Miks peate teema ostma (ja muud WordPressi valed)

Näib, et kõik jõuavad laua taha eelarvamustega WordPressi kohta. Ja õigesti või valesti võib olla keeruline arvamusi muuta pärast nende kujunemist.


On teatud väärarusaamu, mis tõusevad ikka ja jälle üles. Nad on levinud ja peatavad pidevalt nutikaid ärimehi, kes teavad, et WordPress on hea CMS, kuid neile on pausi andmiseks piisavalt halba teavet antud. See on tõesti häbi, sest see võib takistada üksikisikuid ja ettevõtteid veebi kohaloleku loomisel edasi liikuma. Ja nagu me kõik teame, on elujõulise veebis olemasolu loomine üks olulisemaid asju, mida ettevõte tänapäeval teha saab.

Täna seame rekordit WordPressi 5 kõige sagedamini põlistatud vale juurde ja teeme oma parima, et neid hüvasti jätta.

Lie 1: peate ostma WordPressi teema

Oma ettevõtte WordPressi saidi haldamisel on oluline omada eristatavat stiili ja kujundust. Soovite, et teie sait eristuks teistest, eriti konkurentidest. Paljud inimesed saavutavad selle, ostes lisatasu teema. Nende arvates tagab see nende saidi individuaalsuse.

Kahjuks on nende käik vale. Alustuseks saavad paljud inimesed osta samu premium-teemasid. Ja kui nad säilitavad teema kõigi selle vaikeseadetega, on väga tõenäoline, et seal on veel mitu saiti, millel on täpselt sama ilme ja tunne..

Ma ütlen ainult, et premium-teema ostmine ei taga teile 100% originaalset saiti. Seda lihtsalt ei juhtu. Lisaks on paljudele inimestele mulje, et premium-teemad tulevad automaatselt arendaja toega, kuid see pole alati nii. Ma ei taha teid premium-teema ostmisest heidutada (kuna need on tavaliselt paremad kui tasuta valikud – vaadake lihtsalt mõnda WPExploreri siin tehtud WordPressi premium-teemat), kuid peaksite seda tegema tingimusel, et see ei taga individuaalsust.

WPExploreri teema

Ta on kindlasti seksika välimusega (teema, mitte Frank), kuid isiklikust küljest võiks talle kindlasti kasu olla.

Ükskõik, kas lähete premium-kategooriasse või peate kinni tasuta teemavalikust, teate seda: kohandamine on teie sõber. Tasuta teemad ei paku nii palju kohandamisvõimalusi kui esmaklassilised, kuid neid saab siiski teha nii, et soovite ja vaadata. Seega, kui kõik, mida vajate, on väga lihtne sait, peate lihtsalt investeerima kohandatud graafikasse ja peaksite kõik valmis olema.

Lie 2: WordPressi saavad kasutada ainult teatud tööstusharud

Vean kihla, et olete seda juba varem kuulnud: WordPress on mõeldud ainult blogijatele. Ja blogijate poolt tähendab inimene, kes seda sageli korduvat fraasi ütleb, seda pooleldi halvustavalt. See on halvustav. Ja kuigi WordPress kindlasti on ajaveebiplatvorm, see on võimeline ka palju enamat. Tegelikult saab seda kohandada (ja on kohandatud) peaaegu kõigi tööstuste vajadustega (tegelikult kirjutas Freddy just postituse mõnede WordPressi kasutavate suurte nimebrändide kohta).

Saate lisada lubamislehti ja müügilehti otse ühe WordPressi installi alt, lisada täieõigusliku poe ja valida paljude teemade hulgast. Võite palgata kellegi, kes teie jaoks nullist saidi kujundaks, või kasutada eelnevalt valmistatud teemat ja kohandada seda vastavalt teie eesmärkidele. Taevas on piir.

See viib mind teise punkti juurde: näib, et paljud arvavad, et saadaolevad teemad sobivad ainult sisututvustuse blogimisstiiliga, kuid see pole tõsi. Võite leida teema, mis sobib ideaalselt mis tahes ettevõtte jaoks mis tahes tööstusharus, alates tootmisest ja lõpetades kinnisvaraga ning lõpetades legaalse rõivastusega. Kui te ei leia eelvalmistatud teemat, saate luua ka täiesti kohandatud teema või lasta see teile teha. Piirangud puuduvad.

Lie 3: Te ei saa WordPressis e-poe saiti käitada

See on lihtsalt täiesti vale. Sa absoluutselt saab käitage WordPressil e-kaubanduse saiti ja seda on üsna lihtne teha. Saadaval on nii palju pistikprogramme, mis muudavad uhiuue poe loomise või olemasoleva integreerimise WordPressi platvormiga lihtsaks. Ja enamasti on toodete, analüüsitööriistade ja muu haldusele juurdepääsetav WordPressi juhtpaneelilt.

Peate lihtsalt kohandama mõnda konfiguratsiooniseadet ja teil on hea kasutada täielikku SSL-i, mitme valuuta tuge, mitut maksevõimalust ja muud. Kell on suurepärane juhendaja Tuts+ just sellel teemal, kasutades WP e-kaubanduse pistikprogrammi, kuid see pole kaugeltki teie ainus võimalus. Veel mõned suurepärased valikud hõlmavad hõlpsat digitaalset allalaadimist ja WooCommerce.

Enne uute mis tahes pistikprogrammide, mitte ainult e-kaubandusega seotud pistikprogrammide allalaadimist ja installimist peaksite alati tegema hoolsuskohustuse. Veenduge, et see, mille olete valinud, sobib kõigepealt teie konkreetsete vajadustega. Ja pöörake tähelepanelikult turvaseadeid. Kuna vastutate teiste inimeste isikliku ja finantsteabe ohutu hoidmise eest, olete teie peab muuta see prioriteediks.

Lie 4: Te ei saa oma saiti kohandada

Niisiis, see on seotud kahe esimese valega, kuid see seisab iseseisvalt ühel väga heal põhjusel: mõne inimese arvates näib WordPress olevat nii lihtne ja nii lihtne, et seda ei saa kohandada tõeliselt tähendusrikkaks otstarbeks. See on juhuslik ajaveebiplatvorm, ei midagi muud.

Jällegi, see lihtsalt pole tõsi. Saate WordPressi saiti kohandada kuni viimase detailini. Sõltuvalt teie veebisõbralikkuse astmest saate oma südame sisu näppida ja näppida. Saate teema nullist kodeerida või olemasolevale teemale lisada kõik kellad ja viled. Põhimõtteliselt võite lihtsalt pähklid minna.

Parim viis viimase tegemiseks on luua lapseteema ja ehitada sellele kohandamine. Võite isegi juhtpaneeli muuta või kohandada WordPressi administraatori kasutajaliidest, et see kajastaks teie ettevõtte kaubamärki, nii et kõik teie organisatsioonis osalevad saavad sisselogimisel täielikult kaubamärgiga kogemuse.

Kõik, kes ütlevad, et WordPressi ei saa kohandada, on kas valesti informeeritud või teadmatuses. Mõlemal juhul ei tohiks te neid kuulata.

Lie 5: WordPressi kasutamiseks peate olema veebiarendaja

Kusjuures, tundub, et ka paljudel inimestel on eksiarvamus, et WordPress on liiga keeruline. Naljakas, kuidas need kaks arvamust saavad koos eksisteerida, jah? Sellegipoolest on see vale kõikvõimalik ja laseb paljud inimesed CMS-ist eemale.

Fakt on see, et WordPressi on äärmiselt lihtne kasutada. See on ainult keerulisem ja pakub täiustatud funktsioone, kui soovite, et see nii oleks. Nii saavad veebiarendajad sellest palju kasu ja ka alustavad blogijad. See on selle ilu ja miks ma olen selline kange WordPressi evangelist – seda saab kasutada peaaegu igaks otstarbeks.

Kui olete WordPressi algaja, saate selle installida, laadida tasuta teema üles, käia läbi põhilised kohandamisvalikud ja nimetada seda päevaks. Põhimõtteliselt ei ütle keegi sulle on keeruliseks muuta. Kui just ei taha. Sain aru?


WordPress on ümbritsetud väärinformatsiooni ja eelarvamustega, kuid loodetavasti on teil nüüd selgem arusaam sellest, mida see CMS pakub. See on tõeliselt mitmekülgne ja nii kaua, kui teate, mida soovite sellest välja saada, saate saavutada kõik, mida soovite. Koostage lihtne ajaveeb, et rääkida oma kassi seiklustest või luua täielikult kohandatud e-poe sait. See on teie otsustada ja see on omamoodi mõte, kas te ei arva?

Kas olete vältinud WordPressi kasutamist ühel ülaltoodud põhjustel? Kui te seda praegu kasutate, mis veenis teid vargsi võtma? Oleme huvitatud sellest, et õppida ka muudest väärarusaamadest, mida inimesed on ka WordPressi kohta kuulnud. Palun kõlage kommentaarides. Nagu alati, oleks hea meel kuulda teie arvamust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map