Minimeerige saidi segadused ja parandage seotust WordPressi vahekaartidega

Kõik, mida saate oma saidi sujuvamaks muutmiseks teha, on hea. Lõppude lõpuks, mida vähem peab töökoha külastajaid tegema soovitud teabe saamiseks, seda parem. Kuid see võib osutuda väljakutseks, kui teie sait peab oma olemuselt sisaldama palju teavet. Selliste saitide lõpptulemus hõlmab tavaliselt neid lehti, kus on väga pikad lehed, mida peaaegu keegi ei keri, ja neid, kus on palju lehti, mida samamoodi peaaegu keegi ei klikkigi.


Mis on alternatiiv ülikergele lehele või liiga paljudele lehtedele? Miks, vahelehed muidugi! Ja ärge muretsege – oma saidil vahekaartide saamiseks ei pea te olema kodeeriv geenius. Seal on palju pluginaid, mis seda funktsiooni võimaldavad. Olen ümardanud paar parimat, mis aitab teil oma WordPressi saidile kiiresti ja hõlpsalt vahelehtedega sisu lisada.

UI vahekaartide postitamine

UI vahekaartide postitamine

Kasutajaliidese vahekaartide postitamine muudab jQuery vahelehtede lisamise oma sisule lihtsaks, olgu need postitused, lehed või muud tüüpi postitused. Teil on vaja vaid sisestada redaktorisse lühikoodid ja aktiveerida vahekaardid.

Pistikprogramm sisaldab 24 erinevat kasutajaliidese teemat, et olemasoleva teemaga sobitamist hõlpsamini teha. Kui teil on tükeldeid, looge kohandatud stiilileht, et välimust veelgi paremaks muuta.

Kui pistikprogramm on installitud, peate vaid klõpsama vastavas TinyMCE-nupul postitusredaktoris, et lisada sobiv lühikood. Postituse kasutajaliidese vahekaartide ametliku WordPressi kataloogide kohaselt saate vahelehti sisestada ka järgmiste lühikoodide abil:

[vahelehe nimi = ”teie vahekaardi nimi 1 ″] teie vahekaardi sisu [/ tab]
[vahekaardi nimi = ”teie vahekaardi nimi 2 ″] teie vahekaardi sisu [/ tab]
[vahekaardi nimi = ”teie vahekaardi nimi 3 ″] teie vahekaardi sisu [/ tab]
[end_tabset]

Neile vahelehtedele sisestage vabalt HTML-i. Seda tuleks käsitleda ilma probleemideta ja näete, et teie sisu kuvatakse täpselt nii, nagu see oleks ainult mujal teie saidil, nagu arvata võis, see sisaldub vahekaardil.

Lihtsalt reageerivad vahekaardid

Lihtsalt reageerivad vahekaardid

Veel üks plugin, mida peaksite kindlasti kontrollima, kas soovite oma saidile vahekaarte lisada Lihtsalt reageerivad vahekaardid. See pole mitte ainult ühilduv alglaadimisega 3.0, vaid lisab visuaalsele redigeerijale ka TinyMCE nupud, muutes reageerivate vahekaartide sisestamise nupuvajutusega ülilihtsaks..

Kui olete sellel nupul klõpsanud, avaneb seadete paneel, mis võimaldab teil valida vahelehtede mitme erineva aspekti, sealhulgas päiste, aktiivsete vahelehtede, hõljuki, tausta ja muu värvi. Samuti saate seada vahekaardid üla- või alaossa ilmuma. See pistikprogramm on tõeline lemmik just seetõttu, kui lihtne on kohe seadistada ja tööle hakata.

Vahekaardil reageerivad vahekaardid

Vahekaardil reageerivad vahekaardid

Kui reageerimine on üks teie peamisi probleeme, Vahekaardil reageerivad vahekaardid on teie jaoks hea valik. See pistikprogramm võimaldab teil lihtsalt sisestada lühikese koodiga postitustesse ja lehtedesse reageerivaid vahelehti. See toetab lihtsal lehel või postituses mitut sakkide komplekti ning kasutab jQuery abil sakkide ja akordioniefekti loomist väiksematel ekraanidel. Vahelehtedele pääsete juurde ka klaviatuuri abil.

Vahelehtede sisestamiseks peate sisestama ainult kaks lühikoodi: [tabby] ja [tabbyending]. Täpsemalt kasutaksite vahelehe nime seadmiseks [tabby title = “tabname”]. Seejärel kirjutate välja sisu, mis peaks sellel vahekaardil olema, sealhulgas mis tahes HTML-i, mida soovite. Soovi korral saate sisestada rohkem vahelehti. Seejärel, et see vahekaartide komplekt lõpetada, sulgege vahekaardirühm lühikese koodiga [tabbyending].

Nüüd, kui soovite nende vahekaartide stiilimuutusi teha, peate seda koodi veel natuke uurima. Pistikprogrammi WordPressi kataloogilehe kohaselt peaksite pistikprogrammi stiililehe kopeerima alamteemasse ja tegema vahekaardi stiili või akordionistiili muudatusi, nagu näete seal sobivat.

Vidinate vahekaardid

Mõnikord on teie vajadused üksikute vahekaartide sees natuke keerukamad. Nendel juhtudel on olemas: Vidinate vahekaardid sisse panema. See võimaldab teil ruumi kokkuhoidmiseks ja oma veebisaidil paremini korraldatud kogemuste loomiseks vahelehtedele paigutada kõik soovitud vidinad. Sellel on palju kasutusvõimalusi.

Näiteks võite vahekaarte kasutada vidinate Hiljutised postitused ja Viimased kommentaarid kuvamiseks. Vahelehe kuva edasiseks ümardamiseks võite lisada kategooriasse. Või võite luua manustatud sotsiaalmeedia vidinatele pühendatud vahekaartide rühma, nagu näiteks Facebook Like Box, Twitteri voog, Google+, Pinterest näpunäide jne..

Üks asi, mis mulle vahekaartide vidinate puhul väga meeldib, on see, et see ei sisalda oma stiile, mis võimaldab selle kujundada teie teema järgi. Vahelehed sulanduvad teie saidiga otse ja näevad välja nagu kuuluvad.

Ka vahelehtede pealkirjad on keritavad, mis on kena alternatiiv traditsioonilisele virnastatud lähenemisele. Vidinate vahelise ülemineku jaoks on olemas ka animatsioonivalikud ja saate määrata, mitu sekundit ühelt vahelehelt teisele liikumisele oodata..

Nagu kõigi teiste siin loetletud vahelehe pistikprogrammide puhul, on see tänu lühikoodile hõlpsasti sisestatav [wit].

WP UI – sakid, akordionid, liugurid

WP kasutajaliides

Viimane pistikprogramm, millest ma siin räägin, on WP UI – vahekaardid, akordionid, liugurid. See pistikprogramm ei võimalda mitte ainult vahelehtede postitamist ja lehtede manustamist, vaid võimaldab hõlpsalt integreerida ka muid vormindamisstiile, nagu akordionid, liugurid ja dialoogid. Pistikprogrammi toidab jQuery ja soovi korral saate igal lehel kasutada mitut jQuery kasutajaliidese teemat.

Sellega on hõlpsasti kasutatav suvandite leht, mis muudab seadistamise ja kasutamise lihtsaks. See lisab ka spetsiaalsed menüüd ja dialoogid lihtsamaks navigeerimiseks. Nagu kõik ülaltoodud pistikprogrammid, tugineb see ka kiireks rakendamiseks peamiselt lühikoodidele. Lühikoodi [wp sakke] saab hõlpsalt täiendada stiiliargumendiga, mida saab muuta umbes 24 erineval viisil, näiteks “wpui-sinine”, et muuta vahelehed teie teemaga sidusamaks..

Selle pistikprogrammi tegelik esiletõstmine minu jaoks on aga võime kuvada postitusi ja kanaleid vahekaartides või akordionides. Lühikood on [wptabposts] ja see võimaldab teil kuvada postitusi erinevates sakkides. Või kui soovite kuvada voogu ühel lehel või postituses, siis kasutage lihtsalt [wpuifeeds] lühikoodi. WP kasutajaliidese WordPressi kataloogiloendi kohaselt saate kasutada [wpspoiler post = “3028”], et kuvada selles spetsialiseeritud vormingus ainult üks postitus.

Symple Shortcodes

Symple Shortcodes Minimaalsed vahelehed

Muidugi, kui vajate lihtsalt põhivahelehti, kaaluge kindlasti Symple Shortcodes WordPressi pistikprogrammi, mis on siin WPExploreris käsitööna valminud. Pistikprogramm sisaldab mõnda armsat minimaalset vahekaarti, mida saate kasutada oma saidi igal lehel, ja palju muid suurepäraseid sisu korraldamise funktsioone. Lisage veerge, lülitusi, akordione ja palju muid aktsente (nupud, suhtlusikoonid jne).


Ehkki see võib alguses tunduda keeruline, on vahekaartide lisamine oma saidile tegelikult üsna lihtne. Ülaltoodud pistikprogrammid muudavad selle kiireks ja lõpptulemus on nii atraktiivne kui ka funktsionaalne. Minu arvates on neid väärt vaadata. Teie saidi külastajad saavad juurdepääsu nii palju teabele, kui teil on vaja, et neile juurde pääseda ilma üldist kujundust risustamata. See on kiire lahendus saitidele, kus on palju ressursse ja sisu.

Kas kasutate oma saidil vahelehti? Mis saab neist pluginatest? Kui jah, siis kas nad on teie heaks töötanud? Kas olete leidnud mõne muu viisi vahekaartide lisamiseks oma saidile? Mulle meeldiks kommentaarides kuulda teie kogemust selle vahva organisatsioonilise trikkiga!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map