Millal ja kuidas oma WordPressi ajaveebi äriülesandeid tellida

Kuidas tellida oma WordPressi ajaveebi äriülesandeid

Vabakutselise või väikeettevõtte omanikuna on oluline teada, millal valitsemisaeg teisele professionaalile üle anda. Oma ajaveebi parem haldamine ei tähenda alati suure sisuga sisu kirjutamist ega kogu töötunde öösel. Tegelikult hõlmavad mõned kõige tõhusamad käigud, mida saate ajaveebiomanikuna teha, teie töö allhanke korras.


See ei tähenda sujuvat üleminekut ja tõenäoliselt hilinete allhankemänguga. Siiski on alati parem hilja kui mitte kunagi.

Blogiomanikud teavad, et see äri nõuab mitme mütsi kandmist. Kui käivitate WordPressi ajaveebi, tähendab see, et olete nüüd selle raamatupidaja, turundusjuht, kirjutaja ja kujundaja.

Kuid kui näete mõnda edu, muutub sama ajaveeb ise hallatavaks. Seetõttu võimaldab kindel allhankeplaan säästa aega enda jaoks ja juhtida oma ettevõtet nii, nagu seda juhtima peaks.

Allhanke korras majutamine

Võib kindlalt öelda, et enamik väikeettevõtteid ja ajaveebid algavad odava, jagatud hostimisega. Mõnikord on see kõik, mida vajate, kuid teinekord leiate, et versiooniuuendused on korras.

Isegi kui te ei pea VPS-i või privaatserverisse kolima, on veel üks küsimus, mida tuleb kaaluda. Kas peaksite haldama oma WordPressi hostimist või peaks keegi teine??

Hallatud WordPressi hostimine on suhteliselt uus kontseptsioon, kuid see on suurepärane. Lisaks sellele, et te ei peaks kunagi muretsema varukoopiate, seisakuid, värskenduste või veebisaidi kiiruse pärast, teeb WordPressi installimine teie jaoks sageli.

Mõned võõrustajad, kes pakuvad sellist lisatasu hallatavat WordPressi hostimist, hõlmavad järgmist:

 • Kinsta
 • WP mootor
 • Hooratas

Tehniliselt on teil hostimise säilitamiseks kellegi teise leidmiseks kaks võimalust. Esimene on jääda oma praeguse veebisaidi hostisse ja vaadata, kas see pakub hallatud hostimist. Kui jah, peate vaid helistama müügi- või tugimeeskonna ja paluma neil teid täiendada. Pidage meeles, et enamiku hallatud hostimine on haldamatutest kallim. Hea uudis praeguse hostiga koos käimise kohta on see, et te ei pea üle kandma saidifaile ja taaskäivitama oma veebisaidi täiesti teisel hostil. Negatiivne külg on see, et mõnel hostiettevõttel pole WordPressi kõige paremini hallatavaid teenuseid.

Teine võimalus on leida WordPressispetsiifilise hostimisega hostiettevõte. Need on maailma Kinstas, WP mootorid ja hooratad. Igal ettevõttel on kogemusi ainult WordPressi ja WordPressi valdkonnas, mis tähendab, et teie ajaveeb on heades kätes. Mitte ainult, et kõik need hostimisettevõtted pakuvad WordPressi hallatavaid hostimisteenuseid. Kui te pole sellise hostiga nagu Kinsta, peate oma saidi üle viima. See on peavalu, kuid vajalik.

Pärast seda saate registreeruda hallatud hostimiseks. Taas on hallatud hostimine kallim, kuid sageli seda väärt.

Miks see on seda väärt??

Sest nüüd ei pea te enam aega hostimisele kulutama. Kui teie sait langeb (mida hallatud hostimise korral tõenäoliselt ei tehta), võtab host selle uuesti üles ja töötab ilma, et peaksite sisse helistama. Varundamine on teie jaoks valmis, samas kui kõike alates vahemällu salvestamisest kuni pistikprogrammi värskendusteni haldab peremees.

Kui hakkate leidma, et teil on aega vaja, on hea mõte oma hostimine sisseosteta. Kui teie ettevõte või ajaveeb teenib raha ja näete vaeva veebisaidi ülesannete ja igapäevaste toimingutega kursis hoidmisega, võtab hallatud hostimine teie töölaualt mõnevõrra stressi.

Blogihalduse tellimine allhanke korras

Blogi hooldus sarnaneb mõnevõrra hallatava hostimisega, välja arvatud ajaveebide hoolduse spetsialistid hõlmavad palju enamat kui hostimist. See hõlmab regulaarseid teema- ja pistikprogrammivärskendusi, turvakontrolle, pilvevarundeid, mitmesuguseid esmaklassilisi pistikprogramme saidi parendamiseks, ööpäevaringset jälgimist.

Teenused sõltuvad sellest, millise vabakutselise või ettevõtte juures osalete, kuid üldiselt peaksite oma veebisaiti täielikult katma ja kaitsma.

Mõned parimad ettevõtted, kes oma ajaveebide hoolduse allhanke korras tellivad, on järgmised:

Või saate lisateavet meie parimate WordPressi hooldusteenuste lehelt. Igal juhul on WordPressi veebisaidi hooldamiseks kvalifitseeritud spetsialisti palkamine tohutu aja kokkuhoid, vabastades igal nädalal rohkem omaenda tunde, et keskenduda sisule või sotsiaalmeediale.

Raamatupidamise sisseostmine

See, kas te oma raamatupidamist sisseostete või mitte, sõltub sellest, kui suur on teie tegevus. Näiteks võib väike sidusettevõtte sissetulekuga ajaveeb hõlmata kõige enam raamatupidamisülesandeid, haarates iga kuu kõik sidusettevõtte aruanded. Mis puutub ettevõttesse, millel on WordPressi veebisait, kuid e-kaubanduse funktsioon puudub, siis võib olla mõistlik oma jaemüügikaupluse raamatupidamine välja tellida, kuid WordPressi sait on sellest vaid väike osa.

Allhange tuleb tõeliselt mängu siis, kui hakkate e-commece poodi pidama. Sama kehtib keskmise või suure ajaveebi kohta, millel on mitu tuluvoogu. Raamatupidamise sisseostmise mõte on aja kokkuhoid ja raamatute korrasoleku kontroll. Nii saate maksuaja saabudes olla valmis ja korraldatud. Lisaks on teil väiksem tõenäosus, et satuvad hätta IRS-i (või teiste kohalike omavalitsustega).

WordPressi ettevõtte käivitamisel on teil mitu võimalust raamatupidamise sisseostmiseks. Esimene oleks leida raamatupidaja sõbra või pereliikme kaudu. See võtab rohkem aega, kuid teil on võimalus kogu eluks ajaks raamatupidaja tööle võtta.

Meile meeldivad ka sellised teenused nagu Pink, mis pakub väikeettevõtjatele raamatupidajate ja raamatupidajate kollektsiooni. See teenus haldab teie raamatuid kuutasu eest ja pakub aasta lõpu finantspakette, et saaksite oma makse mõista ja maksta.

Rahulik töötab sarnaselt, kus makstakse kuutasu, siis ühendatakse väikeettevõtete omanikud spetsiaalse raamatupidamismeeskonnaga. See meeskond pakub selliseid asju nagu piiramatu maksunõustamine, igakuine raamatupidamine, maksude ettevalmistamine, iga-aastane maksuplaneerimine ja palgaarvestus.

Allhanke korras turundus ja disain

Kujunduse sisseostmine algab sageli teie ajaveebi loomisest. Näiteks võite vajada logo, turundusmaterjale või Facebooki päise pilti. Kui te pole disainer, soovitan teil vältida oma graafika loomist. Teed ainult oma ettevõttele haiget.

Kui teil on natuke raha kulutada ja soovite peaaegu garanteerida korraliku kujunduse, 99Designs on teie parim panus. See võimaldab teil olla partneriks disaineritele ja isegi korraldada konkursse, kuhu kavandid saadetakse kvaliteetsetelt disaineritelt, kes soovivad võita suure auhinna.

Upworkis on ka mõned auväärsed vabakutselised disainilahenduste jaoks, kuid see on vähem kureeritud valik.

Turundusabi osas võib teil seda oma blogi käivitamise esimestel kuudel vaja minna. Lõppude lõpuks on klientide ja ajaveebilugejate leidmine ainus viis oma kaubamärgi kohta sõna saamiseks.

Hea inimese või meeskonnaga koostöö tegemine võib võtta natuke aega. Soovite kedagi, kellel on kogemusi oma nišis. Soovitan siiski küsida otsesõnu sõpradelt ja kolleegidelt Upworkis on ka suurepäraseid turundusspetsialiste.

Kas olete valmis allhankeid tegema??

Mõnikord on kõik, mida peate tegema, mõne projekteerimistöö allhange. Teinekord vajavad ajaveebiblogijad kõike alates raamatupidamisest kuni hallatava hostini ja kujundamiseni kuni saidi hoolduseni.

Sõltumata sellest, mida vajate, ootavad veebis palju töötajaid, et teie ettevõte sujuks. Pole mingit põhjust oma e-turundusega juukseid välja tõmmata, kui te seda iga hetke vihkate. Otsige üles e-posti turundaja, kellele protsess meeldib ja kes teab, kuidas seda teha. Sama kehtib YouTube’i videote loomise, külaliste ajaveebide loomise või muude ülesannete kohta.

Kas olete proovinud allhankeid? Või olete aia peal? Meile meeldiks teada teie mõtteid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map