Liikluse suurendamiseks taaskasutage vanu blogi postitusi

Suunake oma WordPressi ajaveebisse rohkem liiklust, taaskasutades vanu postitusi

Heitke pilk oma veebisaidile (-tele) ja mõelge, kui palju ajaveebi postitusi on kodulehele hõlpsaks juurdepääsuks saadaval. Olen kindel, et näete võib-olla nelja või viit või võib-olla isegi kuni kümme või veel mõnda, kuid kui teie ajaveebi postitused kodulehelt lahkuvad, muutuvad need sarnaseks lingiga, mis liigub Google’i tulemuste teisele lehele: kasutu.


Nüüd saate blogipostitustega liiklust juurde saada orgaaniliste otsingutulemustega ja nende inimeste kaudu, kes otsivad teie veebisaiti teie arhiivide kontrollimiseks, nii et kõik pole kadunud. Kuid kord aastas või kaks möödudes on teil tohutu WordPressi blogipostituste hoidla, mis päevavalgust harva näeb. See on probleem, kuna olete juba sisustanud selle teose või maksnud teistele kirjutajatele sisu loomiseks. Miks ei saa te oma postitusi lugejate kaasamiseks ega raha teenimiseks uuesti kasutada? Vaatame, kuidas saate vanu WordPressi postitusi uuesti kasutada.

1. Ringlege neid läbi sotsiaalmeedia

Kui haldate veebisaiti, on teil tõenäoliselt mõni sotsiaalmeedia konto, eks? Sotsiaalmeedias on asi selles, et sellega toime tulla on täielik valu. Sellepärast palkavad nii paljud ettevõtted kogu asja juhtimiseks täiesti eraldi inimese või meeskonna.

Miks mitte kasutada oma vana ajaveebi sisu, paigutades selle oma sotsiaalmeedia kontodele? Võimalik, et teil on iga platvormi jälgimisel erinevad inimesed ja inimesed hindavad seda, kui nad näevad midagi, millest nad võisid kaks või kolm aastat tagasi ilma jääda.

MIssinglettr

Info ja allalaadimine

Meie parim valik teie sotsiaalse jagamise automatiseerimiseks on Missinglettr. See võimas teenus on lihtne viis oma sotsiaalse turunduse plaani loomiseks ja haldamiseks. Missinglettr genereerib sotsiaalmeedia postitusi teie sisu jagamiseks kogu aasta vältel. Peate vaid kampaania heaks kiitma. Lisaks loob see sisukalendri, mida saate kasutada plaanitud toimingute jälgimiseks.

Vanad postitused taaselustada - automaatne postitamine sotsiaalmeediasse

Veel üks fantastiline võimalus on pistikprogramm Revive Old Post, mis haarab kõik teie vanemad postitused ja tweetib need automaatselt. Pistikprogramm võimaldab teil tsüklist eemaldada mõned lehed ja postitused, kuid see on suurepärane võimalus hoida oma Twitter aktiivsena, pakkudes samal ajal oma vanu ajaveebi postitusi.

Vaadake läbi vanad postitused ja haarake fotod, mida Pinterestis jagada. Vaadake, kui paljud inimesed on valmis teie artikleid kinnitama ja katsetama, kas saate luua köitvaid fotosid, mis veenvad rohkem inimesi jagama. Oma vanu linke saate jagada ka peaaegu kõigil sotsiaalmeedia kontodel, et aidata oma platvormi üles ehitada ja sisu uuesti kasutada. Näiteks võiksite mõelda haarata pilt oma varasematest kontoritest ja jagada seda Facebookis naljaka pilguga minevikku.

2. Hankige oma e-posti uudiskiri

Infolehe alustamisel on teil palju abivahendeid, näiteks MailChimp ja AWeber. Kui te ei koosta praegu oma veebisaidil e-posti loendit, alustage kohe. See on üks proovitud ja tõene meetod inimeste hoidmiseks teie veebisaidi ümber ja nende tagasitoomiseks lugemiseks ja ostmiseks.

MailChimp

Kahjuks pole uudiskirja originaalsisu alati lihtne välja mõelda, miks siis mitte kasutada minevikus loodud asju? Teie vanad postitused sobivad suurepäraselt infolehtede loomiseks, kuna olete juba teinud kvaliteetset tööd ja teate, et see on seotud teie lugejaskonnaga.

3. Kompileerige kõik e-raamatusse

Veel üks tore viis vanade blogipostituste taaskasutamiseks on kõik kokku panna ja e-raamat luua. See on huvitav viis teenida oma ajaveebist natuke raha ja jõuda kasutamata kogukondadeni, nagu näiteks Amazon.

Kui keegi teie veebisaiti külastab, pole tal alati selget teed, kust alustada ja kuhu minna pärast selle algust. Kuna olete välja töötanud suurema osa oma veebisaidi sisust, peaksite suutma koondada kõik artiklid sidusasse jadasse koos üleminekute ja täiendava teabega, et sellest saaks kindel raamat.

Avaldage Xpress

Kui olete raamatu koostanud, saate luua kaane, palgata toimetaja ja seejärel müüa selle oma veebisaidil koos MyBookTable’i pistikprogramm. Nii on teie lugejaskond raamatutest teadlik ja nad saavad neid teistega jagada. Võite isegi oma lugejate suhtes ausaks jääda ja neile lihtsalt öelda, et see on kogu teie saidi kogumik koos täiendavate näpunäidetega, mis hõlbustavad lugemist.

Mõni ei pruugi selle vastu huvi tunda, kuid teistel on see mugav, kuna nad ei pea kogu teie saiti sirvima. See on eriti hea uutele tulijatele, keda teie veebisait hirmutab. Rääkimata sellest, saate raamatu tasuta ära anda ka e-posti aadresside eest. See on suurepärane viis oma nimekirja koostamiseks ja inimeste hoidmiseks tulevikus.

4. Koostage leidude põhjal infograafik või video

On hea võimalus, et mõned teie ajaveebi postitused olid õpetused ja nõuanded, mis juhendavad inimesi läbi teatud tehnilise protsessi või näitavad neile isegi linnakeskkonnas aiandust. Blogipostitused sobivad suurepäraselt kõigi ideedega suhtlemiseks, kuid mõnedele inimestele meeldib mõte tarbida oma teavet muude vormingute kaudu.

Näiteks kuulasin vanal töökohal ainult raadiojaamu ja taskuhäälingusaateid, kuna pidin terve päeva telefonikõnesid müügikõnede ajal istuma. Ma ei saaks keskenduda artikli lugemisele ja video oleks liiga häiriv, kui mu ülemus kõnniks mööda. Teistel on ka pisut lihtsam erinevatesse keskkondadesse sulanduda. Näiteks kui saaksin valida video ja ajaveebi postituse vahel, siis valiksin alati kena visuaalse video, mis mind tee ääres juhendaks.

wordpress-infographic

Võtke oma vanad blogipostitused ja muutke need värske sisuga, muutes meediumitüüpi. Selle lihtsustamiseks on palju andmete visualiseerimise pistikprogramme. Kui teil on blogipostituse õpetus, kuidas oma kingi siduda, siis looge koos lapsevanemaga video, et lapsed saaksid suhelda. Töötage välja ekraanilõik selle kohta, kuidas luua ajaveebiõpetust, ja tehke infograafika sellest sojaubadest tehtud ulatuslikust uurimusartiklist.

5. Looge täielik kursus müümiseks

Mõnikord ei taha inimesed teie veebisaidil navigeerida ja leida kõike, mida nad peavad mingist teemast teadma. Veebisaidid on suurepärased, kuid kui hakkate ajaveebi looma ja regulaarselt sisu edastama, hakkab kõik pisut segadusse minema. Lühidalt, see pole nii korraldatud kui hästi pakitud klass, mida inimesed saavad alla laadida ja arvutisse panna või faili salvestada.

Enda klasside müümiseks on palju veebiplatvorme (Udemy, LearnDash jne), kuid võite kasutada ka WordPressi. Seal on palju suurepäraseid LMS-i pluginaid, mida saate oma praeguse teema abil oma veebisaidil klassiruumisüsteemi haldamiseks kasutada. Või võite investeerida ühte neist tipptasemel õppehalduse WordPressi teemadest.

EDUMA hariduse WordPressi teema

EDUMA õppehalduse WordPressi teema sisaldab kõike, mida vajate veebikursuste loomiseks ja müümiseks. See teema on integreeritud BuddyPressi, bbPressi ja WooCommerce’i, et pakkuda teile palju paindlikkust veebipõhise hariduskogukonna loomisel. Pluss teema ühildub Elementori või Visuaalne helilooja – nii saate luua mis tahes lehe või postituse paigutuse, mida soovite oma kursuste paremaks tutvustamiseks.

akadeemia-kursus-teema

Akadeemia õppehaldussüsteemi WordPressi teema on veel üks suurepärane võimalus. Kursuste ja tundide kohandatud postitustüüpide ning WooCommerce’i täieliku integreerimise abil on lihtne oma sisu lisada ja klasse iseseisvalt müüa. Ainulaadne, kuid kasulik funktsioon on võimalus väljastada sertifikaate pärast kursuse lõppu, nii et teie kasutajatel oleks tõend, et nad on teie kursuse lõpetanud.

tark-kursuse-teema

Teine väljamakse teema on nutika kursuse õppehalduse WordPressi teema. Sellel teemal on puhas ja minimaalne kujundus, mis sobib ideaalselt teie veebiklasside müümiseks. Sõltumata sellest, millist teemat, pistikprogrammi või platvormi valite, annab oma klassi (de) loomine teile võimaluse sisu uuesti kasutada ja saate luua klassiga, mis sellest tuleb, kogukonna.


See on mõeldud vana WordPressi postituse sisu taaskasutamise õppimiseks. Valikud on alati lõputud ja see on päris lahe, sest teate, et teie vana sisu vastab teie kvaliteedistandarditele. Mõnikord peate võib-olla sisu muutma, kui peate eemaldama õigeaegse teabe või parandama vea, mille olete varem märganud. Vaatamata sellele asub suurim teabekogu tavaliselt otse teie ajaveebiarhiivides, nii et tehke natuke kaevamist, et muuta oma sisu loomise protsess pisut lihtsamaks.

Jagage oma mõtteid kommentaaride jaotises, kui teil on küsimusi WordPressi postituste taaskasutamise parimate viiside kohta. Kas teil on muid soovitusi, kuidas võtta vana sisu ja muuta see kasulikuks?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map