Mis on WordPressi teemad ja pistikprogrammid?

Mis on WordPressi teemad ja pistikprogrammid?

Põhipõhine WordPress-platvorm pakub korralikke valikuid oma veebisaidi isikupärastamiseks. Samuti võimaldab see teil oma saidi koodi lisada ja seda mis tahes viisil muuta. Kui soovite aga tõelist paindlikkust, kuid teil pole käsitsi muudatuste tegemiseks vajalikku aega ega kogemusi, vajate mõnda täiendavat tööriista.


Teisisõnu, peaksite tutvuma WordPressi teemade ja pistikprogrammide ulatusliku maailmaga. Need on lisandmoodulid, mis võimaldavad teil kohandada oma saidi väljanägemist ja funktsioone ning neid on tuhandeid. Pole tähtis, mida soovite teha – foorumi haldamine, veebipoe loomine või saidi kujunduse täielik muutmine – seal on WordPressi spetsiifiline tööriist, mis aitab teil ülesande minimaalse vaevaga täita..

Kui te ei tea veel teemadest ja pistikprogrammidest midagi, siis ärge muretsege. Teile abistamiseks selgitame, mis need on, kust neid leida ja kuidas neid enda huvides kasutama hakata. Alustame põhitõdedest!

Mis on WordPressi teemad ja pistikprogrammid?

WordPressi teema kokku.

Kokku on WordPressi teema näide, mis aitab teil oma saidi välimust kohandada.

Enne kui arutame teemade ja pistikprogrammide leidmise ja installimise üle, räägime sellest, mis nad on. Lõppude lõpuks, kui olete WordPressis uustulnuk olnud, poleks te ehk kunagi varem neid tingimusi kuulnud.

Lühidalt – teemad ja pistikprogrammid on üksikud tarkvaratükid, mis toimivad WordPressi põhiplatvormile lisandmoodulitena. Lisafunktsioonidele juurdepääsu saamiseks võite installida teema või pistikprogrammi. WordPressi veebisait vajadustele teema olemas, kuid see ei vaja pistikprogramme. Sellegipoolest on tõenäosus, et te pistikprogrammidega põgenete, väga ebatõenäoline.

WordPressi teemad

A WordPressi teema on selle lisand kontrollib teie saidi välimust – kuidas see välja näeb ja kuidas see on välja pandud. Mõned teemad on väga lihtsad ja võivad muuta ainult teie saidi kujunduse põhiasju, näiteks värve ja fonte. Paljud teemad pakuvad aga mitmesuguseid uusi paigutusi ja stiile. Mõlemal juhul on teil tavaliselt võimalus oma teema vastavalt vajadustele kohandada. Võite leida paindlikke teemasid, mis on kohandatavad paljudes olukordades (näiteks meie enda Total), või otsida teemat, mille valikud ja paigutused vastavad teie loodava saidi tüübile (näiteks ettevõtte WordPressi teemad või koolitus WordPress teemad).

WordPressi pistikprogrammid

Kui soovite oma saidi viisi osas midagi muuta funktsioonid, vajate siiski WordPressi pistikprogramm. Pistikprogrammi eesmärk on lisada oma saidile uusi funktsioone või funktsioone (või laiendada juba olemasolevat). Pole tähtis, mida soovite oma saidiga teha, peaaegu kindlasti on olemas pistikprogramm, mis selle võimaldab. Mõned võimaldavad teha lihtsaid muudatusi, näiteks lisada uusi vidinaid kasutamiseks külgribades, teised annavad teile juurdepääsu täiesti uutele funktsioonidele, nagu näiteks WordPressi sündmuste kalender või veebipood. Samuti on olemas pistikprogramme, mis aitavad teil praktiliste ülesannete täitmisel, näiteks oma saidi turvalisuse tagamisel.

Kõiki erinevaid teema- ja pistikprogrammi valikuid on võimatu kirjeldada. Nüüd, kui olete aru saanud, kuidas need olulised tööriistad töötavad, räägime sellest, kuidas soovitud vahendeid leida.

Kust leida parimaid WordPressi teemasid ja pistikprogramme

Veebis on saadaval tuhandeid teemasid ja pistikprogramme ning neid on mitmesuguseid – tasuta ja esmaklassilisi, lihtsaid ja keerukaid. Saate sageli vajaliku leida lihtsa otsingu abil. Kuna aga mõni soovija saab luua teema või pistikprogrammi, võib olla keeruline teada, millised neist on usaldusväärsed ega mõjuta teie saiti negatiivselt.

Seetõttu võib olla kasulik külastada kataloogi, kus teemad ja pistikprogrammid on loendis, neid hinnatakse ja kommenteeritakse. Võite minna ka usaldusväärsete ettevõtete veebisaidile, mis on tuntud töökindlate lisandmoodulite loomise eest. Siin on vaid proovide võtmine suurepärastest kohtadest, kus teemasid ja pistikprogramme otsida:

 • WordPress.org: Ametlikul WordPressi saidil on mõlemad teema kataloog ja pistikprogrammide kataloog.
 • WPExplorer: Pakume oma saidil palju kvaliteetseid teemasid ja pistikprogramme.
 • TeemaForest ja CodeCanyon: Need on õesaidid, mis pakuvad vastavalt teemasid ja pistikprogramme.
 • ThemeIsle: Nagu nimigi ütleb, on see peamiselt teemade ressurss.
 • Loominguline turg: Siit leiate palju teemasid ja väikese valiku pistikprogramme.
 • Elegantsed teemad: Veel üks liikmelisuse sait, mis pakub populaarseid teemasid nagu Divi.
 • StudioPress: Need kutid pakuvad väikest valikut kindlaid teemavalikuid, Genesise juht.

Kui te pole kindel, kust alustada, soovitame kõigepealt tutvuda WordPressi ametlike kataloogidega – kõik seal on täiesti tasuta ja saate vaadata teiste kasutajate hinnanguid. Vaadake ka meie eelmisi postitusi teema ostmise ja selle kohta, kuidas valida parim pistikprogramm, et juhendada teid otsingus.

Kuidas installida WordPressi teemasid ja pistikprogramme

Kui otsite lisandmooduleid WordPress.org-ist, saate teemasid ja pistikprogramme installida otse WordPressi tagaküljest. Vastasel juhul peate kõigepealt alla laadima soovitud faili ja salvestama selle oma arvutisse, seejärel järgige allpool toodud asjakohaseid juhiseid. Fail peaks olema pakitud – ärge seda ekstraktige!

WordPressi teema installimine

Teema installimiseks liikuge esmalt lehele Välimus> Kujundused oma WordPressi tagaosas. Seejärel klõpsake nuppu Lisa uus nuppu ekraani ülaservas:

WordPressi tagaosa jaotis Teemad.

Siit saate sirvida WordPressi pakutavaid tasuta teemasid. Kui on mõni link, klõpsake lihtsalt sinisel Installi siis nuppu Aktiveeri nuppu teema kasutamiseks.

Võite ka üles laadida oma WordPressi teema, mille olete alla laadinud kolmanda osapoole veebisaidilt või turult (näiteks Themeforest). Selleks klõpsake nuppu Laadige teema üles nuppu ja valige Vali fail. Liikuge pakendatud teemafaili salvestamise kohta ja avage see. Teid viiakse tagasi Lisage teemad ekraan, kus saate valida Installeeri nüüd:

Uue teema installimise võimalus.

Installijal kulub hetk aega, mille järel kuvatakse teade, et teema on edukalt installitud. Sel hetkel saate teema eelvaate või valida Aktiveeri kohe kasutama hakata:

Teade, et teie teema on edukalt installitud.

See selleks! Teie uus teema on kasutamiseks valmis. Võite ka jälgida koos WP lõikelaua juhend mis hõlmab tasuta teemade installimist ja teemade üleslaadimist FTP kaudu.

WordPressi pistikprogrammi installimine

Pistikprogrammid installitakse põhimõtteliselt samamoodi kui teemad. Alustage navigeerimisega asukohta Pluginad ja valides Lisa uus ekraani ülaosas:

WordPressi tagaosa jaotis Teemad.

Nii nagu teemade puhul, leiate oma veenmiseks ka kõik siin loetletud tasuta WordPress.org-pluginad. Tasuta pistikprogrammi installimiseks laseksite saidil Installi siis Aktiveeri nupud.

Või laadige pistikprogrammid üles, kasutades Laadige pistikprogramm üles nuppu ja valides Vali fail. Leidke ja avage oma arvutis ZIP-pistikprogrammi fail, seejärel klõpsake nuppu Installeeri nüüd nupp:

Uue pistikprogrammi installimise võimalus.

Hetke pärast kuvatakse teade, kas pistikprogramm on edukalt installitud. Sel hetkel klõpsake lihtsalt nuppu Aktiveerige pistikprogramm:

Teade, et teie teema on edukalt installitud.

Teie uus pistikprogramm on nüüd kasutamiseks valmis! Mõni pistikprogramm võib pärast aktiveerimist vajada täiendavat seadistamist – vajaduse korral lisateabe saamiseks lugege seda pistikprogrammi alla laadinud lehte või arendaja veebisaiti.


Teemade ja pistikprogrammide valmis saadavus on WordPressi kasutamiseks üks kaalukamaid põhjuseid. Põhiplatvorm on üksi fantastiliselt fantastiline, kuid kui hakkate lisama teemasid ja pistikprogramme, on teil äkki juurdepääs peaaegu piiramatule võimalusele. Sõltumata sellest, millist tüüpi saiti soovite luua, pakub WordPressi laiem maailm tööriista töö tegemiseks – tõenäoliselt lihtsal ja taskukohasel viisil.

WordPressi teemade ja pistikprogrammide eeliste kasutamiseks peate esmalt uurima usaldusväärset kataloogi. Mõned suurepärased võimalused on WordPress.org ise, ThemeForest ja CodeCanyon ning meie oma veebisait. Veenduge, et teate, kuidas valida parim teema, ja valige oma vajadustele sobiv pistikprogramm. Seejärel saate uue teema või pistikprogrammi installimiseks lihtsalt järgida meie ülaltoodud juhiseid ja olete valmis!

Kas teil on küsimusi, kuidas WordPressi teemade ja pistikprogrammidega alustada? Postitage oma küsimused allpool olevasse kommentaaride jaotisse!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map