Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressiga: oma ettevõtte loomine

 1. 1. Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressiga: majutamine
 2. 2. Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressi abil: teemad, pistikprogrammid, tooted ja teenused
 3. 3. Praegu loeb: Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressiga: oma ettevõtte loomine
 4. 4. Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressi abil: bränding ja turundus

Igasuguse veebiettevõtte asutamine nõuab põhjalikku ettevalmistust ja teostatavuskava. Ettevõtte käivitamisel peate seadma mõned eesmärgid:


 • Lühiajaline (looge tooteid ja teenuseid, lisage rohkem liiklust, rohkem müügivihjeid ja registreerumisi turunduse ja kaubamärgi kaudu)
 • Pikaajaline (saavutage jätkusuutlik ärimudel teadmiste tutvustamise ja sidemete loomise kaudu)

Uute suundumustega kohanemisvõime on tänapäeval üks olulisemaid ärioskusi. Alati on olnud oluline konkurentsis püsida, kuid täna on see ilmsem kui kunagi varem, peamiselt tänu kiiretele muutustele IT-maailmas. Virtuaalne maailm edestab äri trooni reaalsetest reaalsetest ettevõtetest. Ja vaevalt on mõni parem viis veebiettevõttes osalemiseks kui oma WordPressi ettevõtte käivitamine.

Blogi kirjutamine

WordPressi ettevõte võib tegelda uute pistikprogrammide, teemade, kohandatud kujunduslahenduste loomise või toe pakkumisega, kuid see võib viidata ka oma ajaveebi käivitamisele, mis kasutaks WordPressit põhiteemana ja aitaks teistel seda maksimaalselt ära kasutada..

Kui soovite kirjutada usaldusväärset ja rikkalikku ajaveebi, pidage alati kinni sellest, mida teate kõige paremini. Kõige parem on, kui ajaveeb ja teie ettevõte on teie veebisaidiga seotud ja seotud. Mõnikord näen ajaveebi, mis asub alamdomeenis, mis sobib, kuid see ei kasuta sama kaubamärki kui veebisait.

Äritarkvara mõtlemisel jääge alati usaldusväärseks allikaks. Külastajad ja lugejad pööravad rohkem tähelepanu õpetaja kirjutatud ajaveebi ajakirjale kui kellegi teise kirjutatud ajaveebile. Niisiis, peaksite kirjutama võimalikult palju oma otsestest kogemustest. Teiste inimeste lugusid saab linkidena sisestada ja need inimesed võivad teiega hiljem ühendust võtta. Ükskõik, kuidas maailm muutuma hakkab, jagatakse ehtsaid, tegelikke ja praktilisi lugusid alati kõige rohkem.

Sellepärast on originaalne ja teadlik ajaveebi sisu olulisem kui miski muu. Oma kogemustest on palju lihtsam ja parem kirjutada kui kirjutada teemadel, mida te vähe tunnete. Saate teada nende inimestega, kes tunnevad tõelist huvi teie vastu ja see võrdub sihtrühmaga.

WordPressi professionaaliks saamine tähendab, et peate spetsialiseeruma oma kirglikkusele ning pidevalt harima ennast ja teisi.

Isiklik puudutus

kohanda-WordPress-teema

Iga edukas blogija ja ettevõtte omanik teab, et nende kliendid või vaatajaskond hindavad ennast ilmutades. Sellega näitate oma publikule, et olete nendega siiras ja avameelne. Inimesed pööravad teie arvamusele ja meenutustele rohkem tähelepanu, kui märgite selle isikliku templiga.

Igas ettevõttes on inimesi, kes teevad seda ainult seetõttu, et silmapiiril pole midagi paremat, ja siis on neid, kes naudivad oma tööd ja proovivad alati oma oskusi parandada.

WordPressi kasutamine oma ettevõtte kohta kirjutamiseks annab palju paremaid tulemusi ja kui te kuulute sellesse ettevõttesse, saate sellest palju rohkem rõõmu. Nii nagu siis, kui lähete kontserdile ja tunnete, kas ansambel on osav ja tunnete, mida nad esinevad, või teevad nad seda lihtsalt rutiinselt, tunnevad teie publik teie vibusid. Oma töös ehtsuse ja läbipaistvuse huvides saate rohkem tuge ja tagasisidet inimestelt, kes külastavad teie ajaveebi või kasutavad teie WordPressi tööriistu.

Lisaks oma isikupära lisamisele oma blogisse peaksite seda näitama ka oma ajaveebi kujunduse kaudu. Seal on palju suurepäraseid tööriistu, mida saate kasutada oma WordPressi teema kohandamiseks ja WordPressi saidi eristamiseks. See on lihtne viis oma kaubamärgi ja ettevõtte loomiseks ilma palju vaeva nägemata.

Jagamise ilu

Ehkki ärimaailmas juhivad inimesed endiselt roti võistlust, kirjutab Internetimaailm sageli teistsuguse loo. Mitte ainult sotsiaalmeedia populaarsuse tõttu on tänapäeval Interneti võtmesõna jagamine. Tuhanded veebisaidid ja ajaveebid annavad ära teavet ja teadmisi. Internet on tõesti jaganud ülemaailmset revolutsiooni, kui rääkida teabevahetuskultuurist.

Inimesed laadivad üles omatehtud tasuta õppetunnid erinevate keelte õppimiseks, arvutioskuse tõstmiseks ja paljude muude asjade tegemiseks. Jagage WordPressis oma ettevõtte jaoks või selle kohta kirjutades mõnda oma edukat strateegiat, mis on teie ja teie ettevõtte jaoks hästi töötanud.

Teiselt poolt rääkige julgelt oma publikule ka mõnedest ebaõnnestumistest või vigadest. See aitab neid edaspidises töös ja saate ka nende usalduse. Kui suhtlete erinevate inimeste ja nende ajaveebidega, saate teada ka midagi nende võitudest ja kaotustest. Kui teil on hiljuti olnud hinnanguid, lisage lisaks lingid sündmustele või veebisaitidele, kus teie tööd on avaldatud või hinnatud.

WordPressi sarnaste teenuste olemasolu mõte seisneb selles, et inimesed loovad tohutu kogukonna, mis jagab nende mõtteid ja oskusi, samal ajal jätkates üksteiselt õppimist..

Suhtluse olemus

Ärilises mõistes oleme juba maininud. Paljud meist on proovinud erinevaid asju ja mõistnud, et peaksime järgima midagi muud. Kui räägime Interneti-kommunikatsiooni kontekstist, saab seda mitmel viisil paremaks muuta, kuid hea kommunikatsiooni olemus peitub indiviidis..

Sisu loomine ja konstruktiivsetest aruteludest osavõtt võib teil alguses olla keeruline, kuid nii saate teada nii enda kui ka oma WordPressi ettevõtte kohta. See on nagu sõbraga rääkimine, kui olete oma mured teistega jaganud, on õigem tee näha lihtsam.

Proovige võimalikult palju sisu loomise vorme:

 • Kirjalik (tekst, näpunäited, reklaam ja kriitiline, WordPress.org foorumid)
 • Visuaalne (infograafika, õppevideod, tahvlid)

Peen suhtlus tähendab valmisolekut oma lugejatele või teie toodete ja teenuste kasutajatele vastata. Kui olete teinud WordPressile teema ja saate kasutajatelt tagasisidet, peaksite olema nende jaoks olemas, et aidata neil võimalikke probleeme lahendada või tänada neid alati kiituse või kriitika eest. Kasutage oma töö ja oma niši edendamiseks sotsiaalmeediat, kuid ärge oodake Facebooki või Twitteri ime. Nad on täpselt nagu tuli – head teenrid, aga halvad meistrid. Las nad töötavad teie heaks ja mitte vastupidi. Siit leiate oma WordPressi veebisaidil kaasamisvõimaluste suurendamise tööriistad.

Mine asutage oma veebiettevõte

kontoris sülearvuti ärinaine

WordPress on suurepärane teie veebiettevõtte lihtsustamiseks. Kui soovite kirjutada sellest, kuidas teie tooted ja teenused on inimestele kasulikud, peate kindlasti omama suurepärast ajaveebi, kus on tõsielulugusid ja juhtumianalüüse. Teie WordPressi ettevõtte peamised omadused peavad olema:

 • Usaldusväärsus ja autoriteet, tutvustades oma teadmisi suurepäraste toodete, teenuste ja ajaveebi kaudu
 • Olge oma klientide ja külastajatega suheldes sõbralik ja siiras
 • Õigeaegse toetuse andmine

Kasutajate tagasiside põhjal KKK-de ja dokumentatsiooni loomine on veel üks hea viis sisu suurendamiseks ja nende (ja teie) elu lihtsustamiseks. Tööriistade jaoks, mis aitavad teil oma WordPressi ettevõtet luua, võite vaadata WPExploreri ajaveebi ja leida kõike, mida võite vaja minna.

Olge avatud uutele ideedele ja näete, et oma kliente kuulates muudate oma ettevõtte kõigi jaoks paremaks kohaks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map