Näpunäited disainiprotsessi kiirendamiseks Elementoriga

Näpunäited disainiprotsessi kiirendamiseks Elementoriga

Pole saladus, et Elementor on täna WordPressi kogukonna üks paremaid leheehitajaid. Ja see pole enam ainult lehtede koostaja. Elementor on arenenud nii palju, et saate täielikult toimivaid veebisaite kujundada isegi tasuta WordPressi põhiteemaga ilma ühte koodirida kirjutamata!


Kuigi Elementor pakub palju võimalusi ja kohandamisvõimalusi, jätame sageli vahele pistikprogrammi väiksemad üksikasjad ja osad, millel võib olla suur mõju veebisaidi kujundamise protsessile.

Veebilehtede kujundamine Elementoriga on juba kiire ja lihtne, kuid kui soovite kujundamisprotsessi kiirendada, olete õiges kohas. Selles artiklis saate teada, kuidas saate Elementoriga kujundamise protsessi kiirendada, kasutades redaktorit täies ulatuses muude tootjate tööriistadega.

Alustage ettevalmistatud mallidest

Eelvalmis mallid võivad teie projekti väljatöötamist kiirendada. Uute lehtede nullist kujundamine võtab aega ja enamasti kaotate selle aja, kui kohandate pidevalt lehe paigutust ja stiile. See on mallide jaoks just kasulik. Elementori mallikogu on suurepärane ressurss disainiprotsessi kiirendamiseks. Isegi kui te ei kasuta eelvalmis malli, saate mallide kogu alati inspiratsioonina kasutada. Malle saab hõlpsalt otse lehele importida vaid ühe klõpsuga.

Elementide mallid võib jagada kaheks osaks. Esiteks, kui soovite importida eeltöödeldud lehte ülalt alla, võite importida terve lehe (näiteks About või kontakti leht) kogu selle sisuga. Teine võimalus on see, kui soovite importida lihtsalt kujunduse sektsiooni või ploki. Seda saate teha näiteks siis, kui teile meeldib mõni teenuste, kangelase sektsioon, võtke meiega ühendust või tellige sektsioonid.

Imelised tasuta ja premium-mallide kollektsioonid on veebis hõlpsasti saadaval.

Envato turg

Envato turg

Envato turg on tõenäoliselt kõige populaarsem turg mitte ainult Elementori mallide, vaid WordPressi teemade ja pistikprogrammide jaoks.

TemplateMonster

TemplateMonster

TemplateMonster on veel üks kvaliteetsete mallide vara pakkuja, neil on ka mõned tasuta mallid.

Elementori mallikogu

Elementori mallikogu

Elementori mallikogu – on Elementori algne malliladu, uusi tasuta ja esmaklassilisi malle kuvatakse väga sageli.

Kasutage kiirklahve

Kui töötate Elementoriga ainult hiirega, siis palun lõpetage! Kulutage 10 minutit lühikoodide õppimiseks, mis säästab palju aega ja kiirendab teie veebisaidi kujundamist. Lisaks lihtsatele nagu kopeerimine ja kleepimine saate kasutada ka keerukamaid kohandatud otseteid. Need võivad olla eriti kasulikud, eriti kui soovite liikuda paneeli ja eelvaate režiimi vahel või lülituda mobiiliredaktsioonile.

Siin on loetelu otseteedest, mis võivad teie veebisaidi kujundamise kiirust tõsiselt suurendada:

Tegevused

Võta tagasiCtrl / Cmd + ZTühistage kõik lehel tehtud muudatused
Tee uuestiCtrl / Cmd + tõstuklahv + ZTee uuesti kõik lehel tehtud muudatused
KopeeriCtrl / Cmd + CKopeerige jaotis, veerg või vidin
KleebiCtrl / Cmd + VKleebi sektsioon, veerg või vidin
Kleebi stiilCtrl / Cmd + tõstuklahv + VKleebi jaotise, veeru või vidina stiil
KustutaKustutaKustutage redigeeritud jaotis / veerg / vidin
KoopiaCtrl / Cmd + DKopeeri redigeeritud jaotis / veerg / vidin
SalvestaCtrl / Cmd + SSalvestage oma leht redigeerimise ajalukku

Minema

Paneel / eelvaadeCtrl / Cmd + PPaneeli ja eelvaate vaate vahetamine
Mobiilne redigeerimineCtrl / Cmd + tõstuklahv + MLülituge laua-, tahvelarvuti- ja mobiilivaadete vahel
AjaluguCtrl / Cmd + tõstuklahv + HMinge ajaloo paneelile
NavigaatorCtrl / Cmd + IAvab navigaatori
Mallide raamatukoguCtrl / Cmd + tõstuklahv + LAvab meie malliteegi modaali
Klaviatuuri otseteedCtrl / Cmd + ?Avab akna Klaviatuuri otseteed
LõpetaESCAvab sätted ja hüppab valikule Välja juhtpaneelile

Kohandatud CSS lehtedele

Kas teadsite, et teil võib olla kohandatud CSS igal lehel? Jah, kuid pidage meeles, et see funktsioon on kaasatud ainult Elementori Pro versioonisse. Selle lahendusena näitan teile, kuidas lisada kohandatud CSS igale lehele. See trikk säästab teie raha, kui soovite Pro-versiooni lihtsalt väikeste kohandamiste lisamiseks lehe tasemel.

Selleks peate lihtsalt kasutama HTML-i vidinat ja seda kooditükki seespool:

Vaadake seda näidet:

Kohandatud kood

Elemenori otsinguriba

Väga sageli, kui töötate lehe kujundamisega, soovite liikuda teistele lehtedele, seadetele, müügilehele või mujale. See võib olla aeganõudev, kui: salvestate lehe> lähete tagasi oma juhtpaneelile> avatud lehed > otsige lehte, mida soovite avada. See võib kulutada palju aega ja energiat, kui olete pidanud seda ikka ja jälle tegema.

Õnneks on Elementoril sisseehitatud lahendus disainiprotsessi sujuvamaks ja kiiremaks muutmiseks. Selle vaeva nägemise asemel võite lihtsalt kasutada programmi Elementor Finder. Otsiribal otsides saate otse liikuda mis tahes seadete, malli, lehe või teemaosa juurde. Finderile pääseb juurde, klõpsates Cmd / Ctrl + E klahve ükskõik kus WordPressi armatuurlaual. Vaadake seda videot, et näha kõike, mida saate Finderi abil teha.

Kasutage Navigatorit

Navigaator on navigeerimispuu aken, mis pakub hõlpsat juurdepääsu lehekülje koostaja igale elemendile. See väike aken võimaldab teil elementides liikuda ja vidinaid hõlpsalt lohistada.

Navigaator on eriti kasulik pikkade lehtede või keeruka mitmekihilise kujundusega lehtede puhul ning elementide puhul, mis ühendavad Z-indeksit, millest on lahutatud varu, absoluutne asukoht jne. See võimaldab teil pääseda juurde elementide käepidemetele, mis võivad paikneda muude elementide taga..

Navigaatorile pääsete juurde kolmel lihtsal viisil:

 1. Paremklõpsake suvalisel elemendil ja klõpsake siis nuppu Navigator. See suunab teid automaatselt navigeerimispuu konkreetsele elemendile.
 2. Klõpsake paneeli jaluses elementide nuppu.
 3. Kasutage kiirklahvi Cmd / Ctrl + I.

Vaadake seda videot, et näha seda toimimas:

Navigaatoril on ka mõned muud funktsioonid, näiteks vidinate nimetamine, vidinate kokkuvarisemine ja laiendamine, paneeli hõljumine või dokkimine ja vidinate kuvamine või peitmine. Nende täielikku arvustust näete dokumentatsioon.

Määratlege oma värvipalett

Tavaliselt järgime veebisaidi kujundamisel disaineri loodud kujundusmustrit. See muster sisaldab tavaliselt värvikombinatsiooni, mida korratakse kogu saidil. Need on kaubamärgi värvid, mis peaksid jääma muutumatuks. See tähendab, et iga kord, kui lisame lehele uue vidina, peame värvikoodi kopeerima-kleepima või peame meeles pidama, mis värvi kood on vidinaseades selle rakendamiseks. See võib olla aeganõudev. Õnneks on Elementoril meie jaoks lahendus.

Värvivalija sätetes saate määratleda oma kaubamärgi värvid ja neid uuesti kasutada iga kord, kui pääsete juurde vidinakujunduse värvivalikutele. Valige lihtsalt eelseadistatud palett või määratlege oma kohandatud värvid, et kujundamisel aega kokku hoida.

Vaadake seda videot:

Eeltöödeldud ja korduvkasutatavad vidinistiilid ja mallid

Elementor on üks paremaid leheehitajaid, kuid kas olete mõelnud vaikimisi ja koledatele nuppudele? Vahelehed? Menüüd? Või mõni muu vidin? Need vaikimisi vidinad näevad välja sellised, nagu need on mitu aastat tagasi loodud või soovite võib-olla uuesti kasutada projekti B projektis A kujundatud vidinat?

Praegu ei saa te Elementoriga tulevaste projektide vidinastiile salvestada ja neid uuesti kasutada. Õnneks tasuta WunderWP Pistikprogramm pakub selle probleemi lahendamiseks vähe võimalusi.

Esiteks sisaldab WunderWP teie käsutuses mitmeid eelhäälestatud vidinate stiile. Valmiskujundusega stiilid pealkirjade, galeriide, nuppude, jagajate, karussellide, vormide, hinnakujundustabelite ja muu jaoks on saadaval ühe klõpsuga. Lihtsalt lohistage Elementori vidin oma lehele, valige valmiskujundusega WunderWP vidina stiil ja alustage sisu lisamist.

WunderWP eelseaded

WunderWP-ga saate ka oma vidinastiile Elementoris hõlpsalt salvestada ja uuesti kasutada. See on lihtne: stiliseerige vidin, salvestage see WunderWP pilve (mis on tasuta!) Ja kasutage seda hiljem sarnaste vidinate jaoks. See töötab nii lihtsate kui ka keerukate vidinate puhul. Näiteks saate seda kasutada pealkirjavidina salvestamiseks, mis sisaldab erinevaid tüpograafilisi väärtusi, või pildi vidina jaoks kohandatud varjudega.

WunderWP kohandatud stiilid

Sama kehtib ka mallide kohta – loodavate mallide täielikud või osalised mallid saate salvestada WunderWP pilve. Mall on olemas, nii et kui olete valmis, saate selle hõlpsalt lehele või veebisaidile sisestada. Nii peate selle ehitama ainult üks kord, säästes palju aega.

WunderWP kohandatud mall

Või võite ära kasutada WunderWPi valmiskujunduslike sisumallide eeliseid. Praegu on saadaval üle 50 valmiskujuliste jaotismallide – näiteks kontakt, üleskutse tegevusele, päis, jalus, teenused, umbes, meeskond, teenused, loendur ja palju muud – eesmärkidel.

WunderWP eelvalmis mall

Pakkimine üles

Siiani on Elementor ilma kahtluseta olnud üks parimatest WordPressi lehe ehitajatest. Peaaegu iga päev lisatakse uusi tööriistu ja funktsioone, et muuta disainiprotsess sujuvamaks ja kiiremaks ning kiirendada projekti kohaletoimetamise aega.

Milline näpunäide on teie arvates kõige kasulikum ja millist te ei teadnud varem? Võib-olla teate ka midagi sellist, mida siin ei mainita? Palun jagage seda teistega.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map