Näpunäiteid oma WordPressi e-poe poodides kingituste müümiseks

WordPressi e-kaubanduse kinkimine ja kingituste andmine

Kuna siin on uus ja juba alanud uus aasta, võite lõpuks kavandada ka tulevasi pühi! On aeg oma e-pood ette valmistada ja üles kasvatada – pange oma parem jalg sisse, et tarbimispalavikku võimendada, kui avalikkus püüab sirvimisvea kinni.


Kingituste andmine on aegade algusest lahutamatult seotud puhkustega. Tegelikult on hooajapõhiste turundusstrateegiate rakendamine üks usaldusväärsemaid viise e-poe müügi suurendamiseks.

Kuid oma toodete allahindluste või pakkumiste pakkumisest enam ei piisa. Arvestades e-kaubanduse laienemise kiirust, peavad teil enne puhkusepausi mulje jätmiseks olema käes tugevad kaardid.

Üks viis seda teha on oma veebisaidi kärpimine spetsiaalselt kinkimise seisukohast, selle asemel, et lihtsalt turustada oma toodete kinkeväärtust. Segaduses? Las ma selgitan.

Kingituste müük vs toodete müümine

Üks oluline erinevus gif-ostude ja traditsiooniliste ostlemiste vahel on see, et inimesed otsivad sageli tooteid, millele on lisatud tähendusrikas lisa. See võib olla isa päeva kruusid, isikupärane swag, puhkusekomplektid jne.

Kui kingituste müümine selle asemel, et tooteid müüa, võib tuua teie poodi ühe kliendi asemel kaks klienti.

Esimene neist on kinkija, kes on teie e-poodi sirvinud ja leidnud ideaalse kingituse. Teine on see kingisaaja, kes kingituse vastu võtab, õhku läbi mõtlemisvõime ja külastab teie e-poodi, et kontrollida teisi huvitavaid kingitusi, mida ta saab omakorda kinkida. Räägi ahelreaktsioonist!

Nüüd, kui oleme kindlaks teinud, kui oluline on suunata teie turundustegevusele toodete asemel kingituste müük, vaatame, kuidas saaksite oma e-poe poodide kingihooaja valmis teha!

Teie e-poe kingituse valmistamine

E-poe ettevalmistamiseks järgmisel aastal on palju võimalusi, kuid siin on mõned peamised näpunäited, kuidas alustada kingituste ostmist.

1. Planeerige puhkusepakkumisi ja -üritusi

Kalendri planeerimine

Esmalt eemaldage oma kalender ja pange tähele eelseisvaid pühi, mida soovite sihtida. See võib tunduda ilmne, kuid see on oluline osa suurte turundussündmuste kavandamisel ja laoseisu vajaduste prognoosimisel. Mõelge, millised pühad on teie poe jaoks mõistlikud, et luua spetsiaalselt kingitusi, mille keskmes oleks.

Näiteks on sõbrapäev tõenäoliselt päev, mida te ei taha vahele jätta. Teisest küljest, kui te pole õlletehas ega pood, mis impordib Iiri tooteid, on hea võimalus, et St Patricku päev jääb vahele. Saad idee.

2. Integreerige kingitused saidi navigeerimisega

Kingituste müügi üks peamisi reegleid on muuta need oma vaatajaskonnale hõlpsaks. Teil võivad olla parimad ideed maailma suurimate kingituste jaoks, kuid kui need salatakse teie veebisaidi nurka, siis keegi neid ei leia.

1800 lillekingitused

1800 lilled sisaldab põhimenüüs navigeerimist praegusi kinkimishooaegu.

Võtke näpunäide suurematest kinkimiskohtadest, näiteks 1800 Lilled, ja hoidke kingitusi ees ja keskel. Kui lisate oma menüüsse oma praegused kinkepakkumised, kuhu need on juurdepääsetavad, on ostjatel lihtsam otsitavat kiiresti leida ja ost sooritada. Looge lihtsalt kinkekategooriad ja lisage need oma peamenüüsse.

SearchWP Täpsem otsing

Otsingu veelgi kasutajasõbralikumaks muutmiseks võite kingitusi sortida isegi konkreetsetesse kategooriatesse, näiteks saaja, juhu, vanuse, kaubamärgi, hinnaklassi, pakkumiste jms järgi. Selle veebisaidile lisamiseks on suurepärane võimalus SearchWP abil. täpsema WordPressi otsingu plugina. SearchWP toetab taksonoomiate (nt kategooriate, siltide ja isegi toote atribuutide) kaudu täpsemat ja lihvitud otsingut. WooCommerce’i toodete loomisel ärge unustage lisada asjakohaseid toote atribuute (värv, bränd, koostisosad jne) ja silte (vanus on see hea kingitus, üldine huvi jne).

3. Seadistage kinkelehed

Kui te pole selline inimene, kes soovib kleepuvat riba, mis asetseb teie kingitusi reklaamival kodulehel, võite alati valida peenema, kuid sama tõhusa viisi kinkelehtede püstitamiseks. Need võivad olla iga kord teie saidil olevad kinnitusrakised ja ostjad saavad nendega aastaringselt juurde pääseda.

Dekaan ja Deluca kinkimine

Dean & Deluca on püsiv kingituste leht.

Eespool arutatud kategooriad võivad olla rakendatavad ka siin. Lisaks võite kaaluda isegi oma hooajaliste pakkumiste jaoks spetsiaalse lehe loomist mitmesugustel puhkudel asuvate kinkepakkidega tootepakkide jaoks.

4. Reklaamige isikupärastatud kimpe

Üks võimalus kingituste ostmise lihtsustamiseks on loomine kinkekomplektid konkreetsetele isikutele ette. Võite võtta kasutusele turul olevad trendid ja populaarsed tooted ning lisada need paketti, muutes selle atraktiivseks. Lisaks on isikupärastatud puudutus, mis põhineb sellel, kellele kingitus on mõeldud, tehingu sõlmimisel palju edasi.

Kas mäletate tellimisvalmis kingipakki emale, mille emadepäevaks külastasite? See idee on sama. Kiirkaupmeeste jaoks pole midagi paremat kui kimp, mida nad saavad hõlpsalt ja kiiresti tellida ning mis sisaldab praktiliselt kõike, mida nad otsivad.

Enne isikupärastatud pakettide loomist vanuse või sündmuse järgi saate läbi viia mõned turu-uuringud, et saada selgem ülevaade üldistest eelistustest ja taskukohasusest. Ärge unustage pakkuda klientidele suurt valikut valikuvõimalusi ja näete kingitusi sõna otseses mõttes virtuaalsetel riiulitel lendamas!

Boonus: kohandatud kimbud

Pakkuge valikulisi kimbu variatsioone

Samamoodi saate pakkuda klientidele täielikku vabadust omaenda loomiseks, isikupärastatud kinkekomplekt. WisdmLabi kohandatud toodete bokside abil saate pakkuda erineva suurusega kinkekarpe, valida toodete komplekti, määratletud hinnaklassi ja istuda, et kliendid saaksid kujundada oma individualistliku paketi. Võite kasutada tavaliselt veenvaid meetmeid, nagu suurem kasti suurem allahindlus või pakkudes vastupandamatut stiimulit müügi suurendamiseks.

Teine idee on süveneda ostja mõttemaailma ja otsustada vastavalt sellele oma hinnastrateegia. Kas ostja otsib hunnikut lõhnaküünlaid või täielikku aroomikomplekti? Esimesel on vähem võimalusi, kuid ta saab kindla allahindluse, teine ​​aga rohkem, kuid tal on toote kohta allahindlusi. Katsetage populaarsete toodetega ja vaadake vastavalt tehtud valikud üle.

5. Looge kinkekaarte

YITH WooCommerce kinkekaartide pistikprogramm

Paratamatult on kogu meie elus keegi, kelle juurde on keeruline sisseoste teha. Seetõttu leiutati kinkekaardid. Kinkekaarte on keeruline oma poodi lisada, kuid tasuta Kinkekaart YITH WooCommerce’i lisandmoodul on imelihtne. See tasuta pistikprogramm lisab teie WooCommerce kauplusesse uut tüüpi toote, nii et saate luua kaarte mitmesuguste summade jaoks. Kui klient tellib kinkekaardi, on tal võimalus kiireks kohaletoimetamiseks lisada saaja e-posti aadress. Seejärel kantakse kingituse summa kassasse koodiga kassasse.

6. Pakkumises pakutage kinkepakkimist

Kinkepakendi lisand

Üks parimaid kingitusi, mida saate oma poodi lisada, on kinkepakk. Proovige tasuta WooCommercei kinkepakendi pistikprogramm – see lisab kassas lihtsaid valikuid tüüpide ja kingisõnumite pakkimiseks. Need on lihtne viis isikupära lisamiseks ja iga ostu muutmiseks kingituseks.

7. Koostage eripakkumiste infoleht

Viimaseks – looge infoleht! Infoleht on suurepärane viis kogu aasta vältel varasemate klientidega ühenduse pidamiseks, uute kingituste jagamiseks, puhkusepakkumistest teatamiseks või isegi varasemate ostude põhjal isikupärastatud pakkumiste saatmiseks.

WooCommerce MailChimp laiendus

Meile väga meeldib MailChimp (mis on TASUTA kuni 2000 tellijaga infolehtedele), kuna seda on lihtne kasutada ja seal on palju tasuta integreerimisvõimalusi, näiteks WooCommerce MailChimp oma poe infolehe lisamiseks. See pistikprogramm lisab tellimisvõimalusi pärast tellimuse vormistamist. Pärast seda saate luua tervitusmeilisõnumeid või täieliku e-posti teel tilgutamise kampaania.

Mõtete lahkuminek

E-poe aasta ettevalmistamiseks on palju võimalusi, kuid loodetavasti aitavad need näpunäited kinkimiseks valmistuda. Kingituslehtede, kimpude, kinkide pakkimise ja muu lihtsa leidmise pakkumine on proovitud strateegiad, mis on suunatud kingituste turule.

Mida arvate meie strateegiatest muuta e-poed kingituste hooajaks valmis? Kas on näpunäiteid, mida soovite jagada? Pange kommentaar alla!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map