Miks peaksite oma fotoportfelli WordPressi abil ise hostima?

Miks peaksite oma fotoportfelli WordPressi abil ise hostima?

Kas olete fotograafiaettevõtte omanik? Siis teate, kui oluline on esindada ennast ja oma kaubamärki, meelitades samal ajal uusi kliente. Fotograafiatööde tutvustamine on mugav bränditööriist. Oma tööst veebipõhise galerii loomiseks on palju võimalusi. Ausalt, teie fotoportfelli isemajandamine, kuna selle loomine võib tunduda keeruline, on parim valik. Vaadake meie sõbra Viktori peamisi põhjuseid, miks teil peaks oma veebisaidil portfell olema veebcreate.me.


Igaüks saab luua ainulaadse tööesitluse

Fotograafia on nii visuaalne kommunikatsioon kui ka veebidisain. Oma töö tulemuste kuvamiseks potentsiaalsetele klientidele ja autori kohta lisateabe saamiseks peaksite looma veebiportfelli ja kasutama seda meetodina isiklik bränding.

Ehkki alguses võib see tunduda keeruline, on asja tõde selles, et saate looge WordPressi abil atraktiivne portfell ja kohandage see vastavalt oma vajadustele. Paljudel fotograafidel on vingeid saite, mille nad lõid WordPressi teemade abil. Sellises konkurentsitihedas valdkonnas hästi kavandatud portfellid panevad teie töö klientide silmis kõrgemale tasemele. Samuti tasub varem või hiljem ära iga veebitööriist, mida kasutate oma isikliku veebibrändi reklaamimiseks.

Milliseid eeliseid saate isemajandamisest??

Alustame ülalt kirjutatud ridadest millegi väga ilmsega. Parandate veel vähemalt ühte oskust. Fotograafina te tõenäoliselt ei mõtle CMS süsteemid ja veebisaitide loomine. Kuid kui otsustate seda proovida, rikastate oma oskusi ja saate rohkem teadmisi veebisaitide toimimise kohta.

Parandame selle vea, kui arvate, et see on ajaraiskamine. Uurides mõnda lihtsat WordPressi õpetust, saate valida parima WordPressi hostimise, installida WordPressi, lisada portfelli WordPressi teema ja kohandada oma veebisaidi paigutust või välimust. WordPress on ka asjatundlik lahendus, kuna te ei pea kulutama aega, otsides usaldusväärset veebidisainerit või kulutama tonni raha selle allhangetele (välja arvatud juhul, kui soovite tõesti midagi erilist). Lisaks on WordPressi veebisaiti ülimalt lihtne hooldada – enamiku värskenduste jaoks on vaja vaid ühe nupuvajutusega.

Isikliku brändingu rääkimine on iseenda hostitud portfelli ainulaadne eelis vali oma domeeni nimi. See muudab teie veebisaidi usaldusväärseks, usaldusväärseks ja professionaalseks, rääkimata isikliku turunduse suurimast eelisest.

See on käsikäes teiega enda e-posti aadress mis rõhutab ametialast väljavaadet. E-posti aadressid sisalduvad paljudes hostimiskavades (või neid saab eraldi osta) ja need võimaldavad teil oma postkasti paremini hallata.>

Ka häid hostiettevõtteid on palju funktsioonid ja rakendused hostimise piires ise. See võib hõlmata kohest juurdepääsu FTP-le, automaatset varundamist, hõlpsasti installitavaid rakendusi, pahavara skannimist, sisseehitatud vahemällu salvestamist, saitide paigutamist ja palju muud. WPExploreri ajaveebi- ja hostimislehel saate vaadata arvustusi mõne parima WordPressi hostimisettevõtte kohta.

Samuti pakuvad paljud tasuta veebigaleriid ainult piiratud ruumi. Fotograafina teate, kui oluline on salvestusruum, kuna see võib olla üsna suur probleem, kui soovite oma kõrgekvaliteedilisi pilte üles laadida ja jagada. Enamik hostiettevõtteid pakub põhiplaane, mis on taskukohased, kuid pakuvad vaid mõne gigabaidise suurusega poode, kuid seda küll saab täiendada väikese tasu eest. See, kas haldate hostitud failide suurust ja kui palju ruumi valite, on täiesti teie otsustada.

Kuidas saab teie isiklik kaubamärk kasu isehajutatud portfellist??

isiklik kaubamärk

Oma karjääri jooksul kogete tõenäoliselt palju trikke, mis teie elu lihtsamaks teevad. Miks mitte neid blogis jagada? Blogimine kui isiklik turundusvahend kaasas mitmeid eeliseid.

Kui kirjutate ainulaadseid ajaveebi postitusi, tähendab see suuremat võimalust, et inimesed saaksid teile orgaanilises otsingus pöörduda. Orgaaniline katvus on tasuta ja teie teenustest võib huvitatud olla liiklus sihtrühmast.

Otsimootorite jaoks annab see märku, et teie veebisait on usaldusväärne. Regulaarselt uuendatud sisu ja rohkem indekseeritud lehed võivad tähendada paremat paremusjärjestust.

Ükskord sa avaldage kasulikku sisu, inimesed lingivad seda, jagavad seda ja uus liiklus erinevatest allikatest võib teie saidile viia. Teie pingutused tasuvad end tõeliselt tõhusal kujul ära, kuna te ei pea oma töö reklaamimiseks kulutama palju aega ja raha, kuna teie lugejad jagavad seda selle asemel sotsiaalmeedias. Hea on see, et postitus on endiselt väljas, nii et see võib jõuda uute inimesteni ka mitu päeva pärast avaldamist (või isegi aastaid, kui värskendate oma sisu, et see oleks asjakohane).

Kui te ei soovi väga sageli kirjutada pikki „kuidas” postitusi, võite selle segada oma fotode temaatilise valikuga, kirjutades lühikesi kirjeldusi, kasutades sihitud märksõnad. Teie jaoks blogimise võimsus tähendab, et teie loodud sisu aitab teie sihtrühma, seetõttu muutute usaldusväärseks allikaks.

Nagu me mainisime, on blogimine otsimootorites hea järjestamiseks. Lisaks blogimisest saadavatele eelistele saate optimeerida ka ise hostitud veebisaiti, kasutades selleks oma metapealkirju, muutes püsilinke ja nii edasi. Google kuvab asjakohasemad tulemused, nii et enne avaldamist veenduge kindlasti oma postituste optimeerimises, et saaksite suurendada oma tulemusi paremusjärjestuses..

Kui ise oma portfelli hostite, saate oma WordPressi ajaveebi abil ka lisaraha teenida, pannes kuulutusi ja kontrollides tulusid, mis läheksid kellegi teise taskusse.

Lihtne kontaktvorm võimaldab teil ka vastata potentsiaalsete klientide nõudmistele. Kui suudate reaalajas vestluse abil vastata, on teil suurepärane positsioon läbirääkimiste pidamiseks ja koostöö alustamiseks.

Täielik kontroll oma veebisaidi üle fotograafia pistikprogrammidega

See võidab kõik. Suurim eelis on võimalus oma veebisaiti ilma piiranguteta hallata, muuta ja kohandada. Samuti pakub WordPress tonni pluginaid mida saate kasutada oma veebisaidile huvitavate või ainulaadsete funktsioonide lisamiseks. Siin on mõned, mida võiksite kaaluda.

Picu WordPressi fototõendamise galerii

Picu WordPressi fototõendamise galerii

Picu on WordPressi fotograafide pistikprogramm, mis muudab piltide valiku protsessi koos klientidega palju lihtsamaks. Pärast fotosessiooni lõppu piltide Dropboxi või muusse sarnasesse teenusesse üleslaadimise asemel laadib fotograaf pildid oma veebiserveris otse WordPressi sisemusse olevasse kogusse ja saadab selle sealt kliendile.

Seejärel saab klient nende kohta kena meilisõnumi koos lingiga kollektsiooni. Galerii on väga intuitiivne ja võimaldab kliendil väga hõlpsalt valida, milliseid pilte ta sooviks redigeerida. Pärast seda, kui klient on valiku kinnitanud, saab fotograaf e-kirjaga teatise. Seejärel saab failinimede loendi kopeerida ja kleepida Lightroomi või mõnda muusse valitud pildiredaktorisse, et filtrida valitud pildid ja alustada kohe nende töötlemist.

Lisaks saab Picu kollektsioone kaitsta ka kordumatu parooliga, nii et kliendid peavad piltide nägemiseks ja valimise alustamiseks sisestama parooli.

Kohandatud lühikoodi abil on võimalik kogude loendit kuvada saidi kõikjal, näiteks ehitada „Kliendiala“ leht koos kõigi kollektsioonidega või iga kliendi jaoks eraldi lehed koos vastavate kollektsioonidega.

Peamine pistikprogramm on WordPress.org-is vabalt saadaval ja seda saab parendada premium-lisandmoodulitega, mida saab osta saidilt Picu.io..

Sinu kord

Ärge enam imestage ja laske oma fotograafiakunstis avaldada muljet võimalikult paljudele inimestele. Internetis portfelli loomine võib WordPressi abil olla lihtne. Olge võistlustest eespool ja looge oma platvorm, et näidata oma töö parimaid külgi ja suurendada oma värbamisvõimalusi.

Kas teil on muid näpunäiteid veebiportfelli loomiseks? Või äkki küsimus? Jäta lihtsalt kommentaar allpool – me tahaksime sinust kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map