Miks ja kuidas oma WordPressi siseotsingut parendada

Vaatame fakte. WordPressi saidiotsingu võimalused pole nii head, kui nad võiksid olla. Pärast tulemuste tagastamist, mida ei ole nende olulisuse järgi sorteeritud, puudub võimalus üleslaaditud faile otsida või ei leita sobivat sisu, on õiglane öelda, et arenguruumi on veel.


Ehkki võiksite oodata meie sortimentide lemmiktarkvara tulevase värskenduse ootamist, võiksite selle probleemi ka täna lahendada. Installides ühe WordPressi saidi otsingutööriista täiustamiseks loodud pistikprogrammide, saate oma veebisaidi selle elemendi jaoks vajalikku jõudluse suurendamist anda.

Kui te ei anna külastajatele võimalust oma veebisaidi sisust otsida, et leida rohkem seda, mida nad otsivad, või kui te pole rahul oma praeguse saidiotsingu lahenduse toimimisega, lugege seda parema teabe saamiseks edasi oma veebisaidile tõhusa sisemise saidiotsingu funktsiooni lisamise eeliste mõistmine, järgnevad mõned soovitused pistikprogrammide kohta, mis aitavad teil seda teha.

Tõhusa sisemise saidiotsingu tööriista pakkumise eelised

Tõhusa sisemise saidiotsingu tööriista pakkumise eelised

Võib-olla olete otsustanud oma veebisaidile saidiotsingu tööriista mitte lisada või pole te tõenäoliselt kindel oma saidi selle funktsiooni täiendamise eelistes. Kui jah, lugege edasi, et teada saada, miks peaksite keskenduma oma lugejatele tõhusa saidiotsingu tööriista pakkumisele.

Suurendage saidimõõdikute lehevaatamisi ja aega

Kui teie külastajatel on teie veebisaidilt rohkem sisu, mida nad huvitavad, on lihtsam leida, saate neid kauem hoida. Lehevaatamiste arvu suurendamine ja iga külastaja kohapeal viibimise aeg on väidetavalt järjestamise tegurid, mida Google arvestab, kui otsustatakse, kuhu sait oma otsingumootori tulemustes lisada.

Keskmine teie saidil veedetud aeg ühe külastaja kohta annab otsimootoritele hea ülevaate teie veebisaidi kvaliteeditasemest ja rohkem aega soovitab kõrgema kvaliteediga saiti. Seetõttu on mõistlik teha kõik endast olenev, et julgustada oma külastajaid kauem ringi liikuma. Saidiotsingu võimaldamine võib olla üks viis selleks.

Parem eesmärgi ümberarvestuskurss

See eelis tuleneb viimasest, kuna mida kauem külastaja teie saidil viibib, seda suurem on võimalus, et ta konverteerib teie eesmärke.

Mida rohkem lehti teie saidil vaadatakse, seda rohkem nad tegevusele kutsuvad. Kui olete eksperimenteerinud jagatud testimisega, et võrrelda mitut tegevusele kutsumise varianti, sealhulgas ainulaadseid kujundusi ja pakkumisi, siis kui külastajad otsivad ja leiavad teie sisust rohkem, avanevad neile suuremad võimalused teie meililistiga liitumiseks, liikmed (soovitame neid WordPressi liikmelisuse pistikprogramme) või tehke ost.

Kasutaja loodud ajaveebipostituse ideede allikas

Kuna Google lõpetas jagamise, millised märksõnad ja otsinguterminid viisid teie otsingumootorist teie veebisaidi külastajad, pole väärtuslik inspiratsiooniallikas teile enam saadaval. Lubades oma veebisaidil saidiotsingu, saate siiski juurdepääsu sarnastele andmetele.

Uurides märksõnu, mida külastajad teie veebisaidilt sisu otsimiseks kasutavad, saate koheselt kasutaja koostatud loendi oma sisuga ajaveebide sisuideedest. Kuigi mõned terminid, mida teie külastajad otsivad, suunavad need otse teie veebisaidi asjakohasele artiklile, võivad teised märksõnad mitte.

Seejärel annab see loetelu teile inspiratsiooniallika, pakkudes ideid selle kohta, milliseid teemasid oma blogis järgmisena käsitleda, ja tõend selle kohta, et sellel on turgu. Paljud allpool käsitletavatest otsinguprogrammidest annavad teile juurdepääsu nendele andmetele, andes teile veel ühe põhjuse oma veebisaidi sisemise saidiotsingu funktsiooni täiendamiseks..

Kui teil on kunagi probleeme oma blogi postitusideede pakkumisega, siis võib see eelis olla teie veebisaidil saidiotsingu lubamise peamine põhjus.

Parem kasutajakogemus

Lõpuks võib teie veebisaidi otsingu lubamine parandada üldist kasutajakogemust. Tõhus saidiotsingu tööriist mitte ainult ei anna asjakohasemaid tulemusi, vaid selle funktsiooni lisamine oma saidile aitab navigeerimismenüüdega suhelda, selle asemel, et meelitada rohkem nende külastajate segment, kes eelistavad otsida, selle asemel et suhelda..

Tasuta ja esmaklassilised WordPressi saidiotsingu pluginad

Nüüd, kui teate, miks peaksite mõtlema oma WordPressi veebisaidi otsingufunktsioonide täiendamisele, on aeg vaadata, kuidas seda teha. Õnneks on käputäis tasuta ja kaubanduslikke pistikprogramme, mille abil saate oma WordPressi saidiotsingu tõhusamaks muuta.

Relevanssi

Relevanssi

Relevanssi on saadaval nii tasuta kui ka kommertsversioonides, mis annab teile võimaluse proovida WordPressi saidil täiustatud otsingut ilma senti kulutamata. Kui pistikprogramm on teie saidil aktiivne, on külastajatel lihtsam otsitavat leida – või vähemalt teadmine, et nad on teinud kõik endast oleneva, et leida soovitud sisu.

Selle otsinguplugina mõned funktsioonid hõlmavad järgmist: otsingutulemid, mis on järjestatud mitte olulisuse, vaid kuupäeva järgi, hägune sobitamine, dokumentide otsimine, fraaside otsimine ja võimalus otsida kommentaarides. Ja kui otsustate uuendada Relevanssi premium-versioonile, võite hakata otsingutulemusi mõjutama järgmisi funktsioone: kasutajaprofiili otsimine, otsingusoovitused ja sisu kaalumine.

Otsige kõike

Otsige kõike

Otsi kõik on veel üks tasuta võimalus. Kuid pean tunnistama, et see on valik, mida ma pole laialdaselt kasutanud. Kuigi sellel on üle 80 000 aktiivse installi ja 4,3 tärni 5-st hinne, väärib see kindlasti mainimist.

Kui teie saidile on installitud otsing Kõik, saavad teie külastajad sõna otseses mõttes kõike otsida. Lisaks postitustele ja lehtedele hõlmab see ka katkendeid, manuseid, kommentaare, silte ja kohandatud väljad. Ehkki pistikprogrammi sätted saate üksused tulemustest hõlpsalt välja jätta ja konfigureerida täpselt, kuidas see teie saidil töötab.

SearchWP

SearchWP

SearchWP on ainult lisatasu võimalus. Kui aga soovite tõsiselt WordPressi saidi otsinguvõimalusi parendada ja kogu sellega seotud hüvesid saada, siis peaksite seda pistikprogrammi kindlasti kaaluma. Olen seda juba mõnda aega oma ajaveebis kasutanud ja vaatamata saadud suhteliselt vähesele liikluse tasemele näitavad otsingustatistika, et see on aidanud minu külastajatel otsingu tegemisel otsitavat sisu leida.

Pärast SearchWP installimist oma saidile on pistikprogramm kohe kasutamiseks valmis. Siiski sisaldab see mõnda üsna detailset seadet, mis võimaldab teil täpselt konfigureerida, kuidas see töötab. See hõlmab järgmist: postituse kaalumise määramine, indekseeritava sisu valimine ja palju muud.

Pistikprogramm sisaldab ka reaalajas otsingu funktsiooni, mis teeb külastajatele hõlpsamaks otsingute tegemise, mis tagavad tõenäolisemalt otsitud tulemusi. SearchWP on võimeline indekseerima kõiki teie saidi juurde kuuluvaid PDF-faile, muutes selle suurepäraseks tööriistaks, mis võimaldab külastajatel otsida kõike, mida teil pakkuda on..

Järeldus

Ehkki võiksite sirvida korrastatud menüükomplekti, on tõde see, et mõned külastajad eelistavad otsida teie saidilt ja soovivad juurdepääsu sisule, mida nad praegu otsivad. Põlvkonna jaoks, kellel on kohene juurdepääs sisule, mida pakuvad sellised otsingumootorid nagu Google, kui teie WordPressi veebisaidile tõhusat otsingutööriista ei lisata, võib teie sait tunduda vananenud ja kasutajasõbralikuks.

Õnneks valides ühe WordPressi jaoks saadaoleva tasuta või lisatasu otsingu pluginatest, saate selle funktsiooni hõlpsalt oma veebisaidile lisada juba täna. Millised on teie mõtted saidi otsingu kohta? Kas kõigil veebisaitidel peaks olema toimiv otsingutööriist? Jagage oma ettepanekuid allolevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map