Milliseid WordPressi vidinaid peaksite oma külgribadel kuvama?

Milliseid WordPressi vidinaid peaksite oma külgribadel kuvama?

Külgribad on teie veebisaidi olulised valdkonnad, millest võib sageli mööda vaadata või mida ei saa tõhusalt kasutada. Õigesti kujundatud külgribad aitavad pakkuda suurepärast kasutajakogemust, reklaamida teie ettevõtet, genereerida müügivihjeid ja aidata teil oma tulusid suurendada.


Puudub üks kindel reegel selle kohta, milliseid vidinaid teie külgribadel kuvada tuleks. Selle asemel peaksid teie külgriba sisu ajendama saidi eesmärgid. Selles artiklis vaatleme, kuidas oma saidi eesmärkide jaoks sobivaid vidinaid külgribade optimeerimiseks valida. Seejärel vaatame valikut kõige olulisemaid vidinaid, sealhulgas muu hulgas osalemisvormide, sotsiaalmeedia linkide ja populaarsete postituste kuvamist.

Selle artikli valmimiseks peaks teil olema selge ülevaade, milliseid vidinaid peaksite oma saidi külgribadel kuvama..

Kehtestage oma saidi eesmärgid

On oluline, et kasutate oma külgribade iga ruumi, et aidata oma saidil selle eesmärkide saavutamiseks vastu astuda. Seetõttu peaksid külgribades kasutatavad vidinad olema otseselt seotud teie saidi eesmärkidega.

Võib juhtuda, et proovite kasvatada oma e-posti nimekirja või sotsiaalmeediat jälgides. Võib-olla soovite oma publikut kauem oma saidil hoida, julgustada teda rohkem oma blogi lugema või muutuma regulaarselt naasvateks külastajateks. Või soovite müüa tooteid, teenuseid või veebikursust või liikmelisust. Ükskõik, mis eesmärgid ka poleks, peaksid teie vidinad neid kajastama.

Samuti on oluline teie vidinate järjekord. Teie kõige olulisemate eesmärkidega lingitud vidinatele tuleks külgriba ülaosas asetada silmapaistvad kohad. Madalama asetusega eesmärgile keskendunud vidinad tuleks lehest kaugemale lükata.

Veenduge, et te ei koormaks ega segi oma külgribasid. Saage sellest valesti aru ja võite kaotada külastajad või vähemalt neid segi ajada. Mõelge hoolikalt, mida oma külgribale lisate. Veenduge alati, et iga teie valitud vidina taga oleks mõni põhjus.

Vaatame siis mõnda vidinat, mida peaksite kasutama.

Kuva vidin „Minust”

Minust vidin

Ükskõik, millist tüüpi veebisaiti te töötate, on vidina Minust vidin oluline. See aitab külastajatel su saidiga suhelda ja mõista, mida sa oma ettevõtmisega saavutada püüad.

Oma vabakutseliste kirjanike portfellisaidil kasutasin vidinat „Genesis – kasutaja profiil”. See võimaldas mul lisada pealkirja „Minust”, teksti enda kohta ja oma gravaatori pildi. Minu teksti allosas olev link võimaldab mul linkida ka asjakohasele lehele, mis võib olla teie leht Teave, Kontaktisik või muu asjakohane leht, mida soovite, et teie vaatajaskond külastaks..

Kui teie teemal puudub konkreetne vidin „Minust”, piisab lihtsast tekstividinast. Kui soovite kuvada oma graafikut, pakub Jetpack moodulit nimega Täiendavad külgriba vidinad. Üks neist on Gravatariprofiili vidin. See vidin võimaldab teil lisada külgribadele nii oma granatuuri kui ka osa granaadi profiili andmeid.

Lisage nõusoleku vorm

Optiini vidin

E-posti aadresside kogumine peaks olema eesmärk kõigile saitidele, olenemata teie ettevõttest. Ülioluline on võimalus oma publikuga pärast teie saidilt lahkumist ühendust võtta. Külastajate e-kirjade saamine tähendab, et saate jätkata oma ettevõtte turustamist neile, saata uudiskirju, reklaamida artikleid, tooteid ja teenuseid ning julgustada neid tagasi oma saidile.

Lubamisvormi lisamine külgribadele on suurepärane viis kutsuda külastajaid registreeruma igakuisele infolehele või üldisele kirjavahetusele. Enamasti ei viitsi inimesed otsida optiini vormi, nii et selle kuvamine külgribadel hoiab selle nähtava ja muudab teie vaatajaskonna jaoks registreerumise võimalikult lihtsaks.

Elegantsete teemade bloom on esmaklassiline e-posti optiini pistikprogramm. Sellel on opt-in-vormide pakkumiseks kuus erinevat viisi, kuid üks neist võimalustest on vidinaalade opt-in-vormide lisamine külgribadele või jalustele. Bloomi stiilsed ja professionaalsed vormid sobivad suurepäraselt oma publiku tähelepanu köitmiseks. See peaks aitama kaasa plii tekke suurenemisele.

Reklaamige sotsiaalmeediat

Sotsiaalmeedia on veel üks võtmevaldkond, mida ettevõtted peaksid alati reklaamima. Külgribad on hea koht jälgimisnuppude kuvamiseks, et aidata jälgijaid saada. Samuti saate näidata sotsiaalmeedia kanalit või kahte, et näidata oma sotsiaalmeedia kanalites toimuvat.

Vidina AddToAny sotsiaalne jagamine nupud

AddtoAny Share Buttons Free WordPress Plugin

AddToAny sotsiaalse jagamise nupud on tasuta WordPressi sotsiaalmeedia pistikprogramm, mis võimaldab teil lisada külgribadele (või tõesti mujale saidil) järgimisnuppe. Selle sotsiaalmeedia vidina lisamine külgribadele tähendab, et teie jälgimisnupud on pidevalt nähtavad, julgustades külastajaid teid jälgima.

Sööda neid sotsiaalselt

Sööda neid sotsiaalse WordPressi pistikprogrammi

Sööda neid sotsiaalselt on veel üks sotsiaalmeedia pistikprogramm, kuid seekord see, mis kuvab sotsiaalmeedia vooge. Looge kohandatud vooge Facebooki lehtedele, gruppidele, sündmustele, fotoalbumitele, Twitterile, Instagramile, Pinterestile, YouTube’ile ja muule. Need voogid saab seejärel paigutada külgribadele, et kuvada teie sotsiaalmeedia kanalites toimuvat.

WordPressi sotsiaalne külgriba

WordPressi sotsiaalne külgriba

WordPressi sotsiaalne külgriba on fantastiline pistikprogramm, mis lisab teie veebisaidile ilusaid sotsiaalmeedia ribasid. See ühildub täielikult üle 30 sotsiaalse võrgustikuga. Selle peamine tugevus on siiski pakutavad kohandamisvõimalused. Alustuseks võite sotsiaalse riba paigutada oma veebisaidi suvalisse nelja nurka – vertikaalselt vasakule või paremale või horisontaalselt üla- või ülaossa.

Samuti on teil täielik kontroll sotsiaalsete nuppude välimuse üle. Saate neid kuvada kindla ploki või eraldatud ruutude / ringidena. Valida on ka nelja teema vahel: sotsiaalmeedia ikoonide kuvamine värvilistes, halltoonides, tumedates või heledates toonides. Nupud on saadaval ka väikestes ja suurtes suurustes. Pistikprogramm on optimeeritud ka mobiilile, tagades, et teie sotsiaalmeedia nupud näevad kõigis seadmetes ilusad välja.

Kasutage populaarse või seotud postituse pistikprogrammi

Seonduvad postitused

Kui soovite oma külastajaid kauem oma saidil hoida ja oma sisu uurida, on oluline kuvada vidin. Seotud postituste või populaarsete postituste vidina kasutamine on suurepärane viis külastajatele ülevaate saamiseks sellest, mis teie saidil veel saadaval on. Samuti, kui teil on konkreetset sisu, mida soovite reklaamida, saate selle asemel kuvada.

WordPressi populaarsete postituste pistikprogramm

WordPressi populaarsete postituste pistikprogramm

Vidin, milles kuvatakse teie kõige populaarsemad postitused, on tõhus viis julgustada külastajaid klõpsama mõnel teisel artiklil. Inimestele meeldib rahvahulka jälgida, nii et kui teatud postitusi peetakse populaarseks, peaks see aitama suurendada klikkimise määra.

WordPressi populaarsed postitused on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teil oma külgribades kuvada kõige populaarsemaid postitusi. See väga kohandatav vidin pakub arvukalt võimalusi kasutatavate sätete ja funktsioonide kohta ning pakub statistikat teie enim vaadatud populaarsemate postituste kohta.

Järjekordne seotud postituste pistikprogramm (YARPP)

YARPP

Kui teie sait hõlmab mitmesuguseid huvisid ja teemasid, ei pruugi populaarse postituse pistikprogramm lugejaid huvitada, kuna kuvatavad artiklid võivad olla teemavälised ja mitte konkreetsed üksikisikute maitsele. Sel juhul on sobivam kuvada külgribadel seotud postituste vidin.

Seotud postituste pistikprogramm näitab postitusi, mis on loetava artikli jaoks asjakohased. Järjekordne seotud postituste pistikprogramm (YARPP) on tasuta WordPressi pistikprogramm. See tugineb võimsale ja ainulaadsele algoritmile, mis leiab teie saidilt kogu sisu, mis on vaadatava postituse jaoks asjakohane. Seejärel kuvatakse tulemused teie külgribal pisipiltide või loendivormingus, et meelitada vaataja tähelepanu ja julgustada neid lugemist jätkama.

Kuvage Google Map

Kui teie ettevõte on telliskivide ja mördi pood, restoran, spaa või midagi muud, peate oma veebipublikule teatama, kus te asute. Tehke see neile hõlpsaks, lisades kaardi külgribadesse.

Google Mapsi vidina tasuta pistikprogramm

Google Mapsi vidin võimaldab teil külgribadele lisada pisipiltide kaardi kohandatud tihvtide ikoonidega. Samuti on interaktiivseid ja valguskasti valikuid, mis aitavad teie kaardil meelitada külastajate tähelepanu. See vidin on ideaalne viis näidata oma klientidele, kus te olete, ja suurendada oma poe liiklust.

Suurendage oma müüki

Kui soovite suurendada müüki, kasutage selle saavutamiseks oma külgriba. Olenemata sellest, kas müüte kursuse liikmelisust, oma saidil olevaid tooteid või sidusettevõtteid, kasutage oma külgribasid, et julgustada oma vaatajaskonda ostma.

Kuvage oma kõige populaarsemad tooted või konkreetsed tooted, mida proovite reklaamida. Lisage kursust või liikmesust reklaamiv riba. Veenduge alati, et teie vaatajaskond saaks läbi klõpsamise, et aidata neil kiiresti ja hõlpsalt neid huvitavat eset leida ja osta.

Lõplikud mõtted, milliseid WordPressi vidinaid kasutada

Nagu näete, on arvukalt vidinaid, mida saate oma külgribadele lisada. Valige need, mis vastavad teie saidi eesmärkidele. Iga kuvatav vidin peaks aitama teie saidil vajalikke tulemusi saavutada.

Milliseid vidinaid kavatsete oma külgribadele lisada? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map