Mida peate teadma hallatava WordPressi hostimise kohta?

Umbes viimase kümne aasta jooksul on WordPress mänginud tohutut osa veebi demokratiseerimisel. Tänapäeval saab peaaegu igaüks mõne aja jooksul luua maailma populaarseima sisuhaldussüsteemiga ajaveebi, ilma et peaksite muretsema võimalike segaste tehniliste küsimuste pärast.


Siiski on palju olulisi asju, mis niiöelda kapoti all toimuvad. Need tagantjärele väljaanded mõjutavad paljusid saite. Teiste arvates on WordPressi ja selle pistikprogrammide värskendamine vaeva. Kuigi WordPress on vinge sisuhaldussüsteem, võib halduri haldamine olla vaeva.

Õnneks on tekkinud turg, mis hoolitseb selle vastutuse eest teie hallatava WordPressi hostimise eest. Selles postituses selgitan, mis see on, kellel seda vaja võib olla ja miks. Samuti on mul mõned ettevõtted, kes tegutsevad hallatava WordPressi hostimisettevõttes.

Mis on hallatav WordPressi hostimine??

Lühidalt – hallatav WordPressi hostimine tegeleb kõigi WordPressi ajaveebi käitamisega seotud taustaülesannetega, nii et te ei pea seda tegema. Nii saate keskenduda sellele, mis tegelikult oluline on: oma toodete ja / või teenuste müümisele klientidele.

Loomulikult võõrustavad nad teie saiti. Lisaks pakuvad nad ka konkreetset WordPressi kogemust ja tööd teie saidi optimeerimiseks paljudes valdkondades: kiirus, turvalisus, tööaeg, WordPressi tuuma värskendused ja pistikprogrammide ühilduvus. Pagely turundusdirektor Sean O’Brien võtab kokku, mida ta peab hallatava WordPressi hostimise peamisteks eelisteks:

Turvalisus, kiirus (SEO) ja värskendused. Me töötame eranditult ja soovime maksimeerida kõiki kolme.

Kes peaks haldama WordPressi hostimist?

Hallatud WordPressi hostid aitavad mitmel rindel. Kuid see variant pole kõigi jaoks. Näiteks algavad Pagely plaanid 24 dollarist, kallimad valikud pakuvad rohkem funktsioone. Kulud ei ole halvad, kuid see pole ka midagi, mida nuusutada. Isiklikel blogijatel oleks tõenäoliselt parem hallatud hostimiseta.

Teisalt peaksid väikeettevõtted ja suurettevõtted sellega kindlasti arvestama. Hallatud hostimise kulud on halvemad kui süsteemiadministraatori palkamine. Hallatava WordPressi hostimisplaani ostmine on odavam kui see, kui maksate kellelegi, kes töötab teie ettevõtte heaks ja lahendab probleemid.

Pidage ka meeles, et hallatud hostimine on suunatud spetsiaalselt WordPressile. Kui soovite, et teie sait oleks tipptasemel, siis tasub end ära teie sisuhaldussüsteemile keskendunud pakkuja.

Kui raske on vahetada?

Tavalise hostimise korral võib saidi ühelt pakkujalt teisele migreerimine pettumust valmistada. Hallatavate WordPressi hostide eesmärk on võtta see valus protsess ja muuta see valulikuksvähem. Tulemused on suurepärased. Üldiselt võite oodata minimaalse seisakuga migratsiooni – enamik hallatud WordPressi pakkujaid testib teie saiti oma serverites ja laseb teil eelvaadet näha enne nad vahetavad DNS-i teavet.

Jerod selgitab:

Võti on inimestel võimalus enne oma DNS-i sätete muutmist oma saite eelvaadata. See võimaldab rännet toimuda “pimedas” ilma, et see mõjutaks elavat saiti… seega pole seisakuid.

Üksikasjad varieeruvad pakkujast erinevalt – mõned hallatud WordPressi ettevõtted kolivad suvalist saiti tasuta, teised aga lisatasu.

Muidugi peaksite alati uurima, kuidas erinevad ettevõtted saidi migratsiooniga tegelevad (ja selle eest tasu võtavad). Sean O’Brien võtab kokku Pagely poliitika:

… Abistame tasuta üleviimisel professionaalsetel ja ettevõtluskontodel ning teistes plaanides pakume tasu eest migratsiooni. Maksumus varieerub sõltuvalt keerukusest. Liigume saite kogu aeg, nii et probleeme pole harva.

Mida ma saan hallatavast WordPressi hostimisest??

Ehkki hallatud WordPressi hostimisel on oma hind, on sellel mõned peamised eelised ja paljud neist on põhjused, miks WPExplorer hostitakse WP Engine’is.

 • Suurem saidi kiirus
 • Tugevdatud turvalisus
 • Usaldusväärne tööaeg
 • WordPressi tuuma värskendused
 • Pistikprogrammide ühilduvuse kontrollimine.

Turvalisus

Turvalisus on võtmetähtsusega. Kuna WordPress töötab tänapäeval umbes 18% veebist, on see rämpspostitajate ja häkkerite suur sihtmärk. Hallatud hostimisteenused võtavad turvalisust väga tõsiselt. Jerod kirjeldab sünteesi lähenemisviisi:

Pakume iga päev meie hostitavale WordPressi installimisele Sucuri pahavara skannimist. Mis tahes rikkumise korral vastutame selle puhastamise ja saidi lukustamise eest täielikult. Lisaks oleme olnud WordPressi nuhtluse ennetamisel üks aktiivsemaid ettevõtjaid: julma jõu sisselogimiskatsed … Ka iga WordPressi installimise varukoopia tehakse iga päev, nii et ükski sünteesi sait pole enam kui 24 tunni jooksul eemaldatud täielik taastamine.

Muud teenused pakuvad teie saidi kaitsmiseks sarnaseid turvafunktsioone.

Kiirus

Need ettevõtted võtavad uhkusena ka kiiremaid kiirusi. Üks asi, mida tuleb märkida, on see, et kiiruse suurenemine varieerub sõltuvalt sellest, kus teie sait praegu asub. Chris Piepho kirjutab:

Keskmist pole võimalik reaalselt öelda – olen näinud selle kohta mõnda reklaami ja leian, et see on uskumatult eksitav … juba kiirete saitide jaoks võib küll väike muudatus olla, aga te ei saa eriti head paremaks muuta … aeglust kogevatel saitidel on väga suur võimalus näha suuri edusamme.

Kuidas on lood alternatiividega?

Alati on ka muid võimalusi, nii et milline neist valite, sõltub teie vajadustest. WordPressi hooldusettevõtted väidavad, et neil on parem teenus, kuid see on hinnaga. Uurisin seda varasemas postituses siin WPExploreris. Veel üks võimalus on virtuaalsed privaatserverid ja spetsiaalsed serverid, kuid peaksite meeles pidama, et need ei ole WordPressile spetsialiseerunud. Chris Piepho kaalub:

Võrreldes väiksema VPS-iga on meie teenused üldiselt hinnas konkurentsivõimelised, hoolitsedes samal ajal kogu juhtimise peavalu eest. Võrreldes spetsiaalse serveriga on Lightning Base kallim, kuid kliendid saavad kasu meie kogemusest suure hulga WordPress-saitide haldamisel – kui neil on sarnase asjatundlikkuse saamiseks vaja kedagi palgata, on see palju kallim kui meie teenus.

Nagu alati, rõhutavad hallatud WordPressi hostid oma asjatundlikkust. Sean O’Brien jätkab:

Meie teenus on tunduvalt parem, kui kasutate WordPressi. Meie tehnikud on kursis kõigi WordPressi üksikasjadega, sealhulgas pistikprogrammide, teemade ja versiooniuuendustega, samas kui tavalise hostinguettevõtte tüüpiline tehnoloogia ei pruugi WordPressist midagi teada.

Kas hallatav WordPressi hostimine on hea investeering?

Kas peaksite lõpuks valima hallatava WordPressi hostimise? Teate oma olukorda kõige paremini, nii et ainult teie saate ise otsustada. Loodetavasti aitab teave, mida ma siin esitasin, teid valiku tegemisel.

Hallatava WordPressi hostimise hinnakujundus näib olevat üsna mõistlik, eriti nende ettevõtete jaoks, kes nende probleemide lahendamiseks peaksid tavaliselt kellelegi maksma. Mõne inimese arvates saavad nad oma WordPressi probleemidega tagaotsas hakkama. Kui olete üks neist inimestest, võib olla hea mõte jääda selle juurde, mida praegu teete.

Hoolimata sellest, kas hallatava WordPressi hostimise hankimine või mitte, on lõppkokkuvõttes kulude ja tulude loogiline analüüs – kas teie kokkuhoitud aeg ja saadud funktsioonid säästavad kokku rohkem raha, kui kulutate hallatavale WordPressi hostimisele? Kui vastus on jaatav, siis on ümberlülituse tegemata jätmist raske õigustada. Kui vastus on eitav, võite võtta lehe Dory raamatust ja jätkata lihtsalt ujumist.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map