Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressiga: majutamine

WordPressi majutamine
 1. 1. Praegu loeb: Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressiga: majutamine
 2. 2. Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressi abil: teemad, pistikprogrammid, tooted ja teenused
 3. 3. Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressiga: oma ettevõtte loomine
 4. 4. Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressi abil: bränding ja turundus

See postitus on osa sarjast Lihtsusta oma olekut veebis. Tutvustame teid WordPressi abil endale või teie ettevõttele kasuliku veebisaidi loomiseks. Selles artiklis räägime teie WordPressil põhinevale ettevõttele aluse panemisest ja a-valiku valimisest WordPressi hostimine ettevõte vastavalt teie individuaalsetele vajadustele.


Lihtsaim viis end WordPressi abil digitaalsele kaardile panna on registreeruda WordPress.com-i kontole. Kuid lihtsaim ei tähenda tingimata parimat viisi, kuna ise hostitud veebisait pakub tasuta WordPress.com-i alternatiivi ees palju eeliseid. Enda hostitud saidil saate:

 • Rakendage mis tahes premium WordPressi teema
 • Tehke kohapealsed muudatused lapseteemade abil
 • Laiendage funktsionaalsust mis tahes pistikprogrammiga
 • Ja teie kontrollite oma saidi sisu ja väärtust

WordPress on kasvanud platvormiks, mis suudab rahuldada paljusid vajadusi; alates lihtsatest blogimise veebisaitidest kuni suurte brändideni. Nii käepärase veebisaidi ressurssiga, mis takistab teil alustamast?

Online-oleku lihtsustamine

Lihtsustamine on teadmine, milline on teie isiklik või ettevõtte veebipõhine kohalolek ja kuidas seda optimaalse marsruudi abil ära tõmmata, keskendudes olulistele asjadele, kandes samal ajal protsessis võimalikult vähe ballasti. Teil pole tingimata vaja kaubavedu, kui reisite kergelt või ei soovi kulutada liiga palju raha.

Online-oleku lihtsustamine

Iga online-kohalolek algab hostiettevõttest. Lõppude lõpuks peate oma enda hostitud veebisaidi loomiseks hostima. Neid on tonni, kõik väidavad, et need on odavad ja kvaliteetsed. Need kaks ei käi sageli käsikäes, seetõttu keskendume mõnele taskukohasele WordPressi hostimislahendusele, mis peaks hõlpsalt rahuldama teie praegusi ja tulevasi vajadusi.

Veebimajutus on teie veebis viibimise alus, mida peaksite võtma tõsiselt. Enamik hostiettevõtteid lubab teil plaane muuta või teha seda automaatselt, kui olete ületanud plaani limiidi. Te peaksite nende mastaapsuse ja WordPressi toe kohta eelnevalt teavet saama, nii et te ei jäta ruumi üllatusteks.

Millised on WordPressi käitamise nõuded?

WordPressi kõige uuema versiooni (v4.0) käitamiseks peab teie host toetama vaid mõnda allpool loetletud asja. Kui te ei leia teavet ettevõtte veebisaidilt, saatke kindlasti valitud e-ettevõttele ostueelne küsimus, mida teie plaan toetab:

 • PHP 5.2.4
 • MySQL 5.0

Kui teie eelistatud hosting ettevõte töötab Apache serverites ja Linuxis, võite küsida, kas see toetab mod_rewrite, mis annab teile täiendava juurdepääsu oma veebisaidi turvalisemaks muutmiseks. Pange tähele, et WordPressi hallatavad hostimislahendused seda funktsiooni ei paku, kuna nad hoolitsevad selle eest teie eest (mis on palju lihtsam, eriti kui olete veebisaidi loomisel / käitamisel uus osa).

WordPressi hostimiskavad

Hostiplaani valimine

Enne hostiettevõtte valimist teadke, et kõige levinumad hostide pakutavad plaanid hõlmavad järgmist:

 • Jagatud hostimine
 • Virtuaalne privaatserver või VPS
 • Privaatserveri hostimine
 • WordPressi hallatav hostimine

Kui suhtute oma online-olekusse tõsiselt, siis ma ei kaaluks tasuta hostimislahendusi, sest “see pole selline asi nagu tasuta lõunasöök”. Kasutage mõnda tasulist hostimisteenust, isegi kui hind on sümboolne, saate ikkagi vajalikku tugiteenust, usaldage mind.

Jagatud WordPressi hostimine

Üks populaarsemaid plaane alustavatele ettevõtetele ja blogijatele, WordPress jagatud hostimine on alati taskukohane. Kui soovite oma online-kohalolekut alustada ega soovi pühendada palju ressursse, on see võimalus minna. Jagate serverit, kus teie veebisaiti majutatakse, teiste veebisaitidega. Jagatud hostimise hinnad kehtivad massidele ja plaanid algavad 3–10 dollarit kuus. Kui soovite oma esimest WordPressi veebisaiti käivitada, on hea valik jagatud hostimine. Soovitan proovida BlueHosti jagatud hostimisteenust, mis on üks WordPress.org eelistatud valikuid hostiettevõtete puhul.

Jagatud hostimisteenustel on kaks peamist puudust: küsitavad turvalisuse ja serveri koormusega seotud probleemid. Mõlemad probleemid on tingitud muudest veebisaitidest, kellega oma ruumi jagate. Te ei saa teada, kas nad on turvalised või eeldavad nad varsti igal ajal suurt liiklust. WordPress on turvaline platvorm, kuid hambaharja jagamine pole kunagi hea tava, vähemalt turvalisuse osas. Lisaks BlueHostile on veel jagatud hostimise jaoks head pakkujad BlueHost ja HostMonster.

WordPress VPS (virtuaalse privaatserveri) hostimine

VPS on lühend Virtuaalserver. VPS annab teile juurdepääsu füüsilisele serverile, mis on jaotatud mitmeks virtuaalseks serveriks. Kui olete WordPressile orienteeritud ettevõte ja teil on palju kliente, peaksite kasutama VPS-i. Nii loote iga oma kliendi jaoks uue juhtpaneeli ja nad tegutsevad mitme füüsiliselt eraldi arvutina. VPS-i majutamine võib olla kulukas, kuid teie jaoks on see väga taskukohane. Kui plaanite pidada teemapoodi, eeldate palju liiklust või hooldate paljusid oma kliendi veebisaite, on VPS suurepärane valik.

Üks VPS-i hostimise puudusi on see, et peate teadma serverite töötamist. Mõned hostid pakuvad hallatava VPS-i hostimist neile vähem tehnilistele asjatundlikele administraatoritele, kuid teie arv on vahemikus 20-1000 + dollarist suurem. Parimad VPS-i hostimisettevõtted teie WordPressi veebisaitide käitamiseks on Media Temple või BlueHost.

WordPressi hallatav hostimine

See hostimisplaan võimaldab teil keskenduda sellele, mida teete kõige paremini: sisu loomisele, reklaamimisele, oma kaubamärgi kirjutamisele, müümisele ja ülesehitamisele. Teil on kõige produktiivsem, ilma et peaksite muretsema tehniliste omaduste pärast. See on parim kingitus, mille endale saate anda – teil pole vaja vahemälu pistikprogramme installida, jõudlusmooduleid näpistama ega turvalisuse pärast muretsema. WordPressi hallatava hostimisega kaasneb tavaliselt suur tugi, kui teil seda kunagi vaja on.

Parimad WordPressi hostingu pakkujad

Mõned parimatest WordPressi hallatavatest hostimisettevõtetest on WPEngine, BlueHost, GoDaddy ja MediaTemple. Pakkuja, kes töötab eranditult WordPressiga, on SiteGround. Hinnakujundus ulatub 30 dollarist 100 dollarini kuus.

Privaatserveri hostimine

Parim kingitus, mida saate oma uue WordPressi veebisaidi jaoks osta, on pakitud karpi, mis ütleb – spetsiaalne server. Teie sait võtab ühe terve serveri. Teie saate ise kontrollida, millist opsüsteemi server töötab, selle riistvara ja teil on sellele täielik juurdepääs. See on liiga suur osakaal kõigile, kellel pole suurt liiklust.

Spetsiaalserverimajutus on mõeldud väga suurtele ettevõtetele, kes serverite ülekoormuse või turvarikkumiste tõttu ei soovi seisakuid. Plaanid algavad 100 dollarist ja ulatuvad MediaTemple’is kuni 2000 dollarini kuus, pakkudes lisatasu funktsioone, nagu juurjuurdepääs, operatsioonisüsteemi valik, tipptasemel riistvara jne. Samuti saate WPEngine’ilt kohandatud ettevõtteplaani, mis sisaldab spetsiaalset serverit, nii et saate oma hallatava WordPressi hostimise eelised täielikult teie enda serveriga. Taskukohase poole pealt võiksite läbi vaadata ka BlueHosti, et oma eelarvet kontrolli all hoida.

Järeldus

Veebis olemise lihtsustamine, keskendudes kõige olulisematele asjadele, säästab pikas perspektiivis palju aega. Kui loote oma veebis olemiseks stabiilse, turvalise ja kiire keskkonna, panite kindla aluse, mille abil teie kaubamärk saab kasvada.

HostGator ja BlueHost sobivad suurepäraselt jagatud hostimiseks, aga ka suurteks domeenideks, mis pole tingimata üles ehitatud WordPressi ülaossa. Media Temple’i plaanid algavad pisut kõrgemast hinnast, kuid kindlasti saate hämmastava klienditoe. Kui te ei soovi üldse hostimise peale mõelda ja olete valmis maksma natuke rohkem, siis on nii SiteGroundi kui ka WPEngine’i hostimine mõlemad suurepärased valikud.

Lihtsustamise esimene osa on nuputamine, milline hostimislahendus teile kõige paremini sobib. oluliste asjade eest hoolitsemine ja oma ettevõtte (ja vajalike ressursside) kasvatamine, kui tunnete vajadust, kuid mitte varem. Järgmises osas räägime nende täiuslike WordPressi toodete, teemade ja pistikprogrammide leidmisest, mis aitavad teil veebis kohalolu hallata väga vähese hoolduse ja tähelepanu hajutamisega, nii et püsige kursis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map