Miks on kontrollitud arvustusi oluline ja kuidas neid WooCommerce’i lisada

Miks on kontrollitud arvustusi oluline ja kuidas neid WooCommerce'i lisada

Kas olete kunagi kuulnud väljendit “pimedate maal on ühe silmaga mees kuningas”? Sarnane idee on ka e-kaubanduses.


Võltsarvustuste maal on kinnitatud arvustus kuningas.

Põhimõtteliselt tähendab see, et võltsarvustustega tooteid on seal nii palju – mida lubavad ebaausad ülevaatusplatvormid -, et kliendid pöörduvad toodete poole, mille arvustused on nende arvates tõelised.

Ja kuidas nad teavad? Sest nad otsivad kinnitatud arvustusi.

Mis on kinnitatud ülevaade??

Kinnitatud ülevaade on ülevaade, mille kogub ja kontrollib kolmas osapool. Tavaliselt saadab kolmanda osapoole sait siis, kui klient ostab ostu, e-kirja, milles küsitakse, kuidas tema kogemus läks.

Klientide jaoks tagab see, et arvustuse, mida nad loevad, on esitanud tegelik klient, kes tegi teie saidil tegeliku ostu. See on tõendusmaterjal, mida enamik kliente vajab enne saidil ostmist.

Miks kontrollitud ülevaated on olulised??

Miks on kontrollitud arvustusi oluline

Nagu teate, on seal palju e-kaubanduse saite. Kuule, seal on palju WooCommendi saite!

Ja parim viis konkurentsist eristumiseks on suurepärased tooted ja suurepärased ülevaated – et teie kliendid teaksid, et nad on tõelised.

Miks? Kuna kliendid soovivad autentsust. Vastavalt Helge kohalik, “Arvustuste autentsus on tarbijate jaoks kõige olulisem tegur, et nad loeksid loetud arvustusi.”

Kõik muu on teisejärguline. Inimesed teavad tänapäeval, et ülevaatusplatvorme saab botide ja skriptide abil petma panna. Mida nad pole kaotanud, usaldavad kolmandate osapoolte platvormid, mis ütlevad: “see ülevaade on tõeline”.

Ainult ostja WooCommerce aktiveerimine arvustusi

WooCommerce sisaldab tegelikult sisseehitatud põhilist valikut „kinnitatud omanik”. See pole midagi erilist, kuid see piirab teie arvustust ainult kasutajatega, kes on toote ostnud. Selle funktsiooni aktiveerimiseks logige sisse oma WordPressi juhtpaneelile ja liikuge saidile WooCommerce> Seaded> Tooted:

WooCommerce'i ülevaatusseaded

Siit lihtsalt märkige ruut „Arvustused võivad jätta ainult kinnitatud omanikud” ja salvestage. Nüüd, kui vaatate oma veebisaidil tooteid, peaksid uuestivaatamised kuvama järgmise teate:

WooCommerce'i klientide arvustused

WooCommerce ainult kontrollitud omanike arvustused

Kuid nagu me märkisime, on see üsna lihtne.

Kuidas saada kontrollitud arvustusi

Nagu kõik WordPressis, on ka kõige lihtsam lahendus sageli käeulatuses. Installige lihtsalt pistikprogramm!

1. Hankige oma WooCommerce saidil usaldusväärne kolmanda osapoole platvorm

Usaldusväärne sait on uus tasuta pistikprogramm, mis võimaldab teil koguda ja kuvada piiramatu kontrollitud arvustused.

Installige usaldusväärne sait

Minge üle WordPressi pluginate kataloogi ja installige TrustedSite Reviews. Selle on välja töötanud inimesed, kes tõid teile McAfee SECURE, nii et teate, et see on organisatsioon, mida avalik usaldus usaldab.

Kui olete pistikprogrammi installinud, liikuge TrustedSite’i avalehele.

TrustedSite'i avaleht

Siit klõpsake sinist nuppu “Loo konto”.

Looge usaldusväärse saidi konto

See viib teid peamisele TrustedSite’i veebisaidile, kus saate registreerumise lõpule viia. Siit saate hallata oma TrustedSite’i konto kõiki funktsioone.

2. Saatke ülevaatamistaotlused oma vanadele klientidele

TrustedSite’i abil saate seadistada arvustuste päringu e-posti aadressi, mis väljub klientidele automaatselt, kui nad ostavad, kuid parim viis arvustuste saamiseks on ASAP-i saatmine meilisõnum teie vanadele..

Importige lihtsalt TrustedSite’i kontole vanade klientide e-posti aadressid:

TrustedSite'i impordi e-kirjad

… ja nad saavad kõik meilisõnumi, milles palutakse teie kauplus üle vaadata.

Kui olete mures, et see kõlab liiga lihtsalt, ärge olge: Bright Local leidis, et „50% -l tarbijatest on palutud ettevõtte kohta arvustus jätta ja see tegelikult ka jätta.”

3. Seadistage oma arvustuste taotlemise e-post

Kui olete saanud vanadelt klientidelt kontrollitud arvustusi, on aeg veenduda, et teil on püsivalt uusi arvustusi.

Nagu me eespool mainisime, võimaldab TrustedSite teil seadistada ülevaatustaotluse e-posti aadressi, mis automaatselt kustub pärast seda, kui klient ostab midagi teie WooCommerce’i saidilt. See on stressivaba viis koguda oma saidile pidevalt uusi ülevaateid.

TrustedSite'i arvustuste taotlus

Taotluse e-posti aadressi seadistamisel tuleb valida, kui kaua pärast ostu teie kliendid meilisõnumi saavad, ja seejärel lisada oma e-kirjale oma logo. See kõik on intuitiivne ja otse teie armatuurlaual.

Uuendage usaldusväärset saiti

Kas soovite rohkem võimalusi? Saate oma versiooni täiendada TrustedSite’i konto juurdepääsu saamiseks TrustSite’i märgile, tohutul hulgal kuvari vidinaid (nupud, galerii, märk, karussell, kokkuvõte ja tootetähed) ja palju muud.

Lõplikud mõtted

Kinnitatud arvustused on uue veebipõhise äri kasvu alustala. Need annavad skeptilistele või murettekitavatele külastajatele kindluse saada teie klientideks ja toimivad suusõnaliselt, mida te ei saa reklaamiga osta. Kuna WordPressi pistikprogrammid muudavad nende kogumise ja kuvamise väga lihtsaks, pole tõesti mingit põhjust, miks neid teie saidil pole..

Mida sa arvad? Kas olete oma WordPressi poe jaoks lubanud ainult klientide arvustused? Kas arvate, et võiksite? Meile meeldiks kuulda teie mõtteid kontrollitud tooteülevaadete kohta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map