Oma WordPressi veebisaidi kasvatamiseks väljapoole tegevust

Oma WordPressi veebisaidi kasvatamiseks väljapoole tegevust

WordPressi veebisaidi kasvatamiseks ja külastajate arvu suurendamiseks on palju võimalusi. Ehkki parimate WordPressi teemade valimine ja kohapealne optimeerimine on laialdaselt kaetud, ei arutata saidiväliseid valikuid nii sageli.


See on häbi, kuna teie saidivälised tegevused võivad mängida suurt rolli teie WordPressi veebisaidi ja selle vaatajaskonna kasvatamisel. See võib eriti tõsi olla, kui teil on telliste ja mördiäri või kohaliku kogukonna teenindamisele keskendunud veebisait. Lühidalt öeldes võivad teie saidivälised tegevused suunata liiklust teie WordPressi veebisaidile, genereerida müügivihjeid ja suurendada müüki.

Selles artiklis vaatleme, kuidas kasvatada teie WordPressi veebisaiti saidiväliste tegevustega. Arutleme nii selle üle, mida saate teha võrguühenduseta kui ka seda, mida saate teha veebis, kuid siiski väljaspool veebisaiti.

Minge jaotisse Meetups teie piirkonnas

Kasvatage oma WordPressi veebisaiti Meetups abil

Sõltuvalt teie nišist, tegevusalast või veebisaidi eesmärgist võib olla kasulik olla nähtav nii võrguühenduseta kui ka päriselus, aga ka võrgus. Alustage väikesest, käies oma piirkonna lähiüritustel. Suurepärane koht alustamiseks on Kokku saama. Meetup on veebisait, mis võimaldab inimestel, kellel on sama hobi, huvi või kes on seotud sama tööstusega, leida üksteist ja kokku saada. See aitab teil kohtuda sarnaselt mõtlevate inimestega, tekitada arutelusid teie huvivaldkonna ümber ja saada endast ja oma veebisaidist teada.

Kui teie piirkonnas pole ühtegi rühma, kes toitlustaks teie niši, alustage seda. Võimalik, et läheduses on inimesi, kes tahaksid sellise grupiga liituda. Kui reisite, proovige lisada Meetupi sündmused erinevates kohtades oma teekonda. See aitab tõepoolest tõsta teie profiili ja laiendada teie WordPressi veebisaiti.

Osalege konverentsidel ja võrgustikuüritustel

võrgustikuüritus

Oma nišiüritustel toimuvad konverentsid ja võrgustikuüritused on head võimalused oma valdkonna teistega kohtumiseks ja oma nime avaldamiseks. Samuti võite saada ülevaate konkurentide tegevusest ja avastada enda jaoks uusi võimalusi.

Kui olete üritustel regulaarseks saanud ja teate, mida need hõlmavad, küsige, kas saate korraldada seminari või panna end esinejaks. See aitab teil saada end oma valdkonna autoriteediks, aidates protsessi käigus tõsta teadlikkust oma ettevõttest ja veebisaidist..

Reklaamige kohapeal

Reklaam

Kui soovite oma veebisaiti reklaamida konkreetselt selle piirkonna elanikele, uurige, millised võimalused on kohapeal reklaamimiseks. Mõned potentsiaalsed võimalused oma WordPressi veebisaidi laiendamiseks kohaliku reklaamimise kaudu hõlmavad järgmist:

Kohalik raadio

Raadio on suurepärane viis oma WordPressi veebisaidi reklaamimiseks ja oma profiili suurendamiseks üldiselt. Raadioreklaam aitab levitada teie saidi kohta teavet ja tekitada selle vastu huvi. See võib aga olla kallis ja tasub jälgida saidi liiklust enne ja pärast reklaamide edastamist, et näha, kas need on kulutõhusad.

Kohalikud ajalehed või ajakirjad

Kohalikud ajalehed ja ajakirjad on paljude demograafiliste näitajate ja tööstuste seas endiselt väga populaarsed. Leidke meedium, mis meelitab teie sihtrühma ja reklaamige seal. Mida suurem on reklaam, seda parem, nii et kui teie eelarve sellele kulub, valige täislehe reklaam. Samuti tasub raha kulutada, et saada pilkupüüdev reklaam, mis aitaks sellel rahvahulgast eristuda ja oma publikule muljet avaldada.

Sponsoreerige kohalikku spordiklubi, üritust või põhjust

Kohaliku spordiklubi, põhjuse või sündmuse sponsorlus võib aidata teie WordPressi veebisaidi profiili tõsta. Kohalikes huvides osaledes saab temast kogukonna hinnatud liige. Samuti hoiate oma ettevõtet pidevalt inimeste mõtetes. Mida rohkem inimesi sinust kuuleb, seda tõenäolisem, et nad sind mäletavad ja konkurentide asemel sinu saiti külastavad.

Voldikud ja lendlehed

Teie ettevõtte reklaamimiseks lendlehtede loomine võib olla edukas viis väljaspool WordPressi veebisaidi liikluse suurendamiseks. Laske oma infolehe disaineri poolt toodetud, nii et see näeb välja professionaalne. Inimesed, kellele teie voldik avaldab muljet, külastavad tõenäolisemalt teie veebisaiti.

Mõelge hoolikalt läbi, kus oma voldikuid levitate, kuna need peavad jõudma teie potentsiaalsete klientideni. Uksest ukseni lendlemine võib olla tõhus, kuid on aeganõudev. Sama võib öelda ka linnas lendamise kohta. Edukaks võib saada ka lendlehtede jätmine võtmepiirkondadesse, kus teie sihtrühm veetleb, näiteks kohvikud.

Avaldage e-raamat Amazonis

avaldada e-raamat

E-raamatu avaldamine Amazonis on oma WordPressi veebisaidi kasvatamiseks suurepärane tegevus väljaspool saiti. Ära pane teid eemale raamatu kirjutamise ideest. See ei pea olema liiga pikk ja saate oma saidi sisu kaasata. Ghostwriteri palkamine on veel üks võimalus.

Veenduge, et teie e-raamat oleks teie ettevõtte jaoks asjakohane, tagamaks, et sihite õiget sihtrühma. Samuti tasub toimetajale selle kontrollimiseks maksta, kuna soovite midagi piisavalt kvaliteetset, et lugejatele muljet avaldada ja julgustada neid teie saiti külastama..

Oma raamatut Amazon’is avaldades ärge hinnake seda rohkem kui mõne dollari eest. E-raamatu Amazonis loendisse lisamise põhjuseks ei ole müügist raha teenimine. See on teie isikliku kaubamärgi ja veebisaidi reklaamimine, aidates liiklust juhtida. Kui hindate oma raamatut liiga kõrgeks, jätate potentsiaalsed uued kliendid ilma.

Podcasting

taskuhääling

Taskuhäälingusaated on suhteliselt lihtne ja tõhus viis oma WordPressi veebisaidile uute külastajate meelitamiseks. Paljud inimesed ei naudi veebis lugemist, vaid armastavad kuulata. Pakkudes sisu dünaamilises taskuhäälingusaates, saate kasutusele võtta võimalike jälgijate uue kogumi.

Suurepärane viis oma taskuhäälingusaadete jagamiseks uute kuulajatega on oma sisu lisamine iTunes. Kõrval kontole registreerumine ja taskuhäälingusaadete edastamine, neil on võimalus, et miljonid inimesed neid kuuleksid. ITunes suhtub vastuvõetud taskuhäälingusaadetesse eriti eriliselt, seetõttu tasub seda lugeda podcastingu parim tava enne kui alustad.

Lisaks omaenda netisaadete haldamisele peaksite proovima ka teiste inimeste netisaadetes rääkimist. Otsige oma tööstuse inimesi, kellel on oma netisaated. Neil inimestel on sama sihtrühm kui teil, kes võivad teie saiti kontrollida ka pärast seda, kui nad on teie kuulnud.

Muud tegevused veebis, kuid väljaspool seda

Teie WordPressi veebisaiti saab laiendada palju veebiväliselt, kuid väljaspool saiti toimuvaid tegevusi. Oma saidi reklaamimine sotsiaalmeedias on üks tõhusamaid viise saidi liikluse suurendamiseks. Siin on mõned muud võimalused;

Youtube

YouTube väärib eraldi märkimist, kuna see on sotsiaalmeedia kanal, mida sotsiaalmeedia turunduse katmisel sageli ei arvestata. Kui see teie saidile sobib, võib oma YouTube’i kanali ja videote loomine olla tõhus viis uue sihtrühmani jõudmiseks.

Külaliste postitamine

Külaliste poseerimine on veel üks hea viis oma saidil nähtavuse saavutamiseks. Valige saidid, mis asuvad teie ettevõttega samas valdkonnas, isegi konkurentide saidid, kuna neil on lugejaid, kes olete teie sihtrühm. Tehke alati kvaliteetseid külalispostitusi, mis pakuvad lugejatele huvi ja meelitavad neid teie veebisaidil klõpsama.

Reklaam

Google’is või sotsiaalmeedias reklaamimine võib teie WordPressi veebisaiti kiiresti ja dramaatiliselt kasvatada. Google’i reklaamid, Facebooki reklaamid ja Twitteri reklaamid on kõik populaarsed ja hõlpsasti kasutatavad valikud, mis aitavad teie saiti reklaamida. Jälgige alati oma saitide analüüsi, et teada saada, kas teie reklaamid on tasuvad.

Lõplikud mõtted

Kõik ülaltoodu on tõhus väljaspool saiti toimiv võimalus, mis aitab teie WordPressi veebisaiti kasvatada. Tegevused, milles osalete, sõltuvad teie ettevõtte tüübist.

Võtke alati arvesse oma sihtrühma. Kuhu nad poosid ja millistele turundusvormidele nad reageerivad. Samuti jälgige oma saiti hoolikalt, et teaksite, et saate oma aja ja raha eest tulu.

Milliseid väliseid tegevusi olete proovinud oma WordPressi veebisaidi laiendamiseks? Palun jagage oma õnnestumisi või ebaõnnestumisi allpool toodud kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map