, pilv, VPS, pühendatud või hallatud.
Kas WordPressi jaoks on tasuta hostimine??
Mitte päris. On veebisaite, mis väidavad, et pakuvad tasuta hostimist, kuid tavaliselt pakuvad need ressursse vähe või puuduvad üldse ning pole just sellised veebisaidid, kellega soovite isiklikku teavet jagada. Samuti on võimalik, et mõtlete WordPress.com-ile, mis on tasuta ajaveebivõrk nagu Tumblr. See erineb väga palju WordPress.orgist (millest me kõik räägime) ja saate lisateavet WordPressi .ORG ja .COM erinevuste kohta..
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map