Miks peaksite kaaluma vlogimist ja kuidas alustada

Miks peaksite kaaluma vlogimist ja kuidas alustada

Kas olete kaalunud vlogimist, kuid pole kindel, kust alustada? Vlogimine võib olla suurepärane viis järgmiste loomiseks, oma WordPressi veebisaidi reklaamimiseks, toodete või teenuste müümiseks, müügivihjete genereerimiseks või kui teil on käes suur aeg, saate oma kuulsuse ja varanduse muuta.


Selles vlogimisjuhendis räägime täpselt, mis vlogimine endast kujutab ja milliseid eeliseid vlogimine teile, teie veebisaidile ja teie ettevõttele pakub. Seejärel vaatame samm-sammult, kuidas vlogi luua, seda YouTube’is reklaamida ja oma WordPressi veebisaidiga linkida. Alustame siis …

Mis on vlogimine?

Vlogimine ehk videologimine on nähtus, mis on viimase 5 aasta jooksul tõesti alguse saanud. Lihtsalt vlogimine on videoplogimise trend, erinevalt kirjutatud ajaveebi postitustest. Ehkki algselt peeti seda noorema põlvkonna ajaviiteks, on vlogimist viimasel ajal saanud suurepäraseks võimaluseks igas vanuses.

Vlogimine võib põhineda teemal, muutes selle ideaalseks meediumiks nii üksikisikutele kui ka ettevõtetele. Valige lihtsalt oma nišš ja alustage salvestamist. Vaatajaskonda huvitavate huvitavate videote tegemine võib aga olla palju keerulisem … proovige mitte lasta sellel end ära lüüa! Vlogimisel on palju eeliseid ja olenemata teie ettevõtte või isiklikest eesmärkidest, võib vlogimine olla tõhus viis, mis aitab teil neid saavutada.

Kuhu peaks Vlogima

Youtube

Enamik vlogimist toimub edasi Youtube. YouTube, millel on igas kuus üle miljardi aktiivse kasutaja, on YouTube Google’i järel suuruselt teine ​​otsimootor. See võimaldab inimestel luua oma YouTube’i kanaleid, koostada üleslaaditud videote tähistatud esitusloendeid, voogesitada otsevideosid, vestelda oma publikuga ning pakkuda ka palju muid funktsioone. See teeb YouTubeist ideaalse platvormi vlogijatele.

On ka teisi kanaleid, mis on vlogijate seas populaarsed. Sõltuvalt teie vlogimise nišist ja vaatajaskonnast võiksite kaaluda vlogimist Vimeo, Facebook või Facebook Live, ja isegi Instagram. Kui teil on veebisait, peaksite oma vlogid ka oma saidil avaldama. Kui postitate teistele platvormidele, tehke seda alati YouTube’i kõrval. YouTube’i külastajate suur arv muudab selle kohaks, kui soovite saada edukaks vlogijaks.

Vlogimise eelised

Vlogimisel on mitmeid eeliseid, muutes selle ideaalseks jälitamiseks nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Vaatame siis mõnda parimat plussi …

Kuulsus ja varandus

Mõnele kuulsamale vlogijale on kogunenud sadu tuhandeid jälgijaid ja nende videoid vaatavad miljonid. Neist vlogijatest pole mitte ainult kuulsused saanud, vaid nad on oma videote reklaamimise kaudu teinud suuri kulusid. Ettevõtted saavad populaarsetele vlogijatele maksta, et nad reklaamivad oma tooteid, kannavad kaubamärke ja saadavad liiklust oma veebisaitidele.

Jõudke laiema vaatajaskonnani

YouTube’i kasutamine oma vlogide platvormina võimaldab teil jõuda laiema vaatajaskonnani. See otsingumootor tagab, et teie videod on massidele juurdepääsetavamad kui siis, kui lihtsalt oma WordPressi veebisaidile vloge postitate. Kui teie videoid on YouTube’is vaadanud uus vaatajaskond, saate oma vlogide abil oma veebisaidile liiklust suunata, müügivihjeid genereerida, tooteid müüa ja palju muud.

Suhelge otse oma vaatajaskonnaga

Vlogimine võimaldab teil suhelda otse oma publikuga. Vlogide kaudu „tundma õppides“ saavad teie vaatajad teid kiiresti usaldama ja näevad teid oma ala asjatundjana. Sel viisil oma kogukonnaga ühenduse loomisel jätab teie sihtrühm tõenäolisemalt teid meelde, kasutab teie teenust või ostab saidilt.

Suunake oma veebisaidile liiklust

Paljud blogijad ja ettevõtted kasutavad vlogimist oma veebisaidile liikluse suurendamiseks. Videote vaatamine on kiiresti muutumas normiks ja eelistatavaks veebimeediumitüübiks. Paljud inimesed vaatavad nüüd videot, kuid annavad edasi kirjutatud artiklit. Nii kasutavad veebisaidid vlogimist nii uute külastajate meelitamiseks kui ka praeguste säilitamiseks.

Reklaamige oma liikmesuse saiti, müüge tooteid ja palju muud

Vloge saab kasutada teie turundusstrateegia osana. Ükskõik, mida teie veebisait müüb, kasutage selle reklaamimiseks vlogimist. Kui haldate liikmesuse saiti, selgitage, miks vaatajad peaksid registreeruma. Kui teil on e-poe pood, kuvage oma tooted ja öelge jälgijatele, miks nad peaksid ostu tegema. Või soovite, et inimesed külastaksid teie ajaveebi? Seejärel müüge sisu neile vlogide kaudu.

Kuidas alustada Vloggeriga

Nii et nüüd teate natuke sellest, mis on vlogimine ja sellest saadav kasu. Järgmisena vaatame, kuidas vlogijana alustada.

Mõelge oma sisule

Nagu alati veebis, on sisu võtmetähtsusega. Kui soovite pärast seda üles ehitada suure vlogimise, peate tootma huvitavaid videoid. Leidke nišš, mis teid huvitab või on seotud teie WordPressi veebisaidiga. Seejärel võtke aega oma videote sisu otsustamiseks. Kaaluge videote, intervjuude, komöödia visandite või muu huvitavat, mis on teie vaatajatele väärtuslikud või meelelahutuslikud, postitamist.

Mõned vlogijad kavandavad, mida nad ütlevad, teised lihtsalt reklaamivad. Mõlemal juhul veenduge, et teie videod oleksid lõbusad, informatiivsed ja asjakohased. Teie vlogid peavad olema ühendatud teie sihtrühmaga ja inspireerima neid saama regulaarseteks jälgijateks.

Vlogide filmimine

Video

Vlogide filmimisel veenduge, et kasutaksite kõrge videokvaliteediga kaamerat. Testige helikvaliteeti ja vajadusel investeerige mikrofoni. Ja salvestage oma videod hästi valgustatud ruumis, et veenduda, et need pole liiga tumedad. Kui teie vlogid on madala kvaliteediga ja neid on raske vaadata või kuulda, siis teie vaatajaskond ei klapi, nii et võtke aega selle paremaks muutmiseks.

Muutke oma videoid

Kui olete oma video salvestanud, peate seda redigeerima. iMovie Maci või VSDC videoredaktor Windowsi jaoks on mõlemad tõhusad tasuta redigeerimise tarkvara tööriistad, kui alles alustate. Neile, kes otsivad edasijõudnute funktsioonidega esmaklassilist lahendust, Filmora videotoimetaja on suurepärane valik.

Video redigeerimisel lisage oma veebisaidi logo ja avaleht, kus kuvatakse tegevuskutseid. Paluge inimestel teie videot meeldida, kommenteerige allolevas arutelus, jälgige oma YouTube’i kanalit või külastage oma veebisaiti. See on suurepärane viis YouTube’is kogukonna loomiseks, oma sisu jagamiseks ja liikluse suunamiseks oma WordPressi veebisaidile.

Kui video on valmis, olete valmis selle YouTube’i üles laadima.

Hankige see otse YouTube’is

Selle YouTube’is õigeks saamine on oluline osa vlogimisprotsessist. Esiteks peate oma jälgimisvõimalusi laiendama ja veenma neid siis oma veebisaiti külastama, oma e-posti aadressile registreeruma, tooteid ostma või tegema muud, mida teie vlogimise eesmärgid võivad olla. Nii saate teha järgmiselt …

Looge oma YouTube’i kanal

YouTube'i kanal

YouTube lubab looge oma kanal, kuhu saate üles laadida kõik oma ajaveebid. Saate oma kanali lehele lisada oma pildi või logo ja kirjelduse, luua oma esitusloendeid, saata sõnumeid, vastata kommentaaridele ja palju muud. Seejärel saavad teie fännid teie kanalit jälgida, muutes neil teie vlogide leidmise lihtsaks.

Lisage iga postitatava ajaveebi video metaandmed

Metaandmed

Iga kord, kui laadite uue vlogi üles, peate seda tegema lisada metaandmeid. See aitab teie vloge YouTube’is ja Google’is järjestada ning hõlbustab uutel vaatajatel teid leida.

Kirjutage iga video pealkiri ja kirjeldus, sealhulgas märksõnad, nagu teeksite seda blogipostitusega. Lisage kirjeldustele oma veebisaidi URL, et vaatajad pääseksid hõlpsalt teie saidile juurde. Ja kaasake üleskutseid tegevusele, julgustades inimesi teie videot jagama, kommentaari lisama või teie kanalit jälgima.

Kasutage YouTube’i kaarte

YouTube’i kaardid võimaldab teil oma videotele interaktiivsust lisada. YouTube lubab teil lisada igasse vlogi viis kaarti. Need kaardid lisavad teie videotele märkusi. Sõltuvalt kasutatavatest kaartidest saate oma veebisaidile kuvada kohandatavaid pilte, pealkirju, tegevuskutseid ja URL-i linke. Need kaardid võivad olla väga tõhusad vlogimise eesmärkide saavutamisel, nt liikluse saatmine oma veebisaidile või veebipoe toodete müügi suurendamine.

Kuvage oma vlogid oma WordPressi veebisaidil

YouTube'i manustamine

Oma YouTube’i voo või uusimate vlogide kuvamine oma WordPressi veebisaidil on suurepärane viis kahe platvormi ühendamiseks ja saidi külastajate julgustamiseks teid YouTube’is jälgima. Kiire ja lihtne viis selleks on tasuta installimine YouTube’i manustamine sisse panema.

YouTube’i manustamine võimaldab teil oma WordPressi veebisaidil kanalina manustada oma YouTube’i kanali või esitusloendi või isegi reaalajas voo. See pistikprogramm on väga kohandatav ja sellel on hulk muljetavaldavaid funktsioone. See annab teile võimaluse näidata ja reklaamida oma vlogimist oma veebisaidi publikule, julgustades neid saama jälgijaiks.

Või lihtsalt kasutage oma teemavalikuid

WordPressi teema vlogimine kokku

Kiire viis oma vlogide lisamiseks on WordPressi sisseehitatud kasutamine oEmbed videote tugi. Kopeerige lihtsalt Youtube’i video link (mitte manuskood – ainult URL) ja kleepige see suvalisele postitusele või lehele, et see automaatselt lisada ja vormindada.

Teine võimalus on kasutada oma teema tuge esiletõstetud postituste või lehtede meediumite, aga ka kõigi lehe koostaja elementide jaoks. Näiteks sisaldab teema WordPress kokku videopostituse vormingut (mida näete jaotises Mängija Vlogi demo ülaloleval joonisel) ja kohandatud videolehe koostamise moodulid, nii et teil on vlogide lisamiseks palju võimalusi.

Lõplikud mõtted vlogimisest

YouTube pakub kasulikku analüütika oma kanali ja vaatajaskonna käitumisest. Nii et kui olete juba mõnda aega vloginud, jälgige oma YouTube’i analüütikat, et näha, millist tüüpi vlogi sisu teie vaatajatele resoneerib.

Pidage meeles, et vlogimisventilaatori baasi ehitamine võib võtta aega. Kuid kui järgite ülaltoodud samme, olete kohe võistlusest ees. Edu!

Mis takistab teid vlogimast? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map