Mida otsida WordPressi hostimisest

Mida otsida WordPressi hostimisest

Alates WordPressist on palju hostimisvõimalusi tavaline jagatud hostimine kuni VPS ja isegi spetsiaalsed serverid kuid valdava enamuse jaoks on WordPressi saidi hostimine ja linuxi kasutamine liiga palju tööd, mida võiks kulutada paremate veebisaitide kujundamiseks ja rohkemate klientidega töötamiseks. Selliste kasutajate jaoks on põhimõtteliselt 2 valikut


  • Kindral jagatud hostimisteenus
  • Haldaja WordPress Hosting või WordPress Dedicated Hosting

Kuid nad mõlemad on jagatud!

Jah, see on õige, kuid selle kohta on mõned väärarusaamad, millega tuleb igaühe paremaks mõistmiseks tegeleda.

Üldine jagatud hostimise teenus on väga odav ja selle aluseks on mitme kliendi hostimine serveri kohta ja igaühe jaoks vähe ressursside eraldamine. Neid teenuseid on kogu veebis ja neid on lihtne saada. Põhiprobleem on see, et need teenused ei võimalda teil tohutult palju külastusi ja ei nõustu kõrge protsessori kasutamise harjumustega. Põhilised üldised hostimisteenused piirduvad siis väikeste veebisaitide, ajaveebide, mikrosaitide ja ettevõtete saitidega, mida külastatakse kuus väga vähe ja mis ei vaja kõrgemaid nõudeid.

Mis saab aga keskmistest kuni suurtest saitidest? Mis saab veebimeistritest, kes soovivad kiiret jõudlust? Üldised jagatud hostimisteenused ei aita selles küsimuses, see oli WordPressi majutamine teenused sisenevad.

WordPressi hostimisteenused võimaldavad rohkem ressursse kliendi kohta, vähem kliente serveri kohta, palju külastusi ja suuremaid CPU kasutusharjumusi kui üldine hostimine. Selleks pakutakse ka hõlpsasti kasutatavat juhtpaneeli ja varukoopiaid aga nad on kallimad.

Kuna loete artiklit WordPressi fookusega ajaveebist ja olen kindel, et soovite, et teie blogi õnnestuks, ei soovita ma kasutada odavat hostimisteenust ja seda artiklit ei tee katke need, täna ma näitan teile milliseid funktsioone soovite WordPressi majutusteenuse pakkuja jaoks?.

Lihtne kasutada juhtpaneeli

WordPressi hostimisteenuse kasutamine ei tähenda, et te ei hakka ressursse teiste kasutajatega jagama, see tähendab, et teil on palju rohkem protsessori aega, kiiremad ressursid ja väiksem viivitusaeg. Sellepärast jagavad nad mõnikord ühiseid juhtpaneele.

Üks lihtsamini kasutatavaid on cPanel ja see on üsna tavaline, et leiate selle juhtpaneeli kõikjalt. Isegi kui ostate WordPressi hostimisteenuse, võite teada saada, et nad kasutavad cPaneli. See pole halb kuna neil on tavaliselt palju parem veebiserveripink tegeleda ja serveriga jagatud kasutajaid on vähem, nii et reageerimise aeg on parem ka siis, kui nad kasutavad sama juhtpaneeli, mida näete teiste odavate jagatud hostimisteenuste korral.

cPanel on hea lähtepunkt, nagu see nüüd toetab Krüptime ja cPaneli sertifikaadid ning annab teile täieliku kontrolli failide, andmebaaside ja e-kirjade üle. WordPressi hostimisteenuseid, mis kasutavad kohandatud liideseid, on mitu ja valdav enamus neist on piisavalt head. Ärge kindlasti ostke WordPressi hostimisteenust, mis kasutab vananenud juhtpaneele, kuna teil võib tekkida turvaprobleeme ja oodatust väiksemat jõudlust.

PHP7

PHP7 tutvustati eelmisel aastal ja selle vastuvõtmine suureneb iga kuu kiiresti. WordPress ühildub täielikult PHP 7-ga ja soovitan teil selle installimiseks värskendada installimist viimasele versioonile. Kui otsite head WordPressi majutust, veenduge, et need toetaksid PHP 7, kuna see vähendab teie saidi latentsusaega ja reageerimisaega tõsiselt.

Mõned WordPressi hostimisteenused võimaldavad teil hõlpsalt valida valitud PHP versiooni. Teil on soovitatav jääda PHP 7 juurde ja veenduda, et teie sait seda toetab. Järgmises artiklis analüüsin, mis teeb hea veebiserveri virna ja miks PHP7 on nii oluline.

Hea veebiserveri pinu

Austatud WordPressi hostimisteenustel on tavaliselt väga hea veebiserveri pinu, kuhu on sisse ehitatud igasugused vahemälumehhanismid, see on nagu teenistuse hing. On mõned, mis kasutavad Lakk ja on ka teisi, mis kasutavad nginx puhverserverina apache ja isegi REDIS. Rusikareeglina otsige WordPressi hostimisteenuseid, mis ei sõltu ainult Apache’ist, kuna need võivad teie saidi toimivust kahjustada.

Veel funktsioone ja varundamine

Automaatse varundamise olemasolu on peaaegu kohustuslik ja peaaegu kõigil olemasolevatel on see mingil kujul olemas ja parimad teenused pakuvad isegi lavastamissaite, mis on jumalakartlikud, kui olete tõsiselt WordPressi jaoks arendamas. See on WordPress-majutusteenuse tüüpiline funktsiooniekraan ja täpsemalt see, mida Flywheel oma klientidele pakub.

Etendus

Viimane, kuid mitte vähem oluline, on ühe hea WordPressi majutuse kõige põhilisem ja olulisem omadus etendus.

See on tüüpiline jagatud hostimine. Näete, kui server võttis 4,39 s esimesele päringule vastamiseks, nii et veebisait renderdab aeglaselt peaaegu kõik asjaolud. See on väga rahvarohke virtuaalserveriteenuse toode. See on odav, kuid jõudlus kannatab vastavalt. Te ei saa lihtsalt odavat hostimisteenust osta ja oodata on head jõudlust – see on teie jaoks reaalsus.

Seevastu näete kaks erinevat virna, üks minu saidi hostitud WordPress hosting nginxiga esimesele päringule vastati vähem kui 700 ms ja see sama sait töötab taga pilvetuled koos nginx. Rusikareeglina peetakse iga saiti, mis vastab tema esimesele päringule vähem kui 700 ms, pidama hea teenusega. Kui plaanite majutada WordPressi hostimisteenuses, küsige enne jätkamist kindlasti testisaidi olemasolu.

WPExploreri majutamiseks kasutame WP Engine’i ja kui te ei märka, siis meie veebisait toimib fantastiliselt. Meil on tohutul hulgal postitusi, veebisaite, teemademosid ja lisaks kõik kõik, mis on majutatud ühe ja sama plaani kaudu ning meie laadimisajad on ikka ülikiired.

Hea tugi

Iga pileti taga hea tugi on olulisem kui väga kiire reageerimise aeg. Kuulen liiga palju kaebusi mõne teenuse piletite aeglase reageerimise aja üle, kuigi tegelikult pole kõige olulisem mitte see, kui pilet vastatakse vähem kui 5 minutiga, vaid kui selle pileti taga on professionaal, kes teab, mida see teeb.

Mis on eesmärk saada teie piletile vastus vähem kui 2 minutiga, kui teisel saidil olev inimene küsib selgitusi ja ei anna vastuvõetavat vastust? Nutikas professionaal on probleemide lahendamisel ülitähtis. Kellegi leidmine teisel saidil ei taga, et teie probleem lahendatakse õigeaegselt.

Hea tugi sõltub professionaalsetest töötajatest. Võtke aega ja lugege, millist tuge ettevõte pakub. Mõned WordPressi hostimisteenused pakuvad osalist abi, kui teie saidil on probleeme, samas kui teised, mis ei aita teid üldse, kui teie probleem pole seotud hostimisega ise. Siit saate otsida hallatud WordPressi hostimine vs hallata. Hallatud teenuse olemasolu tähendab meelerahu, kuid hind tõuseb vastavalt. Valige hoolikalt.

Järeldus

Otsustamine, millist WordPressi hostimisteenust soovite, pole lihtne ülesanne, kuid rusikareeglina peaksid kõige olulisemad tegurid olema: Toimivus, tugi ja lihtne Kasutage. Lihtsalt mäleta, Ära kunagi otsusta ainult hinna üle.

Kui olete juba proovinud mitut WordPressi hostimisteenust, andke mulle oma kogemustest nendega teada allpool toodud kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map